xalocum

Durum: 263 - 0 - 0 - 0 - 23.06.2021 00:46

Puan: 13030 - Sözlük Kaşarı

7 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Bandana.

Lanet olası federaller.
  • /
  • 14

ayı sözlük elit+ telegram kulübü

elit falan değiller kesin bilgi yayalım. kahvaltı var dediler gittim boğaz manzaralı yalı, saatler süren brunch beklerken karton bardakta çay ikramı ve gevrek simit ile karşılandım tabi ben simit seviyorum sık tüketirim ama elit olunca başka şeyler bekliyor insan jambon felan. içlerinden iki arkadaş parti havası katmak için şarapta getirmişlerdi saolsunlar. misafir edildiğimiz evde kadeh olmadığı için su bardağında servis edildi şaraplar. bende havyar ve kuru et getirmiştim fakat çantamdan çıkarmadım bu da itirafım olsun. zaten bu beylerle birdaha görüşmeyi düşünmüyorum başkada birşey demiyorum sonra xalocum söyledi oluyor.

hdp

hadep, dehap, bdp, dtp, hdp hayır partiyi kapattığınızda ne oluyor ne geçiyor elinize. oy veren kitle bu partiden ve savunduğu görüşten vazgeçecek falan diye mi düşünüyorsunuz. türkiye'nin 3. büyük partisini kapatmak ki eş genel başkanları hali hazırda cezaevinde rehin tutulurken bunu yapmak türkiye'ye ne kazandırır.

eşcinsel cinayetleri

decathlon

ayakkabıları çok sağlam. fiyat - kalite endeksiyle ve renksiz düz modelleriyle son 3 yıldır gönlümü fetheden mağaza olmuştur kendileri. haftasonu yasakları kalktığı gibi uğrayacağım yer olacak.

elbiseleri parçalayarak sevişmek

kaldı mı böyle erkekler.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ürdün

harika bir ülke. mutlaka gidip dünya gözüyle görülmeli. pandemi dönemi gitmek biraz riskli zira 3 pcr testiyle büyük oynadık. ülkeden çıkışta, varışta ve dönüşte test sonucunuz negatif olmak zorunda yoksa karantina.. şükür biz sorunsuz gidip geldik. türkiye'den gelenlerin ekstra el üstünde tutulduğu nadir ülkelerden biri. birkaç dandik trt dizisi, polat alemdar, ertuğrul, gibi kilit kelimeler sözcükler kullanmak ekstra poan. ultra güvenli aklınızda soru işareti kalmasın. yalnız başına tatil yapan kadın ziyaretçilere de denk geldim. ülke küçük baştan sona gezebilirsiniz ve 1 hafta çok rahat yetecektir. toplu taşıma pek yok dolayısıyla araba şart, havaalanında kiralayabilirsiniz. üst enrtyde bahsettiğim yerler dışında jerash ve wadi mujib'i listenize mutlaka ekleyin.

lgbti olduğu halde lut golünde yüzen tip

evet gittim atalarımın helak edildiği yerleri gördüm tam olarak arguvan adlı üst entryde girisi olan yazar arkadaşımın bahsettiği gibi bir gidiş idi bizimkisi. bir sonraki ınstagram storymde arabanın camından başımı dışarı sarkıtmak suretiyle sarfettiğim '"durma haykır eşcinseller vardır"' "biz bitti demeden bu dava bitmez" gibi sloganlar ile göle karşı yağdırdığım laneti izlemedin sanırım. 3 story sonrasında göle attığım taşıda mi görmedin pes. diyecek söz bulamıyorum.

ayı sözlük piknik sandalyeli yazarlar zirvesi

haşlanmış yumurtasız, otlu peynirsiz hele hele karpuzsuz piknik mi olurmuş! biz işçi sınıfı yarında çalışacağımız için bendeniz katılamıyorum. katılan sözlük yazarları arkadaşlarımı; 19 mayıs ruhuyla saygı duruşu ile piknik alanında beklemeye ,ardından sesli bir şekilde istiklal marşı okumaya, zirveyi meşaleli yürüyüş ile kapanış yapmaya sessiz bir şekilde dağılmaya davet ediyorum. kürt olan arkadaşlarım zılgıtlarla alanı terk edebilir.

chesterfield

patlatmalı olmalı şart. sjsjh

ayı sözlük yazarlarından film önerileri

bu haftasonu mubi'de iki enfes film izledim. mutlaka izlenmeli.

umudun dili.
şeytan yoktur.

tam kapanmada alkol satışının yasaklanması

özdemir amcaa

+etil alkol'ün voğr mi?
-var var
+anason yağı'n voğr mi?
-var var
+karbonin voğr mi?
-var var

+ne duruyorsun?
+rakı yapsana

ürdün

9 günlük bayram tatilini geçireceğim ülke.

