toz pembe degil hayat

Durum: 512 - 17 - 5 - 0 - 18.08.2019 21:13

Puan: 8408 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 26

gay buluşma parkında gezen çaycılar

gizli gay olma ihtimali yüksek olan çaycılardır. "abi çay içer misin" diye sorduklarında "yok ben senin sahlebini içmek istiyorum" diye yanıt verilince işler değişebilir.

bokunu bağışlayan adam

öncelikle başlığı gırgır olsun diye açmadıgımı belirtmek istiyorum. uzun yıllardır vegan beslenme tarzını seçen 70 yaşındaki antalyalı iş insanı ali bıdı'nın dışkısı üzerinde yapılan incelemelerde bağırsak florasının çok zengin oldugu görülmüş. bunun üzerine bilim insanları ali bıdı'nın dışkısında bulunan faydalı bakterilerden yararlanmak için dışkısını hastaneye bağışlamasını istemişler. iş insanı ali bıdı ise kendisi hiç bir maddiyat talep etmeyeceğini, ancak her ay bir öğrenciye burs verilmesi karşılıgında dışkı bağışı yapabileceğini iletmiş. bu talebi kabul edilen ali bıdı şimdi sık sık hastaneye giderek dışkı bağışında bulunuyor. doktorlar ali bıdı'nın dışkısı üzerinde çeşitli işlemler yaptıktan sonra bagırsak hastalıgı, kabızlık gibi rahatsızlıklardan muzdarip olan hastalara naklederek rahatsızlıklarını tedavi ediyor. iş insanı ali bıdı dışkısının tedavi amaçlı kullanılması için kendisine yurt dışından teklif geldiğini, ancak paraya ihtiyacı olmadıgından bu isteği kabul etmediğini söylüyor.
https://t24.com.tr/haber/vegan-beslendig...

devran çağlar

bugün (15 ağustos 2019) 56 yaşında hayatını kaybetmiş sanatçıdır. kendisinden haber alınamayınca evine giden tanıdıkları devran çağlar'ın cansız bedeniyle karşılaştılar.
https://t24.com.tr/haber/sarkici-devran-...

yılmaz morgül'ün özel mesajlarını ifşa eden milli sporcu

yılmaz morgül'ün kendisine gönderdiği özel mesajları ifşa eden serdar beyhatun adlı kişidir. kendisi türkiye kicbox şampiyonuymuş. adını daha önce hiç duymamıştım, fotoğraflarına göz atınca oldukça da itici bir keko oldugu anlaşılıyor. bir insanın özelini ifşa etmek ne kadar doğru acaba. yanıt vermezsin veya engellersin olur biter. bütün bu sevimsizliğine ve kıroluguna rağmen kezbanlık yapıp mesaj ifşa etmekte ne demek oluyor.
https://www.temizmagazin.com/ozel-haber/...

tekrar görüşelim dedikten sonra engelleyen koli

gay aleminin ne kadar sahtekar, yalancı ve kaypak oldugunu henüz anlayamayan yazara aglamak yerine alışmayı dene demek istiyorum. çünkü aynı şey benim de defalarca başıma gelmiştir. her defasında üzülüp, ağlayıp kahrolurken zamanla "ya ben sathekar bir yalancının, yavşak bir üçkağıtçının beni üzmesine izin verecek kadar salak olmamalıyım"a evrildim. ayrılırken yeniden buluşmak için sözleşmeler daha sırtınızı döner dönmez unutulur. bu ortamın ne kadar samimiyetsiz, yalan dolan dolu oldugunu ögrenmelisin.

