tek yön

  • /
  • 15
hiç gitmediğim ama gitmeyi çok istediğim mekandır.(bkz: izmirde doğru düzgün gay barın olmaması )
bu gece bir arkadaşımla gidip bir şeyler içeceğim mekan.
kim ne derse desin, ne kadar eleştiren varsa hepsi orada hocam. hem oraya gittiklerinde mutlu olamadıklarını belirten, sonrasında her hafta sonu orada gördüklerime gerçekten götümle gülüyorum. vazgeçilecek bir mekan değildir.
kapıda, "normal kadın alıyoruz ama transeksüel almıyoruz" denebilen yer. yankı bayramoğlu dün akşam içeri alınmamış. şu transfobiyi kendi içimizde bir yenebilsek keşke. bu olayı sosyal medyada çok yazan olacaktır.
geçen hafta zirve çıkışı uğradığım kapıda 'şort boyunuz çok kısa bir dahakine dikkat edin' şeklinde ayar yediğim kulüp, aynını hetero barda yaşamadım mesela; bunu bi düşünün. bu hafta inadına varla yok arası bir şortla tekyöne gidiyorum haydin sıkıysa almasınlar.
şuana kadar hep gitmek istediğim mekandı ama yorumlara baktıktan sonra fikirlerim biraz değişti sanki,neyse yolum düşerse bir ara uğrayıp kendi gözlemlerimi yapmak isterim.
muhteşem derecede berbat bir yer. sadece bir kez gittim ve bir daha asla adım atmadım, atmam da. biraz duruşunuza saygı duyun ya. böyle bir mekanı tutup, pohpohlamanız imkansız olmalı.
hiç gitmedim, muhtemelen de hiç gitmeyeceğim bir yer ama ara ara merakta etmiyor değilim.
dün gece size çalıştım gençler... bilmiyorum hediyemi alan oldu mu ama istiklal'de kafam bir milyonken ve o kadar insan içerisinden beni seçerek "buralarda gitmek için değişik yerler var mı? ama çok değişik olmalı" diyen iskandinav ülkü ocakları başkanı kılıklı bıyıklıya o değişik yer olarak tek yön'ü tarif ettim, yanındaki arkadaşları da bonus oldu. ben eski kız arkadaşımın yeni sevgili adayı ile tanışmaya gittiğimden iskandinav ülkü ocakları başkanı ve diğer ülkücü arkadaşlarının akıbetini öğrenemedim ama dün bunlardan gören varsa beni yeşillendirsin.
bu gece yığınla ayı sözlük yazarını ağırlayan mekan. içerde dans eden 60+ yaşlardaki ak sakallı cübbeli sarıklı dede ve çılgın atan dansları çok ilgimi çekti sanırsın fetva vermiş after parti için tekyöne gelmiş. dedeye sahip çıkalım beyler.
gabile comun kulüp versiyonu. herkes yakınır, saydırır, burnu havada yorumlar yapar filan ama girmeden, gitmeden duramaz. ka gey olmak kolay mı kardeş? benim de çok bayıldığım bir yer değil ama çok değişik kesimlerden değişik ibneleri barındırması güzel. müzikler bir yerden sonra bayıyor. cheeky öncesi el mecbur işte. bu kadar tu kaka edilmesini anlamıyorum yine de.
sevsek de sevmesek de istanbul'daki gerçek anlamda tek gay mekan
anlatıyım o zaman. müzik tarzı bana uymasa da yakın bir arkadaşımla tek yöne gitmeye karar vermiştik(01/07/2012)
bu akşam tek yöndeyiz ilk kez birlikte bir gay mekanına gidicez ve heycanlıyım (07/07/2012)
-avona testi ben ayağımı incittim ama planları iptal etmeyelim (06/07/2012)
-olur a.y etmeyelim,umarım iyisindir. gitmek zorunda değiliz(06/06/2012)
ayağını incitmesi beni çok üzdü,ilk kez birine çiçek alıyorum(07/06/2012)
-orkide olsun lütfen,üzerinde kan lekesi olanlarından
-nota ne yazalım
-"daha dikkatli olmalısın, her zaman yanında olamam" bunu yazalım
nihayet istanbuldayız,büyük şehir tanrım ne çok insan var insanlar neden bu kadar hızlı,ama olsun mutlu görünmeliyim
dans etmekten anlamam ,ve bu tek yön denilen mekan çok kalabalık,herkes sürterek geçiyor,uykum da geldi(08/07/2012 01.00)
a.y 2 saattir pistte ne de güzel eğleniyor. iki bira içtim midem bulanıyor daha fazla içemiycem
a.y nerde ya göremiyorum uykum geldi abi sikicem dansını da müziğini de göt kadar yerde bir sürü insan var amk,değdirmeden geç be abi(08/07/2012 03.45)
ay uyumuşum ,oha o ne lan. a.y mi o. yanındaki kim ,öpüşüyor mu onlar amk. yok artık
(01/07/2012)
avonatesti senin olmak istiyorum,olduk
a.y ben gidiyorum ,sen istersen kal(08/07/2012 04.00)
-olur mu ya ben de gelirim
-sen az önce gelmedin mi ki yumulmuştun elemana,niye dövmedim ki sizi
ve bir daha tek yöne hiç gitmedim
belki a.y gitmiştir severdi orayı,amk(06/04/2015)

yıllardır gitmek isteyip gidemediğim bar. içinde bearların ve olgun erkeklerin çokca bulunduğu söylemlerini aldım hep. arkadaşlarımın sırf tek yön için beni istanbula götürmeye çalışmışlıkları vardır. çok sayıda kötü yorum olmasına rağmen izmir'deki gay ''bar'' dan daha iyi olduğuna inanıyorum. ayrıca bearlar ve olgun erkekler diyosun. kendine gel gidilmez mi ilk fırsatta gidicem
girişinin önünde, içerisinde yaşadığımdan daha fazla maceraya gark olduğum, ara ara elimdeki bira ile kenarında köşesinde kendi kendimi demlediğim, platformunda nadiren dans ettiğim, 1 yılı aşkın süredir gitmediğim g.g.k.*
son görünen o ki, istanbulda bulunan arap gey mekanı. müzikler, içindekiler. beyoğlu nun son hali bu mekana da yansımış doğal olarak. arap geylerin ne çok parası varmış demeden de geçemeyeceğim. ne zaman gitsem hepsi hep oradalar ya habibi, maşalla.
kimsenin tırnak içinde öyle avam yerlere asla gitmemesine rağmen her haftasonu tıka basa dolu olan kulüp.
twitterda bir kullanıcı girişin 22 tl olduğunu yazmış. bilmiyorum ne kadar doğru. gidenler varsa buna bir açıklık getirebilir sanırım ki.
izmirden istanbula giden her gey bireyin ilk gittiği yer
  • /
  • 15