blacksmoke

Durum: 117 - 105 - 81 - 0 - 08.05.2021 23:41

Puan: 2070 - Sözlük Kezbanı

3 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 6

yalnız yaşayan gay

korona öncesi ben, ne çiçeği çok dağınıktım, ev rezzaleetti ama topladığımda her dolunayda güzel oluyodu bi kaç gün:d

demet akalın

sesini, şarkılarını sevmiyorum, ülkemin müzik kalitesini düşürüyor.

uranüs

buzdan gezegen değildir, sallamayalım, 4 gaz devinden biridir uranüs. rotasyon axisi ekliptikle 90 dereceden biraz daha fazla bir açı yapar, iki uydusu dışındaki uyduları ekvatoru etrafında döner, miranda uydularından en bilinenidir. matematiksel yöntemlerle keşfedilen ilk gezegendir, gaz devlerindendir, diğer gaz devlerinin aksine güneşten aldığı enerjiden fazlasını ışıma yoluyla etrafına yaymaz. ekvatorunda ikişer kez yaz ve kış olur, mevsim geçişleri çok serttir. merkezinde sıvı metalik hidrojen vardır, metalik hidrojen mi olur demeyin lise kimyanızdan aklınızda kalanlarla lütfen, yüksek basınç altında aşırı yoğun bir ortam, extrem koşullar, oluyor, hidrojenin öyle olduğunu düşündüğümde çok şaşırmıştım. ha bu arada herkesin de bildiği gibi, maviştir:) ama dünyamızın mavi tonu daha güzel, ben dünyayı tutuyorum.

koç burcu

benim bi koyunum vardı adına burcu koydum sonra büyüdü meğer erkekmiş. hayır yani burçlar uydurmaca, lgbt bireylerinin tipik heteretotosaksafonikolardan daha ileri ve aydın olmasını beklerdim.

göte yumruk sokmak, fisting

yapmadım yaptırmadım, çok korkunç, aşırı korktum, lütfen bana yumruğunuzu sokmayın, siz de sokturmayın. şu an korkudan sikimle götümü tutuyorum ve buraya yazıyorum:d

kendine aşık olan insan modeli

aynaya bakıp 31 çeken insandır:d

winx club

muucize gibi kayyan yıldııızlar, biii-zi beeekliyor yenni macceraa-aalar haydi geel, burda oolsan yetter güccümüüüüz hayyalleriimizeee renk vermeye dünyaa-ya el-le-rimiz u-zayda wiiinx, tutuşunca el eeele, buluutlaar üzeerinde, sihirli rüyalaaaraaa daalaarıııız, wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiix, muu-ci-zeh!-sin sen kıızlaaar iiçiiindir (burada tvnin sesini kısardım amk cinsiyetçileri, niye kızlar için olsun ben de kelebek kanadı takıp uçmak isteyen yüzde yüz bir heteroseksuel erkek olamaz mıyım!!!) wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiix comondodo titatity blum dllum bu da vaa laaahaaaaa (burada bişeyler diyodu başka dillerde de ben böyle anlamıştım:d) wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkkkkkkkkss winks! winx! cukkaaa:d

ayı sözlük winx club

muucize gibi kayyan yıldııızlar, biii-zi beeekliyor yenni macceraa-aalar haydi geel, burda oolsan yetter güccümüüüüz hayyalleriimizeee renk vermeye dünyaa-ya el-le-rimiz u-zayda wiiinx, tutuşunca el eeele, buluutlaar üzeerinde, sihirli rüyalaaaraaa daalaarıııız, wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiix, muu-ci-zeh!-sin sen kıızlaaar iiçiiindir (burada tvnin sesini kısardım amk cinsiyetçileri, niye kızlar için olsun ben de kelebek kanadı takıp uçmak isteyen yüzde yüz bir heteroseksuel erkek olamaz mıyım!!!) wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiix comondodo titatity blum dllum bu da vaa laaahaaaaa (burada bişeyler diyodu başka dillerde de ben böyle anlamıştım:d) wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkkkkkkkkss winks! winx! cukkaaa:d

yazarlar hangi ilde yaşıyor

21 aralık 2012

keşke kopsaydı dünya, azcık coşması lazım

kısa boylu koca götlü bamyalı kelimsi çirkin gay

bence hoştur, onu çok güzel sikerim, cahil ve keko seviyorum, sikimi onun küçük sikine bastırır ezerim onu. baskı kurarım tüm benliğine, kölem yaparım, bacak omza sikerim, haha diye gülerim sikerken. adamdır, sikişkendir, sikim kalkıyo şuan düşündükçe, aha kalktı. koca götü kıllı olsun, offf.