ölüdenizde bikinili yüzmeyi, vadi rumda develernen çölde gezmeyi ve en önemlisi süper mini şortumla petrada boy göstermeyi hedefliyorum. özdemir 17 günlük karantina neyine yetmiyor guzum. youtube da etil alkolden rakı nasıl üretilir videoları izlediğini biliyorum ve bu senin ayıbın değil sakın üzülme.

datça karpuz götlüm film festivali

elbette bu ödülü ben haketmiştim. tarif etmek gerekirse kıvrak, kalkık, dolgun, spor görmüş bir göt arkadaşlar. başrolünü paylaştığım filmin teklifi geldiğinde filmi bana ve kalçama ithafen yazdıklarını zaten anlamıştım. güzelde bir senaryosu vardı bir köyde geçiyordu ve ağa'nın zulmüne uğrayan mağrur haşin gururlu zeki yakışıklı erkeği rabbimin izniyle hakkını vererek büyük bir zevkle oynadım. izlemediyseniz derhal indirip izleyin. şaibeli ödül töreni ve kahnem jüri üyelerine gelince gamlı baykuş ve ekürileri sizin diğer dünyada yatacak yeriniz yok bilin isterim. ayımsının filmini de izledim benim sol lobumla doldurduğum ekranı o bir bütün olarak dolduramamış.

siz ne yaparsanız yapın ben bu ülkede vicdanlı prodüktörlerin armatörlerin olduğunu da biliyorum. seneye kürtçe bir albüm ay pardon ortadoğu konseptli bir film çekeceğim yürekli herkese selam ederim. ve bir dipnot o benden düştüğünü iddaa ettiğiniz dildoları ben sahnedeyken sizler attınız üzerime. özdemirde insanları galeyana getirip izmir marşı okutmuştu hiç unutmam bu zulmü. kahrolun.

uluslararası işçi filmleri festivali

özdemir ile buluştuk haftaiçi. sıtarbaksta kahvelerimizi yudumlarken bu festivalden bahsettim. işçi olmadığımız için izlemememiz gerektiğini söyledi. beyaz yaka film festivali için online bilet almış sanırım biz o festivalde olacağız.

sözlük yazarlarının meslekleri

ayı sözlük yazarlarından film önerileri

bende film önermek isterdim fakat filmleri ve isimlerini çabuk unuttuğum için yardımcı olamıyorum. bir keresinde izlediğim filmi yarısındayken daha önce izlediğimi farketmiştim.

xalo

kendisi yok malesef ben ikizi xalocum olarak sözlükte yer alıyorum. sözlüğe ve özdemir adlı yazara iki çift lafı var. iki çift çok olurmuş tek çift neyinize yetmiyor diyor ve ekliyor. bana da* ortadoğu'ya* da kurban olun. ağğnı yaşadık anı oldu mecbur throw back yapacük diyor. öyle diyor. ikiziz ama birbirimize pek benzemiyoruz. pek sevmiyorum zaten kendisini karıştırılmazsam sevinirim. tşk

alttaki yazara soracaklarım var

gri ve siyah ikisi de bebeğim gibi. gri arada kalmışlığı temsil ediyor benim için. kararsızlığın rengi olsa kesin gri olurdu. siyah ise herşeye uyan bir renk benim gibi kıyafet renk uyumu vs anlamayanlar için kolay bir tercih sebebi.

alttaki; zamanı geriye götürme şansın olsa neyi değiştirmek isterdin.

sevda

stalin'in en sevdiği şarkılardan gürcü halk şarkısı satrpialo/ sevda. gürcü sanat evi de güzel seslendirmiş fakat ben kardeş türküler'den dinlemeyi daha çok seviyorum.

  • /
  • 14

euphoride

sözlükten gitsin diye kendisine psikolojik baskı yapan zorba bozuntusu da kına yakar artık.

(bkz:bir ayı sözlük klasiği)

28 mart 2020 ayı sözlük istanbul zirvesi

bu cumartesi olacak zaten bir zirve.
(bkz:patronsuz, pezevenksiz)

29. istanbul lgbti+ onur haftası

love always wins***.

not: şaka bir yana 2021 yılındayız. bunları tartışmıyor olmamız lazım gerçekten.

29. istanbul lgbti+ onur haftası

kürtçe görünce tetiklenmediklerini iddia eden arkadaşları anlamadım. tam olarak neyden rahatsız oldukları açık bence. madem öyle değil, bir anlatın da okuyalım.

