tom cruise ve david beckham ın yatakta basılması

tom cruise'un eşi katie holmes tarafından gerçekleştirilen eylem. 5 yıllık evliliğini bitirmeye karar vermiştir kendisi bu baskın sonucunda. uzun süredir beckham ve cruise'un ilişkinin dostluk sınırlarını aştığından şikayet eden ve aralarında cinsel bir birliktelik yaşandığından şüphelenen katie, bu olaydan sonra boşanma kararı almış.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/20958794.asp
akıllarda binlerce soru işareti ve şüphe yaratan basılma hadisesi. kafalarda şekillenenler;

- bu kadar ünlü iki ismin fantezileri yatakla mı sınırlı? yatakta basıldıklarına göre daha önce nerelerde basıldı sevgili kaşarlar.
- biz hergün* sevişiriz adımız anılmaz, tukaka ediliriz, gideri olan iki adam sevişir olay olur. yoksa bizim giderimiz yok mu?
- beckham aktif futbol hayatı ve cruise pasif sinema hayatıyla yoluna devam ederken yataktaki roller neydi? beckham golleri sıraladı mı, cruise pasif roldeyken aktif çıktı mı?
- bakalım ''sadece aktifim'' ya da ''ben aslında heteroseksüelim'' diyerek hangisi ilk önce sıyrılmaya çalışacak?
- tom cruise'nin ilerleyen yaşına rağmen hala gideri vardır.
- sanki eşcinsellik yeniden keşfedildi.

david_beckham_tom_cruise_yatakta.avi
sanırım o sahneyi görmek için ruhunu şeytana satar insan... hatun malmış ama girsene tatlım aralarına ne boşanması, dünya kadınları o ikiliyi çıplak görse ağzını öte mahalleden toplarlar bu zevzek bulmuş da kılı tüyü arıyor... *
zenginin siki fakir ibnenin çenesi yorar.nolmuş yane bizde sevişiyoh.*
bir hafta tüm dünyayla bağları kopardıktan sonra sözlüğe girdiğimde okuduğum ilk haber. kocaman bir hasss çektikten sonra arkadaş neler dönmüş dedirtmiştir. hükümet düşse, dölar öyro yarı fiyatına falan inseydi daha az şaşırırdım herhalde.

(bkz: pics or it didnt happen)*
e şimdi niye şaşırıyorsunuz ki? koskaca tom gidip ümit karan'la yatacak değil ya. tom'a da david tabi. ay bi de manşet yapmışlar.
cruise & beckham bence yılın en büyük ve en sensasyonel aşkı çıktı diyebilirim, ikisini de çok seviyorum....mutlu olsunlar
darısı gerard buttler ve brad pitt in başına
ah o yatakta bende olsaydım diye iç geçirten haberdir...
çok abartılan hadisedir. hepi topu sevişmişlerdir. ortamda göbek,kıl ve sakal olmadığıda düşünülünce heycanlanılmayası haberdir.
zach galifianakis ve kevin james ikilisinin yatakta basılması fikri daha hoşuma gitmiştir. *
basılan cruise beckham beklemez *
evet korkunç bir gündü. katie odaya girince kendimi yatağın altına zor attım yeminlen. olan tom'la david'e oldu. tamda david'le freekick pozisyonunu deniyorduk. ben baraj kurdum tom kalede. tam şutu çekecek bizim david hoooooop çat kapı içeri katie daldı. dedim kapıyı kilitle tom. yok dedi katie komşuya gitti gelmez. ulan tom hem kendini yaktın hem david'i. küçücük göt için bizde göte geliyorduk. bundan sonra ata demirer götünden aşağısına tehlikeye girmem arkadaş!!.
pornosu çıksa da izlesek dediğimiz olaydır.
  • /
  • 2