anadolu'da sıradan bir orgy gecesi

arka fonda türk bayrağı bulunmasıyla bu ülkede homofobinin olmadığına beni ikna eden görüntülerdir.
https://streamable.com/dpx0y
kaç zamandır biliyorum bu videoyu. ilk gördüğümde çok gülmüştüm. bende mi bi sorun var bilmiyorum ama hetero erkeklerin çoğunda el şakası, pandik atma falan filan bel altı şakaları mevcuttur. biseksüel de olabilirler tabi . hayatı hetero pornodan ibaret sanıp da "google a yazılmaması gereken kelimeler"den birini yazınca karşısına çıkan gaylerden korkan homofobikler yeni keşfettiyse bilemem tabi... bütün gece uyku da tutmaz onları şimdi, tüh tüh....
zamanında yurt dışından gelen bir hocamın "siz çok homososyalsiniz ama homofobiksiniz de ilginç. sizin hareketleri biz yapsak bizi eşcinsel zannederler." demişti. hetero kadınlarda da kucak kucağa oturma, sımsıkı sarılıp başını okşama, el ele yürüme, koşma, arada bir yanaktan öpme, belden sarılıp dans etme gibi eylemler mevcut. ben lezbiyenim deyince sıkıntı her şey.
bunlar ne yapıyorlar anlamadım ki? niye yapıyorlar bunu?
işin kötü yanı buradakilerin çoğunun çocuğu eşcinsel olsa dünyayı ayağa kaldırırlar. türk milletinin homofobi olayı şu aslında: homoseksüel davranış dalga geçilebilir haldeyse kabul edilebilir. medya ünlüsü lubunyalar öyle mi? evet. yukarıdaki oyun öyle mi? evet. ama iki erkek birbirini gerçekten sevip sokakta el ele tutuşabilir mi? hayır.