blacksmoke

Durum: 0 - 0 - 0 - 0

Puan: 0 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
Henüz hiç entry girmemiş.

hesap silme

mümkün müdür acaba? bilgi verebilecek olan biri varsa sevinirim.

hava

hiç yokluğunu duymadığımız ve hiç­bir karşılık ödemeden sahip olduğumuz için ne kadar değerli olduğunu çoğu kez düşünmediğimizdir.

aşırı kıllıları cahil sanan gerizekalı halk

bütün memeli hayvanlar kıllıdır. bu bilimsel bir gerçek.
peki bunu diyen meme seviyor mu? seviyor!
o zamam sesinizi keseceksiniz!!!

aşırı kıllıları cahil sanan gerizekalı halk

aşırı kıllılara saygım sonsuz ama ilgim sıfır. yanlış anlamayın, benim de aşırı kıllı arkadaşlarım var. hepsi çok eğlenceli, çok akıllı, çok iyi insanlar.

allah tarafından lanetlendiğine inanan gay

dine maruz bırakılarak istismar edilen her lgbti çocuğun yaşadığı travma. her gece kaç çocuk yatağında gizli gizli ağlıyor düşündükçe deliriyorum. çocuklarınızı dinin ulaşamayacağı yerde saklayın.

blacksmoke

kendisine ve profil fotoğrafına maşallah diyorum :))

hayal kurmak

her insan hayal kurar, bir de hayallerle yaşayan insan vardır. onlarla mutlu olabilmiş, onları yaşıyormuş gibi hissedebilen insanlar vardır. çok marifet değildir, kendimden biliyorum ama güzeldir. küçüklüğümden beri hep en olmayacak şeylerin hayallerini kuruyorum. hiçbiri de olmadı hala. olmasınlar zaten amq. olsunlar da aslında çok da güzel şeyler olmadıklarını mı anlayayım. çaktırma, ben de biliyorum bir şeyi elde edince, edemediğin zamanki arzun kayboluyor. o yüzden hep beraber şu "gerçekleştiremeyeceğin şeylerin hayalini kurmayacaksın tatlımm," diyen ultra realist insanlara siktiri çekiyor muyuz gençlerrr??!! (ay hiç sevmediğim bir ifadeydi ama kullanmak istedim. ehehe..)

evet devam ediyorum. yahu adı üstünde hayal. karışmayın amq. yıllarca insanlara gerçekleştirebilecekleri hayaller kurmaları gerektiğini söylediniz! hayal kurma konusunda insanların ufuklarını hep daralttınız! ailelerinin soktuğu kutularda doktor olma hayalleri kuran çocuklar doktor olamayınca hayalleri yıkıldı. lisede sevdiği kızla kafasında her türlü senaryoyu yaşayan küçük umut sevdiği kızdan kıçına tekmeyi yedi ve hayalleri suya düştü. yazar olmak isteyen, imza günlerinde tüm hayranlarının kitaplarını imzalayacağına sıcak yatağında söz veren emre gittiği yayınevinden siktiri yedi ve klavyeye küstü.

güzel hayal dünyamızı neden herkesin tattığı, yaptığı şeylerle meşgul ediyoruz? neden sadece hayatın koşuşturmacasından başka bize hiçbir şey katmayacak şeylerin hayallerini kuruyoruz? neden kendimizi keşfetmiyoruz?

bu gece yatakta yatarken birden havalandığımızı hayal edelim. pijamalarımızla gökyüzünde süzülmeyi, uzay boşluğunda bile nefes alabilmeyi hayal edelim. madonna ile yatmayı hayal edelim. alexander the great'ın yavuklusu olmayı hayal edelim. *
bir insan hayal edelim, asla kötü olmayan.. gerçek olamayacak kadar iyi olan.. sevelim.
yaşadığımız sosyal yaşamdan tamamen bağımsız şeyler düşünebilecek kadar hayallerle yaşayalım. ne kaybederiz? ne kazanırız? bilmem. ama güzel bence. hayalleriyle yaşayanlara buradan selam olsun.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

erkekleri elleme yöntemi

bu yöntem sadece fitness a giden erkekler için geçerli.
zaten konu spora kasa falan geliyor.
bunlara before after fotonuz var mı diye sorun. yoksa da salonda foto çekiliyor musun diye sorun. zaten ayna karşısında en az salonda harcadıkları kadar zaman harcıyorlar.
fotoyu açtıkları zaman da. bu eski mi ya hiç bu kadar kaslı görünmüyorsun şu an deyin.
dün iş yerinde bizim satın almacının pazularını göğüslerini ve karnını elledim bu yöntemle. aslında squat yapıyor musun diye de soracaktım ama fazla mı ileri giderim kuşu kafesten kaçırır mıyım diye düşündüm. elletmezdi bence.

neyse lgbti dayanışması adına paylaşmak istedim. taciz falan diyerek eleştireceklere de baştan söyleyeyim kendisi teklif etti gel elle diye. ben istemedim.

ateistlerin göğüs kafesinde nefes yok

trake solunumu yapıyoz çok güzel gelsenee.

Toplam entry sayısı: 0