cortland

Durum: 2266 - 0 - 0 - 0 - 11.09.2016 18:12

Puan: 32776 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

what doesn't kill you makes you wish it did.
  • /
  • 114

dipteyim ben

yorum yerine entry girmesi gereken, instagramda heteroseksüel kız düşürmeye çalışmaktan formatı unutmuş olması muhtemel yazar. eleştiri kıstaslarını incelediğimde oldukça ucuz ve vizyonsuz bir bakış açısı olduğu aşikar. 5 tl'lik ojeleri ile kendisine mutluluklar diliyorum.

kaba bir şekilde yemek yiyen insan

nezaketi burger king'de 15 tl'lik menü üzerinden toplum çalışması yürüten kezolardan öğrenmek zorunda olmayan insan. sanki şatonuzda üç çatallı yemekler ile büyüdünüz de bunu eleştiriyorsunuz, bu daha kaba.

the greatest

klibin gece kulübünde geçen kısmında duvardaki kurşun delikleri üzücü bir detaydı. şarkı fena değil, kendrick lamar olmasından pek haz etmedim, adam yırtık dondan çıkıyor.

m.i.a.

yeni albümü aim yayınlanmış. albümde muazzam isimler var.

1482f

ayı sözlük yazarlarının yaşam felsefeleri

ayı sözlük yazarlarından terbiyesiz fıkralar

ayı sözlük yazarlarının fıkra.gen.tr'den kopyaladığı fıkralardır. merak ediyorum troller ne zaman kendine ait bir cümle kuracak basamağı atlayacaklar internet evriminde.

anüs kanseri

singapur'da zika virüsüne karşı mücadele ederken bir gülme gelmesi

mücadele ederken nasıldır bilmiyorum ama okurken bana bir gülme geldi. all*h şifa versin.

çabuk biten ürünler

yazarların favori sihirli annem bölümü

dudu'nun çocuklara bakmak zorunda kaldığı, milkshake-patates kızartması-köfte yapıp sonrasında mustafa sandal'ın aşka yürek gerek şarkısında dans ettikleri bölüm.

edit: eda perinin eminem ile konuşma sahnesi de bombadır. hey bebeğim! efsane.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

250 dakikalık konuşma paketinden ayın sonunda 241 dakika kaldığını gördüğün an. büyük boy pizzadan kalanı dolaba koyduğun an.

ilginç bir ölüm kalım sorusu

okey

sitenin sağ tarafındaki tenn reklamını gördükçe bareback sever bünyemin nasıl ya çok mu ince olabilir mi acaba nasıl hissettiriyor diye düşünürken alıp 31 çekmeye karar verdiğim marka. erkeklerden elimi ayağımı çektiğim ve dünyaya sırtımı dönüp sadece spiritüalizme kendimi verdiğim için medya şirketlerinden kopmam biraz zaman alacak gibi görünüyor.*

ayı sözlük itiraf

kariyer planlarımı çöpe attım ve artık bir feminist değilim. hayatımın umreye gidip dönüşte kocamın american expressi ile dutyfreeden binlerce dolarlık içki alışverişi yapıp paparazzilere yakalandığımda suratımı gizlemeye çalıştığım jet sosyete dönemine geçmek istiyorum.

ekonomik özgürlük

sugar daddy sahibi bir lgbtnin olmazsa olmazı.

carl sagan

evrenin genişliğine dair yaptığı konuşmalar acayip ilham verici, sanırım dünya dışı yaşama dair bu kadar tutkulu olan ve bu kadar çalışan başka bir bilim insanı yok. son yüzyılın gördüğü en dahi insanlardandı bence. rip.

(bkz: contact)

parks and recreation

bugün tam yirmi iki bölüm izleyerek dördüncü sezonunu bitirdiğim dizi. ama dediğim gibi komple başarısız ve aşırı yalnız birisi olduğum için değil, sadece kendime zaman ayırmayı seviyorum ve bence herkes izlemeli. neyse tüm sezon boyunca leslie'nin seçim yarışını izledik. andy ve april relationship goals listeme o kadar çok şey ekledi ki artık yatakta geçmeyen hedeflerim var ikili ilişkilerde. ayrıca rob sanırım yeni nesil diziler ile birlikte oluşturulmaya çalışan bir rol model, depresif insanları mücadele etmeye teşvik ediyor, duygusal hayatında ne kadar başarısız olsa da.** tom ve ann ilişkisini onaylamıyorum. jerry'nin ölmesinden korkuyorum ve donna go girl.

--- dördüncü sezon finali spoiler ---

leslie kazandı yaaaaaaaaaaaaaaayyyy

--- dördüncü sezon finali spoiler ---

ayı sözlük itiraf

şu an whatsapp'da arkadaşlarımla smiley kullanarak kabe'yi tavaf ediyoruz ve uzun süredir bu kadar ruhani ve huzurlu hissettiğimi hatırlamıyorum. galiba ben de hristiyan olacağım.

ekmekarasi

son zamanlarda çok iyi anlaştığım, iyi olduğu kadar zeki ve esprili yazar. kariyer planını dinlerken kendime dokunuyorum.

slytherin ortak salonunda kobra dansı yapmak

yeni dönemin başlaması ile heyecanı tavan yapan smellycat'in birinci sınıfların karşısında yaptığı, okulda tablolardan tablolara dolaşan çiftleşme dansı. geçen yıl da ikinci kattaki erkekler tuvaletinde suratıma yılan balığı fırlatmıştı. yakışıklı ve zeki bir gryffindorsan belasındır zaten bu okulda. neyse arvellian gel ortak salonda oturup quidditch konuşalım hıh.

