yonkizonki

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
herkese merhabalar efendim.
tatlım adana'dan bir aktifle geçen gün tanıştım, o da burada herkes aktif, pasif bulamıyorum diyor. wtf yani cidden.
heteroseksüelmiş. önce adana, sonra ankara pasifim dediğinde zaten bir şeyler döndüğünü anlamıştım da pek üzerine düşmemiştim. ay aman, bana ne. nasıl mutluysa öyle olsun.
çiki çiki şayne tiki tak tok diye devam ediyorum başlığı her gördüğümde.
dalyarak biri olmak istemem ama; kendisini en fazla 10 yıl sonra evli pasif olarak ortamlarda görebileceğimizi düşünüyorum. nasıl mutluysan öyle ol cnm ama bazı şeyleri değerlendirirken burayı da kullanman mantıksız olmuş bence, çünkü birçoğumuz trollük de yapıyoruz. hetero olman pasif olarak eşcinsel ilişkiye giremeyeceğin anlamına gelmiyor bu arada. neysağğ, hayatta başarılar.
sizin hakkınızda bir roman yazıyorum beybisi o yüzden tecrübe etmeliydim; ağzın doluyken konuşma hissini, içindeyken oturma hissini, kadın kıyafetleri ile gezme hissini, baktım daha fazlasını istiyorum korktum beybisi diyememiş yazar. yazık. samimi gelebilecek yaşları gördüğünde buralar onun için hep gizli bahçeler.
(bkz:#440568)

bugün kolim de aynı şeyi söylüyordu giyinirken.
sözlüğe gayleri anlamak için gelen bir hetero olduğunu "evet açıklıyorum ben aslında gay değilim, pasif hiç değilim. erkeğim yani basbaya" sözleri ile açıklayan yazar.
iyi de bir sikim anlamamışsın yine. sırf hetero olduğun için bizden daha fazla erkek olduğunu mu zannediyorsun? ben erkeksi değil erkeğim!! #erkekolduğunuunutmayanlar
ha ben bazen unutuyorum. ama unutunca erkek olmuyor muyum?? öncelikle gayim. sonra erkeğim ama hepsinden önemlisi ben bir insanım!!
sayın yonkizonki,
merhaba öncelikle. fakat başvurunuz olumsuz sonuçlanmıştır. yeterince gay değilsiniz