öfke

haklı öfke çok tehlikelidir, haklıyken bile kendinizi frenlemeniz için haksızmış gibi düşünün kendinizi, yoksa insan kurdukça kuruyor, haklı olduğunu düşünüp doluyor, iş ileri boyutlara varmadan haklıyım ama yeter, durmam lazım demek gerek.

berber dayaması

bu sözlüğü google a berber dayaması yazdıktan sonra bulmuştum

mantar toplamak

mantar başlı şeyler de sayılıyor mu:s

sittin sene

sixty den türedi sanıyodum, olsun ben gene öyle sanacağım:)

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

namus anlayışını yasalara bağlayan bir kadın olabilir, sikişmek için evlenmiş olabilir. halbuki yap ablacım, ne evleniyosun hemen. imza atmışsın atmamışsın ne önemi varç

tamirci

bozdular beni tamir et abi:d

aşırı kıllıları cahil sanan gerizekalı halk

size de denk geliyo mu bilmiyorum ama hep denk geliyor bana, daha konuşmadım sadece görüntüm var ortamda ve kategorilendiriliyorum. konuştuğumda ise düşüncelerini götlerine sokmam hobim, abi az önce hornetteki dialog:
-o: slm
-o bida: selam
-ben: selam uymayız
-o: seni pazarda görmüş olabilir miyim
-hayır
-o: pazarcı değilsin dimi
-ben: seni kerhanede görmüş olabilir miyim
-bidaa ben: orospu musun
o bişey diyemeden engel.
bu tarz dialoglar hep oluyor, sanki tercihimiz değil kıllı olmak, jilet çok pahalı ve belli sınıfa aitiz gibi. lan herşey azgın teyzelerde bitiyor, parlak genç oğlanları yakışıklı kategorisine koyan teyzeler dışlama etkisi yaratıyor, biz beden olumlamayı savunup şekilciliğe karşı çıkarken esas cahil bu gerzekler. kıllı olmak bence çok hoş bişey, parlak olmak eksiklik gibi geliyor, neresi yakışıklı amk istisnaları dışında. erkekten anlamayan insanlar kendi bakış açılarını diretiyor işte görgüsüzce, kendine has marjinal zevkleri gelişmemiş bunların kısacası. bence ben hoşum da, hayvansı imajım var ne yani aydın insanlar küfredemez mi veya kıllı kıllı sikişemez mi amk, ki dışarıda küfür etmem yani. bi de küfür rahatlama aracı zaten, ermiş insan bunu fark eder. sahilde falan da hissediyorum, halam bile lafı dokundurdu bi keresinde, kuzenin epilasyon oldu sen de olsana diye. otobüsteki teyze de saçmalamıştı ben öğrenciyken, odtüde okuduğumu söyleyerek varsayımını ve sikik önyargısını kıçına sokup teyzenin çenesini kapattım. bi kere de odtülü olduğuma inanmadı biri, evet ben zaten okuduğum okulu bilmiyorum sen daha iyi bilcen kanka! inanmıyolar falan bak o tayfa da var, göğsüm kıllı, amk diyorum mal olmam gerekiyormuş, hamamcı falanmışım quantum mekaniği bilmezmişim, abi nasıl bi genelleme nasıl bi salaklık bu. bi ara da saçımı maviye boyattım top sandı herkes, gayim zaten o doğru bi sanıştı ama neden bu şekilcilik, sizin şekilci zihninizi aktif zihnimle sikmek istiyorum. hayır hep alt tabaka insanları mı kıllı oluyor ki bence tabaka olmamalı insanlar arasında, ama onlar tabaka tanımı yapıp kendi yaptıkları tanımda seni alta koyuyor sebepsizce bu çok can sıkıcı, belki siklememek gerek de ben tartışmaya başlayıp duramayanlardanım,
-ben (içimden): hayır haksızsın ve iğrenç bakış açın var geber yaratık
-ben (dışımdan): iğrençsin
-dış kapının mandalı: ayy terbiyeesiiz
-ben (içimden): oğlunu sikerim
-ben (dışımdan): oğlunun terbiyesini de gördük

anam avradım olsun

oha bu söz üstünde düşünmemiştim, ay ensest bu çok iğrenç, oley be sağlıklı hiçbir bireyi gocundurmadan bugün de ağzım dolu dolu iğrenç dedim vicdanım rahat, çok mutlu oldum. iğrenç ya bu ifadeyi kullanmak, bunu üreten kişi iğrenç, ay çok iğrenç:d hehehe

niyetli misin sorusuna alternatif cevaplar

niyet değil sonuç önemli bebeğiim, hatice değil neticeye bakarım sonuçta gayim, öptüm;)
  • /
  • 6

yazarlar hangi ilde yaşıyor

ben yiğidin harman olduğu, sonra da gidip vurdurduğu güzide ilimizdeyim..

