venicebitch

Durum: 156 - 23 - 4 - 0 - 29.07.2021 23:33

Puan: 2652 - Sözlük Kezbanı

7 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

i was sad before it was cool.
  • /
  • 8

arap erkekleri

sürekli yemek yediğim aşırı otantik bir yer vardı suriyeli birkaç kardeş tarafından işletilen. bu kardeşlerden aşırı yakışıklı bir garson vardı, sanırım o yere sürekli gitmemin sebebi oydu.

ferzan özpetek

filmografisi içinde düzgün birkaç tane film bulunabilen, bu filmleri bulana kadar berbat bir sürü filmini izlemek zorunda kaldığınız türk asıllı italyan, eşcinsel kimliğiyle ön plana çıkan yönetmen. filmlerinde de sık sık ele alır eşcinselliği, ama fazla rahat bir hayatı olmasından dolayı ki filmlerinde eşcinseller tekdüzedir, hayatları asla zor değildir, s*kişmeye büyük önem verirler falan filan... kötü bir karakter yaratıcısı ve hikaye anlatıcısı olduğunu düşünüyorum bu yönetmenin. özellikle serseri mayınlar filmini izlerken "niye bunu izliyorum amk" diyip kapatmak zorunda kalmıştım. dişe dokunur birkaç filmini izlemek istiyorsanız (bkz:le fate ignoranti) ve (bkz:fasten your seatbelts) filmlerine bakabilirsiniz.

üstteki yazar

29 temmuz 2021 orman yangınları

bu günlerde bu haberleri gördükçe nefesim daralıyor. hiçbir şeye dair hiçbir umudum kalmadı.

alttaki yazara soracaklarım var

tam sorulası kişiye geldi bence bu soru. tercih döneminde ben de tıp, mbg ve bilg mühendisliği arasında kalmıştım. bilg mühendisliğinde istediğim yerler gelmediği için onu elemek zorunda kalmıştım. diğer iki seçenek de günlerimi zehir etti tercih sürecinde. yurtdışında yaşamak, işimi yapmak bana rahatlık getirecekti evet ama deneyimlerim kadarıyla hep adapte olamayacağım bir yanım olacağını hissettim. en ufaktan espri bile yapamayacağım insanlarla bir arada yaşamak bana seçilesi gelmedi, tabi bu herkes için farklı olabilir. tıp yazdım ve tıp okuyorum ama okuma süreci o kadar zor ki... ders çalışman lazım sürekli, bir süre sonra öyle sıkılıyorsun ki çalışmak zorunda kalmaktan. bir de mezun olunca en az 2 sene zorunlu hizmetin var, tusu kazanıp kazanmayacağın belli değil, ona da hayvan gibi çalışman lazım, tusu kazansan da en az 5-6 sene okuma-çalışma süreci geçireceksin. bunları bilerek tercih et bence. sıkıldım ben daha ilk sınıftan:d tıp seçeceksen de üniversite tercihini iyi yapmaya bak.

sorum şu: fala, büyüye inanıyor musun? başından fallı, büyülü bir olay geçti mi:d

akp ve mhp’li vekillerin oylarıyla reddedilen araştırma önergeleri

muhalefet de o önergeyi kabul edilmesini umarak sunmuyor. tek amaçları ertesi gün sosyal medyada insanların "akp ve mhp oylarıyla reddedildi" başlıklı bir haber görmesini istemek. ülkede uzun zamandır ne doğru dürüst bir iktidar var ne de doğru dürüst bir muhalefet. hepsi birbirinin laciverti aslında. neyse...

melih bulu

gecenin bir vakti görevden alınmasından sonra storysinde şöyle bir şey paylaşmış "peki bundan şeyin haberi var mı? benim?" sonrasında yazık, haberlerin gerçek olduğunu öğrenince usulca storyi silmiş, hesabını kapatmış. adam kendisinin haberi bile olmadan görevden alınmış, üstteki yazarın dediği gibi tam bir omurgasız.

