danstes

Durum: 474 - 190 - 20 - 6 - 25.10.2021 00:16

Puan: 19624 - Sözlük Kaşarı

3 ay önce kayıt oldu. 11.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 24

yalnız yaşamanın asosyalliğe neden olması

yıllardır yalnız yaşıyorum bende tam tersi etki yaptı. evde yalnız kalmak sıkıcı olduğu için özellikle hafta sonları arkadaşlarımla plan yapıyor ve sosyalleşiyorum. daha önce ev arkadaşım varken odamda takılıyor evden pek çıkmıyordum.

taşınmak

evi çok dağıttım. birkaç haftadır da temizlik namına bişe yapmıyorum. şu an evden taşınmak evi toparlamaktan daha kolay gözüküyor.

dolar

yine ateşi çıktı bunun. gece gece rekor tazelemiş

izlenmiş en kötü filmler

eski sevgiliyi stalklamak

şimdi açıp tekrar tanımına baktım.
stalk bir kişinin bir başka kişiyi sosyal medya hesaplarında araştırması, gözetlemesi, paylaşımlarını incelemesi imiş.
öncelikle şunu söyleyeyim illa da terk edilen stalk yapacak diye bir koşul yok. hayat burada ahkam kestiğiniz kadar basit değil. bir insanın özellikle yeni ayrılmışsa değer verdiği eski sevgilisinin ne yaptığını ne ettiğini merak etmesi son derece olağan. herkes illa kanlı bıçaklı ayrılmıyor. ben kendim ayrıldığım eski sevgilimin sosyal medya hesabına ara sıra bakıyorum mesela. psikologluk bir durum da yok. kendi hayatına bakmadan herkes millete psikolog önerir oldu son zamanlarda. ve unutmayın ki herkes kendi izin verdiği ölçüde stalklanabilir ancak.

her biten ilişkinin bir bitireni oluyor illa. bunu bir eziklik gibi göstermeye çalışıp moralinizi bozmaya çalışan negatif insanlara kulak asmayın. sırf sevgiliniz sizden ayrıldığı için daha değersiz ve mutsuz hissetmeniz şart değil. yeterli olgunluktaysanız bu durumu kabul eder yolunuza bakarsınız ve değer verdiğiniz bu insanın hayatını merak etmeniz de sizi psikopat yapmaz.

dune

dün gece izledim.
kitabını okuduğum uyarlama filmler arasında kitabı bitirir bitirmez izlediğim tek film olabilir galiba. ondan mı bilmiyorum eksik yerler beni daha çok rahatsız etti.
kitapta özellikle sevdiğim kısım psikolojik gerilimin rahatsız edici tırmanışı idi.
 spoiler!
özellikle aralarındaki haine kafa yormaları atlanmış. jessica'dan kimse şüphelenmiyor hatta hain damgası yemiyor olması garip geldi. kynes'i kadın yapmışlar. o çok rahatsız etmedi.
kitapta en sevdiğim kısım son akşam yemeği idi. isteseler sinema tarihinin en güzel yemek sahnelerinden birini çekebilirlerdi. o potansiyel vardı metinlerde. saçma ve abartı bulduğum bir sahne rahibe ananın paul üzerinde ses'i kullandığı sahne oldu. ses bildiğim kadarıyla bedeni değil zihni hedef alıyor. bir baktık paul'ün ayaklar kendiliğinden çekiliyor. ses'in böyle bir etkisi yok. belli ki daha etkileyici bir sahne yapmak için saçmalamışlar.

son bir tavsiye. filme gittiğimde biraz susamıştım ama sinemada pahalı olduğu için almadım. filmi boğazım kuru bir şekilde izledim. arrakisi yaşamış kadar oldum. filmi susamış halde izlemeyi herkese tavsiye ederim*

dune

kitabı dün bitirdim. birazdan 21:45 seansında izleyeceğim filmini. tek merak ettiğim baron harokeni zehirlemeye çalışan çocuğun götünü ve gotunde sakladığı zehri gorebilecek miyim?
eşcinselleri kötü göstermişler zaten bari göt keselim biraz.
bide javier bardem varmış. spoiler olmasın diye hiç fragman izlememiştim. sürpriz oldu o da. bide 2 yıldır sinemaya gitmemiştim ona da eşek yüküyle zam gelmiş o da sürpriz oldu.