aşırı kıllıları cahil sanan gerizekalı halk

bütün memeli hayvanlar kıllıdır. bu bilimsel bir gerçek.
peki bunu diyen meme seviyor mu? seviyor!
o zamam sesinizi keseceksiniz!!!

aşırı kıllıları cahil sanan gerizekalı halk

aşırı kıllılara saygım sonsuz ama ilgim sıfır. yanlış anlamayın, benim de aşırı kıllı arkadaşlarım var. hepsi çok eğlenceli, çok akıllı, çok iyi insanlar.

allah tarafından lanetlendiğine inanan gay

dine maruz bırakılarak istismar edilen her lgbti çocuğun yaşadığı travma. her gece kaç çocuk yatağında gizli gizli ağlıyor düşündükçe deliriyorum. çocuklarınızı dinin ulaşamayacağı yerde saklayın.

blacksmoke

kendisine ve profil fotoğrafına maşallah diyorum :))

hayal kurmak

her insan hayal kurar, bir de hayallerle yaşayan insan vardır. onlarla mutlu olabilmiş, onları yaşıyormuş gibi hissedebilen insanlar vardır. çok marifet değildir, kendimden biliyorum ama güzeldir. küçüklüğümden beri hep en olmayacak şeylerin hayallerini kuruyorum. hiçbiri de olmadı hala. olmasınlar zaten amq. olsunlar da aslında çok da güzel şeyler olmadıklarını mı anlayayım. çaktırma, ben de biliyorum bir şeyi elde edince, edemediğin zamanki arzun kayboluyor. o yüzden hep beraber şu "gerçekleştiremeyeceğin şeylerin hayalini kurmayacaksın tatlımm," diyen ultra realist insanlara siktiri çekiyor muyuz gençlerrr??!! (ay hiç sevmediğim bir ifadeydi ama kullanmak istedim. ehehe..)

evet devam ediyorum. yahu adı üstünde hayal. karışmayın amq. yıllarca insanlara gerçekleştirebilecekleri hayaller kurmaları gerektiğini söylediniz! hayal kurma konusunda insanların ufuklarını hep daralttınız! ailelerinin soktuğu kutularda doktor olma hayalleri kuran çocuklar doktor olamayınca hayalleri yıkıldı. lisede sevdiği kızla kafasında her türlü senaryoyu yaşayan küçük umut sevdiği kızdan kıçına tekmeyi yedi ve hayalleri suya düştü. yazar olmak isteyen, imza günlerinde tüm hayranlarının kitaplarını imzalayacağına sıcak yatağında söz veren emre gittiği yayınevinden siktiri yedi ve klavyeye küstü.

güzel hayal dünyamızı neden herkesin tattığı, yaptığı şeylerle meşgul ediyoruz? neden sadece hayatın koşuşturmacasından başka bize hiçbir şey katmayacak şeylerin hayallerini kuruyoruz? neden kendimizi keşfetmiyoruz?

bu gece yatakta yatarken birden havalandığımızı hayal edelim. pijamalarımızla gökyüzünde süzülmeyi, uzay boşluğunda bile nefes alabilmeyi hayal edelim. madonna ile yatmayı hayal edelim. alexander the great'ın yavuklusu olmayı hayal edelim. *
bir insan hayal edelim, asla kötü olmayan.. gerçek olamayacak kadar iyi olan.. sevelim.
yaşadığımız sosyal yaşamdan tamamen bağımsız şeyler düşünebilecek kadar hayallerle yaşayalım. ne kaybederiz? ne kazanırız? bilmem. ama güzel bence. hayalleriyle yaşayanlara buradan selam olsun.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

erkekleri elleme yöntemi

bu yöntem sadece fitness a giden erkekler için geçerli.
zaten konu spora kasa falan geliyor.
bunlara before after fotonuz var mı diye sorun. yoksa da salonda foto çekiliyor musun diye sorun. zaten ayna karşısında en az salonda harcadıkları kadar zaman harcıyorlar.
fotoyu açtıkları zaman da. bu eski mi ya hiç bu kadar kaslı görünmüyorsun şu an deyin.
dün iş yerinde bizim satın almacının pazularını göğüslerini ve karnını elledim bu yöntemle. aslında squat yapıyor musun diye de soracaktım ama fazla mı ileri giderim kuşu kafesten kaçırır mıyım diye düşündüm. elletmezdi bence.

neyse lgbti dayanışması adına paylaşmak istedim. taciz falan diyerek eleştireceklere de baştan söyleyeyim kendisi teklif etti gel elle diye. ben istemedim.

