vajinanın çirkin bir organ olması

dünya gözüyle gerçeğini görmedim (umarım görmem de) ama kazara internette gözüme çarpınca gördüğüm kadarıyla vajina çok çirkin ve itici bir organ. ara sıra sırf erkek oyuncu yakışıklı diye hetero pornosuna göz atıyorum, anladığım kadarıyla hepsi de birbirinden çirkin olan oldukça fazla vajina çeşidi var. çirkin olduğu yetmezmiş gibi pis koktugunu da okumuştum. o yakışıklı erkekler böyle çirkin bir şeyi yalayıp içine girmenin nesinden zevk alıyorlar anlamıyorum.
klasik gey kafası tanısı. lezbiyenlere göre de penis gayet çirkin bir organ. insanların vücut ve organlarına etiket yapıştırmaya bi bıkmadınız.
aaa evet dark bear haklı galiba. sanırım lotus çiçeğine benziyor. yalnız biraz ölmüş fare gibi kokan bir lotus çiçeği. buyrun efenim kekini de yapmışlar kekleyin.
https://t24.com.tr/foto-haber/vajina-sek...
bence çok seksi bir görünümü var. bakmasını bilene tabii.
bende ne yazık ki olmayan ve güzel olup olmadığı şekline göre değişen uzuv.
bence kesinlikle çirkin. oysa göt ve penis öyle mi? her ikisi de acayip azdırıcı.
çıktığı yeri beğenmeyenlerde bugün.
götle karşılaştırmasını yapanlar kadınlarda da göt olduğunu fark ediyor mu acaba.
aramızdaki kendilerini gay sanan gizli heteroları ortaya çıkartan başlık. adam gizli hetero, hatta amperest ama kendini gay sanıyor. bu kadar zorlarına gittiğine göre...
(bkz:yazarın herkesten kendi gibi düşünmesini istemesi)
(bkz:ötekileştirenlerde bugün)

gizli gey, eşcinselliğini benimseyemeyen/kabullenemeyen kısmını duymuştum ama gizli hetero ilginçmiş.
ay evet çok kötü. erkekler parmaklayınca su gibi bi şey çıkıyor bu organdan. erkeklerdeki kamış benzeri organ daha iyi. içinden çıkan şeyi eline alınca slime gibi. ayrıca köpürüyor.

(bkz:hindistan cevizli sıvı sabun)