yunanistan

15 temmuz 2016 darbe girişimi sonrası ülkelerine sığınan 8 darbeci askeri iade etmeme kararı almış ve sanırım serbest bırakılacaklar. ülkemizde de bu konu bugün sosyal medyada büyük yankı buldu. adamlarla ilgili suç teşkil edecek kanıt bulunamamış. ayrıca sığınma talepleri de değerlendirilecek gibi görünüyor. avrupanın başka ülkelerine geçiş yapabilecekler.
antik versiyonunu daha çok severim.
çok kez ziyaret ettim ama bir müddettir uzun süreli oturum izni alıp yerleşmeyi hayal ettiğim ülkedir kendileri. yunanistan'da oturum izni almak konusunda artık neredeyse tüm teorik bilgilere sahip birisi olarak benim gibi düşünenlere yardımcı olabilirim. ayrıca genel bir fikir edinmek için şu sayfayı öneririm: https://www.athensmania.com/yunanistan-oturma-izni
yeni yasa ile artık yunanistan'da yaşayan translar kimlik belgelerini herhangi bir tıbbi müdahale veya test gerekliliği olmaksızın değiştirebilecekler.

https://asdi-lgbti.com/2017/10/14/yunani...
son dönemde ege denizinde yine kardak gerginliği yaşanan ülke. sahil güvenlik araçları birbirine giriyor, çarpıyor, anonslarla tehditler havada uçuşuyor.
nostradamus'un 2018 kehanetleri gerçek mi oluyor ?
lokmamızı bile çalmışlar. ulan o osmanlı tatlısı. ama kabahat onlarda değil bizde. alacaksın bütün haklarını. bak bakalım kendi tatlılarıymış gibi tanıtabiliyorlar mı. mesela italya bolonez sosu bile devlet kayıtlarına işlemiş. içinde bulunan malzemelerden yapılışına kadar her şeyi kaydetmiş. düşün bu gayet basit bir sos ama resmi bir şekilde kaydı tutulmuş zamanında. kim çıkıp bu aslında bizim diyebilir ki? değerlerimize bile sahip çıkamıyoruz. elin adamları bizim değerlerimize sahip çıkıyor ama.
lgbti hakları konusunda son 4 yıldır büyük kazanımlar elde edilen ülke. şimdi de yeni bir haber, lgbti çiftler artık koruyucu ebeveyn olabilecekler.

https://asdi-lgbti.com/2018/05/13/yunani...
yahu batmamışlarmıydı bunlar zaten anca gemi ticareti başka bir şeyleri yok birde turizm anca mykonos günah adası daş olacaklar diyeceğim taşlar zaten neyse hooff
  • /
  • 4