bu seferlik boyle olsun

Durum: 327 - 32 - 0 - 0 - 16.05.2019 15:16

Puan: 5434 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 17

thepillars

ben bu embesil yüzünden sözlüğe girmez oldum. sevilmeyen yazarların nickaltina yazıp fav kasoyorlor. burama kadar geldi ki yazıyorum mk. burdan yönetimi de ayakta alkışlıyorum. herkes istediğini yazmakta özgür dusuncesi altında bunca ınsanin dimag zevkine tecavüz eden zatı sözlükte tuttuğu için. ben bunlara katlanmak zorunda değilim. size bol tecavüz fantezili başlıklar.

yilmo

nihat hatipoğlu

çarka çıkacaklara tavsiyeler

saat ve hava durumu muhabbetine mümkünse girmeyin mk. daha yaratıcı bi konu bulun.

alttaki yazara soracaklarım var

ayrılırdım... söylemesi kolay evet. belki acı olacak ama geçerli bir sebep gibi gelmedi bana. bahane ariyordur belli ki. *

bulunduğun ortam gereği oruç tutmak zorunda kaldığın oldu mu? böyle bir durumda gizliden gizliye yemek vicdanına nasıl hissettirir.

ap muhabbetini bilen hetero

çoğu zaman arkadaşlarımda şahit olduğum ama suphelenmem gerkiyor mu konusunda emin olmadığım durumdur. bu kavramları sürekli ortamdan duyduğum için dışarda kullanılıyor mu hiç fikrim yok. şahsen biri kullanınca anlamazdan gelip konuyu değiştiririm. kuzenim bi ara kullanmıştı onla olan samimiyetimden sormuştum bunları nerden öğrendin diye. o da bi gay safasina tesadüfen denk gelip okuduğunu söylemişti.

evliyim sorun olmaz canım umarım

genç, kaslı sevenlerin cool görünmek için burun kıvırdığı hadise. gay olup evli olmak sucmuş gibi. prensip olarak tercih etmeyebilirsin anlarım da beraber olanlara ıyy bıyy midesiz demek sacmaliğin daniskasıdır. tabii evli denince kafasında yaşlı kilolu 3 çocuk babası bir profil oluşuyor. yoksa o kaslı tiplerden evli birine denk gel bakalım metres mi olursun kuma mi olursun o zaman görürüz.

23 haziran ibb seçim senaryosu

sonuç bu kadar belliyken ciddi orandaki oy farkını kapatmak için nasıl bir hile yapabilirler sorusunu getiriyor aklıma. akp den bile kaymalar olacağından umutluyum. zira buna rağmen hala bunu namus meselesine çevirip tek zarfa 3-4 pusula koymaya çalışırlarsa koyun demeye bile dilim varmicak. sonuç olarak ikinci zaferi yaşatacağı için akp'ye teşekkürü borç bilirim.

istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin iptali

menderes gibi kendi sonlarını getiriyorlar. 3 yıl daha dişinizi sıkın.

üstteki yazar

sözlükte yüksek başarısından dolayı * * üsteki yazar başlığında yazıp kötü yorumları aldıktan sonra kendi entry sini siler dikkat edin. yorumlar önceki yazara kalır. hakinda bir şey yazarken nickini de yazmanizi öneririm. thepillars.

neden oruç tutmuyorsun dayağı

çay servisimiz yoktur

tamam sana kaçak çay sözüm olsun. cekirdegimizi de alır sabahlara kadar dedikodu yapariz :)

çay servisimiz yoktur

@xalo boşver fransızların çayını gel ben sana kaçak çay demliyeyim.

nefreti taşıyabilme kabiliyeti

şizofreni tedavisi mümkün bir hastalık.

dolu otobüste yandaki boş koltuğa çantasını koyan insan modeli

şoförün biraz daha arkaya ilerler misiniz komutuyla paket olmuş diğer yolcuları, çantayı kucağında taşıma rahatsızlığından daha önemsiz gören insanlardir. ulan oğlum satın mı aldın?? müsaade et de başkası otursun.

gelişmiş dilenme yöntemleri

hiç bitmesin dediğiniz an

bitse de geçse dediklerimin dışında kal"an". zamanın vücudum üzerindeki tesiri beni telaşlandırıyor. keşke hep 20 yaşında kalsaydım.

