thanks god i am gay

tanrıya inanan eşcinsel yaşam formunun tanrıya ibne olduğu için şükretmesi anlamına gelen ifadedir. ataerkil sistemde cinsel yönelimini yaşaması bazen kendisinin öldürülmesine kadar giden bir eşcinselin bunu dediği anlar mutlaka vardır. bu anlar kuvvetle muhtemel kendini toplum tarafından ötekileştirilmediğini hissettiği, yalnız olmadığını düşündüğü, sevip-sevildiğine inandığı zamanlar olmalıdır.

bir de tabi ki iyi bir orgazm sırasında hissediyordur.*
kız arkadaşlarının elinde perişan, arkasında sefil olan ve her alışverişte viraneye dönen, üstelik kaba tabirle bir deliğe girmek için bin takla atan hetero arkadaşlarımı görünce içimden geçirdiğim başlık. biz de iki tarafta birbirini bildiğini için naz nuz olmuyor, yatmak istiyorsan ne yapacağını biliyorsun.
belki ileride rahata erirsem söyleyeceğim söz.
geyliğimi bilen ve benim muhabbetimden çok keyif alan, mutluluk verdiğim, güldürdüğüm, eğlendirdiğim, tahrik ettiğim insanları görünce içimden geçen düşünce.
bazen tanrının dalgınlığı tutar ve karşınıza, hiçkimsenin karşı koyamayacağı güzellikte/yakışıklılıkta bir karşı cins kişisi çıkarır. üstelik bu karşı cins size meyilli, ortam da acayip romantik bir ortamdır.
önce, "şaka mı bu?" diyerek afallarsınız, sonra yukarıdakine durumunuzu, "teşekkürler ben almıyayım" mealinde hatırlatma ihtiyacı duyarsınız;
"thanks god you are so kind. but, don't you remember, i am gay"
her iki cinsiyeti de rahat bir şekilde anlayabildiğim için çok sıklıkla öyle düşürüm.