yengeç burcu

kendimden yola çıkarak başka bir kardeşimin de bu burçtan olduğunu öğrenince "vah vah yazık allah başka dert vermesin" dediğim burçtur. biz çok kafaya takarız. çok ince detaylara takılırız. kendimizi yiyip bitiririz, sonra karşıdakine sararız. allah bize de karşımızdakilere de sabır versin diyorum. ama özümüzde çok iyi insanlarız. ilgi manyağıyız. agrasifiz kompleksliyiz ama kabuğumuzun içinde de kedi gibi insanlarız. sevin bizi. *
hiçbir özelliğini taşımadığım "aaaooaağğğ oouuğzzzaağmaağn yööüükseelleeaaniiieeeğn faaauuarrklııauuağğ seniieğğn" diyenlerin de ağzına kürekle vurmak istediğim burç. tamam astroloji. tamam bilim. abi her şey mi yükselen. insan kendi burcununun hiçbir özelliğini taşımaz mı yahu?!
burcum diye demiyorum güzel insanlardır.
severiz, sevilmek isteriz. belki bağırarak ilanı aşk ederiz, belki de gizlice tebessüm etmek isteriz. bazen canımız yanar, bazen delilik ile zekanın arasındaki incecik çizgide kalırız. bazen sırf canımız yandı diye intikam alma arzusuyla yanıp kavruluruz, bazen de varoluşun yapılanları unutmayıp elinde sonunda yaşatılanların yaşanacağını bilerek güler geçeriz. bazen sırf geçmişteki hatalarımızı hatırlar ve kendimizi çürütürüz, bazen de kim doğru ki der unutur geçeriz.
yıldız tilbe , sezen aksu , türkan şoray , lady diana ve çoğu yengeç burcu olanlara gelsin bu güzel satırlar..
erkeği içten pazarlıklıdır psikopat eğilimleri vardır net.
duygu seline kapılabilen nazik insanlardır. fakat bu naziklikten kendilerine zarar gelebilir.
  • /
  • 2