"buradayız, alışın.
em li virin, hînbıbın."

29. istanbul lgbti+ onur haftası

bu ülkede türkçe dışında konuşulan dillerden biri olan kürtçe'yi yabancı, rahatsız edici vs. olarak görenler bu ülkeye asıl yabancı olanlardır. açıklamada yer alan arapça bölümü de buraya ekleyeyim. bu ülkede anadili kürtçe, arapça, ermenice, rumca, ladino, asurice, lazca vs. olanlar da vardır.

merak ediyorum ilk entryde ingilizce açıklama eklenseydi, nickleri de ingilizce olan bir kısım milliyetçi, ırkçı, faşist yazarlar tepki gösterecek miydi? *


يف ، ةدايقلا ةلجع ىلع ، عراشلا يف نحن
شيعن ؛ تايلاعفلا يف ، قيرطلا ىلع ، لمعلا
. ربغتنو لوجتن ا ًنايحأو ، عراشلا يف مانن وأ
ئلتمي ا ًنايحأو ، لزنملا ىلإ عراشلا لقنن امك
» ... عراشلاب لزنملا
يتلا ةطقنلا انعوضوم ىلإ فيضن ، ماعلا اذه
ا ًنايحأو ، ىلولأا اهتاوطخ ةكرحلا اهيف تطخ
اهنكلو سفنتتو فيصرلا ىلع سلجت
.عراشلا : نامز لك اهتامصب كرتت
«!ليللا يف تاحاسلا وأ عراوشلا رداغن لا»

hdp

izmir milletvekili adayları lgbti haklarını savunacağına dair taahhütname imzalamış parti. el altından değil açıkça savunma girişimleri takdir edilesi. diğer partilere de örnek olur umarım.
http://kaosgl.org/sayfa.php?id=25937

hdp

oyumu severek verdiğim, a q p ye karşı ciddi bir alternatif olarak gördüğüm, eşbaşkanı selahattin demirtaş a ayrı bir sempati ve hayranlık duyduğum siyasi parti. pkk ile bağlarını bir türlü kopartamadığı için güven veren parti görünümünden uzaklaşmıştır ama gene de barış dilini en çok kullanan partidir.

özdemir

2021'in ortalarında hala fanta sancağını elinden düşürmeyen sözlük yazarı.
sözlüğe geldi geleli yazdıklarına duyduğum hayretten hiçbir şey kaybetmediğimi hüzünle anımsıyorum.

günümüzde içinde fanta geçen bir muhabbete bile kayıtsız kalan ben, yer yer bu yazarın fanta içtiğini hatırlayıp kendime bile yabancılaşıyor, beni fanta içen birinin entrylerini zevkle okumaya iten hayat tercihlerimi sorguluyorum.

ne oldu da fanta buralara geldi? çocukken kola ile aynı klasmanda yer alan bu içecek ne oldu da kötü doğum günlerinin "hiç bir masraftan kaçmadık" gibi , "zengin göstersin" gibi "masaya renk katsın" gibi kola'nın yanında alınan bir içecek oldu bunu uzunca tartışıp bir reklam yada uzmanlıktan uzak piyasa görüşlerimi parasız paylaşacak değilim. zira bu hamur daha çok su götürür...

yazarın kabul edilebilir derecede hinlik içeren fanta ısrarı ve uzmanlığınının altında yatabilecek sebepler şöyle...
- bir dönem piyasaya yayılan tırtıklı ve kavranabilir fanta şişelerine duyduğu samimiyet...
- pikniklerde ve kötü doğum günlerinde en az rağbet edilenler içecek olmasının verdiği bir rahatlık/ kolay kolay bitmez konforu...
- dolabında soğuk muhafaza ettiği iki buçuk litreden muhtemelen kimsenin otlanmaması...
- inşaatlarda ustaların aldığı kolaları içmemek için "yok almiyim ben sarısını içiyorum, beni geyirttiriyo bu" türü bir açıklamayla soğuk bir şekilde muhafaza edilmeyen o gazsız, ılık içecek formuna maruz kalmama isteği...
- yada çocukluğa duyulan bir özlem, büyüdükçe içinde yer edindiği bu sistemin bir parçası olmuş yetişkinlerin dünyasına bir başkaldırı...
bunlar farazi düşünceler. en nihayetinde cevabı hiç bilemeyebiliriz. çünkü o özdemir.

