türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

24 Entry Daha
normalde yazmayacaktım ama cevaplarınızdan sonra zorunlu entry girmeye geldim.
efendim herkese destekleri/eleştirileri için teşekkür ederim. hiç bir biseksüel bir insanla sorunum yok, genel bir başlık yazmış olabilirim ancak kendi deneyimimi buradan paylaşmak istedim sadece.
yaşadıklarımı tamamen zaman sırasına uygun olarak yazdım ama yeterince anlaşılmıyor galiba o yüzden tekrardan belirtiyorum. ben böyle bir yaşam istediğini bilerek bu kişiye aşık olmadım, ben bu kişinin biseksüel olduğunu bile bilmeden aşık oldum. ben bu kişiye bana çok güzel zamanlar yaşattığı için, çok güzel anılar oluşturduğu için, benimle bir gelecek yaratmaya çalıştığı için aşık oldum. en azından o zamanlar bu yüzden sanıyordum.
sonrasında kendi iç yüzeyinde yaşadığı çatışmalar ve bunların bana yansımasını kendi perspektifimden anlattım.
evet en başta kendini doğru ifade etseydi, evet bu durumları ilk farkettiğinde gelip benimle konuşsaydı, evet benden kaçmayıp neler yaşadığını, düşündüklerini bana anlatsaydı merak etmeyin ben de burada bu entryi girmezdim.
ne sizin betimlediğiniz melek, dürüst insanlardan biriydi, ne de öyle davranıyordu.
eleştiren, eleştirmeyen, yanımda olan, olmayan herkese tekrardan teşekkür ederim, ancak değerlendirirken bu belirttiğim durumları dikkate alın lütfen, ben bir genelleme yapmaya çalışmıyorum kendi başımdan geçen bir ilişkiyi yazmak istedim sadece..
hiçbir zaman kırılmayacağımız/kırmayacağımız, kendimiz olabileceğimiz ilişkiler edinebilmek umuduyla...