joshua rush

biseksüel oldugunu açıklayan 2002 doğumlu abd'li oyuncu. resmi instagram hesabında yaptıgı bazı paylaşımlardan gay olabileceği ihtimalini çıkartan ben geçen yıl kendisine dm yoluyla 'gay mısın' diye sordugumda 'hayır' yanıtını almıştım. ama önceki gün yaptıgı açıklama ile bir lgbt bireyi oldugunu itiraf etmiş oldu.
(bkz:https://gmag.com.tr/disney-channel-yildizi-joshua-rush-biseksuel-oldugunu-acikladi/)

vajinaya son dokunuş anı doğum anı olan erkek

sevişme esnasında ezan okunması

yazarın bir çok defalar başına gelen olay. tabii s.klemeyip sevişmeye devam etmiştir.

homojen dergi

13. sayısı çıkmıştır efenim

eski sevgilinin düğününe davet edilmek

başıma gelen durumdur. hatta davete icabet etmiştim.

oy verilecek değil seks yapılacak siyasetçi

erkeklerin en hassas yeri

bir erkeğin en lezzetli yeri ' başının eti ' sanırım. bu kadar kadın yanılıyor olamaz zira.... küçük iskender

hornet

yıllar sonra meraklanıp geçen hafta yeniden açtım. baktım hiç bir şey değişmemiş, hatta daha da boku çıkmış. kendini tanrı sanan üç-beş götü boklu ergen tarafından istila edilmiş. açmayın..

16 yaşındaki damadın kendi düğününde öldürülmesi

önceki akşam ankara'nın sincan ilçesinde yaşanan olay. hüseyin furkan koca adındaki 16 yaşındaki damat ile 27 yaşındaki muhammet g. adlı kişi arasında çıkan "yan baktın" tartışması kavgaya dönüşünce muhammet g. 16 yaşındaki damadı silahıyla öldürüyor. haberi okuyunca ne diyecegimi, nasıl yorum yapacagımı bilemedim. 16 yaşındaki bir çocugu evlendiren sapık aileye mi kızmalı, yoksa böyle kendilerini öldürerek doğal seçilim sonucu nesillerini kendi elleriyle tüketmeleriyle mi teselli olmalı bilemedim. damat 16 yaşındaysa acaba gelin kaç yaşındaydı.
http://www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/t...

2018 trans güzeli didem akay'ın intiharı

yaşadıgı baskılara dayanamayan trans kadın didem akay intihar etti.. bir otel odasında cansız bedeni bulunan didem akay'ın 2018 yılında trans güzeli seçildigi ögrenildi.
https://odatv.com/2018-guzeli-kendini-as...

çıldırdım

misafirlikte yırtık çorabımı saklar gibi sakladım eşcinselliğimi

saklamayın, yırtık dondan çıkan pipi gibi çıkıyor bir gün ortaya. saklarken yoruldugunuz, yıprandıgınız da size kalıyor.

suriyelinin çizdigi türk bayrağı

yediği kaba pisleyen arap milletinin nankörlüğüne guzel bir örnektir. ülkeye alıp iş, aş, vatandaşlık verince iyi, ama kimliği olmayanları sınır dışı edince kötüsün. bu nankör köpekler için zamanında sözlükte açtıgım başlıklar ve entrylerim için beni ırkçı olmakla itham edenler nerede acaba?
https://mobile.twitter.com/JacoubM/statu...

ülkü ocağı

erkeksi pasifler yetiştiren kutsal ocak.

lgbt'lerin hafıza kaybına daha yatkın olması

abd'de yapılan araştırmalara göre lgbt bireylerinin orta yaşlarından sonra hetero bireylere göre hafıza kaybı yaşama risklerinin daha yüksek oldugu ortaya çıkmış. bununla ilgili haberin linki:
https://gmag.com.tr/lgbtlerin-heteroseks...
  • /
  • 26

2018 trans güzeli didem akay'ın intiharı

ya maskeyle gezmek, ya gizlenmek, ya yok sayılmak, ya öldürülmek, ya intihara sürüklenmek, baskılar, hedef gösterilmeler, hasta olmakla itham edilmeler, erkek sandım kadın çıktılara yaslanmalarla örülü hayatımızda bir savaşın daha kaybedeni. gün ışığı görmeden halının altında kalsan bi dert, halının üstüne çıkıp gün ışığından mahrum edilsen ayrı; hangisi tercih, hangisi yönelim? kendimizle savaşmak, toplumla barışmak mı? kendimizle barışmak, toplumla savaşmak mı?

