hornet

  • /
  • 15
ablam burası bitmiş ya. eskiden az da olsa entelektüel birisi çıkardı karşıma. en azından yazım kurallarına uyarlardı amk. şimdi sadece full aktif ve pasiflere, evli çift arayanlar kalmış.

edit: ay entellektüel yazanlarla dalga geçerdim kendim yazmışım amk. neyse düzelttim.
entelektüel hiç kalmamış ama entellektüelleri bol kardeşim.
olgun dominant bearların mesajlarını bekliyorum
ben dünyanın en güzel insanı ile bu uygulama üzerinden tanıştım. ve güzelliği sanki gün geçtikçe de artıyor.
ios tarafında bir gelişme var mı?
şımarıklığı bırakıp eldekileri değerlendirmek adına bana yazan 3 kişiye bugün dönüş yaptığım uygulama. bakalım bu 3 kişiden neler çıkacak, hiç bilmiyorum. bir tanesi 50 yaşlarında tombik bıyıklı, bir tanesi bana tüysüz göt resmini yollayan bir genç, diğeri de 293847 takipçisi olup profil resmi gizli olan tiplerden biri.

eski idealist ve burnu havada halimin en çok bana zarar verdiğini fark ettim. o yüzden artık önüme gelenle sevişeceğim, bakalım. artık elimi sikmekten sıkıldım:)
burada gerçekten eşcinsel olan insanların sayısının çok az olduğunu düşünüyorum. olan da foto falan atamıyor ülkedeki homofobik durumdan dolayı.

hetero olup kızların yanına bile yaklaşamayan incel çirkin ve dar kafalı tiplerin sırf delik amacıyla üye olduğu ve full full aktif diye nick aldığı bir ortam olarak görüyorum.

bilmiyorum alternatif olarak ne kullanıyorsunuz ama keşke kendi yaşıtlarımda ortalama sıradan birisiyle tanışabilsem.
bildiğim kadarıyla ios tarafından kaldırılmış.
sadece androidcilere kalmış uygulamadır.
bazı insanlar bu uygulamayı götlerini kaldırtmak için kullanıyor anlaşılan. eskiden de böyle miydi hatırlamıyorum. bu ortamdan bana ekmek çıkmıyor. bir sürü sert erkek ve bir sürü prenses var burada. ikisinin arası veya ikisi dışında bir şey olamıyorsun, kabul etmiyorlar, dağarcıklarında öyle bir insan tipi, öyle bir karşılık yok. yani ne istemediklerini iyi biliyorlar diyelim.

reddedilmek canımı sıktığı için kimseye yazmıyorum, bana yazanlara dönüş yapıyorum ama bu sefer onlar dönüşüme dönüş yapmıyor. nasıl bir muamele bekliyorlar acaba şans vermek için. çözemedim.
yarınki randevumu ayarlamama aracı olan uygulama.
pek iyi şeylerle karşılaşmadığım uygulamadır. geçenlerde bir adama yazdım. sevişmeyeceğini, sadece onu sikmemi, kondom sevmediğini ve içine boşaldıktan sonra evden ayrılmam gerektiğini belirtti. şok geçirdim.

her profil açtığımda belirli kişiler ısrarla yazıyor, nudelarımdan tanıyor amcıklar. yemin ederim midem bulanıyor. ya yazma bana allah aşkına...

dedelerden nefret ediyorum, kullanıcı kitlesi sikimsonik bir kitle. bu dedeler genelde gizli, emekli, kilolu oluyorlar. kendilerini "delikçi" olarak tanımlıyorlar. ya manyak mısınız ya. dayı daha zor ayakta duruyorsun. bana yazacak özgüveni nerden buluyorsun.
ayrıca şimdi "kilo" durumundan dolayı kimse beni yargılayamaz, isteyen de yargılayabilir. umrumda olmaz. gereksiz duygusallıkları bırakın. hepimiz beden olumlamaları yapıyoruz, bedenimizi seviyoruz, kendimizi seviyoruz zart zurt. tabii bunlar önemli şeyler ama kilonun da belirli bir dozajı vardır.

bu benim estetik kaygılarımla alakalı değil, sağlıkla alakalı. bir kişi esnekliğini kaybetmişse, hareketleri kilosundan dolayı kısıtlıysa, günlük hayatında zorluk çekiyorsa sağlık standartları pek iyi değildir kardeşim. bunu ben demiyorum bilim diyor ayrıca. irilikle, kiloyu karıştırmayın. kimse sizden kaslı, manken gibi olmanızı beklemiyor. sadece sağlıklı olun yeterli
  • /
  • 15