yazarların sevdiği pozisyonlar

aktiflerin yatakta sevdiği pozisyonlar üçü geçmezken yeni birşeyler de emekle en fazla 5 pozisyon vardır. bunların en se diğim olan pozisyon. ya. yatırıp hem yüzündeki acı ve zevki ifadesini görerek komple bedene hakimiyet sağlıyıp komple içine girmektir. bemce
bence başlık “yazarların sevdiği seks pozisyonları” olarak değiştirilmeli. bu haliyle, başlığı açan yazarın “pasif ağırlıklı” olduğu sinyalini veriyor. başlık ve entry arasında uyumsuzluk var gibi geldi bana.

kendi deneyimlerimden bahsedecek olursam, bu durum değişebilir, yani her pozisyon her yerde aynı tadı vermez. futbol’dan örnek vereyim. şükrü saraçoğlu stadı’nda fenerbahçe maçını izlemek ayrı bi keyiflidir ama antalya deplasmanında aynı tadı bulamazsın. çünkü zemin aynı zemin değildir. özetle; kimisinde doggy stili sana zevk verirken, kimisinde de misyoner pozisyonu güzel gelir. bazı kişilerde blowjob, adeta maçı bitiren altın gol gibidir. bazılarında da sanki takımın yarısı kırmızı kart yemiş gibidir, çabalarsın elinden geleni yaparsın ama olmaz yani. bu durumda da top yuvarlaktır deyip geçmek lazım. önemli olan şey aradaki uyum çünkü.

bence birden fazla pozisyon bilinmeli çünkü diğer türlüsünde “sadece yumurta ve makarna yapabiliyorum hacı” demiş gibi olursunuz. ayrıca her pozisyon herkeste uymaz. örneğin; doggy stilini bazı kişiler aşağılayıcı bulur ve sizin yüzünüze bakmak ister. bazı pozisyonlar da kilo durumuna göre zaten imkan dahilinde olmaz. kısaca; bedensel şeyler zevk meselesini büyük ölçüde etkiler. unutamadığım bi ilişkimde partner’ım ameliyat olduğu için bacağını yeterince kıvıramıyordu ve bunun performansımı büyük ölçüde etkilediğini söyleyebilirim.

benim favorim ise ayaktaki pozisyonlar, bunlarda ben daha rahat hissediyorum kendimi. favori mekanım da banyo.
bacak omza
bir bacak omza
sol bacak sağ omza
sağ bacak sol omza