sözlük yazarlarının tahmini profilleri

özdemir: 170, 95, 37, kumral, kılsız (kaymak gibi), 17(kafası hariç),
resepsiyon görevlisi... gündüzleri aktif, gece 12'yi geçince bir pasife dönüşüyor. otele gelen zengin ve yakışıklı misafirleri kesiyor. room servis deyip odalarına girip dar pantolonu ile kalçalarını oynata oynata 'bir isteğiniz var mıdır efendim' 'çok şıksınız bugün efendim' deyip onları baştan çıkarmaya çalışıyor. ki çıkarıyor da... kocalara dikkat.

xalo: 90, 60, 190, kıllı, beyaz tenli, bıyıklı bir öteki, damarlı... beyaz yaka, modern ağa çocuğu. babasının yolundan ilerliyor. evimin erkeği olacağım diyor ve malesef eve erkek sokmuyor ama istiyor da. evdekileri de elime kadın eli değmedi diye yiyor. kendisi de anlamıyor. en son iş arkadaşının götünü keserken kendini yakaladı. bu çelişkiler ile hayatına devam ediyor. allah yardımcın olsun abicim.

ayimsi: üzülerek bildiriyorum ki 165, 55, 33, beyaz tenli, sarışın (şarkıcı bengünün boyunda)... sigorta şirketi var, bir de 20cm (bir yiyen bir daha istiyor). her gün aynanın karşısına geçip 15 tel sakalını okşayarak 'ayıyım ben işte, ayıyım' deyip kendini ikna etmeye çalışıyor. saçları kadar bahtı da açık olsa keşke.

benim de söyleceyeklerim var: 170, 85, 34... buğday tenli, kara bahtlı. power bottom ama malı iyi olduğu için gittiği her aktife tripler yaşatıyor. ilk defa sana pasif oluyorum laflarını çok duydu. en son koliye gidiyorum deyip evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. söylecekleri vardı, gitti.

anna: 169... o bir cici kız. 7000 tlnin onun mazotuna yeteceğini sanmıyorum. en son mykonos'ta bir partide rastlaştım. çükmüştü. inşallah sonu esra ve ceyda gibi olmaz.

ateistlerin göğüs kafesinde nefes yok

trake solunumu yapıyoz çok güzel gelsenee.

Toplam entry sayısı: 117

allah tarafından lanetlendiğine inanan gay

çok fazla söze gerek yok, en yakın zamanda aydınlanır umarım bu arkadaşlarım. tanrı çok büyük olasılıkla yok, lanet diye bişey zaten yok, gay olmak bir günah veya yanlış değil, alkol de yasak ama içiyoz ya napalım bu da öyle dersen sikerim seni yanlış olmayan iki şeyi de birbirine dayama yanlışmış gibi, hafif bir günah falan da değil, hiç bir dinin bize laf atmaya hakkı yok, herkes haddini bilsin, kardeşim sen de onun bunun lafının orospusu olma git düşün neden yanlış olsun, tanrı olsa bile seni öyle yaratmış zor değil bunu anlamak, hayır heterolar hep iddia ediyor gaylikle ilgili şeyleri, lan ben gayim ben biliyorum gay olmak nasıl sen değil diye düşün bi kere de canım kardeşim, biliyosun bunun tercihin olmadığını, doğuştan olduğunu. azıcık düşünce gücü azıcık karakter ve cesaretle ayaklan ve hasiktir ben yanlış değilim senin götün yanlış de çevrendeki homofobikliğini inançlarına bağlayan ve senin de yıllarca beynini yıkamış kişilere.

