xx yollamadan buluşalım diyen tip

21. yüzyılda, bu teknoloji çağında maalesef hala var böyle tipler. neyi kimden saklıyorsun kardeşim? ne yapmak nereye varmak istenmekte cidden anlamıyorum. sonuçta amaç belli haksız mıyım? dakikalarca sohbet edersin emek edersin sonra beyefendi xx kullanmıyorum der ve bütün emek çöp!
bende hiç yollamam xx gelirsen görürsün derim hep
amaç seks için buluşmaksa kusura bakma abla organlarına yüklediğin anlamı ben bulamam.. next...

beden bütünlüğünü herkese açmak istemeyip, duygusal ilişki arayan biriyse ve bunu beyan ediyorsa isteğine saygı duyulur.
bunlardan biri olarak ben anlatayım;
kaçıncı yüzyılda olduğumuzla falan ilgisi yok, herkes g..ünün, başının fotoğrafını paylaşmaktan hoşlanmıyor olabilir.
amaç seks olsa da sadece uzuvlarına anlam yükleyecek insanlarla seks yapmak istemeyebilir. (evet, inanılmaz ama bu yüzyılda bile var böyle tipler...)
ayrıca xx fotoğraf gelmediği için üzüldüğün, boşa giden dakikalarca sohbetin, emeğin için çare; sohbete xx isteyerek başlamak olabilir. (evet, bu da inanılmaz ama böyle tipler de var hala.)
xx yollamayacak olanlar yazmasın şeklinde açıklama ekleyebilirsiniz.iki tarafta zaman kaybetmemiş olur.
offf sanalım desenize şuna!
emek hırsızları.
sen de xx foto isteyecek haddine sahip olduğunu sanan tip oluyorsun o halde :)
senin isteklerin yerine getirmek zorunda mı herkes? tabii ki değil.
senin isteklerine saygı duyulmalı mı? evet
ama bunu dert edinip buradaki karşı görüşlere "emek hırsızları" demek? doğru mu? asla!
gönderilen o pipi ve toto fotoları, asla gönderdiğiniz kişide kalmıyor, gönderdiğiniz kişilerin çok yakın arkadaşları ile de paylaşılıyor. bunu bilerek gönderin,
buluşmadan önce vucudunu görmek hakkım. sen ki bana bir seks objesi olarak yaklaşıyorsan, bende sana bir obje olarak yaklaşıyorum. neden beğenmeyeceğim yamuk yumuk, bozuk, yağlı, çirkin bir bir vucut ile sevişmek zorundayım. kesinlikle değilim ve bu bir sex date. amaç belli. çok duygusal yaklaşıyorsan, gerçekten beni tanımak filan istiyorsan sexting yapmadan önce bir kahveye çıkabiliriz değil mi ? eğer ki sex date öncesi xx kullanmıyorum diyen bir insan varsa karşımda ya vucudunu beğenmiyordur, ya da saklamak istediği bir şeyler vardır olarak düşünürüm. ki defalarca bu durumu yaşadım. boydan fotoğraf atmak istemeyen, xx paylaşmak istemeyen zırto en sonunda xxlerini paylaştı. 180im diyordu 150 çıktı. 18 cm diyordu 12 cm çıktı. girrlll dürüst ol ! gerçekleri söyle. her sik ve vucut özeldir. tipini beğendim diye küçücük vucudunu da beğenecek değilim ya, ben belki benden bedenen eşit veya büyük erkekleri seviyorum. gerçekçi ve net fotoğraflar atınız.
tipini beğendim diye küçücük vucudunu da beğenecek değilim ya... bence bu kadar büyük ve/veya iddialı konuşma.