travis kelce

öncelikle kendisi şöyle gözükmektedir efenim, bakınız:


taylor swift'in yeni maniti.
bu kadını 2008'den beridir takip ederim, tr'deki en büyük fanı benimdir muhtemelen. kendisi hakkında en saçma detaylara kadar hakimimdir ve hadsiz bir fan cürretiyle sevgililerine ilişkilerine laf etme hakkımı kendimde bulurum.

şunu çok rahat söyleyebilirim; bu herif taylor için cidden end game. şu an çok yeniler ve cicim ayındalar ancak nedense ikisini çok yakıştırdım ben.
bir kere adam footballer olmasına rağmen çok zeki ve donanımlı. bugün yürürken abisiyle olan podcastlerini dinleyeyim dedim, büyülendim. yani nasıl olur da bir hetero topçu bu kadar kibar ve görgülü olur hayret içindeyim. taylor hakkında da konuştular biraz, o konuda da gayet heyecanlı biri, bir süredir taylor'a yanıktı zaten. konserine bile gitmişti mesela, ancak bir türlü taylor'a ulaşıp telefon numarasını verememişti. en son barda sarmaş dolaş bir fotoğrafları yayıldı. bakalım bu ilişki nasıl yürüyecek, ben nedense ikisinin de şu an settle down'a girme dönemlerine ramak kala birbirlerine iyi geleceklerini düşünüyorum.
kim bilir taylor bu sefer o gelinliği giyecek gibi duruyor.

taylor bunun maçına gitmişti, tabii travis habersiz bundan. sonra vip'de taylor'ın maçı izlediğini görünce yüzünün aldığı hal viral olmuştu, ki çok tatlı bence..."damn, she's right there" :))