xalocum

Durum: 164 - 71 - 10 - 0 - 27.02.2021 00:35

Puan: 6440 - Sözlük Kezbanı

2 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

Lanet olası federaller.
  • /
  • 9

rejim yapmak

pazartesi başlıyorum. hedefim 7 kilo vermek. 7 de kilo mu ben bir s*çışta o kadar bırakıyorum diyenler sizden tüyo beklemiyorum diğer arkadaşlarım yeşillendirebilir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

adama koyan klipler

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

yan çizmeye gerek yok neyi ima ettiğin de ortada. özür dilemek yanlış ifade ettim demek bu kadar zor olmamalı. kullandığın dilin iticiliğinden de bahsedelim o vakit. "o kadar yol gelmiş" gibi zoraki buluşulmuş olma ifadesi bile ikircikli, kirli. tekrar yazıyorum aklınızdan geçen herşeyi buraya mantıklı bir şeymiş gibi kusmayın. daha fazla uzatmamak adına kapatıyorum muhabbeti.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

duyar kasma yok tırtıl bakışlım. "hani toplum der ya nonoş diye" aynı öyle hissettim. bu cümle sana ait bebeksim. bir diğer konu randevulaştığın kişiye feminenliğini artık nasıl bir sorunmuş gibi hissettirdiysen gözyaşlarına şahit olmuşsun. acımasız olmak size hadsiz olma gücü vermez kendinize gelin aklınızdan geçen herşeyi buraya mantıklıymış gibi de kusmayın. duyarmış al sana duyar en fosforlusundan.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

kızlar homofobimi var bu başlık altında şöyle bi kendinize gelseniz! zırıllıktan ölecek güzide yazarlarımızın kodonso sevmoyorom ağbii açıklamalarına rimelimin altından kınayarak bakıyorum. önce insan olun sonra değer vermeyi öğrenin ondan sonra yargılamak haddinize düşerse yargılarsınız.

ayimsi

karşılama komitesi +1. çok özledik ayımsı dön artık köyüne güney afrika senin neyine!

yılmaz güney

poster ünlüsü olmuştur tıpkı che guevara gibi.

aklımda kendisiyle ilgili bir detay daha var ne kadar doğru bilmiyorum filminde canlı canlı doğum sahnesini ilk çeken ve bunu kullanan yönetmen ünvanına da sahip kensi.

havuzlu evde yapılacak en iyi parti türü nedir?

biz yaptık birara böyle bir parti "-bonemizi kendimiz mi getireceğiz?" diye soran arkadaşlarımın olduğu gerçeğiyle yüzleştikten sonra kelepire satmıştık evi.

bülent ersoy

bağış yapacağı kuruma kürk gönderecek kadar vizyonsuz cahildir. gece gece dükkan açtırıp mücevher almaları geldi aklıma yine sinirlendim.

mobbing

bugün gencecik bir hekimin canını almış hastalıklı anti insani uygulama. bu tip insanlarla her yerde karşılaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey hadlerini bildirmek, çapını onlara göstermek olsun. bu asalak dinazorlar yüzünden; insanlar işlerine mutsuz gidiyor. s*kk egoları yüzünden insanlar son çare intihar ediyor. umuyorum sebep olanlar cezasız kalmaz.

ben böyle değildim

değişmeyenlerin adresi olmaya devam ediyoruz. ben böyleyim karşiim. *

trendyol'da kıyafetlere bakarken orgazm olmak

kıyafet mankenlerine türlü hile hurdaynan mezdeke oynatanına şahidim isim vermek istemiyorum o kendini biliyor.

hiç düzgün bear olmaması

bu ülkede yaşayarak akıl sağlığını koruduklarına şükredin aşkı meşki eksik kalsın.

türk şarkıcıların yaptığı ingilizce şarkılar

pek bilinmez ama özdeyiş kardeşlerin de enfes bir ingilizce deyişleri var.
where are you ali?

detone olan müezzin

yaşadığım semtte evime yakın olan cami müezzininin şuara hunharca yaptığı şey ve hiç hoş değil. spekülasyonlara göre bu köylü kurnazlığı ile ki taktik güzel; civar dairelerin boşaltılması için emlak lobisi ile işbirliği yaptıkları yönünde söylentiler var. bu başka günün konusu olsun burdan diyanet işleri başkanına seslenmek istiyorum müezzin alımı esnasında nota bilgisi, ses rengi, detonasyonlar ile ilgili elemelerden geçirilmelerini talep ediyorum tşk.