yaran facebook iletileri

ergenin biri; benimle ne olmak isterdin ?cevaplamadan geçme diye bir soru sormuş.
a)sevgili
b)kanka
c)arkadaş
yorum:
x kişi : seni s*kmek isterdim.
ergen: ananı s*k oc
x: seni de s... anani da

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

çalan telefona cevap verirken sesin çatallaşmasıyla.

ayı sözlük itiraf

  • /
  • 17

ayı sözlük'te yazar engellemek

parası neyse verelim destek olalım gelsin artık şu özellik ya, dediğimdir. and olsun başkasının ruh hastalığının cefasını çekmekten yıldım.

tanrının unuttuğu sözlük

engelli eşcinsel

@bu seferlik böyle olsun, henüz biraraya gelmemenize rağmen ilgini çekmeyi başarmış seni etkilemiş yazdıklarından öyle anladım. böyle bir ikilemde kalman son derece normal araçtaki simge olmasa belki sende farketmeyecektin bu durumu. ben karşı tarafta halâ kabullenememe durumu sezdim.( fotoğraflarda saklamaya çalışması, sana bu durumdan bahsetmemesi beni buna itti.)sonradan engelli olan hemen hemen tüm bireylerde vardır bu arafta kalma durumu. buluşma olursa şayet çok dikkatli olman gerekir selamlaşmak için elini atmak yerine direkt sarılmanı öneririm.( sağ kolu yok diye belirtmişsin) bence bu durum birlikte olmanız vakit geçirmeniz için bir engel değil. bu durum yokmuş gibi davranamazsın, kendinden ödün vereceğin noktalarda azımsanmayacak kadar fazla. fakat etkilendiysen; sana, kalbine hitap ettiyse biraraya gelmemizde fayda var derim.

huzursuz bacak sendromu

yatarken bile rahat duramayıp nevresim altından ayaklarımı oynatmaya devam ederken, iki kedimin yakalayabileceklerini düşündükleri bir canlı olduğunu zannetmesiyle, ayaklarımın sürekli pati ve kedi ısırığına maruz kalmasına sebep olandır.

bitip eridiğiniz olgunun yanında şişman kapalı teyze görmek

güldüren başlık :) aman boşver yokmu sana tontiş amca bende var istersen bir fincan yolluyum sana
(bkz:baktın olmuyor bakmayacaksın)

sözlük nicklerinden meslek tahmini yapmak

yazarların hepsi şu an online görünenler arasından alınmıştır.. sonra vay efendim neden beni yazmadın demeyin!
başlıyoruz..


@antti : ağ yöneticisi

@astral gay : orospu

@bearintheair : yamaç paraşütü eğitimcisi

@blackout : barmen

@bozosnn : serbest muhasebeci mali müşavir

@bu seferlik boyle olsun : öğretmen

@bv bear : dansöz *

@cowabunga : öğrenci

@dombik gökko : ceo

@drmurti : kulak burun boğaz doktoru

@futurelavirs : söylemeye gerek yok pileyboy

@gamlı_baykuş : bodyguard

@hz.voli : elçi

@justsin : bilgisayar mühendisi

@kuasar : ???????? 404 not found

@marshmallow dad : iski memuru

@mutfak masası : marangoz

@natblida : folklor eğitmeni

@nstrgt : coğrafya öğretmeni

@parol : eczacı

@pierrot : modacı

@plot twist : iletişim fakültesi öğrencisi

@porter : ağır ablağ

@salaş meyhanedeki yorgo : küçük işletmeci

@spatula : mutfakta aşçı yatakta kendisi

@sphynxinator : uff bu adamı sevmiyorum cidden bişi yazmayacağım

@thepillars: itici olmasından dolayı sanırım işsiz mezun diyebiliriz

@toz pembe degil hayat : priskolojik danışman

@unicorn09 : mühendislik öğrencisi

@vegan karnivor : müşteri temsilcisi

@xalo : ağır abi

@yumuklusucurta : eğitim fakültesi öğrencisi

@zagor : el kaide için canlı bomba

@zarathustra : kedili teyze

namus koruma duası

benim gibi dillere destan bi güzelliği olan hz. sare'nin duasıdır. bu duayı her sabah yola çıkmadan önce okuyorum.