insanın kendisiyle gurur duyduğu anlar

bir kere metroda olmuştu böyle bişe. yanımda oturan adam cüzdanını düşürmüş oturaga. koşarak geri dönerken kapı kapanmaya başladi. önce adamla sonra baktığı yerdeki cüzdanla göz göze geldim ve tuttuğum gibi kapanan kapının dar aralığından fırlatmıştım. adamın minnet dolu gözleri dahil tüm gözler üzerimdeydi. hayatımda kendimle hiç bu kadar gurur duymamıştım. o an insan cidden bişe düşünmüyor. sadece yapman gerekeni yapıyorsun kahramanlar bilir.

lut kavmi

golden shower yapılırken burna pastırma kokusu gelmesi

pastırmanın kilosu kaç para bildiğim için öpüp başıma koyacağım zengin kolidir.
ama dikkat ettiğim başka bişey var. burada grup seks sırasında sınıf ayrımı yapılarak şiddet uygulanmış sırf adam pastırma yiyebilecek ekonomik güce sahip bir burjuva olduğu için. yanlış anlamayın ben de komünistim ama grup seks bu tür sınıfsal farkların ortadan kalktığı ve halkın her kesiminin bütünleştiği ender kutsal yerlerdendir.

lewiss hhamiltoon

fisting yaparken anüsünde domates kabuğu bulduğu kolisi ile rimming yaparken pırt yapan kolisinin aynı kişi olup olmadığını merak ettiğim yeni yazarımız.
ayrıca hoş gelmiş yeni yazardır.

ayı sözlük kampanya ve indirim bilgilendirme başlığı

donanım haberdeki arkadaşlarımla yıllarca dayanışma içinde pek çok karlı alışveriş yapmıştım. burada da neden olmasın dedim ve bu başlığı açtım.
ilk önerim levi's da satılan %100 indirimli şu ürün :
https://www.levis.com.tr/standard-graphi...

ekose etekli kutup ayısının türkiyeye çok isteyip de bir türlü gelememesi

iyice yılan hikayesine döndü. psikoloğum diyor ki; belki de aslında gelmek istemiyordur bilinçdışında falan filan. kusura bakma da ben sana milletin derdine yorum yap diye para ödemiyorum!

smellycat'in her gün başka bir güzelle gezmesi

bugün gezdiği çocuğu benim de pek gözüm tutmadı. criminal bir tipe benziyor. ama işte kızların efendi erkek yerine piç erkek tercihi yüzünden yine de ıslandım.

smellycat'in her gün başka bir güzelle gezmesi

dikkatimi çeken gerçek. bir haftadır instagramdan takipleşiyoruz. her gün başka bir yakışıklıyla fotoğraf atıyor. adeta her gün başka bir güzelle geziyorum gördün mü diyor. kime diyor! ne yapmaya çalışıyor????

kargo pantolon

eşofman tabi daha iyi ama işe eşofmanla gidemeyeceğim için ondan sonraki en iyi ikinci tercih olan kargo pantolonu giyiyorum.

durduk yere gelen ağlama krizi

ardından kahkaha krizine dönüşmüyorsa gayet normaldir.
mesela ben hiç sevmememe rağmen babaannemin cenazesinde durduk yere ağlama krizine girmiştim. hatta halam torunları arasında en çok danstes ağladı diye takdir etmişti beni. herkesin gözü üzerimdeydi. resmen cenazenin en çok konuşulan ismi olmuştum. amcamın çocukları da çatlamışlardı kıskançlıktan.
psikoloğuma bu olayı anlattığımda gayet normal içini dökmen falan demişti ama sonra kahkaha krizine girdim deyince hızlı hızlı notlar almaya başlamıştı yine. bazen böyle şeytan görmüş gibi bakıp hızlı hızlı notlar alıyor terapide.

bir takım şeylere çok sinirlenmiş yazar

ayı sözlük yazarlarının bugünkü kombinleri

çirkin olduğum için ne giysem yakışmıyor zaten. o yüzden giydiklerime hiç dikkat etmiyorum. zaten başlığı okuyunca acaba ne giymişim diye üstümü incelemek zorunda kaldım. zaten etrafımda güzel görünümümü hak edecek hiç kimse olmadığından özellikle işe gelirken umrumda değil.
sadece her gün aynı kıyafeti giymemeye çalışıyorum hiç duş almadığım ortaya çıkmasın diye. tişörtlerimi akşamında havalandırır birkaç gün giymem o yüzden.

biseksüellerin dünyanın en acınası insanları olması

ay şaka tabi ya diğer eğilimlere açıldı biseksler eksik kalmasın diye açtım başlığı. yoksam başta azgınboğa olmak üzere hepsini çok severim. biseksler hep iyi insanlardır. jdfskl ay pardon genelleme yapmadan duramıyorum. ama azgınboğayı seviyorum yazmayı bırakırsa üzülücem.
  • /
  • 24

eşcinsel erkeklerle sadece moda ve makyaj konuşulabilmesi

eski sevgiliyi stalklamak

eski sevgilinin sosyal medya hesaplarını takip etmek, hesaplar size kapalıysa, başkalarının hesaplarından bakmak veya fake hesaplar açıp oralardan arkadaşlık isteği yollamak falan gibi eylemleri içeren aktivite. çok şaşırmıyorum. burada bulunmaya çalışılan temel konu şu, "bensiz de mutlu mu?"