çıldırdım

sözlüğe tek katkısı bu tarz müzikleri dinleyen biri hakkında ne düşünürsün sorusunu sormak olan gereksiz kişiler* dururken çaylak yapılmış yazar.

bir erkeğe yarrağım demenin ilan-ı aşk olması

sözlükle ve yazılan binlerce kıymetli entry ile açık ara taşak geçmen senin kabahatin değil. bu ayıp başlığı hala burada tutan, mevzu bahis yazar ile ilgilenmeyen yönetici arkadaşlarımın ayıbı olsun bu enrty de yarrak-kürek muhanbetinizin nişanı olarak şurada dursun.

gucumkalmadi

normalde ifşa olayından pek haz etmiyorum fakat bu arkadaş kaşındı. aramızdaki konuşma tam olarak şöyle:

+selam tanışmak isterim.*
+konuşmayacak mısın.*
-selam; teşekkürler ilgin için burayı birileriyle tanışmak için kullanmıyorum.
+sen bilirsin siktir git o zaman. gerizekalı mal

yani ne desem ne yazsam bilmiyorum. yazık.

xalo'nun sessizliğe bürünmesi

selam cam güzelleri kokulu kokulu öptüm varsayın. 17 günlük uzun bir yurtdışı tatili sonrası sahalara tam dönecekken misafir ağırlamak durumunda kaldım. ölmemle ilgili endişeleriniz olmuş "şükür durumumuz var" ben ölende gazetelere ilan verecek çevrem, ne bileyim manşetlere taşınacak bir haber değerim var mutlaka haberiniz olur(du) diye düşünüyorum.:) merak edip adıma bir şeylerin karalanmış olması mutlu etti; teşekkür ediyor, gıybete ay pardon oyna devam diyorum.

türbanlıların bekarlığa veda partisi

"türbanlıga veda partisi" nedir anlamadım. *

sözlüğün çok durgun olması

bir sepet sağlam elma, içindeki bir çürük elmayı sağlama çıkartamaz. fakat bir çürük elma, hepsini çürütür. sözleri geldi aklıma bu başlığı görünce.
bunun yanında eksilenmekten ve popüler olmama korkusu olduğunu da düşünüyorum. takılmayın derim yazın yazdıkça düzelir.

alttaki yazara soracaklarım varalttaki sen söyle bakalım; ele alınca uzayan, iki göğüsün arasından geçen ve hemen ardından bi deliğe giren şey nedir? *

cevap: emniyet kemeri olacaktı.

sözlüğün çok durgun olması

sözlüğün çok durgun olması

belki yazılabilecek pek çok entrynin daha önceden yazılmış olmasından, belki eksi oy alanların hevesinin kırılmasından, belki de kalite ve özgünlüğü korumayı istemekten. milletin işi gücü vardır belki. yadırganmaması gereken durum.

Toplam entry sayısı: 512

30 yaş bunalımı yaşayan yazarların sözlüğü çekilmez yapması

önüne gelene saydırmak icin yeni bahaneler arayan yazarın açtıgı başlık.

hindistan'ın gay prensinin lgbt'liler için saray yaptırması

@thepillars dünyanın neresinde olursa olsun lgbt bireylerinin destekcisi olan herkesi taktir ediyor, oradaki lgbt'liler adına seviniyorum.

