toz pembe degil hayat

Durum: 202 - 150 - 68 - 21 - 26.03.2019 20:24

Puan: 3328 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 11

bohçalı'nın gay olması

yumuklusucurta ya yanlışımın farkına vardırdığı için teşekkürler

ak saray

israf abidesi. gariban halkın parasını yutan kara delik gibi bişe. günlük masrafının mart 2019 tarihi itibarıyla 2 milyon lira oldugu söyleniyor.

toz pembe degil hayat'ın gay olması

görünce şaşırdığım başlık. anacım doğdum doğalı gaydım ve kendimle çelişen hiç bir icraatım oldugunu sanmıyorum :)

bohçalı'nın gay olması

cümle alemin bildiği gerçek. hatta recebus tayyibus'un elinde bunun arkadan çekişli icraat yaparken çekilen videosunun oldugu söyleniyor. bohçalı bey 15 yıl makam şoförlüğünü yapan s.k. adlı şahıs ile cima eylerken videoya alınıyor ve tayyibus'a ulaştırılıyor. tayyibus bu kaseti şantaj olarak kullandıgı için bohçalı 360 derece dönüş yaparak iktidar partisinin küçük ortağı haline dönüşüyor. ulan hepimiz ibneyiz, bundan çekinecek ne var, çık delikanlı gibi 'evet ben gayim, o görüntüler de bana ait ve özel yaşamım kimseyi ilgilendirmiyor' desene. bu yaşa gelmişsin lgbti hareketine bir katkın olmamış, biraz katkın olsun senden sonra bu cehennem gibi ülkede yaşayacak olan lgbti'li gençlere. ülke siyasetini senin götün şekillendirir oldu.

en klasik heteroseksüel yalanları

eşcinsellere saygı duyuyorum, neticede onlar da insan.

ölümden korkmak

kimisi korkar, kimisi dört gözle arar.. kimisine göre ölüm bayramdır ölene, kimisine ise en büyük kabus. kişinin inancına, yaşam tarzına, bakış açısına göre değişiktir ölüm karşısında hissettikleri.

yalnızlık

benim en sadık arkadaşımdır yalnızlık. sadık bir köpek gibi, gölgem gibi. ben nereye, o oraya.

neden eşcinselsin sorusuna alternatif cevaplar

heteroseksüel olmaktan sıkıldım, biraz da ibne olayım bari dedim diye cevap verilebilinir.

şugar

yakışıklı, cinsel cazibesi olan.
(bkz:şugar şovşak)

sipet

s.k yalamak.. aktif yakışıklıysa yalamalara doyum olmaz.

paparon

travestilerin baş belası. polis.

ayı sözlük yazarlarının kan grupları

lavman

lavaş alıkmak

seks öncesi pasif gayin hazırlık amaçlı yaptıgı anal temizlik.
(bkz:lavman)

tıro

lubuncada travestinin kısaltılmış hali
(bkz:travesti)

kür

yalan. kız sen o tronun her söylediğine ne bakıyorsun, onun her sözü kür ayol.

tita

lubuncada meme. tronun biri diğerine seslenir: kız titaların da amma büyümüş haa.

manti

18-20 arası, adını duyunca bile agzımın suyunu akıtan genç erkek.

nafta

balı eski petekten yemeyi sevenlerin aradığı erkek tipi. deneyimli, görmüş geçirmiş, kaliteli adam.

balamoz

  • /
  • 11

ayı sözlük anket

en güzel yazan - astral gay
en komik yazan - aklıma gelmedi.
en seviyeli yazan - hazineci
en saçmalayan - söylemeyim *
en kaşar yazar - futurelavirs
en babacan - söylerim de yalakalık yapıyorsun derler. :-) *
iyi ki burada dediğiniz - uniq
keşke olmasaydı dediğiniz - (bkz:seri eksi oy veren ibne)
yüz yüze muhabbet etmek istediğiniz - uniq
sevişmek istediğiniz - yok.

bohçalı'nın gay olması

kimliğini açıklama hakkı kişinin kendisine aittir, bir insan lgbt olduğu için diğer lgbtleri temsil etmek zorunda değildir. kişi kararlarından ve eylemlerinden kendisi sorumludur. o kişiye ek sorumluluk yüklenemez. bir kişi hukukçu veya siyasetçi ise mesleği gereği insan hakları ve lgbt hareketliliği için görevini yapmak zorundadır ancak kimliğini açıklamaya zorlanamaz.