ayı sözlük itiraf

mutsuz yaşayıp tatmin olamadan ölmekten çok korkuyorum. itiraf ediyorum ben de kolay biri değilim ama hep böyle değildim. bu dünya güzel olabildiği kadar acımasız da ve verdiğinden fazlasını almayı da biliyor, hayır bilmeden bunu şuursuzca yapıyor! aaaaaaaa diye bağırmak istiyorum. 25'ime kadar bir kere huzurlu mutlu olmadım çocukluğum dışında, 30'uma 40'ıma gelip çoğu şeyi yapmamış ve hissetmemiş olarak yaşlılık evresine geçmek istemiyorum. bu muydu hayatım demek istemiyorum, yavaş çekim düşüyorum, ve git gide hızım artıyor, ivmeleniyorum. hazır değilim, büyümemişim adam olamamışım gibi, çocuk da değilim artık, çok korkuyorum her şeyden. intihar etmem herhalde, ölmekten korkuyorum, ama yaşamaktan da korkuyorum ben. sanki insanlar ortak ve benzer bir akla sahip veya hayatta birbirlerine nasıl davranmaları gerektiklerinin kullanma kılavuzunu bulmuş da ben rastgele tuşlara basıyor gibiyim arada tutturuyorum seviniyorum derken cihaz bozuluyor gibi. sonuçta nefes alıp veriyorum ve ben bu dünyadayım, beklediğim gibi olmasa da ve zarar görmüş olsam da. değiştim, mutlu ruhum kalmadı, kendime tahammülüm yok, hayal dünyama girip kaçıyorum. hayal dünyam bile artık yaratıcı değil bir kısır döngüdeyim, hep aynı hayaller aynı müzikler. kalbim atıyor işte, ama göründüğümden daha güçlüyüm, elalem bir kpss için intihar falan ediyor, ha bir de tatlı biriyim ama acımasızım. burçlara inanmıyorum ama olasılık hesabı kimisi burcunu yansıtıyor ve ben de tam burç kombinasyonumu yansıtıyorum. teraziyim yükselenim akrep. doğruyla şeytan arasında kalırken yaşamayı unutuyorum. bazı hatalar basittir ama travmanız varsa, parçalandıysanız, her şey büyümeye başlar, baş etmek zor olur. neyse ben zaten zoru yaparım hep, ben de böyleyim, derin derin nefes alır devam ederim. ama bir takdir de görmek iyi olurdu, yine de anlatamıyor insan, utanıyor, anlatamam, kağıda bile dökemem yaşadıklarımı, gerçek olduğunu belgeler gibi. anca böyle neyden bahsettiğimi belirtmeden etkileri üzerine konuşma yaparım, önemli olan da etkidir zaten. astrofizikte de farklı yıldızların gezegenlerini böyle buluyorlar zaten, gezegeni direk gözlemleyemiyorlar fakat yörüngesinde döndükleri yıldızın o gezegenin kütleçekim etkisinden ötürü sapmalarını hesaplayıp gezegen varlığına kanaat getiriyorlar, konumu hızı ve türlü değişik bilgiler elde ediliyor bu şekilde. not, fizikçiyim, yukarıdaki terazi zımbırtısı astrolojiydi ve bilim değildir, az önce değilim son şey ise astrofiziktir ve hardcore bilimdir. dayanıklı ve korkutulmuş biriyim, nefesimi tutmayı iyi bilirim, biri de desin artık güvendesin, nefesini ver, tekrar al diye.

halkın yarısından fazlası eşcinsel komşu istemiyor

biz de o zaman bir gay kasabası kuralım:) kendimizin komşusu oluruz kalmadık onlara.

peçe ile derse girmek

kendi isteğiyse peçe ile gitsin, ben de saçımı maviye boyatmıştım ve kötü tepkiler yedim. haddini bilmeyen sınırını bilmeyen insanların sesinin kesilmesi dileğiyle.. o peçeyle gitsin ben de sınıfta ahmeti mehmeti öpeyim, yeter artık özgürlüğü sadece kendi merceğinden gören insanlar onun anlamını kirletti. dindarı da marjinali de ateisti de özgür olmalı, özgürlük herkesin, yanlı bir kavram değil!

sevgili arıyorum

ben de arıyorum, bilime insansın hurafelere inanmasın ama çok da piç veya ukala olmasın, uzaylılara inansın, yıldızlara hayranlık duysun, beni sevsin, hayır bana aşık olsun, romantik olalım, pazar sabahları resim yapmaya çalışıp berbat edelim tuvali, müzik yapalım derken komşular sövsün bize, gülelim beraber, çok konuşalım, hiç susmayalım, sevişiken bile konuşabilelim arada, bazen de susup omuz omuza sarılalım, macerayı sevsin, yapamıyosa bile istesin, beraber iki istekli yaparız bişeyler, zombi filmlerini sevsin, mistik şeyler ilgisini çeksin ama inanmasın işte hemen, sorgulasın, merhametli olsun ama aşırı iyimser olmasın, beraber sevmediğimiz insanlar olsun, koordineli organize işler yapalım. allahım, çok mu şey istiyorum senden sana inanmayan birini isteyerek, oo ben de inanmıyorum azcık, ama bazen inanıyorum, dalgalı. bi de gezmeyi sevsin. amin. yok delete. clc. daha bitiirmedim, bir ömür yaşayalım sex de çok iyi olsun, aşık olalım, bulalım birbirimizi ama öyle ikinci baharda falan değil bu genç yaşımda istiyorum comoon. şimdi amin. amin. en sonki asıl amindi. neyse gene amin. amin. 25im ve 26 olmadan bulabilir miyim pek sanmıyorum korona falan evdeyiz, ama 26 olduğumda çıksın karşıma amin. uçursun beni hayali diyarlara yarim.