yungblud

boğaziçi protestoları esnasında gözaltına alınmıştı serbest bırakmışlar geçmiş olsun canım benim.. durumdan istifade tüm karakolu elden geçirmişsin biz öyle duyduk. shsh tekrar hoşgeldin bebeksim.

sadakatsiz

34 yaşında olmak

birkaç hafta sonra yeni yaşım olacak kendisi. ruhum 18 tabi o ayrığğ. ilginç bir biçimde çok farklı hissediyorum. hayatımda bir dönüm noktası olacağını düşünüyorum; hep bu yaşı beklemişim gibi bir his var içimde. bu durumu yaşayan yazar arkadaşım var mı merak ediyorum.
  • /
  • 9

halkın yarısından fazlası eşcinsel komşu istemiyor

halkın yarısından fazlası dul komşu istemiyor.
halkın yarısından fazlası gayrimüslim komşu istemiyor
halkın yarısından fazlası eşcinsel komşu istemiyor
halkın yarısından fazlası trans komşu istemiyor
halkın yarısından fazlası kürt komşu istemiyor
halkın yarısından fazlası alevi komşu istemiyor

(bkz:halkın yarısından fazlası insan değil)

halkın yarısından fazlası eşcinsel komşu istemiyor

arkadaşlar maskülen, delikanlı, errrrrkek gibi erkek olunca götten verdiğiniz veya göt siktiğiniz gerçeği mi değişiyor?* sizin bir zararınız yok da feminen gayler komşularının kafasına silah mı dayıyor?*

edit: bazen ayı sözlük mü okuyorum ekşi sözlük mü belli değil. twitter'da konuyla ilgili arama yapsam aynıları çıkar.

kariyer.net

evet yine bir kamu spotu gönderisi yapayım: kariyer.net nasıl kullanılır?
-öncelikle kariyer.net'e bugün başvurup ertesi gün çağırmalarını beklemeyin, ben bir gömlek alacağım zaman on yerden fiyat alıyorum, bırakın da insanlar biraz araştırsın, eleme yapsın, bu süreç ayları alabilir
-ikincisi nerdeyse her pozisyona binlerce başvuru var, kimse oturupta beş bin cv'yi tek tek incelemez, insan kaynaklarındaki de can nihayetinde, bir sürü işi var, vakti yok
-peki nasıl eler, tabii ki filtrelerle, yani bol bol filtre ekleyin, eğer itü, odtü, boğaziçi, koç, sabancı mezunuysanız bunları da flltreden ekleyin, van,, erzurum, yozgat, muğla, kayseri, trabzon vs. mezunuysan zahmet edipte ekleme, oraların piyasada bir anlamı yok ama cv'n de belirt
-mesleğini bi zahmet filtreyle ekle, ama bunlar zorunluluk, neyi spesifik yapıyorsun onu da filtreye koy, ha en spesifik özelliğin ms office kullanmaksa, ben bu yaşıma kadar nasıl geldim, o diplomayı niye aldım ki, malım ben diye bir düşün, ismek kursuna yazıl derhal
-ayrıca filtreye, takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi falan gibi asla taşımadığın özellikleri de koy, bu önemli, en az otuz tane koy bunlardan
-aradığın pozisyona başvur, gerçekten istiyorsan başvur ama, bakalım ne olacak diye değil
-bir pozisyonu çok beğendin, hemeen firmanın diğer sitelerdeki ilanına bak, özellikle firmanın kendi sitesinden de başvur, ordan daha az başvuru yapılır ve daha çok değerlendirilir, linkedinden falan ik çalışanını bul, ona özel mesaj at, linkedinde bir ay ücretsiz deneme var , sömür onu
-son olarak iş aramak tam zamanlı bir iştir, üç tane iş yerine başvurup abi dönmüyoolar ya diye ağlama, onlarca yüzlerce yere başvur
-işe girince de bana bir kek mek bir şey ısmarla, bir de geçen gün 'iş görüşmesinde para için iş değiştirdiğimi söyledim aağğbeeee diye egosunu mülakatta test eden bireyler vardı, onlardan olma, onları ciddiye alma, adam gibi kendini tanıt , hedeflerini anlat gel

fairuz

dünya gözüyle bir görsem, bir dinlesem dediğim tek kişidir fairuz. biliyorum çok vakti kalmadı. ne üzülüyordur gitmeden vatanını huzur içinde göremeyeceği için.
buraya da wadih el safi ile beraber söyledikleri bir atışma bırakıyorum. rakı falan içerseniz daha çok yakışanını tanımam.

