yürüyüşlerde lgbt ve kürt sloganlarına sinir olan muhalif

ekşide gördüm şimdi. yok neymiş haklıyken haksız oluyormuşuz. lan sünepe, lgbt kişiler ve kürtler haksız taleplerde mi bulunuyor yani.

işe duygularını karıştıran, profesyonellikten uzak insanların genel hali. karşıt olabilirsin ama sinirlenmek cahilliğini gösterir.

hak her zaman aranmalı! her an haksızlığa uğranılabildiği gibi, hak aramanın yeri zamanı olmamalı.
valla kusura bakmayın ama solcular lgbtler de bazen çok tahammülsüz olabiliyor. yıllar önce kadıköyde barış akademisyenlerinin haksız yere gözaltına alınmasına yönelik bir basın açıklamasına katılmıştım. mor saçlı bir abla vardı konuşmasını bitirdikten sonra üstüne eklemek isteyen var mı diye sormuştu mikrofonu bırakırken. kimse konuşmak istemeyince ben rica ettim mikrofonu.
ülkede adalet kalmadığını, haksız gözaltıları, insanların keyfi bir şekilde içeri alındığını anlattım. önce hepsi beni alkışladı helal olsun cesur insan falan dendi ama mesela seren serengil şu an kocama dokunma kampanyasından dolayı cezaevine giriyor deyince birkaç solcu ne saçmalıyor bu diye bağırmaya başladılar. elimden zorla mikrofonu aldılar. kahraman polisimiz orada olmasa belki linç edilecektim.

kusura bakmayın ama adalet herkese lazım. siz kendi yürüyüşünüzde haksız yere cezaevine alınan insanları sırf solcu değil magazinci diye hakkını aramazsanız bu insanlar da yürüyüşte lgbt ler sussun derler. ben mesela o günden beri eylemlere katılmıyorum. lgbti örgütünün üyeleri çok hoşgörülü geçiniyorlar ama çuvaldızı önce kendilerine sonra başkalarına batırsınlar bence! bu ülkede sadece solcular lgbtler bedel ödemiyor. seren serengil hapse girdi çıktı haksız yere. kaçınız hapse girdiniz??