(bkz:#48455)

hetero erkeklerin kadın seçme konusunda zevksiz olmasi

dikkatimi çekmiştir. ne zaman el ele dolaşan iki sevgili gördüğümde hep erkek kendine yazık etmiş düşüncesi geçiyor kafamdan. heterolarin kadınlara karşı daha iştahlı olmasından midir benim güzellik anlayışım çok farklı midir anlam vermedim. belki de bizim camiada ortalama bir tipin bile çok tercih edildiğinden öyle dusunuyorum dur.

bohçalı'nın gay olması

toz pembe degil hayat'ın gay olması

sözlükte bikaç entrysine denk geldim bence gay. ben ibneyim diye bi başlık açmış. başlığı görünce önce bi şüphe ettim fakat artık eminim bence gay. bizi kandırmaya çalışıyor olabilir gay gay.

(bkz:fas kralının gay olması)
(bkz:bohçalı'nın gay olması)

fas kralının gay olması

aksilik olmazsa haziran başı gibi fas'a gidiyorum. koskoca kral sarayında belliki yalnız, tek, kimsesiz. peçemi kapatıp edebimle kendisinden randevu talep edip dertleşmek, hasbihal etmek isterim. ayı sözlükten bahsedip konuya vakıf olduğumuzu dilerse yazar olarak entry girmesini ve bunun ona iyi geleceğini de bizzat ileteceğim. alışın her yerdeyiz. #kralmohammedyalnızdeğildir

fas kralının gay olması

hindistan'ın gay prensi manvendra singh gohil ülkesine iyi gelmişti. lgbti+ hakları üzerine mücadeleye destek vermişti. tabi kendi de gizlenmek yerine açılmayı seçmişti. umarım 6. mohammed de ülkesine iyi gelir. mücadeleye destek olur. tatlı bir ayıcıkmış.

prensesin sarayı terk etmesi ile ilgili mynet haberi.

https://www.mynet.com/kral-escinsel-mi-p...

berber fobisi

berber dayaması kaynaklıdır. fobi berbere göre değişir. bazı berberlere ben dayarım. onlar bana karşı fobi duyarlar:

çeçenistan'da lezbiyenler öldürülüyor

lezbiyenlerin erkek eşcinsellere göre daha arka planda kaldıkları bir gerçek. bunun sebebi homofobinin daha çok biz erkek eşcinsellere gösterilmesi ve bunun sonucunda daha fazla dikkat çekmemiz. eşcinsellik tartışılırken bile genelde cahilliğe kapılınıp erkek eşcinselliği üzerinden tartışmalar oluyor. çünkü ataerkil sistemde biz daha çok göze batıyoruz. evet bu bir gerçek ve kötü bir gerçek. olmaması gereken bir şey. kadın normalde bile şiddete maruz kalabilirken yönelim farklılığı sebebiyle çeçenistan gibi ülkelerde çok daha fazla zulum görebilir. bu göz önünde olmalıdır tabi.

çeçenistan'da lezbiyenler öldürülüyor

"bir gey öldürüldüğünde herkes bunun hakkında konuşuyor ancak bir lezbiyen öldürüldüğünde, neredeyse hiç kimse bunun hakkında yazmıyor."

şu halde bile geyleri kıskanıyorlar allah'ım ya.