ayı sözlük itiraf

mutsuz yaşayıp tatmin olamadan ölmekten çok korkuyorum. itiraf ediyorum ben de kolay biri değilim ama hep böyle değildim. bu dünya güzel olabildiği kadar acımasız da ve verdiğinden fazlasını almayı da biliyor, hayır bilmeden bunu şuursuzca yapıyor! aaaaaaaa diye bağırmak istiyorum. 25'ime kadar bir kere huzurlu mutlu olmadım çocukluğum dışında, 30'uma 40'ıma gelip çoğu şeyi yapmamış ve hissetmemiş olarak yaşlılık evresine geçmek istemiyorum. bu muydu hayatım demek istemiyorum, yavaş çekim düşüyorum, ve git gide hızım artıyor, ivmeleniyorum. hazır değilim, büyümemişim adam olamamışım gibi, çocuk da değilim artık, çok korkuyorum her şeyden. intihar etmem herhalde, ölmekten korkuyorum, ama yaşamaktan da korkuyorum ben. sanki insanlar ortak ve benzer bir akla sahip veya hayatta birbirlerine nasıl davranmaları gerektiklerinin kullanma kılavuzunu bulmuş da ben rastgele tuşlara basıyor gibiyim arada tutturuyorum seviniyorum derken cihaz bozuluyor gibi. sonuçta nefes alıp veriyorum ve ben bu dünyadayım, beklediğim gibi olmasa da ve zarar görmüş olsam da. değiştim, mutlu ruhum kalmadı, kendime tahammülüm yok, hayal dünyama girip kaçıyorum. hayal dünyam bile artık yaratıcı değil bir kısır döngüdeyim, hep aynı hayaller aynı müzikler. kalbim atıyor işte, ama göründüğümden daha güçlüyüm, elalem bir kpss için intihar falan ediyor, ha bir de tatlı biriyim ama acımasızım. burçlara inanmıyorum ama olasılık hesabı kimisi burcunu yansıtıyor ve ben de tam burç kombinasyonumu yansıtıyorum. teraziyim yükselenim akrep. doğruyla şeytan arasında kalırken yaşamayı unutuyorum. bazı hatalar basittir ama travmanız varsa, parçalandıysanız, her şey büyümeye başlar, baş etmek zor olur. neyse ben zaten zoru yaparım hep, ben de böyleyim, derin derin nefes alır devam ederim. ama bir takdir de görmek iyi olurdu, yine de anlatamıyor insan, utanıyor, anlatamam, kağıda bile dökemem yaşadıklarımı, gerçek olduğunu belgeler gibi. anca böyle neyden bahsettiğimi belirtmeden etkileri üzerine konuşma yaparım, önemli olan da etkidir zaten. astrofizikte de farklı yıldızların gezegenlerini böyle buluyorlar zaten, gezegeni direk gözlemleyemiyorlar fakat yörüngesinde döndükleri yıldızın o gezegenin kütleçekim etkisinden ötürü sapmalarını hesaplayıp gezegen varlığına kanaat getiriyorlar, konumu hızı ve türlü değişik bilgiler elde ediliyor bu şekilde. not, fizikçiyim, yukarıdaki terazi zımbırtısı astrolojiydi ve bilim değildir, az önce değilim son şey ise astrofiziktir ve hardcore bilimdir. dayanıklı ve korkutulmuş biriyim, nefesimi tutmayı iyi bilirim, biri de desin artık güvendesin, nefesini ver, tekrar al diye.

sevgili arıyorum

ben de arıyorum, bilime insansın hurafelere inanmasın ama çok da piç veya ukala olmasın, uzaylılara inansın, yıldızlara hayranlık duysun, beni sevsin, hayır bana aşık olsun, romantik olalım, pazar sabahları resim yapmaya çalışıp berbat edelim tuvali, müzik yapalım derken komşular sövsün bize, gülelim beraber, çok konuşalım, hiç susmayalım, sevişiken bile konuşabilelim arada, bazen de susup omuz omuza sarılalım, macerayı sevsin, yapamıyosa bile istesin, beraber iki istekli yaparız bişeyler, zombi filmlerini sevsin, mistik şeyler ilgisini çeksin ama inanmasın işte hemen, sorgulasın, merhametli olsun ama aşırı iyimser olmasın, beraber sevmediğimiz insanlar olsun, koordineli organize işler yapalım. allahım, çok mu şey istiyorum senden sana inanmayan birini isteyerek, oo ben de inanmıyorum azcık, ama bazen inanıyorum, dalgalı. bi de gezmeyi sevsin. amin. yok delete. clc. daha bitiirmedim, bir ömür yaşayalım sex de çok iyi olsun, aşık olalım, bulalım birbirimizi ama öyle ikinci baharda falan değil bu genç yaşımda istiyorum comoon. şimdi amin. amin. en sonki asıl amindi. neyse gene amin. amin. 25im ve 26 olmadan bulabilir miyim pek sanmıyorum korona falan evdeyiz, ama 26 olduğumda çıksın karşıma amin. uçursun beni hayali diyarlara yarim.

