yalnızlıktan sürekli şikayetçi olup elindeki fırsatları tepen mal

(bkz:#441976) fazla duygusal bir ibne olduğunu düşünüyorum. bu kadar kaptırma kendini, canın yanar. erkek lan bunlar erkek. ne bekliyordun pardon? neyi bulmayı bekliyorsun, hiçbir zaman aradığın şeyi bulamayacaksın.
olayı tek taraflı okuduğumuz için yorum yapamadım. tam kafa dengi olduğunuzu, birbirinizin tipi olduğunu sen düşünüyorsun. belki de ona uygun değilsin gerçekten. bunu nasıl bilebilirsin. insanların seçimleri için onlara mal yaftası yapıştırmak da biraz yakışıksız olmuş.
ekleme: doepytoha'nın eksicisi bana musallat oldu galiba.
valla bazen kendi dengimi bulana kadar düşük profilli hıyarlarla takılıyorum. bunlarda ay kafa dengimi buldum diye evlilik planı yapıyor. ben senden iyilerine layığım tatlım dediğimde de hayal kırıklığı yaşıyorlar. sorsan elimdeki fırsatı tepmişim ama benim bundan haberim yok jdfskl
hornet profilimde de dediğim gibi. hayatımın aşkını arıyorum ama bulana kadar neden eğlenmeyeyim?
mal kısmı hariç ben biraz böyleyim. kolay beğenmiyorum. beğenmediğim şey için çaba harcamak da içimden gelmiyor.
aşkım biz şimdi neyiz? tanışalı iki saat oldu ve hâlâ bu ilişkinin adını koymadın aşkım!!
ben böyle fırsatı da böyle fırsatın maliyetini de...*
var mı arttıran jdfskl
"cesaaaretin var mı aşkaaaa? kaldırımlarda sıçmıklara basmaaa!" diye bir şarkıyı akla getirendir.

ilişki bazen çok istense de başlatmak ve başlatınca sıraya dizilenler korkutucu olabilir, belki kendini bırak açıklamayı düşünmeye bile itemediği ilişkiye başlamama sebebi bile vardır.

not1: yürümekten kastımız sıcak ateşli seksse eğer, bu sanırım aşk demek değil her zaman, değil mi?

not2: yine de, yaşasın bugün de bize sırılsıklam aşık olup her şeyini yarıda bırakan adamlar! çünkü neden? biz bütün adamların arzusuyuz, herkes bize bakıyor, bir istesek şehri alevlerle orgylere bularız! öyle de harikayız yani! üstelik yürümüş bir de bize, ne yürümesi be? koşmuştur o koşmuştur! * bizden alasını mı bulacak, kepaze!
ağır arabesk kokan bir başlık. kaç kaç kaç