ne tarz erkeklerden hoşlanırsınız

dış güzelliğinin allah vergisi olan veya olmayan kısmına karışmam. bakımlı olmalı, üzerine yakışan-uyan bir şeyler giymeli. sadece bu kadarına dikkat ederim. amma kişilik konusunda çok fazla şeye dikkat ederim çünkü bunaltıcı-sıkboğaz ilişkileri sevmiyorum. her gün günaydın-iyi geceler mesajı atmayacak. o ne lan öyle, cevap veremeyince dariliyorlar bir de. dışarıda birlikte dolaşmamızı bir sıkıntı olarak görmemeli, bir zahmet. her anlamda samimi ve dürüst bir ilişkide olmalıyız. konuşurken şunu söylesem mi böyle mi desem, darılır mı diye düşünmemeliyiz ikimiz de. ha son olarak boş beleş biri olmasın allah aşkına, bir uğraşı olsun.

feminen

feminen bir tarafı olmayan eşcinsel yoktur, kimse gelip buraya ilgimi çekmiyor, itici buluyorum demesin kb.

limonata

yaz boyunca neredeyse her gün içtiğim içecektir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

hornete bugün katılan 80 metredeki gizemli yakışıklı

- misafirim, iki günlüğüne burdayım.

bakire gay

belli bir yaşa kadar sürdürebileceğiniz yalandır.

hornet'te yüz fotoğrafı atma sırası kavgası yapmak

- foto atsana
- ilk sen yazdın sen atacan?
- sen atarsan atarım. yemin billah atarım. bende yalan yok. güvenilir biriyim. madem bana güvenmiyorsun nasıl buluşucaz ki? aramızda bir güven olmalı di mi? bak ben gizliyim, defalarca fotomu paylaştım başıma gelmedik şey kalmadı. kimseye foto atmamaya yemin ettim, kuran çarpsın. sen atarsan atarım.
- (engelle)

ayı sözlüğün durgun olması

ayı sözlük, türkiyedeki lgbt hareketinin bir minik versiyonu gibi çünkü.

zengin erkeklerle olamama sorunsalı

zengin erkeklerle olamayan varsa gönül rahatlığıyla bana yönlendirebilirsiniz.

boygenius

lucy dacus, julien baker ve phoebe bridgers'ın oluşturduğu mükemmel mükemmel mükemmel müzik grubu. sadece 6 şarkılık bir ep'leri var. ama tek boş şarkıları yok. grup üyelerinin solo çalışmaları da aşırı iyi, hepsi takip edilesi.

alttaki yazara soracaklarım var

uçan bir hayvan olmak isterdim, spesifik olarak seçemem herhalde. leylek olabilir, karga, kartal, serçe bile olabilir fark etmez.

alttakine sorum: en sevdiğin şarkıcı, albüm, film üçlüsü ne?

ikizler burcu erkeği

hmmm hep çocuk kalan bir yönü vardır, kafası karışıktır, etrafındakilere önem verir ama her zaman önceliği kendisidir, çok çabuk sıkılır, terketmez nazikçe sıkıldığını ve ilişkinin yürümediğini söyler ve arkadaş kalmak ister, farkındalığı yüksektir, sosyal zekası yüksektir, kavgalarda çok pistir ve kırıcı olabilir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

  • /
  • 8

ayı sözlük yazarlarının favori disney prensesleri

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

düşün ki o bunu okuyor

hayatımda "o" diye birisi hiç olmadı. eşcinsel aşka inancım yok, genel olarak aşka inancım yok. kimse gelipte bu fikrimi değiştiremez.

*eksileyenler üzgünüm ama durum böyle, kendinizi eksileyin.

hdp

küçük ortak bahçeli'nin yoğun isteği üzerine kapatılmaya çalışılan siyasi parti. yıllardır kapatıyorsunuz ne değişiyor, geçmişten hiç mi ders çıkarmıyorsunuz!