sözlük yazarlarının tahmini profilleri

özdemir: 170, 95, 37, kumral, kılsız (kaymak gibi), 17(kafası hariç),
resepsiyon görevlisi... gündüzleri aktif, gece 12'yi geçince bir pasife dönüşüyor. otele gelen zengin ve yakışıklı misafirleri kesiyor. room servis deyip odalarına girip dar pantolonu ile kalçalarını oynata oynata 'bir isteğiniz var mıdır efendim' 'çok şıksınız bugün efendim' deyip onları baştan çıkarmaya çalışıyor. ki çıkarıyor da... kocalara dikkat.

xalo: 90, 60, 190, kıllı, beyaz tenli, bıyıklı bir öteki, damarlı... beyaz yaka, modern ağa çocuğu. babasının yolundan ilerliyor. evimin erkeği olacağım diyor ve malesef eve erkek sokmuyor ama istiyor da. evdekileri de elime kadın eli değmedi diye yiyor. kendisi de anlamıyor. en son iş arkadaşının götünü keserken kendini yakaladı. bu çelişkiler ile hayatına devam ediyor. allah yardımcın olsun abicim.

ayimsi: üzülerek bildiriyorum ki 165, 55, 33, beyaz tenli, sarışın (şarkıcı bengünün boyunda)... sigorta şirketi var, bir de 20cm (bir yiyen bir daha istiyor). her gün aynanın karşısına geçip 15 tel sakalını okşayarak 'ayıyım ben işte, ayıyım' deyip kendini ikna etmeye çalışıyor. saçları kadar bahtı da açık olsa keşke.

benim de söyleceyeklerim var: 170, 85, 34... buğday tenli, kara bahtlı. power bottom ama malı iyi olduğu için gittiği her aktife tripler yaşatıyor. ilk defa sana pasif oluyorum laflarını çok duydu. en son koliye gidiyorum deyip evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. söylecekleri vardı, gitti.

anna: 169... o bir cici kız. 7000 tlnin onun mazotuna yeteceğini sanmıyorum. en son mykonos'ta bir partide rastlaştım. çükmüştü. inşallah sonu esra ve ceyda gibi olmaz.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

yaşasın youtube loop özelliği!

xalocum

son ülkücü sevgilisi ile doğum gününde verdiği samimi pozlarla yürekleri yine hoplatmış..

aldığımız son duyuma göre de sakallarını kesip hilal bıyık bırakmaya hazırlanıyormuş..

halkın yarısından fazlası eşcinsel komşu istemiyor

son zamanlarda rastladığım popüler anket sonucu.

gerçekten kime, ne şekilde soruyorlar, merak ediyorum.
bana da sorsunlar. ben de gecenin köründe bağıra çağıra küfür eden komşu istemiyorum. ben de homofobik komşu istemiyorum. ben de gece gündüz evinden çocuk zırıltıları gelen komşu istemiyorum. ...
niye bana, bize sorulmuyor?

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

Toplam entry sayısı: 164

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

yan çizmeye gerek yok neyi ima ettiğin de ortada. özür dilemek yanlış ifade ettim demek bu kadar zor olmamalı. kullandığın dilin iticiliğinden de bahsedelim o vakit. "o kadar yol gelmiş" gibi zoraki buluşulmuş olma ifadesi bile ikircikli, kirli. tekrar yazıyorum aklınızdan geçen herşeyi buraya mantıklı bir şeymiş gibi kusmayın. daha fazla uzatmamak adına kapatıyorum muhabbeti.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

kızlar homofobimi var bu başlık altında şöyle bi kendinize gelseniz! zırıllıktan ölecek güzide yazarlarımızın kodonso sevmoyorom ağbii açıklamalarına rimelimin altından kınayarak bakıyorum. önce insan olun sonra değer vermeyi öğrenin ondan sonra yargılamak haddinize düşerse yargılarsınız.

kendine bir söz ver

bu saatten sonra kimse benden mer ha met beklemesin!