hz. sare'nin başından geçenler: - alıntı -
 spoiler!
hz. sare saraya girince, hemen abdest aldı ve iki rekât namaz kılmak üzere huzûr-i ilâhîye durdu. namazı bitirince cenâb-ı hakk’a şöyle ilticâ etti: «ey allâh’ım! ben, sana ve sen’in peygamberine inanmış, iffetimi de zevcimden başkasına karşı titizlikle korumuş bir kulun isem, şu kâfiri bana musallat etme!»”. firavun, sâre’nin yanına yaklaşmak istedi. birden nefesi kesildi. felç oldu. çünkü allâh, sâre’yi onun şerrinden korumaktaydı. bu, birkaç defâ tekrar etti.firavun, korkusundan onu serbest bıraktı. câriyesi hâcer’i de hediye olarak ona verdi. buna hayret eden etrâfına: “–bu kadın bir cinnîdir. yakınımda biraz daha kalsa, neredeyse helâk olacaktım. zararından korunmak için ona hâcer’i verdim!” dedi.

otobüste, minibüste bana yan gözle bakanlar, namusuma göz dikenler helak olacak inşallah.

aids

üstteki yazara: bir daha iyi tanımadıgın partnerlerinle asla ve asla korunmasız bişeyler yaşama. hastalık ne kadar sürede kendini belli ediyor, bu değişiyor. bazen 20 yılı bile bulabiliyor. eğer kendini rahat hissetmiyorsan test yaptırabilirsin. içini rahat tut, büyük ihtimal bir şeyin yoktur, rahatlamış olursun böylece.

80 lerin sonunda 90 ların başında çocuk olmak

annemizin ceket vatkasından meme yapmak , mermer sehpada kafa yarmak, asansörde fahrenheit ve brüt kokusuna boğulmak, bankanın verdiği kumbaradaki paraları günde 18 defa saymak, dandik tencerelerdeki dibi tutmuş pudingi kaşıklamak, misafirlikte uzatılan çikolatayı kibarca reddetme terbiyesi, kullanılmayan koltuk üstleri örtülü salondan anne evde yokken korkmak, akşam elma ve portakal soyup bıçağın ucundan yemek, kozalak toplayıp boyamak, yabancı dizilerde görüp ev köpeği için tutturup en fazla balık ya da muhabbet kuşu izni koparıp; o kuşa pis cimbom dedirtmeye çalışmak, keşke babam cosby olsa diye özenmek, semt pazarında annenin arabasını tutup kaybolmamaya çalışmak, hemen sofraya oturmak için ellerimi yıkadım diye, hemen uyumak için de diş fırçasını ıslatıp; dişlerimi fırçaladım diye yalan söylemek, yara bandını çok mühim ilaç sanıp karın ağrısı geçsin diye göbeğine yapıştırmak, kanayan dizlere daha tentürdiyot sürülmeden üfleyip bağırmak, evden çıkmadan mutlaka çişini yapmak, o zamanın matematik kitabı yazarı ahmet buhanın ölmesini istemek, akşam ezanından önce evde olmak, muzlu şampuanın tadına bakmak, pilavı ketçapla yemek, gece apartman yöneticisinden gizli kapıcıya inip kazana kömür at diye yalvarmak, yazın gelen kapıya yığılmış kömürlerden ufak bir parça alıp yere sek sek çizmek, tebeşir yutup ateş çıkarmak, casio saatlerle mahalle arkadaşlarının yaşlarını hesaplamak bu dönemin çocuklarına has hareketlerdir.

yol şahit

bajardan vedat ve cansun seslendiriyor. bize de mest olmak düşüyor. dinledikçe yola çıkasım gelir uzun upuzun.

yol şahit

yol şahit, kime ne?
varmazsam da bana kâr.
sen şahit, kime ne?
uzanır ak düşler bana.

sözlerim ıslık olsa,
dumansız ateş olsa,
fikrime sel olsa.

sermayem düş olsa,
ömür nehirmiş yıkansam,
efkarım yel olsa.

Toplam entry sayısı: 327

neden en popüler yazar sen değilsin

valla ister dövün, ister sövün, ister eksi verin, özelden taciz edin. ben dayanamıcam, söylicem ağzıma gelenleri.