ben ibneyim

ben ibneyim,
hem de kendimi bildim bileli. kızlardan cinsel anlamda hayatım boyunca hoşlanmadım hiç. içime kapanık, pısırık bir çocukluk geçirdim. kızlarla seksek oynar, ip atlardım, korkardım erkeklerle oyun oynamaya, futboldan anlamaz ve sevmezdim. konuşurken diğer erkek çocuklar gibi sin-kaflı sözler kullanmaktan nefret ederdim. akranım olan çocukların dünyası bana çok korkunç gelirdi. onlar gibi saldırgan, agresif bir çocukluk yaşamaz, kendimi onların sert ve kırıcı dünyalarından uzak tutardım.

ben ibneyim,
henüz 10 yaşlarında ufacık bir çocukken bile biliyordum farklı oldugumu. biraz büyüyüp ergenlik dönemine girdiğimde çevremdeki genç erkeklerin kız sevgilisi varken ben benden yaş olarak büyük erkeklere aşık olurdum, ve korkardım bunu başkalarıyla paylaşmaya. 'neden böyleyim' diye düşünür yanıtını bulamazdım. sanırdım ki bu dünyada bir tek ben böyleyim, herkes 'normal' bir tek ben farklıyım sanırdım.

ben ibneyim,
nedenini hatırlamadığım bir olaydan dolayı bir gün babamla kavga ettik, bana kız kardeşlerimin ve annemin yanında 'evin içinde zeki müren gibi dolaşıp durma lan' demişti. o an bütün dünya başıma yıkıldı sandım. aynı anda yüz kurşun yesem bu kadar acıtmazdı içimi. ben sanıyordum ki kimse ne oldugumun farkında değil, sanıyordum ki hareketlerimi kontrol altında tutabiliyorum. oysa babam hissediyormuş benim ne oldugumu.

ben ibneyim,
günler, yıllar geçtikçe ailemin ve akrabalarımın 'artık evlen' baskısı nefes aldırmaz olmuştu bana. herkese bir yalan söylemekten, evlilik bahsi geçince sanki büyük bir suç işlemiş gibi utanarak yüzümün kızarmasından bıktım ve tüm akrabalarımla görüşmeyi kestim.

ben ibneyim,
kimseye açılamadım, saklandım, gizlendim, utandım, kaçtım insanlardan ömrüm boyunca.

ben ibneyim,
içimde tek ukde kalan şey bir çocugu sahiplenmek oldu. bir erkek çocugu evlatlık edinmek isterdim. onu sabahlara kadar göğsümde uyutup kokusunu içime çekmek, onun için canımı vermek isterdim.

ben ibneyim,
telefonum kaç defa gasp edildi, kaç defa param çalındı hatırlamıyorum. kaç kere aşık oldum ama karşılıgında sevilmedim, kaç aktif genç benden seks karşılıgı para istedi, kaçı ne kadar paramı yedi hatırlamıyorum.

ben ibneyim,
sevmiyorum sizin iğrenç erkeksi dünyanızı. sevmiyorum çoğunlukta olmanızı, sevmiyorum. alışamadım sizin borunuzun öttüğü bu dünyaya.

ben ibneyim anlıyor musun,
ben ibneyim...
(toz pemde değil hayat)

eşcinselim kan veremiyorum

iki gün önce gaziantep'te şehrin merkezindeki en büyük ve kalabalık parkta soluklanmak için oturacak uygun bir bank ararken parkın bir köşesinde kızılay'ın kan aracı çarpıyor gözüme. sedyelere uzanmış bir kaç kişi kan veriyor, yine bir kaç kişi de kan verme işlemini tamamlamış kıyafetini düzeltip gitmeye hazırlanıyor. yahu diyorum içimden, benim kan grubum b rh- acaba ben de kan versem de birilerine faydam dokunsa mı diye geçiriyorum. kan verme standına doğru yürürken tam o esnada daha önce bir yerde okudugum kızılay'ın eşcinsellerden kan almadıgı haberi geliyor aklıma ve gerisin geri uzaklaşıyorum ortamdan. ben vebalı mıyım, yoo. peki aıds, hepatit gibi hastalıklara yakalanma riskim heteroseksüellerden daha mı fazla, yoo? alınan kanlar zaten analiz edilmeden kullanılmıyor? öyleyse nedir bu saçmalık. nedir bu ayrımcılık?
(bkz:http://www.5harfliler.com/kizilay-kan-bagisi-escinsel/)