insanın kendisiyle gurur duyduğu anlar

bugün derste sessiz bir şekilde osurabildim. aslında genelde yüksek sesli osurduğum için osurmam herkesin içinde. ilk defa sessizce saldım bugün. çoğu kişide maske olduğu için almadılar kokuyu. birkaç kişide maske yoktu onlar da kapadı hemen maskelerini. gururluyum cnm.

insanın kendisiyle gurur duyduğu anlar

umut sarıkaya’nın karikatür dergisi naber dergi’nin instagram’da beni takip etmesi.
umarım bu hayattaki tek övünç kaynağım bu olmaz, zira çok tırt ama güzel.

alttaki yazara soracaklarım var

scarlet witch gibi kaos büyüsü* ve gerçekliği değiştirme güçlerimin olmasını isterdim. güçlerimi de birilerine fayda sağlasın diye değil ortalığı karışmak için kullanırdım.

alttaki yazar: yaşadığın bir kısır döngüden ve bunu kırdıysan nasıl kırdığından, kırmadıysan nasıl kırmayı planladığından bahsedebilir misin?

alttaki yazara soracaklarım var

sahip olduğum en pahada ucuz (pahasız) ama etkileyici şey deyince aklıma ilk gelen bir çocuğun sevgisi. mesela yeğenimin. ay ne tatlıyım.

alttaki yazara soruyorum: çıplaksın ve görünen bir organından (uzvundan) vazgeçmen gerekiyor. hangi organını (uzvunu) seçersin? ve nedan?

eşcinsel erkeklerle sadece moda ve makyaj konuşulabilmesi

kardeş biraz yavaş genelle
(bkz:yapma demiyorum hobi olarak yine yap)

fakat bu başlıklardan da beklenen aksiyon alınır genellikle, hakkını teslim etmek lazım. sözlük yazarlarının sabrını (bkz:#442387) , ilgi alanlarını (bkz:#442390) (bkz:#442374) öğrenmek için açılmış dış mihrak oyunu gibi başlık.

(bkz:çok şükür bugün de büyük resmi görüm)
(bkz:her şeyin farkındayım ve bu durumdan memnun değilim)

eşcinsel erkeklerle sadece moda ve makyaj konuşulabilmesi

evet, seks muhabbbeti yapmaktan vaktimiz kalırsa moda, makyaj ve başka konularda da konuşabiliyoruz.*

dune


film sıkıcı. doğal olarak çok fazla kesilen yer var. kitabı okumayan biri için karışık olabilir diye düşünüyorum hikayeyi anlamak. kitabı okumasaydım bu ne amk derdim kesin. sesler gereksiz yüksek ve abartıydı, ilk defa bir film izlerken kulağım ağrıdı. müzikler fena değildi ama ne bileyim, hans zimmera'a da bir şey demeyeceğim yani shfdfaf. torrent'e düşeli baya oldu ama sinemada izleyeyim dedim, keşke 35 tl vermeseydim diyorum sadece. ben mi gereksiz yüksek beklenti içerisindeydim, bilmiyorum.

tüm dünyası eşcinsellik olanlar

tüm dünyam eşcinsellik benim.
mesela kübik spline gaypolasyonu. önce verilen dataları ikili gaylere ayırıyoruz. sonra her ikili gay data arasındaki fonksiyonun ikinci gay türevlerini birbirine eşitliyoruz. çünkü farklı iki gayin aynı noktadaki ikinci gay türevleri birbirine eşit olmalı, eşcinsellik açısından. und so weiter..