allah tarafından lanetlendiğine inanan gay

çok fazla söze gerek yok, en yakın zamanda aydınlanır umarım bu arkadaşlarım. tanrı çok büyük olasılıkla yok, lanet diye bişey zaten yok, gay olmak bir günah veya yanlış değil, alkol de yasak ama içiyoz ya napalım bu da öyle dersen sikerim seni yanlış olmayan iki şeyi de birbirine dayama yanlışmış gibi, hafif bir günah falan da değil, hiç bir dinin bize laf atmaya hakkı yok, herkes haddini bilsin, kardeşim sen de onun bunun lafının orospusu olma git düşün neden yanlış olsun, tanrı olsa bile seni öyle yaratmış zor değil bunu anlamak, hayır heterolar hep iddia ediyor gaylikle ilgili şeyleri, lan ben gayim ben biliyorum gay olmak nasıl sen değil diye düşün bi kere de canım kardeşim, biliyosun bunun tercihin olmadığını, doğuştan olduğunu. azıcık düşünce gücü azıcık karakter ve cesaretle ayaklan ve hasiktir ben yanlış değilim senin götün yanlış de çevrendeki homofobikliğini inançlarına bağlayan ve senin de yıllarca beynini yıkamış kişilere.

zorbalık

insanın kanını donduran bişey bence, nasıl bir karaktersizlik buna yol açar ki. bastırılmak falan sanırım. siber zorbalıktan fiziksel zorbalığa kadar, görüyosun resmen karşındaki nefret kusuyor sana, bitiremiyor kusmasını, lağım kaçağı gibi. aslında nefreti dünyaya. az önce hornette karşılaştım, gizliden yazdı biri, adımı biliyormuş falan, yönelimin mi değişti gibi sorular soruyor. yüz at diyorum tanıyorum rahat ol diyor, yok kilo almışım, yok tuhafmışım, yabancı birine karşı gardımı yüksek tuttuğum için sıkıntılıymışım. lan gerizekalı sen beni tanıdığını iddia ediyosun da kendini bana tanıtmıyosun ki gardımı indireyim. duygusal zeka eksikliği çok büyük bi etken tartışmalarda haksız olmak için. laf soksan birine coşup saldırmak istiyor, diyecek kelime bulamıyor, bu da zeka eksikliği işte, psikopati gibi extrem durumlardaki zorbalıkları saymazsak aptal insanların ürünü bence zorbalık. sıkışmış duygularını çözememek sebep olmuyor sadece, benim de sıkışmış duygularım var ama gidip birine saldırmıyorum, gizliden takip edip seni tanıyorum diyip kendimi hala gizli tutarak soru yağmuruna tutmuyorum, ki bi de tepki gelse bunu anormal karşılayacak kadar gerizekalı da değilim hak ettim lan ben bu tepkiyi derdim heralde. bak mesela buraya yazıp içimi döküyorum, sinirimi akıtyorum, kendim gibi birilerini görmek istiyorum çevremde, toplamaya çalışıyorum bu paylaşımla misal. insan dediğin zaten bunu yapmalı tek başına saykoya bağlayıp şerefsiz tavırlar gerçekten karakter eksikliğinin bi sonucu. çok spesifik örnekten gittim, az önce yaşadığım bi durumdu, ama genel olarak hayatımda zorbalık yaşadığımda kanım donuyor, bunu yapanın insan olabileceğini düşünemiyorum. bu şekilde hisseden herkesin bir şekilde rahatlamasın gerek bence, ben buradayım isteyen olursa yazabilir.

hornetteki heteroseksueller

baayan arıyorum, trv, cd, kadın arıyorum diyeni geçtim vajina fotosu falan görüyorum ikidir yeni gelen profiller kısmında. herkes manyadı, gay misin diyorum hayır diyor konu gay platformunda geçiyor, ben de sadece onun ne kadar mal olduğunu teyit etmek için zaten soruyorum o soruyu cevabını tahmin etsem de. vajina fotolarını beğeniyorlar bide, benim kıllı göğsüme laf edenler gidip vajina seviyor ama bu gay appte oluyor. oha yazarken şuan kolum tele sürtüyodu sanırım tinderda bikaç kişiyi kaydırdrım bi yerlere, canlı canlı aktarım yapıyorum garip oldu. neyse kıl iyidir, vajina da tabi iyi kadın da ama gaysin gay sitesindesin lütfen nerede olduğunu fark et be abicim. gayler olarak hornette de azınlık olucaz gibi, eski usül hornet daha iyidi şimdiki sosyal medya gibi, yurtdışında falan amacına ulaşıyodur gay bir komünite kurmak gibi ama burada boka sarıyor olmuyor.