öncelikle başlıkta yazdığın gibi, (gizli:neden en popüler ben değilimse
) amacın böyle zerre yaratıcılık olmayan başlıklar acarsın. ve bana göre de gayet popülersin. sol frame'de ne zaman yüzümü ekşitip anlamsız bir başlık okusam, tıkladığımda tahmin ettiğim gibi bir çift ampül bir de atlet görüyorum.

benim anladığım, biri başlık açmadan kafasında tartar, olur mu olmaz mı diye az düşünür. ama sanırım bu arkadaş olur mu olmaz mı sını uygulamalı anlamaya çalışıyor.bunu hissediyor insan ilk akla geldiği şekilde yapıştırıyor. ben iyi ya da kötü yazdığını söylemiyorum veya o konuda eleştirmiyorum sorun ne zaman bi şeyine denk gelsem: ''ne diyo bu laa'' oluyorum. o yuzden tutamadım kendimi patladım. ohh rahatladım.

bitip eridiğiniz olgunun yanında şişman kapalı teyze görmek

yolda geçiyorsun gözün bir olguna takılıyor tam bi afet. bıyıklı, kır saçlı tontiş bir şey. ortama girse belki kızların rüyalarında bile göremeyeceği erkekleri götürür ama yanına bakıyorsun bütün duygularını alt üst eden bir teyze. sonra mantıklı düşünmeye başlıyorsun... ortada yanlış bir şey yok. karşıda bir aile profili var. yine de tuhaf düşüncelerden kurtulamıyorsun bir yandan o afetle seviştiğini düşünüyorsun diğer yandan onun teyzeyle seviştiğini. bu seferde teyzeyle kendini kıyasılıyorsun. aynı kategoride miyiz gibi saçma sapan düşünceler geçiyor aklından. seviştiğim bir olgun olsaydı, tesadüfen yanından geçip selamlaşsaydık, arka planda muhabbetimize teyzenin saf gülüşleriyle eşlik ettiğini görseydim, aklıma teyzenin belki de 30 yıllık yaşamadığı fantezileri o bedende fazlasıyla yaşadığım gelseydi, gittikten sonra kimdi bu diye sorsaydı falan kişi deseydi, çok saygılı iyi vs vs birini benziyor deseydi.... hayat çok garip bee.

geceye bir seks fantezisi bırak

istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin iptali

menderes gibi kendi sonlarını getiriyorlar. 3 yıl daha dişinizi sıkın.

suç ve ceza'yı okumamış insanın yaşama nedeni

suç ve ceza elbette efsane bir kitap en az 4 5 sefer okumuşumdur ama okumayanlar hakkında böyle ithamlarda bulunmak düz mantıktan başka bir şey değil. suç ve ceza'yi onca zaman okumayip bu tabirlere uyan biri okuduğu anda hepsini üstünden atıyor demek. vay be orhan pamuk'un yeni hayat i bu kadar tesir etmemişti...

istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin iptali

menderes gibi kendi sonlarını getiriyorlar. 3 yıl daha dişinizi sıkın.

neden en popüler yazar sen değilsin

valla ister dövün, ister sövün, ister eksi verin, özelden taciz edin. ben dayanamıcam, söylicem ağzıma gelenleri.

öncelikle başlıkta yazdığın gibi, (gizli:neden en popüler ben değilimse
) amacın böyle zerre yaratıcılık olmayan başlıklar acarsın. ve bana göre de gayet popülersin. sol frame'de ne zaman yüzümü ekşitip anlamsız bir başlık okusam, tıkladığımda tahmin ettiğim gibi bir çift ampül bir de atlet görüyorum.

benim anladığım, biri başlık açmadan kafasında tartar, olur mu olmaz mı diye az düşünür. ama sanırım bu arkadaş olur mu olmaz mı sını uygulamalı anlamaya çalışıyor.bunu hissediyor insan ilk akla geldiği şekilde yapıştırıyor. ben iyi ya da kötü yazdığını söylemiyorum veya o konuda eleştirmiyorum sorun ne zaman bi şeyine denk gelsem: ''ne diyo bu laa'' oluyorum. o yuzden tutamadım kendimi patladım. ohh rahatladım.

albertcamus

onu bilmeyen böyle, bunu bilmeyen böyle dediği şeyler hep aynı alanda. yani bu arkadaşın felsefe, sosyoloji benzeri sosyal bilimlerde bir bölüm okuduğunu düşünüyorum. öyle olmasa bile sıcağı sıcağına bi yerden okuyup burda sergiliyor dur. bunları bilmen gerçekten marifet değil. sen sadece bi yerlerden okuduğunu burda tekrar ediyorsun. gerçekten övünmek istiyorsan git sanat dalında bir şeyler yap. biz de bundan gurur duyalim.