meclis'te onur haftasına selam çakmışlar iki gözümün çiçekleri

master olmak

seninki ısmarlama olmuş....
master olmak profesyonellik ve doğru duruş ister. herkes bunu sevmeyebilir/yapamayabilir.
sert ve kararlı olmalı karşısındaki kişiyi her şekilde yola getirebilmeli.
her master'ın kendine göre belirlediği kuralları olur.
bilgisi ve kültürüyle de köleyi ezebilmeli. ona üstünlüğünü kabul ettirebilmeli. kimse embesil bir master'a itaat etmez.
sadist olmalı ama dozunda. bunun belli yöntemleri var. kimse köleyi öldürecek kadar şiddet uygulamaz.
her köle master'ı farklı görür. sahip, efendi, tanrı gibi...köleden arkadaş olmaz. zaman, mekan farketmeksizin master'ın isteklerini yerine getirmek, itaat etmek zorunda.
kölelerin farklı istekleri olsa bile kendi isteklerini yaptırmalı. ısmarlama yapamazlar, eğer onun için ısrar ederlerse master'dan iyi bir yanıt alırlar veya gidip jigolo tutsunlar.bu master'ın sorunu değil.
sıkıldığı anda master sexi sonlandırır. gider, kovar veya bir odaya bağlayıp kilitler ve saatlerce açmaz. kölenin yargılama hakkı yok, master'ın izin verdiği ölçüde hareket edebilir.

bende çeşit çeşit var. canım isterse hepsini tuvalete sokar duvara bakacak şekilde saatlerce bekletirim. istersem dışarda tasma takıp dolaştırırım. istersem acı çektiririm. vs vs..bu benim isteklerime bağlı. eğer köle bana yapıştıysa ve ben bu köleyi istemiyorsam ne yaparsa yapsın işe yaramaz. kovarım gider ya da dayanamayacağı kadar acı çektiririm ona.

beyoğlu'nda trans bir kadına tuz ruhu ile saldırı

saldırgan eski sevgilisi çıkmış. istanbul'daki yanık üniteleri dolu olduğu için kocaeli'ye sevk edilmiş.

http://www.pembehayat.org/haberler/detay...

trans ve mülteci olması nedeniyle katmerli bir nefret söylemine maruz kalmış durumda sosyal medyada- başka zaman kadına şiddete hayır diyen bir kısım kadın da bu nefret söylemine destek vermiş durumda.

cinayetle sonuçlanmış ve zamanında nefret söylemi hedefi olan ve sonradan da unutulan başka bir trajedi için (bkz:hande kader)

afrodizyak etkisi yapan şarkılar

kabasakal

http://www.flickr.com/photos/mostacho/1528133558/

dış görünüş

hamam böceği de uğur böceği de böcektir. birini eline alır şarkı söyler, birini öldürmek için evi ilaçlatır insanlar.

koulrofobi denen kişilerin palyaçolardan korkmasının altında da palyaçoların yüz ifadelerinin gerçek olmayışı, dış görünüşlerinin absürt bir şekilde yanıltıcı olabilmesi yatar.

bu iki örnek dış görünüşün önemi üzerine düşündürücüdür.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

Toplam entry sayısı: 156

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

böyle bir başlığın açılmasını hoş bulmadım, ayriyeten yazılanları hiç hoş bulmadım. trdeki birçok insanın lgbt hakkında öne sürdüğü "saygı duyuyorum ama desteklemiyorum." sözlerine benzemiş burda yazılan neredeyse her şey. halbuki zamanında toplum tarafından fark edilmemizde en önemli rolleri "feminen" diye kendi aramızda yaftaladığımız insanlar oynadı. hâlâ da öyle... toplum tarafından en büyük baskıyı da onlar görüyor. ne bu ayrım... çok üzdü beni.

hiv

aslında insanların %99'unun hakkında yanlış bilgiler edindiği virüstür. öncelikle hiv taşıyarak senelerce "yaşayan" insanlar sandığınızdan çok daha fazla. hiv demek asla ölüm değil. semptomları hafifleten bir ton ilaç var ama tabi ki bu ilaçlar ekonomik yönden çok zorlayıcı. ayrıca uzun süren tedavi sonrasında b=b durumuna ulaşan hasta sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. b=b demek ise belirlenemeyen=bulaştırmayan demek yani bir süre sonra vücudunuzda virüs belirlenmeyince iyileşmiş sayılıyorsunuz. ayrıca tükürük ve öpüşmeyle bulaşmaz. ve hiv tarihinde oral seks ile bulaşan tek bir hiv vakası yoktur. ne olursa olsun her cinsel ilişki sırasında düzenli kondom kullanılırsa hiv'e yakalanma ihtimaliniz neredeyse yok. kondom kullanarak hiv+ ve hiv-'ler cinsel ilişkiye sağlıklı bir şekilde girebilirler. son olarak testiniz hiv+ çıkınca asla yalnız olduğunuzu düşünmeyin. çünkü türkiye çapında hiv taşıyıcısı bireylere her yönden destek olan çokça vakıf, dernek, kuruluş var. pozitifiz.org ise bunlardan sadece bir tanesi ve en çok faaliyet göstereni. bu vakıflarla iletişime geçmekten çekinmeyin, ayrıca hiv hakkında bilgi almak için bu vakıfların online konferanslarına katılabilirsiniz.

