zengin erkeklerle olamama sorunsalı

ya gerçekten kendimi çok ezik hissediyorum. bilmiyorum, zengin erkeklerle bir türlü birlikte olamıyorum. yatına, teknesine dahi davet edenler oldu. işte arabam var, gezeriz, yeriz içeriz zart zurt.

şimdi de birisi ile sohbetledim. birbirimizi hiç görmeden baya sohbetledik. arayışlarımız, beklentilerimiz, baya uydu. sonra bana birkaç fotoğraf gönderdi ve boooom! adam baya zengin ve sırf bu yüzden reddedeceğim sanırım. gerçekten kendimi kötü hissediyorum. işini filan söyledi ama pek umursamamıştım. baya zengin çıktı. bilmiyorum sırf bu yüzden kimsenin mesleğini şusunu busunu öğrenmek istemiyorum. fakir olsunlar lan ! iki bira içelim, sahilde turlayalım sonra da fakir fakir metrobüse binip evimize dönelim! bu ne !
zengin erkeklerin reddedildikten sonra parayla ikna etmeye çalışmasına sinir oluyorum ben fjdsfuaf. olmaz diyorum "2-3 saat takılalım 300 tl veririm" diyor.

benim hiç zengin olmak gibi bir hayalim olmadığı için aradığım erkeklerin de zengin olup olmamasını umursamıyorum açıkçası. ama arabası olsa iyi olur. gelip beni alır sonra bırakır falan. seks yapmaya toplu taşımayla mı gidilir?
zengin erkeklerle olamayan varsa gönül rahatlığıyla bana yönlendirebilirsiniz.
duygusal ilişkilerden maddi beklenti içinde olmamak çok doğru olsa da sevilen kişiye kazara milli piyango çıkıp bir yerden miras kalsa ya da olur ya işi gücü açılır kazanır zenginleşirse ne yapılacağı merak konusudur.

.....
zengin erkek reddedilince son kez hoşlandığı çocukla şansını denemek ister.
- bir vuruş kaç kuruş?
.....
benim için sebebi sınıf kini olan sorunsaldır. yine de ayrıcalıklarını burunlarından getirmek için kendileriyle oynarım, gösterip vermem, aşağılık hisettiririm.

not: sugar mommy'ler sizi çok seviyorum, valla zengin olmanız problem değil.
bence biraz eziklik psikolojisi bu durum. karşısınızdakine insani olarak yaklaşmanız gerekirken maddi olarak bakıyorsunuz. ilk ve tek aşık olduğum çocuğun sonradan zengin olduğunu öğrenmiştim. öğrendikten sonra sevgim ne azaldı, ne de arttı. sonuçta onun duruşuna, bakışlarına, gözlerine aşık olmuştum; zenginliğine veya fakirliğine değil.