uzak mesafe ilişkisi

sensizdir. sen de; onsuz. senin onun, onun da senin yanında olduğunu, merbut olduğunu bilsen de onun sıcaklığını hissedememek öldürür. ona istediğin zaman sarılamamak bitirir. birlikte eğlenememek acıtır. muvakkat olmasını ümit edersin. beraberinde büyük bir özlemi de getirir bu ilişki. kanarsın...
evet şuan da biraz uzakta.çok da değil aslında.1,5 saat falan.ama her anlamda maddiyat da önemli.paranın önemi yok diyebilirsiniz ama o öğrenci ben ise askerden yeni gelmişsem önemli oluyor.yani ikimizinde eli kolu bağlı bazı konularda.ha hiç görüşmedik mi tabi ki görüştük.ne de olsa fedakar bir kişi.istemez miyim her an yanımda olsun.beraber gezip tozalım,eğlenelim,aptallaşalım.sessiz sakin bir köşede,deniz kenarında oturup muhabbet edelim,enine boyuna konuşalım.deliler gibi isterim sözlük.deliler gibi...neyse canım.bu sadece ufak bir sıkıntı.aşılmaz bir gerçek değil.zaten görüşüyoruz da.seviyorum lan onu.ilk olmasına rağmen seviyorum.oda beni seviyor.yani uzak mesafemizi böyle kapatıyoruz.bizi kuvvetlendirdiğini düşünüyoruz.
bu ilişkiye inanmak için 6 yılını vermiş insanlar vardır.
akrep ile yelkovanın üstüste geldiği zamanlardır.
olmayandır. daha doğrusu olmuyordur. benimkisi bana sadece acı vermişti, sonra zaten bitti.
uçak ve otobüs biletlerine verilen paranın adı vardır hesabı yoktur.
ayri kalma suresi/sonu belli degil ise direkt olarak ayrilikla sonuclanacak olay.

kasmayin efinim.
istanbul - banja luka arası ilişki yaşıyorum. birde her 2 tarafta anadilinden farklı bi dilde anlaşmaya çalışınca kavgalar sürüyle oluyor lakin sevince de oluyor yani.
bi bakıyorsun 2 ayrı bedene aynı ruhu koymuş tanrılar, sevdikçe sevesin geliyor.
türk hava yollarına verdiğim parayla ev alırdım ama olsun, bi bakışına herşeyimi veririm feda olsun.

duygusal user alert!
10.000 km (2014) adlı bir ispanyol filminde de işlenmiştir uzak mesafe ilişkisi: 0bin

uluslararası sohbet ortamlarında ldr* olarak kısaltması kullanılır.

bu tür ilişkiler kanımca iki ana türe ayrılmalı:
a) birbirini daha önceden hiç tanımadan, internet vb. üzerinden başlayan ve yürüyen ilişkiler.
b) birbirini tanıyıp da, mecburiyetten, tayin, eğitim gibi nedenler yüzünden geçici olarak ayrı düşülmesi şeklindeki ilişkiler.
zordur, yıpratıcıdır. bir buçuk yılı ayrı geçen 2 bir uzun mesafe ilişkim var ve artık sona geldiğimi hissediyorum. onunla tanıştığım şehirden bir buçuk sene önce ayrıldığımda en nihayetinde kavuşacağımızı, artık hiçbirşeyin bizi zayırmayacağını düşünmüştüm. ayrı kaldığımız süre boyunca da kimseyle birlikte olmadım.sık sık sevgilimin yanına gidip geldim o da benim kadar sık olmasa da beni ziyaret etti. her görüşmemiz bir travma halini almaya başladı. yine ayrılık, yine özlem. artık sabrımın sınırına geldim. sanki birşeyleri kaçırıyor gibiyim. sürekli telefon görüşmeleri bunalttı beni. etrafımdaki mutlu çiftleri görmek üzmeye başladı. ve sonunda dikkatim çevremdeki insanlara kaymaya başladı. yeypyeni ve daha güzel ilişkiler kurabileceğimi farkettim. zamanımı ve gençliğimi harcadığımı düşünmeye başladım. tam işte bu noktada ona olan aşkımın bittiğini anladım. skyptan yaptığımız büyük çoğunluğu sex içerikli sohbetler ergence gelmeye başladı kendimi zavallı gibi hissettim. zamanla kopuşun eşiğine geldim. artık farkındayım ki kavuşma çabuk olmayacaksa, yıllar sürecekse bu tarz ilişkileri yürütmek hem çok zor hem de gereksiz. özlemle geçen boş yıllarınıza ve zamanınıza yazık. ha çok çok mu seviyorsunuz o halde her imkanı zorlar aynı şehirde yaşarsınız. imkanlarınızı zorlamıyorsanız zaten çok sevmiyorsunuzdur kendinizi kandırmayın, lişkinizi masaya yatırın bence. zira aşkta ve rüyada imkansızlıklar yoktur.
tadından yenmiyor, önerimdir; başlamayın.
daha önce birden çok kez denediğim ve en uzun sürelisini 4 ay olarak gördüğüm ilişki türü. denemeye kalkışmayın derim çünkü iki taraf için de çok yıpratıcı olabiliyor.
girilmemesi gereken top.
aşık olduğum ilk adamın ankara'da yaşadığını hatırlamama sebep güzide başlık* ben aşıktım,o tutkuluydu sonra bi b.k olmadı 6 ay sonra görüşmeyi kestik ve çıkardığım sonuç uzaktan uzağaa ilişki zor patron bunu bilir,bunu söylerim.
kanaatimce hiç başlanmaması gereken ilişki türü. yaşandı, test edildi, onaylandı. zira takılan boynuzlardan kapılardan geçemiyordum. hepsini testereyle kesip toparlandım:) çok şükür şu an dünyamın merkezi 10 dakikalık yol mesafesinde...
yakındakini bile 5 dakika boş bırakmaya gelmiyorsa uzaktaki çok ceviz kırar çooook.
eğer mesafe belli bir süreç sonucunda yok olacaksa, oluru olan ilişkidir. hatta diğer ilişkilere göre tadından yenmeyendir. aylarca ayrı kalıp birbirini arzu eden iki insanın bir araya geldiğinde ortada oluşan his dünya üzerinde var olabilecek en güzel histir zannumca.
türkiye - çin olarak bir dönem yaşamak zorunda kaldığım, ardından 'sokarım işene, çık gel ülkene' diyerek yarime * kavuştuğum zamanları anlatan başlıktır. yaşayanlara yazıktır. sevenler kıç kıça olmalıdır. * *
gözden ırak olunca gönülden de ırak olduğun ilişki türüdür, olması insan doğasıyla mümkün değildir. insan sevdiğini yanında ister, bir ihtiyacı olduğpunda hemen gelebilmesini ister, sarılmak istediğinde hemen gelebilmesini ister, uzak mesafe ancak avuntudur, uzak mesafeler küçük aşkları söndürür büyük aşkları ise körükler lafı yalandır. uzak mesafeler ilişkide beklediğini başkalarına aramaya iter sadece.
  • /
  • 2