ülkü ocağı

erkeksi pasifler yetiştiren kutsal ocak.

makedonya'ya iltica başvurusu fiyaskoyla sonuçlanan yazar

ben oluyorum. iki haftadır sözlükten uzaktım. bu süreç içinde iltica başvurum için gereken hazırlıklarımı yapıp vize istemedigi için gidebileceğim en kolay ülke olan makedonya'ya uçtum. pasaport kontroldeki polislere evraklarımı teslim ettim. beni hemen soruşturma bürosuna aldılar, 4 polisten ikisi türkçe konuşuyordu. türkçe konuşan polislerden bir tanesi benden resmen rüşvet istedi. ben param olmadıgını amacımın makedonya kabul etmezse üçüncü bir ülkeye gitmek oldugunu söyledim. malesef beni tekrar türkiye'ye gönderdiler. hayatımın son 8 ayı cehennem azabı gibi, çekilmez halde. önce gay oldugum için darp edildim, işimden atıldım, ailem gay oldugumu ögrendi, intihar ettim, işsizim. bu kadar magdur ve mutsuz olmama ragmen beni anlamamakta ısrar eden, ülkede kalabilmem için benden rüşvet isteyen makedon polisleri bana ayrı bir darbe vurdu. intihara doğru ilerliyorum son hız.

ben ibneyim

ben ibneyim,
hem de kendimi bildim bileli. kızlardan cinsel anlamda hayatım boyunca hoşlanmadım hiç. içime kapanık, pısırık bir çocukluk geçirdim. kızlarla seksek oynar, ip atlardım, korkardım erkeklerle oyun oynamaya, futboldan anlamaz ve sevmezdim. konuşurken diğer erkek çocuklar gibi sin-kaflı sözler kullanmaktan nefret ederdim. akranım olan çocukların dünyası bana çok korkunç gelirdi. onlar gibi saldırgan, agresif bir çocukluk yaşamaz, kendimi onların sert ve kırıcı dünyalarından uzak tutardım.

ben ibneyim,
henüz 10 yaşlarında ufacık bir çocukken bile biliyordum farklı oldugumu. biraz büyüyüp ergenlik dönemine girdiğimde çevremdeki genç erkeklerin kız sevgilisi varken ben benden yaş olarak büyük erkeklere aşık olurdum, ve korkardım bunu başkalarıyla paylaşmaya. 'neden böyleyim' diye düşünür yanıtını bulamazdım. sanırdım ki bu dünyada bir tek ben böyleyim, herkes 'normal' bir tek ben farklıyım sanırdım.

ben ibneyim,
nedenini hatırlamadığım bir olaydan dolayı bir gün babamla kavga ettik, bana kız kardeşlerimin ve annemin yanında 'evin içinde zeki müren gibi dolaşıp durma lan' demişti. o an bütün dünya başıma yıkıldı sandım. aynı anda yüz kurşun yesem bu kadar acıtmazdı içimi. ben sanıyordum ki kimse ne oldugumun farkında değil, sanıyordum ki hareketlerimi kontrol altında tutabiliyorum. oysa babam hissediyormuş benim ne oldugumu.

ben ibneyim,
günler, yıllar geçtikçe ailemin ve akrabalarımın 'artık evlen' baskısı nefes aldırmaz olmuştu bana. herkese bir yalan söylemekten, evlilik bahsi geçince sanki büyük bir suç işlemiş gibi utanarak yüzümün kızarmasından bıktım ve tüm akrabalarımla görüşmeyi kestim.

ben ibneyim,
kimseye açılamadım, saklandım, gizlendim, utandım, kaçtım insanlardan ömrüm boyunca.

