zachary campbell

son birkaç haftamı neşelendiren, beni gülme krizlerine sokan, inanılmaz doğal bulduğum ve pop kültürüne olan bağlılığını takdir ettiğim tek insan. kendisi bir youtuber. yaptığı şey de pop şarkıcılarının yeni çıkan şarkıları ya da videoları ile ilgili "reaction" videoları yayımlamak. öyle kendine özgü bir üslubu var ve şarkıcılara öyle komik yorumlar yapıyor ki izlerken gülmemek elde değil. özellikle bitch ve pussy kelimelerini videolarına çok güzel yerleştiriyor ve resmen şarkıcılara hakaret etmesine rağmen onları ne kadar sevdiğini de hissettiriyor. o sürekli şaşkın olan suratı, espri anlayışı ve heyecanı ile benim kalbimi çaldı bile. kendisinin samimi olduğunu düşünüyorum ve takipteyim. benim gay ikonum sensin hayatım. o takma tırnakların, kestirip beni üzdüğün lüle saçların ve burnundaki hızmanla harikasın.

şimdi de bu arkadaşın birkaç videosunu paylaşıyorum ve videoda söylediği en komik cümleleri videonun yorumlarında kopyalayan arkadaşların yorumlarını kopyalayarak bir copyception yapıyorum. evet kelimeyi uydurdum.


lady gaga perfect illusion:
"she lookin like somebody is dickin her down"

rihanna work:
"this bitch shaved her pussy so good for this" ahaha buna bayılıyorum.

adele hello:
"that is a dirty ass window, that needs to be cleaned..." şu da var, "her pussy is fat, she's cunt, she's back" manyak ya..