#aşağıbakmayacağız

hiçbir zaman o okulun kapısından içeri giremeyecek olanların; bu ülkenin geleceği olan öğrencilere yönelik sarfettiği hadsiz cümle. biz yukarı bakmaya devam edeceğiz.

geyliğe giriş

selam kızlar herkes hazırsa geyliğe giriş dersimize başlıyoruz. eminim birçoğunuz bu ders notlarıyla harika işler başaracak size güvenim sonsuz. tabi bu platformda tek öğretmeniniz ben olmayacağım. anna madrigal; özdemir; gamlı_baykuş ta diğer branşlarda dersler verecek egitimcilerimizden olacaklar( sizin için ülkenin en seçkin hocalarını topladım) sözlü ve quiz notları da olacak sınıfta kimsenin kalmayacağını düşünüyorum fakat olaki ders tekrarı alanlar üzgünüm size antalya yolu gözükecek sypnixe kucak dansı yapmak durumunda kalacaksınız. ona göre derslere yoğunlasiyoruz notlarımızı güzelce alıyoruz.

evvettt : geyliğe ne şekilde giriş yaptınız bilmiyorum ama umuyorum bu süreç sancısız geçmiştir bebeklerim. erkekleri elde etmek çok kolay aşkımlar yeterki mutlu etmek; mutlu olmak için donanımlı akıllı en önemlisi albenisi olan geyler olun; fark yaratın. çünkü en sinsi silahımız kendimiziz kızlar. her konuda destekleyici bilgiler sahibi olun fakat bu ben biliyorum yeahh onu olmamalı bakın destekleyici dedim tam bilgi vermek yok detaylar detaylarr.. güzel giyinin alımlı olun etkileyici bir fiziğiniz olmak zorunda değil dolgun dudaklarınız olmak zorunda değil tabi olanlar ekistıra şanslı. mutlaka sporla destekli bir vücut. sonra yemekler; tabiki yemek yapmayı öğreneceksiniz ben mutfağa daha önce hiç girmedim diyenlerinizi duyar gibiyim sakınnn kızlar bir omlet bile yarinizde iz bırakır sevgilinizi pul biber tadında etkileyebilirsiniz. sonra masaj konusu erkeğiniz eve geç gelende ona kötü geçmiş gününü unutturun.

şimdi detay bilgiler ve anekdotlarla diğer egitimcilerimizde güzide bilgileriyle burada yer alacaklar notlar alınsın. öpüyoruz sizleri başarılar. ha unutmadan eğitimi birincilikle bitiren arkadaşımıza harika bir sürprizimiz olacak. sevgiler bebeksilerim..

geyliğe giriş

selam kızlar herkes hazırsa geyliğe giriş dersimize başlıyoruz. eminim birçoğunuz bu ders notlarıyla harika işler başaracak size güvenim sonsuz. tabi bu platformda tek öğretmeniniz ben olmayacağım. anna madrigal; özdemir; gamlı_baykuş ta diğer branşlarda dersler verecek egitimcilerimizden olacaklar( sizin için ülkenin en seçkin hocalarını topladım) sözlü ve quiz notları da olacak sınıfta kimsenin kalmayacağını düşünüyorum fakat olaki ders tekrarı alanlar üzgünüm size antalya yolu gözükecek sypnixe kucak dansı yapmak durumunda kalacaksınız. ona göre derslere yoğunlasiyoruz notlarımızı güzelce alıyoruz.

evvettt : geyliğe ne şekilde giriş yaptınız bilmiyorum ama umuyorum bu süreç sancısız geçmiştir bebeklerim. erkekleri elde etmek çok kolay aşkımlar yeterki mutlu etmek; mutlu olmak için donanımlı akıllı en önemlisi albenisi olan geyler olun; fark yaratın. çünkü en sinsi silahımız kendimiziz kızlar. her konuda destekleyici bilgiler sahibi olun fakat bu ben biliyorum yeahh onu olmamalı bakın destekleyici dedim tam bilgi vermek yok detaylar detaylarr.. güzel giyinin alımlı olun etkileyici bir fiziğiniz olmak zorunda değil dolgun dudaklarınız olmak zorunda değil tabi olanlar ekistıra şanslı. mutlaka sporla destekli bir vücut. sonra yemekler; tabiki yemek yapmayı öğreneceksiniz ben mutfağa daha önce hiç girmedim diyenlerinizi duyar gibiyim sakınnn kızlar bir omlet bile yarinizde iz bırakır sevgilinizi pul biber tadında etkileyebilirsiniz. sonra masaj konusu erkeğiniz eve geç gelende ona kötü geçmiş gününü unutturun.