Toplam entry sayısı: 202

ben ibneyim

ben ibneyim,
hem de kendimi bildim bileli. kızlardan cinsel anlamda hayatım boyunca hoşlanmadım hiç. içime kapanık, pısırık bir çocukluk geçirdim. kızlarla seksek oynar, ip atlardım, korkardım erkeklerle oyun oynamaya, futboldan anlamaz ve sevmezdim. konuşurken diğer erkek çocuklar gibi sin-kaflı sözler kullanmaktan nefret ederdim. akranım olan çocukların dünyası bana çok korkunç gelirdi. onlar gibi saldırgan, agresif bir çocukluk yaşamaz, kendimi onların sert ve kırıcı dünyalarından uzak tutardım.

ben ibneyim,
henüz 10 yaşlarında ufacık bir çocukken bile biliyordum farklı oldugumu. biraz büyüyüp ergenlik dönemine girdiğimde çevremdeki genç erkeklerin kız sevgilisi varken ben benden yaş olarak büyük erkeklere aşık olurdum, ve korkardım bunu başkalarıyla paylaşmaya. 'neden böyleyim' diye düşünür yanıtını bulamazdım. sanırdım ki bu dünyada bir tek ben böyleyim, herkes 'normal' bir tek ben farklıyım sanırdım.

ben ibneyim,
nedenini hatırlamadığım bir olaydan dolayı bir gün babamla kavga ettik, bana kız kardeşlerimin ve annemin yanında 'evin içinde zeki müren gibi dolaşıp durma lan' demişti. o an bütün dünya başıma yıkıldı sandım. aynı anda yüz kurşun yesem bu kadar acıtmazdı içimi. ben sanıyordum ki kimse ne oldugumun farkında değil, sanıyordum ki hareketlerimi kontrol altında tutabiliyorum. oysa babam hissediyormuş benim ne oldugumu.

ben ibneyim,
günler, yıllar geçtikçe ailemin ve akrabalarımın 'artık evlen' baskısı nefes aldırmaz olmuştu bana. herkese bir yalan söylemekten, evlilik bahsi geçince sanki büyük bir suç işlemiş gibi utanarak yüzümün kızarmasından bıktım ve tüm akrabalarımla görüşmeyi kestim.

ben ibneyim,
kimseye açılamadım, saklandım, gizlendim, utandım, kaçtım insanlardan ömrüm boyunca.

ben ibneyim,
içimde tek ukde kalan şey bir çocugu sahiplenmek oldu. bir erkek çocugu evlatlık edinmek isterdim. onu sabahlara kadar göğsümde uyutup kokusunu içime çekmek, onun için canımı vermek isterdim.

ben ibneyim,
telefonum kaç defa gasp edildi, kaç defa param çalındı hatırlamıyorum. kaç kere aşık oldum ama karşılıgında sevilmedim, kaç aktif genç benden seks karşılıgı para istedi, kaçı ne kadar paramı yedi hatırlamıyorum.

ben ibneyim,
sevmiyorum sizin iğrenç erkeksi dünyanızı. sevmiyorum çoğunlukta olmanızı, sevmiyorum. alışamadım sizin borunuzun öttüğü bu dünyaya.

ben ibneyim anlıyor musun,
ben ibneyim...
(toz pemde değil hayat)

yazarların seks yaptıkları en sıradışı mekanlar

milli boksör olan sex partnerimle şehir stadyumunda mülki idre amirinin maçları seyretmesi için ayrılan protokol kürsüsünde yapmıştık. vakit geceydi ve spor salonunda onun antremanını izlemeye gitmiştim. antreman sonrası buldugumuz en uygun yer orasıydı. şimdi olsa asla cesaret edemeyeceğim eylem tabii.