sextingde denilenleri ciddiye alıp sevgili olcaz sanan tayfa

bu nasıl bi tecrübesizliktir, 1. canım azgınken biz bizi değiliz, sen de erkeksin bunu bilmen lazım, yahu sex yapmayan ergen bile bilir, 31 çekmeden önce, asılırken ve boşaldıktan sonra.. yani o an normalde hoşumuza gitmeyecek şeyler diyebiliriz, kocam ol karım ol, sikerim amını, erkekliğini patlatırım, içime gir vesaire, şimdi burada bi tayfa uyum sağlıyor ama sonrasında patlıyor, olayın azgınlıktan olduğunu algılayamıyor, diğer tayfa bu muhabbetin içine şu şekilde sıçıyor:
-ben: sikerim senin koca götünü, top yaparım kadınım olursun (yargılamayın ulen bu bi fantezi homofobik gay değilim, dirty talk örneği işte, pek feminist olmuyosun o moddayken)
-o: sen çok yakışıklısın keşke sarılsan bana
-ben:(derince iç çekip engellemeyle uyum sağlama arasında kaldıktan sonra uyum sağlamayı tercih edince) kucağıma alıp başını okşaya okşaya sikerim seni yavrum
----boşalınca ben------:iyi geceler
-o (iki hafta sonra): romantik ol biraz daha
-ben: biz sevgili değiliz ki
-o: neden bu kadar kırıcısın
-ben: doğruları söylüyorum, boşa umut vermemek için, kafalar uymuyor, sex iyi ama aşık olmayız biz.
-iki sene boyunca o: sen farklısın özelsin, biz senle kader arkadaşıyız, dostuz.
-ben: kendine birini bul bak yazık zaman geçiyor.
-o: tamam sex arkadaşıyız, senin gibi yok buralarda.
-ben: (ooffffff).....
o susar, engeller, gene yazar, hornetten bulur beni, ben zaten azgınımdır hornetteyken, göt atar sik atar gene telleşiriz boşalırım ve hassiktir gene bu ciddiye alacak derim, bu şekilde harbiden iki senedir bu kısır döngüden çıkamamış bir şahıs var. çok açık konuştuğum da oldu, engelledi, 6 ay sonra gene yazdı, azgınlığımdan faydalanıyor, diyorum açık açık duygusal bişey hissetmem ben sana. abi anlayın artık, azgınlık duygularını romantik şeylerle karıştırmayın bi ya. sizin sulu gözlülüğünüzün vicdan azabını yaşatıyorum içimde.

birinden soğumak için nedenler

hpvsi varsa ben soğuyorum ya, sikiş isteğim kaçıyor. sonra bida yaktırma prsedurleriyle uğraşamıycami herkes bilinçlenip kendini korusa, tedavi olsa zaten yayılmaz, mikroskopik lezyonların çok düşük olasılıkla bulaştırması değil isyanım, hayvan gibi olmuş siğili on senedir besliyor çocuğu gibi, lan onu git bi yaktır amk ya, belli bak eskiden yoktu dimi o sonradan çıktı ve kaybolmadı yani sivilce değil. hani diğer çoğu şey kondomla engellenir veya antibiyotikle hallolur da hpv meşakatli bişey ve karşı tarafın dikkat ediyo olması baya düşürüyor olasılığı. onun dışında ailevi muhabbetlere girince soğurum. siğil evcil hayvanın değil lütfen onu öldür ve kendine gerçek bir evcil hayvan edin, sahiplen.

erken boşalma

darkbear vala katıla katıla gülüyorum yazdılarına bazen, güldürdün gene beni:d

hornetteki heteroseksueller

baayan arıyorum, trv, cd, kadın arıyorum diyeni geçtim vajina fotosu falan görüyorum ikidir yeni gelen profiller kısmında. herkes manyadı, gay misin diyorum hayır diyor konu gay platformunda geçiyor, ben de sadece onun ne kadar mal olduğunu teyit etmek için zaten soruyorum o soruyu cevabını tahmin etsem de. vajina fotolarını beğeniyorlar bide, benim kıllı göğsüme laf edenler gidip vajina seviyor ama bu gay appte oluyor. oha yazarken şuan kolum tele sürtüyodu sanırım tinderda bikaç kişiyi kaydırdrım bi yerlere, canlı canlı aktarım yapıyorum garip oldu. neyse kıl iyidir, vajina da tabi iyi kadın da ama gaysin gay sitesindesin lütfen nerede olduğunu fark et be abicim. gayler olarak hornette de azınlık olucaz gibi, eski usül hornet daha iyidi şimdiki sosyal medya gibi, yurtdışında falan amacına ulaşıyodur gay bir komünite kurmak gibi ama burada boka sarıyor olmuyor.

seri eksi oy veren şahıs

biri yorumunu beğenmiyor diye bu kadar acımasızca aşağılamak bence pek normal bir davranış değil. trolluk olsun diye ben şu an eksi verdim yukarıdaki iki kişiye, ayy konu mu kalmadı bunları düşünüyosunuz. relax biraz.