şimdi detay bilgiler ve anekdotlarla diğer egitimcilerimizde güzide bilgileriyle burada yer alacaklar notlar alınsın. öpüyoruz sizleri başarılar. ha unutmadan eğitimi birincilikle bitiren arkadaşımıza harika bir sürprizimiz olacak. sevgiler bebeksilerim..

sphynxinator

eski halini de biliyoruz malesef. hele bir dönem nude'ları dolaşıyordu ; hayır özgüven iyi güzel birşeyde bizimki de mide aşqım.

gay pornosu izlerken neye bakarsın

kendine bir söz ver

bu saatten sonra kimse benden mer ha met beklemesin!

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

türkiye'de birine aşık olmak başlı başına sorunken biseksüel olması biraz katmerli bir acı olmuş. umarım biran evvel rutinine kavuşursun. bırak gitsin yapsın çocuğu. sonra tekrar gelecek yazacak sakın pas verme ya da ver açık adresini öğren dövelim lavuğu.

geyliğe giriş

selam kızlar herkes hazırsa geyliğe giriş dersimize başlıyoruz. eminim birçoğunuz bu ders notlarıyla harika işler başaracak size güvenim sonsuz. tabi bu platformda tek öğretmeniniz ben olmayacağım. anna madrigal; özdemir; gamlı_baykuş ta diğer branşlarda dersler verecek egitimcilerimizden olacaklar( sizin için ülkenin en seçkin hocalarını topladım) sözlü ve quiz notları da olacak sınıfta kimsenin kalmayacağını düşünüyorum fakat olaki ders tekrarı alanlar üzgünüm size antalya yolu gözükecek sypnixe kucak dansı yapmak durumunda kalacaksınız. ona göre derslere yoğunlasiyoruz notlarımızı güzelce alıyoruz.

evvettt : geyliğe ne şekilde giriş yaptınız bilmiyorum ama umuyorum bu süreç sancısız geçmiştir bebeklerim. erkekleri elde etmek çok kolay aşkımlar yeterki mutlu etmek; mutlu olmak için donanımlı akıllı en önemlisi albenisi olan geyler olun; fark yaratın. çünkü en sinsi silahımız kendimiziz kızlar. her konuda destekleyici bilgiler sahibi olun fakat bu ben biliyorum yeahh onu olmamalı bakın destekleyici dedim tam bilgi vermek yok detaylar detaylarr.. güzel giyinin alımlı olun etkileyici bir fiziğiniz olmak zorunda değil dolgun dudaklarınız olmak zorunda değil tabi olanlar ekistıra şanslı. mutlaka sporla destekli bir vücut. sonra yemekler; tabiki yemek yapmayı öğreneceksiniz ben mutfağa daha önce hiç girmedim diyenlerinizi duyar gibiyim sakınnn kızlar bir omlet bile yarinizde iz bırakır sevgilinizi pul biber tadında etkileyebilirsiniz. sonra masaj konusu erkeğiniz eve geç gelende ona kötü geçmiş gününü unutturun.

şimdi detay bilgiler ve anekdotlarla diğer egitimcilerimizde güzide bilgileriyle burada yer alacaklar notlar alınsın. öpüyoruz sizleri başarılar. ha unutmadan eğitimi birincilikle bitiren arkadaşımıza harika bir sürprizimiz olacak. sevgiler bebeksilerim..

emekli orospular ziyareti

cumadan çıkıp ablam ciwan ve muahhhh ile geçirdiğim müthiş haftasonunu bol gıybetli devam ettiriyoruz. özleşmişiz.

mesut özil

attan inip eşşeğe binmek gibi geldi bana. ama kendi bedeni kendi kararı tabi.

sözlüğün en yakışıklı ayısı

gördüğüm tanıdığım yazar arkadaşlarım içinde birinciliği robertpaulsonunkocamemeleri ne veriyorum ödülü. birkaç estetik operasyonu ile listede bendeniz xalonuzda yer alacak umuyorum.

#aşağıbakmayacağız

o yüzden çare xalo. verin (oylarınızı) kurtarayım ülkeyi.