fransa'dan eşcinsel çiftlere güzel haber

fransa meclis genel kurulu, eşcinsel çiftlerin heteroseksüel çiftlerle aynı haklara sahip oldukları gerekçesi ile okullardaki öğrenci formlarında yazan anne-baba terimlerini ebeveyn 1, ebeveyn 2 olarak değiştirme kararı aldı.
haberin linki: http://www.hurriyet.com.tr/amp/dunya/fransa-anne-ve-baba-terimlerini-ebeveyn-1-ve-ebeveyn-2-olarak-degistirecek-41119116

suriyeli zannedilmek

herkese nasip olmayan bir duygudur. insana bir anlığına ayrıcalıklı ve üstün bir varlıkmış hissi verir ama geçicidir. çünkü siz vergisini ödeyen, işinde gücünde olan sıradan bir türk vatandaşısınızdır ve suriyeli olmak şerefine nail olmak gibi bir şansınız malesef yoktur.

ayı sözlük'teki yaşlılar

ilk yazarın bilmesini istiyorum ki aramızda 5 yıl var. benim kadar yaşlı değilsin :)

fransa'dan eşcinsel çiftlere güzel haber

fransa meclis genel kurulu, eşcinsel çiftlerin heteroseksüel çiftlerle aynı haklara sahip oldukları gerekçesi ile okullardaki öğrenci formlarında yazan anne-baba terimlerini ebeveyn 1, ebeveyn 2 olarak değiştirme kararı aldı.
haberin linki: http://www.hurriyet.com.tr/amp/dunya/fransa-anne-ve-baba-terimlerini-ebeveyn-1-ve-ebeveyn-2-olarak-degistirecek-41119116

reynmen

youtuber mı oluyordu bu cocuk? bir kaç videosuna denk gelmiştim de ordan hatırlıyorum. allah cirkin bahtı versin derler. öyle bir dönemde yaşıyoruz ki yetenek, kabiliyet aranan şeyler olmaktan çıktı. günümüz gençliğinin talep ettiği zırzop şeyleri onlara arz ederek ün ve para kazananların devri oldu zaman.

ben ibneyim

ben ibneyim,
hem de kendimi bildim bileli. kızlardan cinsel anlamda hayatım boyunca hoşlanmadım hiç. içime kapanık, pısırık bir çocukluk geçirdim. kızlarla seksek oynar, ip atlardım, korkardım erkeklerle oyun oynamaya, futboldan anlamaz ve sevmezdim. konuşurken diğer erkek çocuklar gibi sin-kaflı sözler kullanmaktan nefret ederdim. akranım olan çocukların dünyası bana çok korkunç gelirdi. onlar gibi saldırgan, agresif bir çocukluk yaşamaz, kendimi onların sert ve kırıcı dünyalarından uzak tutardım.

ben ibneyim,
henüz 10 yaşlarında ufacık bir çocukken bile biliyordum farklı oldugumu. biraz büyüyüp ergenlik dönemine girdiğimde çevremdeki genç erkeklerin kız sevgilisi varken ben benden yaş olarak büyük erkeklere aşık olurdum, ve korkardım bunu başkalarıyla paylaşmaya. 'neden böyleyim' diye düşünür yanıtını bulamazdım. sanırdım ki bu dünyada bir tek ben böyleyim, herkes 'normal' bir tek ben farklıyım sanırdım.

ben ibneyim,
nedenini hatırlamadığım bir olaydan dolayı bir gün babamla kavga ettik, bana kız kardeşlerimin ve annemin yanında 'evin içinde zeki müren gibi dolaşıp durma lan' demişti. o an bütün dünya başıma yıkıldı sandım. aynı anda yüz kurşun yesem bu kadar acıtmazdı içimi. ben sanıyordum ki kimse ne oldugumun farkında değil, sanıyordum ki hareketlerimi kontrol altında tutabiliyorum. oysa babam hissediyormuş benim ne oldugumu.

ben ibneyim,
günler, yıllar geçtikçe ailemin ve akrabalarımın 'artık evlen' baskısı nefes aldırmaz olmuştu bana. herkese bir yalan söylemekten, evlilik bahsi geçince sanki büyük bir suç işlemiş gibi utanarak yüzümün kızarmasından bıktım ve tüm akrabalarımla görüşmeyi kestim.

