müslüman eşcinsel

bunları hadi bi nebze anlıyorum da aşırı dindarlarını anlaması çok zor. lanetlisin aq anla işte.
bu kavramları anlamak.. idrak etmek ve yorumlamak... insan beyninin kapasitesini aşar malesef... herkesin inanışı hayat tarzı kendine... her koyun kendi bacağından asılır.. müslüman eşcinsel yada muhafazakar gay tamlamaları... acaba mevlana ve şems eşcinsel mi? gibi yaklaşımlar.. bırakın bizler allahın rahman sıfatına sığınalım....
iki seçmediği kimliği birarada yaşayandır. büyük bir kısmı ateist olur ya da din kavramından yavaş yavaş uzaklaşır. ama eşcinsel kimliğini maskelese de, yok da saysa terkedemez.
hayatini hep bir " güvercin tedirginliginde" yasayan ve yasayacak olan insan.
bir eşcinsel inançlı olabilir ,ama asla dindar olamaz; benim gibi...
'müslüman kadın' gibi bir şeydir. bir din apaçık seni ezip ikinci plana atarken, hatta o değerde bile görmezken ona inanmak. adını siz koyun.
ben de onlardan biriyim. varsa sözlükte, hepsine saygı sevgilerimi sunarım. bi de şarkı, on numara beş yıldız olur ya la...
*
afganistan'da recm edilen, irak'ta yakilan, suudi arabistan, iran, birlesik arap emirlikleri, moritanya, nijerya, sudan, somali ve yemen'de idam edilen insandir. geri kalan müslüman ülkelerin çogunda hapisle cezalandirilan, türkiye gibi bir kaç ülkede de yok sayilan insandir.

(bkz: irak'ta yakilan escinseller)
(bkz: kafa kesmek)
(bkz: homofobik ülkeler)
vay arkadaş ben ne salak,ne denyo,ne fetullahçı ne lanet pislik bişeymişim de haberim yokmuş.bu kin bu nefret bu aşağılamayı hak edecek ne yaptım lan.altı üstü müslümanım.ayrmcılıktan ve ötekileştirmeden dem vuran hümanist ibne yazarlar bu yaptığınız ayrımcılığın dik alası.sırf kurana inanıyor diye kendi türünüze bu kadar zulüm niye.

heteroseksüerller de inancımızın değersiz olduğunu cehennem de yanacağımızı söylüyorlar onları takmıyorum da.kendim gibi acı çeken,horlanan,yanlızlaştırılan bir grubun bana bunu yapması gerçekten dokunuyor.

inanmıyorsan inanma ama inanan kardeşini de bu kadar kötüleme.

(bkz: edeb ya hu)
hemen dinden çıkıp ateist olması farzdır.ateizme giriş suresi 234.ayette dediği gibi:
o gün tüm tanrıları inkar edenler eşcinseller kurtulmuşlardan olacaklardır.özellikle müslüman ülkelerdeki eşcinseller kafa kesmelerden,yakılmaktan,idamdan tanrıyı yok sayarak kurtulacaklardır.
müslümani yahudisi urumu, isporcusu ihtiyari veremi aynı olan eşcinseldir. vizyon ve bakış açısı önemli, insan olmak gereken durumu, kitap değil, din değil önemli olan, insan olun yeter.
müslümanım ve babalar gibi, sapına kadar da eşcinselim. müslümanlığı ve eşcinselliği zerre kadar anlamayan beyinsizlerin açıklaması s.kimde değil.
eşcinsellik cinsellikten ibarettir başlığında ahkam kesenlerin burada ciddi bir sorun yaşadığını görüyorum.
kabul edilmesi gereken bir durum var. eşcinsellik din dil ırk ayırmaz . ama görüldüğü üzere eşcinseller bu ayrımı yapıyorlar. kendisini yeni kabullenmiş bir ateist bu başlığı açabilir ama yıllardır bu ortamın içinde olan ben ve benim gibi kaşarlar görmüşlerdir ki kürt, türk, alevi, sünni, müslüman, hristiyan, inançlı , inançsız, yaşlı, genç, zengin, fakir, okumuş, okumamış, evli, bekar vs vs vs herkes eşcinsel olabiliyor .

bu başlıktaki asıl sorun da şudur efenim: eşcinseller dışlanıyoruz diye ahkam keser ama öte taraftan da kendi içlerinde bir ötekileştirme çabası içindeler. hep söyledim yine söylüyorum. bırakın kim neye inanıyorsa inansın.
  • /
  • 4