suç ve ceza'yı okumamış insanın yaşama nedeni

suç ve ceza elbette efsane bir kitap en az 4 5 sefer okumuşumdur ama okumayanlar hakkında böyle ithamlarda bulunmak düz mantıktan başka bir şey değil. suç ve ceza'yi onca zaman okumayip bu tabirlere uyan biri okuduğu anda hepsini üstünden atıyor demek. vay be orhan pamuk'un yeni hayat i bu kadar tesir etmemişti...

sözlük kaşarı olmak istemeyen yazarın dramı

merak etme kuasar sen öldükten sonra; "nasıl bilirdiniz?" sorusuna hep bir ağızdan "namuslu bilirdik" deriz.

fisting

biz eşcinsel bireyler olarak fisting, felching, swinger, ensest ilişki olaylarına fazla duyarlı oldugumuzu düşünüyorum. tamam eşcinsel olabiliriz, encinsellik doğaya aykırı olabilir ama yaradilista bir kadın ile erkeğin türünü devam ettirebilmesi, bir birine yakınlık sağlaması için tanrı tarafından ya da başka şekilde insanlara bir takım duygular verilmiş(aşk, sevgi, şehvet vb). bunların olmadığı, uremenin salt duygusuz bir cinsel birleşme sonucu devam eden uzun vadeli dünya yaşamında insanların soyunun tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacagini düşünerek bu duyguların ne derece ciddi ve önemli olduğunun farkına varırız. eşcinsel bireylere de o yüce güç (!) tarafindan bu duyguların aynısı verilip ama kullanım konusunda pek adil davranilmamistir. aslında eşcinselleri aklayan nokta da burası; o duyguları heterolar nasıl kullanma hakkına sahipse, eşcinseller için de bunu kullanmak kaçınılmazdır.


yani konu daha fazla sapmadan demek istediğim eşcinsellik yaşam tarzı ve zorunlu bir şeyken fisting tamamen fanteziyle alakalı bir şey. bu ve bu tarz olayları eleştirmek için kötü veya zararlı olduğuna dair bi ölçütüm olmadığı halde ne desteklerim ne de saygı duyarım. kelime olarak bile gördükçe huzurum kaçar. bu tarz fantastik olaylara saygı duyan nekrofili , pedofili ye de saygı duymak zorunda.

dark bear

sorduğum soruya cevap vermeye tenezzül etmeyen yazar. ancak bu kadar kezban olunabilirdi.

thepillars

ben bu embesil yüzünden sözlüğe girmez oldum. sevilmeyen yazarların nickaltina yazıp fav kasoyorlor. burama kadar geldi ki yazıyorum mk. burdan yönetimi de ayakta alkışlıyorum. herkes istediğini yazmakta özgür dusuncesi altında bunca ınsanin dimag zevkine tecavüz eden zatı sözlükte tuttuğu için. ben bunlara katlanmak zorunda değilim. size bol tecavüz fantezili başlıklar.

bohçalı'nın gay olması

eşcinsel olması beni hiç heyecanlandirmayan politikaci(!). sırrı sureyya olsaydı kalbim yerinden firlardi.

neden en popüler yazar sen değilsin

valla ister dövün, ister sövün, ister eksi verin, özelden taciz edin. ben dayanamıcam, söylicem ağzıma gelenleri.

öncelikle başlıkta yazdığın gibi, (gizli:neden en popüler ben değilimse
) amacın böyle zerre yaratıcılık olmayan başlıklar acarsın. ve bana göre de gayet popülersin. sol frame'de ne zaman yüzümü ekşitip anlamsız bir başlık okusam, tıkladığımda tahmin ettiğim gibi bir çift ampül bir de atlet görüyorum.

benim anladığım, biri başlık açmadan kafasında tartar, olur mu olmaz mı diye az düşünür. ama sanırım bu arkadaş olur mu olmaz mı sını uygulamalı anlamaya çalışıyor.bunu hissediyor insan ilk akla geldiği şekilde yapıştırıyor. ben iyi ya da kötü yazdığını söylemiyorum veya o konuda eleştirmiyorum sorun ne zaman bi şeyine denk gelsem: ''ne diyo bu laa'' oluyorum. o yuzden tutamadım kendimi patladım. ohh rahatladım.