(bkz: only minister of magic can judge me)
  • /
  • 114
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 2266

woof

bir gay uygulaması için reklamı çekilen bearlar arasındaki konuşma şekli.

soldakine aşığım*

threesome

yazarların favori sihirli annem bölümü

dudu'nun çocuklara bakmak zorunda kaldığı, milkshake-patates kızartması-köfte yapıp sonrasında mustafa sandal'ın aşka yürek gerek şarkısında dans ettikleri bölüm.

edit: eda perinin eminem ile konuşma sahnesi de bombadır. hey bebeğim! efsane.

gay sikip kız sikmiş gibi anlatma yolları

hetero arkadaşlara cinsel hayatından bahsetmek zorunda hisseden eşcinsel bireylerin öğrenmesi gereken yollar. ben bakirim diyorum şahsen, kafam rahat.

yazarların kafadaki imajları

sözlükte sekiz yazar ve hepsinin diğer yazarların gözünde farklı imajı olduğunu gördüğümüz başlık.

laik bir insanı üzmek

ben atatürk ilke ve inkilaplarından sonra yemin ediyorum disipline girmiş laik bir bey olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin? sana bir tavsiyem, yazık o git türbanlı first lady'ine sahip çık önce. inşall*h all*h seni şeriat ile terbiye etmesin. inşall*h all*h seni, o geride bıraktığın teokrasi ile terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar. senin akıl hocalarını da biliyorum. senin akıl hocaların, kendi karılarının çektiği zikirlere baksın. hepsini çıkarırım! oğlum ayağınızı denk alacaksınız. herkes ayağını denk alacak! öyle kolay değil bu laik hukuk devletinde ahkam kesicem, beni hükümet.. seni kim koruyor hangi hükümet o, hangi islam hükümeti seni koruyor! kim?? herkesten hesabını sorarım. kimse bana bu konuda konuşamaz. dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, atatürk gibi çalışıp tc nene hatun gibi yaşamaya çalışan, evladını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi nutuğunu okuyan, rakısını içen. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen dindar adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git şeytan taşla be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini recm et. kendimi recm ettiririm, öyle bir laik beyim biliyor musunuz? seküler çatı altında yemek yediysem, o insanlar ne olursa olsun, beni ilgilendirmez arkadaş. görmedim bilmiyorum derim be!

ayı sözlük itiraf

"abi ben gelemiyorum ohalde" kalıbını kullanmak için sabırsızlanıyorum. beni bir yere çağırmayın.

le gıybet whatsapp grubu

aklıma yüzüklerin efendisindeki nazgulleri getiren grup. onlar da böyle 9 kişi falandı, sonra sauron bunları köle yaptı, siz kendinize mukayyet olun ama tamam mı?

toplu taşıma aracına lahmacun poşetiyle binen insan

ortalama bir lahmacun ortalama bir yolcudan çok daha iyi koktuğu için kesinlikle tercih edeceğim insan.

akpli sözlük yazarlarının sevimliliği

kürdistan'da savaş var

olmayan savaş. zira kürdistan diye bir yer yok. sosyal medyada duyar kasmak yerine siktirip gidip savaşın varsa da.
edit: ya melis bence de halkların kardeşliği hdp kürt hakları falan şöyle uzan da seni bir sikeyim.

ayı sözlük yazarlarından zayıflama ipuçları

gelin sizi bi sikiyim tığ gibi olursunuz.

kadıköy barlar sokağındaki erkeklerin genelinin yakışıklı olması

tut donumdan çek götür beni

sevgili tarkan ile olan işbirliğim sonucunda 2 dakika önce yazdığım şarkı.. tüm sevenlere gelsin..

hornet'den yatağına bir yol varsa
bu aşktır elbet
çıplak fotoğrafın yetti bana
kalktı bir kıyamet
aç kapını, ben geldim
giydiğim siyah boxer
zevk suyuyla beslerim seni
poppers yerine koklarım seni
anüsümün tüm duvarları senin
sen inlet, ben sikerim seni
masaüstünde sikerim seni
sikerken uyuturum seni
penisimin tüm damarları senin
ben seni sikerim seni
tut donumdan çek götür beni
hüüüüp diye içine çek döllerimi
sadece aktifsen bu seks olmaz
bunu yaz bir yere
sarılıp yatmazsam sikim girmez götüne
dünya sikimde değil
olmuşum sana pervane.....

dileyen melodi eşliğinde türküleyebilir;

sevişirken göz göze gelmek

görme engelli partner ile pek bir olayı yoktur.
Henüz takip ettiği biri yok.