(bkz:#432580)

eşcinsel cinayetleri

eşcinsel cinayetleri

Toplam entry sayısı: 263

eski sevgiliyle iftar çadırında karşılaşmak

yumurtalı pidemi alabilirsin fakat ruhumu asla.

türklerin anadolu'ya kattıkları

10 bin yıllık hasankeyf'e dözerlerle dalıp s*kik bir baraj için sular altında bırakmaları.

datça karpuz götlüm film festivali

elbette bu ödülü ben haketmiştim. tarif etmek gerekirse kıvrak, kalkık, dolgun, spor görmüş bir göt arkadaşlar. başrolünü paylaştığım filmin teklifi geldiğinde filmi bana ve kalçama ithafen yazdıklarını zaten anlamıştım. güzelde bir senaryosu vardı bir köyde geçiyordu ve ağa'nın zulmüne uğrayan mağrur haşin gururlu zeki yakışıklı erkeği rabbimin izniyle hakkını vererek büyük bir zevkle oynadım. izlemediyseniz derhal indirip izleyin. şaibeli ödül töreni ve kahnem jüri üyelerine gelince gamlı baykuş ve ekürileri sizin diğer dünyada yatacak yeriniz yok bilin isterim. ayımsının filmini de izledim benim sol lobumla doldurduğum ekranı o bir bütün olarak dolduramamış.

siz ne yaparsanız yapın ben bu ülkede vicdanlı prodüktörlerin armatörlerin olduğunu da biliyorum. seneye kürtçe bir albüm ay pardon ortadoğu konseptli bir film çekeceğim yürekli herkese selam ederim. ve bir dipnot o benden düştüğünü iddaa ettiğiniz dildoları ben sahnedeyken sizler attınız üzerime. özdemirde insanları galeyana getirip izmir marşı okutmuştu hiç unutmam bu zulmü. kahrolun.

erkekleri elleme yöntemi

500t vardı tuzla otobüsü o ne ibretlik bir otobüstü öyle. lisedeyken garsonluk yapardım anadolu yakasında bir mekanda; çok sık kullandım o dönem. bir iki kullandıktan sonra iğne atsan yere düşmez deyiminin ne demek olduğunu bu otobüste anladım. kesinlikle elleniyorsunuz ani frenlerle de sizde birilerini ellemek zorunda kalıyorsunuz. bu otobüsü ve içindekileri tanıdıktan sonra daha dikkatli yolculuklar yaptım ellettirmedim kendimi. namus için yaşar namus için ölürüz. tşk

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

(bkz:arabalı sevgili) bıktım toplu taşıma araçlarından.

geyliğe giriş

selam kızlar herkes hazırsa geyliğe giriş dersimize başlıyoruz. eminim birçoğunuz bu ders notlarıyla harika işler başaracak size güvenim sonsuz. tabi bu platformda tek öğretmeniniz ben olmayacağım. anna madrigal; özdemir; gamlı_baykuş ta diğer branşlarda dersler verecek egitimcilerimizden olacaklar( sizin için ülkenin en seçkin hocalarını topladım) sözlü ve quiz notları da olacak sınıfta kimsenin kalmayacağını düşünüyorum fakat olaki ders tekrarı alanlar üzgünüm size antalya yolu gözükecek sypnixe kucak dansı yapmak durumunda kalacaksınız. ona göre derslere yoğunlasiyoruz notlarımızı güzelce alıyoruz.

evvettt : geyliğe ne şekilde giriş yaptınız bilmiyorum ama umuyorum bu süreç sancısız geçmiştir bebeklerim. erkekleri elde etmek çok kolay aşkımlar yeterki mutlu etmek; mutlu olmak için donanımlı akıllı en önemlisi albenisi olan geyler olun; fark yaratın. çünkü en sinsi silahımız kendimiziz kızlar. her konuda destekleyici bilgiler sahibi olun fakat bu ben biliyorum yeahh onu olmamalı bakın destekleyici dedim tam bilgi vermek yok detaylar detaylarr.. güzel giyinin alımlı olun etkileyici bir fiziğiniz olmak zorunda değil dolgun dudaklarınız olmak zorunda değil tabi olanlar ekistıra şanslı. mutlaka sporla destekli bir vücut. sonra yemekler; tabiki yemek yapmayı öğreneceksiniz ben mutfağa daha önce hiç girmedim diyenlerinizi duyar gibiyim sakınnn kızlar bir omlet bile yarinizde iz bırakır sevgilinizi pul biber tadında etkileyebilirsiniz. sonra masaj konusu erkeğiniz eve geç gelende ona kötü geçmiş gününü unutturun.

şimdi detay bilgiler ve anekdotlarla diğer egitimcilerimizde güzide bilgileriyle burada yer alacaklar notlar alınsın. öpüyoruz sizleri başarılar. ha unutmadan eğitimi birincilikle bitiren arkadaşımıza harika bir sürprizimiz olacak. sevgiler bebeksilerim..

türklerin anadolu'ya kattıkları

10 bin yıllık hasankeyf'e dözerlerle dalıp s*kik bir baraj için sular altında bırakmaları.