ben ibneyim,
içimde tek ukde kalan şey bir çocugu sahiplenmek oldu. bir erkek çocugu evlatlık edinmek isterdim. onu sabahlara kadar göğsümde uyutup kokusunu içime çekmek, onun için canımı vermek isterdim.

ben ibneyim,
telefonum kaç defa gasp edildi, kaç defa param çalındı hatırlamıyorum. kaç kere aşık oldum ama karşılıgında sevilmedim, kaç aktif genç benden seks karşılıgı para istedi, kaçı ne kadar paramı yedi hatırlamıyorum.

ben ibneyim,
sevmiyorum sizin iğrenç erkeksi dünyanızı. sevmiyorum çoğunlukta olmanızı, sevmiyorum. alışamadım sizin borunuzun öttüğü bu dünyaya.

ben ibneyim anlıyor musun,
ben ibneyim...
(toz pemde değil hayat)

fransa'dan eşcinsel çiftlere güzel haber

fransa meclis genel kurulu, eşcinsel çiftlerin heteroseksüel çiftlerle aynı haklara sahip oldukları gerekçesi ile okullardaki öğrenci formlarında yazan anne-baba terimlerini ebeveyn 1, ebeveyn 2 olarak değiştirme kararı aldı.
haberin linki: http://www.hurriyet.com.tr/amp/dunya/fransa-anne-ve-baba-terimlerini-ebeveyn-1-ve-ebeveyn-2-olarak-degistirecek-41119116

gay buluşma parkında gezen çaycılar

gizli gay olma ihtimali yüksek olan çaycılardır. "abi çay içer misin" diye sorduklarında "yok ben senin sahlebini içmek istiyorum" diye yanıt verilince işler değişebilir.

reynmen

youtuber mı oluyordu bu cocuk? bir kaç videosuna denk gelmiştim de ordan hatırlıyorum. allah cirkin bahtı versin derler. öyle bir dönemde yaşıyoruz ki yetenek, kabiliyet aranan şeyler olmaktan çıktı. günümüz gençliğinin talep ettiği zırzop şeyleri onlara arz ederek ün ve para kazananların devri oldu zaman.

seri eksi oy veren ibne

ibne değildir orospu çocugudur o. böyle seriye bindirirp eksilersen ne yazma ne de yeni başlık açma hevesi kalıyor. lanet olsun deyip gitmek geliyor insanın içinden. orospu cocugususunuz, o kadar. sizler gibi orospu cocukları yüzünden sonra sözlük neden sessiz, neden kimse entyr girmiyor, neden başlık açılmıyor diye tartışıyoruz. senin gibi insanın bütün şevkini kıran orospu cocugu varken ne yapılır ki burada.

suriyeli zannedilmek

herkese nasip olmayan bir duygudur. insana bir anlığına ayrıcalıklı ve üstün bir varlıkmış hissi verir ama geçicidir. çünkü siz vergisini ödeyen, işinde gücünde olan sıradan bir türk vatandaşısınızdır ve suriyeli olmak şerefine nail olmak gibi bir şansınız malesef yoktur.

aids tanısı konmuş biri seks hayatına devam eder mi

anladım arkadaşlar. aıds olmanızı hiç arzu etmem ama bir gün olursanız (allah muhafaza) siz hiç bir şeyden haberi olmayan masum partnerinizle sevişmeye devam edin!

içine mi boşalayım diye soran aktif

seks esnasında aktif partnerlerimin bana genelde sordukları soru. aslında tam olarak kurmak istedikleri cümle ise şu şekildedir 'içine mi yoksa agzına mı boşalmamı istersin.' direk 'agzına boşalmak istiyorum' diyemedikleri için soruyu böööyle dolaylı olarak sormayı tercih ederler.

thepillars'ın gay olması

herkesi gay yapma sevdasıyla yaptıgımız bir tesbit değil, bir gerçek.