ben ibneyim,
kimseye açılamadım, saklandım, gizlendim, utandım, kaçtım insanlardan ömrüm boyunca.

ben ibneyim,
içimde tek ukde kalan şey bir çocugu sahiplenmek oldu. bir erkek çocugu evlatlık edinmek isterdim. onu sabahlara kadar göğsümde uyutup kokusunu içime çekmek, onun için canımı vermek isterdim.

ben ibneyim,
telefonum kaç defa gasp edildi, kaç defa param çalındı hatırlamıyorum. kaç kere aşık oldum ama karşılıgında sevilmedim, kaç aktif genç benden seks karşılıgı para istedi, kaçı ne kadar paramı yedi hatırlamıyorum.

ben ibneyim,
sevmiyorum sizin iğrenç erkeksi dünyanızı. sevmiyorum çoğunlukta olmanızı, sevmiyorum. alışamadım sizin borunuzun öttüğü bu dünyaya.

ben ibneyim anlıyor musun,
ben ibneyim...
(toz pemde değil hayat)

isa şahmarlı

sevgili çocuk, yine böyle soğuk bir ocak ayında, bundan tam 5 yıl önce henüz 20 yaşındayken intihar edip ayrıldın bu kirli dünyadan. geriye bıraktıgın veda mektubunda 'bu dünya benim renklerimi taşıyacak kadar renkli değil' diyordun. 5 koca yıl geçti ölümünün ardından ama değişen pek bir şey yok. eşcinseller yine homofobiklerin saldırılarına maruz kalıyorlar, yine öldürülüyorlar, yine işten kovuluyorlar, yine yok sayılıyorlar. ruhun şad olsun sevgili isa, rahat uyu.

içine mi boşalayım diye soran aktif

seks esnasında aktif partnerlerimin bana genelde sordukları soru. aslında tam olarak kurmak istedikleri cümle ise şu şekildedir 'içine mi yoksa agzına mı boşalmamı istersin.' direk 'agzına boşalmak istiyorum' diyemedikleri için soruyu böööyle dolaylı olarak sormayı tercih ederler.

içine mi boşalayım diye soran aktif

seks esnasında aktif partnerlerimin bana genelde sordukları soru. aslında tam olarak kurmak istedikleri cümle ise şu şekildedir 'içine mi yoksa agzına mı boşalmamı istersin.' direk 'agzına boşalmak istiyorum' diyemedikleri için soruyu böööyle dolaylı olarak sormayı tercih ederler.

suriyeli zannedilmek

herkese nasip olmayan bir duygudur. insana bir anlığına ayrıcalıklı ve üstün bir varlıkmış hissi verir ama geçicidir. çünkü siz vergisini ödeyen, işinde gücünde olan sıradan bir türk vatandaşısınızdır ve suriyeli olmak şerefine nail olmak gibi bir şansınız malesef yoktur.

kızlarla hiç denedin mi

denemedim, niye deneyeyim? ben gayim arkadaş. ne heteroseksüelim ne de biseksüel. bazen bu sözlüğün yazarlarının (çok az istisna hariç) gerçek gay ve lezbiyen olduklarından şüphe duyuyorum. kendisi denemişmiş. hadi ordan iki arada bir derede kalmış, zihinsel ve cinsel evrimini henüz tamamlayamamış çakma gay!

kuku

hetero erkeklerin peşinde koşup kölesi olduğu, uğruna birbirini öldürdüğü, iğrenç koktuğu rivayet edilen kadın cinsel organı vajinanın diğer adı.

türk erkeklerinin seks hakkındaki yalanları

hangisine sorarsan sor istisnasın hepsinin siki en az 18 cm kalın ve damarlıdır, ama yatağa girip de görünce aaaa bamya :)