daft punk

28 sene sonunda dağıldıklarını açıklamış grup. hâlbuki kendilerinden yeni albüm beklentilerim vardı.

eşcinsel terapisi

http://escinselterapi.net/forum/index.ph...

bu linkte güya iyileşen insanların yazdıklarını okuyunca boğazım düğümlendi. insanların 'normal' olabilmek için ne kadar cabaladığını ve tam olarak psikolojilerinin alt üst olması noktasında iyileştiklerini ve normal birer insan olduklarını düşünmesi çok üzdü beni.

pembe hayat kuirfest

27-28 şubat tarihleri arasında online platformlar üzerinden "film kültürlerini kuiryantelleştirmek" isimli bir konferans yapacaklarını duyurmuştur. ınstagram hesabından başvuru formuna ulaşılabiliyor.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

böyle bir başlığın açılmasını hoş bulmadım, ayriyeten yazılanları hiç hoş bulmadım. trdeki birçok insanın lgbt hakkında öne sürdüğü "saygı duyuyorum ama desteklemiyorum." sözlerine benzemiş burda yazılan neredeyse her şey. halbuki zamanında toplum tarafından fark edilmemizde en önemli rolleri "feminen" diye kendi aramızda yaftaladığımız insanlar oynadı. hâlâ da öyle... toplum tarafından en büyük baskıyı da onlar görüyor. ne bu ayrım... çok üzdü beni.

görevinden ihraç edilen eşcinsel polis memuru

eşcinsel olup devlet memurluğu yapan onlarca arkadaşım var. hepsi de tüm ilişkilerini diken üstündeymiş gibi yaşıyor. başlığı okuyunca aklıma direkt six feet under dizisi geldi. dizide, amerika'da 2001 yılında açık bir şekilde eşcinsel olan bir polis memuru var. aradan 20 sene geçmiş, tabi farklı coğrafyalarda. 20 sene... ve hâlâ o seviyeye erişememişiz. üzücü.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

pembe hayat kuirfest

27-28 şubat tarihleri arasında online platformlar üzerinden "film kültürlerini kuiryantelleştirmek" isimli bir konferans yapacaklarını duyurmuştur. ınstagram hesabından başvuru formuna ulaşılabiliyor.

daft punk

28 sene sonunda dağıldıklarını açıklamış grup. hâlbuki kendilerinden yeni albüm beklentilerim vardı.

evli birisi ile olmak

evli, gizli eşcinsellerden tiksiniyorum açıkçası. yüzüne bakınca ciddi ciddi tükürmek istediğim türden insanlar. birlikte olmayı geç, iki kelime konuşmak bile istemem.

bear sevmek için nedenler

yalnızlık

hayatım boyunca yalnız kalmaktan ödüm koptu hep. ama fark ettim ki her ne kadar sürekli insan içinde olsam da, onlarca arkadaşım olsa da bir türlü kalabalığı, sürekli iletişim içinde olmayı içselleştiremiyordum. kendime ait bir alana ihtiyacım vardı, ben de bu alanı yarattım. kendime vakit ayırdıkça bu yalnızlık korkumun ne kadar gereksiz olduğunu fark ettim.

feminen

feminen bir tarafı olmayan eşcinsel yoktur, kimse gelip buraya ilgimi çekmiyor, itici buluyorum demesin kb.

alttaki yazara soracaklarım var

uçan bir hayvan olmak isterdim, spesifik olarak seçemem herhalde. leylek olabilir, karga, kartal, serçe bile olabilir fark etmez.

alttakine sorum: en sevdiğin şarkıcı, albüm, film üçlüsü ne?