Toplam entry sayısı: 474

ayı sözlük güzellik yarışması

geleneksel birinci ayı sözlük güzellik yarışması sonuçları:


panten güzeli: redkid23 çünkü en güzel saçlar onundu.
premses ödülü: tonbalıklıpizza tabi montaj değilse fotosu.
hepinizden nefret ediyorum bakışlı yakışıklı ödülü: finn the human
bıyıklı yakışıklı özel ödülü: favorilerden eayn
yere bakan yürek yakan ödülü: hprs
bear özel ödülü: nstgrt
fair play ödülü: nakhar*
tırtıl özel ödülü: sözlüğe ilk defa fotoğraf yükleyerek tırtılından çıkan güzel kelebek sage
ve jüri özel ödülü yılların eskitemediği ömür boyu başarı ödülünün de sahibi: aigai

veee birincilik koltuğunda eşit oy alan 2 isim: ekose etekli kutup ayısı ve smellycat

smellycat'in her gün başka bir güzelle gezmesi

dikkatimi çeken gerçek. bir haftadır instagramdan takipleşiyoruz. her gün başka bir yakışıklıyla fotoğraf atıyor. adeta her gün başka bir güzelle geziyorum gördün mü diyor. kime diyor! ne yapmaya çalışıyor????

ayı sözlük güzellik yarışması

smellycat ile ekose etekli kutup ayısının hissettikleri:


gerçekte olan:

ask olsn

yazdığı beylik lafları okurken aklıma hep bu karikatür geliyor

okulu bırakmak

öğrenmenin veya düzgün(!) bir insan olmanın tek yolu okul değildir. hatta bazen dayatılan eğitim sistemine karşı çıkmak cesaret gerektirir. okulunu yarım bırakmış bir insan kendini daha iyi yetiştirmiş olabilir.
hiçbirimiz edebiyat öğretmeni değiliz yazım hataları yapabiliriz. sadece örnek vermek için söylüyorum. mesela başlığı açan arkadaşımız eğreti kelimesini yazmayı becerememiş onun yerine iğreti yazmış. okulunu yarım bıraktığı halde bu kelimenin nasıl yazıldığını bilen pek çok insan vardır eminim. ben sikindirik eğitim sistemini bir bok öğrenmeden tamamlayan adamları gördükçe okulu bırakıp kendini başka yollarla geliştiren insanlara daha çok saygı duyuyorum.
en iyisi insanları etiketlerine göre değerlendirmemek.

ayı sözlük güzellik yarışması

geleneksel birinci ayı sözlük güzellik yarışması sonuçları:


panten güzeli: redkid23 çünkü en güzel saçlar onundu.
premses ödülü: tonbalıklıpizza tabi montaj değilse fotosu.
hepinizden nefret ediyorum bakışlı yakışıklı ödülü: finn the human
bıyıklı yakışıklı özel ödülü: favorilerden eayn
yere bakan yürek yakan ödülü: hprs
bear özel ödülü: nstgrt
fair play ödülü: nakhar*
tırtıl özel ödülü: sözlüğe ilk defa fotoğraf yükleyerek tırtılından çıkan güzel kelebek sage
ve jüri özel ödülü yılların eskitemediği ömür boyu başarı ödülünün de sahibi: aigai

veee birincilik koltuğunda eşit oy alan 2 isim: ekose etekli kutup ayısı ve smellycat

sphynxinator

bu insandan neden tiksiniyorsun diye soruyorlar sonra.
ölen insanları ötekileştirdiği o patlamada ben de oradaydım. sevdiğim insanları kaybettim. arkadaşlarımın cesetlerini ararken polisin biber gazını yedim. bu ülke bizim değil bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi. bu yaratık da bizi öldürmek isteyen bir mikrop.

ayı sözlük güzellik yarışması

ekose etekli kutup ayısı

ask olsn

yazdığı beylik lafları okurken aklıma hep bu karikatür geliyor

ayı sözlük güzellik yarışması

ayı sözlükte yazan insanların antika olması

antika dediğin değerli olur kız bunlar değersiz eski.

kuirtuluş savaşı

antimilitarist olmama rağmen cepheye mermi taşıyabileceğim bir savaş olabilir. bunun dışındakileri milli mücadele olarak benimsemiyorum sori!

keko kıro lavuk vb kürtçe kelimelerin küçümseme anlamlı kullanılması

kişinin eğitilmeye karşı gösterdiği dirençten
kasıt asimilasyona karşı direnç galiba. yani yazar diyor ki sen de elinden geldiğince asimile olursan seni aşağılamak zorunda kalmam.

hayatında bir baltaya sap olamamış terör sevici

iktidara göre ülkenin yarısı terör sevici zaten. ayağa düştü terör.
bütün gün atv izleyen bazı lubunyalar da tüm güçlerini bu sözde terör sevicilerden nefret etmeye harcarlar. dış mihraklar bir yandan, iç mihraklar bir yandan gerim gerim gerilirler. allahınız şifa versin zor hayatlar yaşıyorsunuz valla jdfskl

ask olsn'un ülkü ocakları başkanlığına soyunması

iftira atma!
askolsun namusu ile gündemde bir lubunya ve onu hiçbir kuvvet soyamaz!
ben duşta bile tamamen soyunmadığını düşünüyorum.