ömer faruk gergerlioğlu

khk ile hekim olduğu devlet kurumundan ihraç insan hakları savunucusu. halkların demokratik partisi kocaeli milletvekili.

geçtiğimiz günlerde çıplak arama konusunu gündeme getirdiği için hedef gösterildi ve açılan dava ile cezası onandı, vekilliği düşürüldü. birgün o dilinizden düşürmediğiniz adalet size de lazım olacak ve ben o günü merakla bekliyor olacağım.

arabalı sevgili

artık yaş kemale erdi otobüste yer verilecek yaşa gelmek üzereyim. rahata kavuşmak benimde hakkım. akbil sesi ve yetersiz bakiye anonsu duymaktan bıktım. eskiden sevgili kriterim yoktu artık elle tutulur bir kriterim var arabası olsun yeri olmasa da olur.

sphynxinator

eski halini de biliyoruz malesef. hele bir dönem nude'ları dolaşıyordu ; hayır özgüven iyi güzel birşeyde bizimki de mide aşqım.

geyliğe giriş

selam kızlar herkes hazırsa geyliğe giriş dersimize başlıyoruz. eminim birçoğunuz bu ders notlarıyla harika işler başaracak size güvenim sonsuz. tabi bu platformda tek öğretmeniniz ben olmayacağım. anna madrigal; özdemir; gamlı_baykuş ta diğer branşlarda dersler verecek egitimcilerimizden olacaklar( sizin için ülkenin en seçkin hocalarını topladım) sözlü ve quiz notları da olacak sınıfta kimsenin kalmayacağını düşünüyorum fakat olaki ders tekrarı alanlar üzgünüm size antalya yolu gözükecek sypnixe kucak dansı yapmak durumunda kalacaksınız. ona göre derslere yoğunlasiyoruz notlarımızı güzelce alıyoruz.

evvettt : geyliğe ne şekilde giriş yaptınız bilmiyorum ama umuyorum bu süreç sancısız geçmiştir bebeklerim. erkekleri elde etmek çok kolay aşkımlar yeterki mutlu etmek; mutlu olmak için donanımlı akıllı en önemlisi albenisi olan geyler olun; fark yaratın. çünkü en sinsi silahımız kendimiziz kızlar. her konuda destekleyici bilgiler sahibi olun fakat bu ben biliyorum yeahh onu olmamalı bakın destekleyici dedim tam bilgi vermek yok detaylar detaylarr.. güzel giyinin alımlı olun etkileyici bir fiziğiniz olmak zorunda değil dolgun dudaklarınız olmak zorunda değil tabi olanlar ekistıra şanslı. mutlaka sporla destekli bir vücut. sonra yemekler; tabiki yemek yapmayı öğreneceksiniz ben mutfağa daha önce hiç girmedim diyenlerinizi duyar gibiyim sakınnn kızlar bir omlet bile yarinizde iz bırakır sevgilinizi pul biber tadında etkileyebilirsiniz. sonra masaj konusu erkeğiniz eve geç gelende ona kötü geçmiş gününü unutturun.

şimdi detay bilgiler ve anekdotlarla diğer egitimcilerimizde güzide bilgileriyle burada yer alacaklar notlar alınsın. öpüyoruz sizleri başarılar. ha unutmadan eğitimi birincilikle bitiren arkadaşımıza harika bir sürprizimiz olacak. sevgiler bebeksilerim..

xalo

kendisi yok malesef ben ikizi xalocum olarak sözlükte yer alıyorum. sözlüğe ve özdemir adlı yazara iki çift lafı var. iki çift çok olurmuş tek çift neyinize yetmiyor diyor ve ekliyor. bana da* ortadoğu'ya* da kurban olun. ağğnı yaşadık anı oldu mecbur throw back yapacük diyor. öyle diyor. ikiziz ama birbirimize pek benzemiyoruz. pek sevmiyorum zaten kendisini karıştırılmazsam sevinirim. tşk

türklerin anadolu'ya kattıkları

10 bin yıllık hasankeyf'e dözerlerle dalıp s*kik bir baraj için sular altında bırakmaları.

emekli orospular ziyareti

cumadan çıkıp ablam ciwan ve muahhhh ile geçirdiğim müthiş haftasonunu bol gıybetli devam ettiriyoruz. özleşmişiz.

mesut özil

attan inip eşşeğe binmek gibi geldi bana. ama kendi bedeni kendi kararı tabi.