sphynxinator

Durum: 4498 - 28 - 4 - 2 - 19.02.2019 04:01

Puan: 56592 - Sözlük Kevaşesi

4 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Coco Shea
  • /
  • 225

evde şampuan yapmak

setil alkol kıvam verici ve nemlendiricidir. zararsızdır. google'da phenoxyethanol hakkında araştırma yapıp haram mı değil mi tartışmalarını görüp şoke olabilirsiniz. sırf alkol ailesinden diye. (bilmeyenler için, fenoksietanol de bi koruyucudur) lol. bu arada korkunç görünen bir içerik varsa ewg'den bakabilirsiniz. örneğin setil alkolün zarar puanı 1'dir. yani neredeyse hiçbir zararı yok.

evde şampuan yapmak

çok basittir. malzemeler:
%20 sodium lauryl sulfate,
%5 hindistan cevizi yağı,
%5 şampuanın temasına göre istediğiniz yağ ya da yağ türleri,
%10 tuz
%10 setil alkol
%5 gliserin
%44 arıtılmış su
%1 geniş spektrumlu koruyucu (örneğin methylchloroısothıazolınone)
isteğe göre koku ve renk vericiler, pantenol, tokoferol, çinko oksit, keratin gibi saç için iyi olan maddeler.

ilk önce sıcak suyumuzu hazırlıyoruz. örneğin 100 gramlık bir şampuan yapalım. 44 gr kaynamış suyumuzu, 20 gram sodium lauryl sulfate ile karıştırıp, çözünmesi için iyice karıştırıyoruz. bu sırada köpükler çıkacak, bu normaldir. sakın sodium lauryl sulfattan çıkan tozları solumayın! bir kenarda benmari usulü 5 gr hindistan cevizi yağını ve setil alkolü eritiyoruz. bu yağın hafif soğumasını bekliyoruz ve bu yağı diğer yağlarla karıştırıyoruz. 5 gr gliserini de ekliyoruz. 10 gr tuzu ekliyoruz. karışımlar biraz soğuyunca, bütün malzemeleri birbiri ile karıştırıyoruz. en son koruyucuyu ve saçlar için yararlı olan maddeleri ve ekstraktları ekliyoruz. şampuanımız hazır!

uyarılar:
koruyucuyu karışım soğuyunca ekleyin.
ekstrakları ve panthenol gibi maddeleri de öyle.
yağları sakın doğrudan ateşte ısıtmayın. öyle yaparsanız özelliği gider hepsinin.
çalışma ortamınızın steril olmasına dikkat edin.
normalde cocamidopropyl betaine de eklenir, sls'nin aşırı temizleme özelliğinden dolayı. bende olmadığı için eklemedim, ama siz bulabilirseniz ekleyebilirsiniz. ben sls'nin aşırı temizleme özelliğini yağlarla ve nemlendiricilerle dengeliyorum. sls'yi de az miktarda koyuyorum.
sitrik asitten bahsetmeyi unutmuşum. normalde oluşan karışımın ph'ı 7'dir ama bunu sitrik asitle 5'e çekin kesinlikle.

yakında bununla ilgili bir kanal açacağım, oradan videomu da izleyebilirsiniz.

sextortion scam

az önce bana gelen, tehdit mesajı içeren e-mail. eski ama kullanmış olduğunuz şifrenizi de içeren bir mail gönderiyorlar ve sizin görüntülerinizi kaydettiklerini(örneğin 31 çekerkenki) söylüyorlar. ellerinde adresiniz, facebook'taki arkadaşlarınız ve e-mail'deki kişilerin kopyası olduğunu ve eğer 800 dolar yollamazsanız bu görüntüleri herkese yollayacaklarını ve sizi küçük düşüreceklerini söylüyorlar. biraz araştırmadan sonra sahte bir mail olduğunu öğrendim. eğer böyle bir mail aldıysanız, ne kadar gerçekçi olursa olsun paniklemeyin. size bir şey indirtmeden kameranıza hücum edemezler diye düşünüyorum.

ayı sözlük chat

bath and body works'teki adam neden yüzüme bile bakmadı gı.

şampuan erkeği bozar

o kadar şampuan yapımı ile ilgileniyorum, şampuanlarda ftalat olduğu ilk kez öğrendim. yeni şampuanlarda ftalata pek değil, hiç rastlamadım şahsen.

şampuanlarda beni rahatsız eden şey dimethicone, yani silikon. nedense silikon katıyorlar şampuana, sanırım saçların parlak görünmesi ve daha hoş bir şampuan kıvam deneyimi için. ama gerek yok böyle şeylere bence.

not: saçınıza sabun kullanmamaya çalışın. kullanıyorsanız de banyo bitince sirkeli su ile masaj yapın saçınıza ki, saçın ph'ı düzelsin.

travestiyle seks yapmak eşcinsellik mi

bana göre değil. hatta trans bireyle yapması da eşcinsellik değil bana göre.

survivor 2019 türkiye yunanistan

yunan erkekleri için izliyorum ama onun da bi sınırı var.

ayı sözlük chat

rabid streets için discord grubu kurmak istiyorum. kim oyunumla ilgilenir? hediye olarak oyunu bedava vereceğim discord grubundakilere. :)

köpeğe tecavüz eden genç

cinsel açlığın, sapıklıkla ilgisi yoktur. cinsel açlık, istediği insanlarla cinsel ilişki kuramamaktan gelir. ama köpeğe hallenmek bayağı bi iğrenç.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

çizdiğim karakterlere herkes bayıldı. ona gülümsüyordum.

alttaki yazar üstteki yazar başlıklarının amacı

susun, çöpçü kılıklılar ortalığı karıştırmaya çalışıyor. şaka şaka konuşun.

tsuki ni murakumo hana ni kaze

mutluluk uzun sürmez anlamına gelen japonca deyimmiş. anlamı da "ayın üstündeki bulutlar, çiçeğin üstündeki rüzgar". boşuna demiyorum japonlar hayatın anlamını çözmüş diye. aynı adda bir de touhou vokali vardır.

düzenleme: japon arkadaşıma sordum, gerçekten de böyle bir deyim varmış. gerçi deyim değilmiş, şiirden bir alıntıymış ama olsun.

rabid streetsşöyle bir ekran görüntüm var. eleştirileri özel mesajdan alayım.

la casa de papel

 spoiler!
ya bana mı öyle geliyor yoksa helsinki gay olduğu halde nairobi ile bir çekimi mi var? nolur olmasın öyle bi şey. saçmaaa. öyle düşünen varsa özel mesajla tartışalım.

çevrimiçi üyeler sekmesinin sıkıntısı

aslında serverdaki bir iki değişiklik ile düzeltilebilir bu durum.

ayı sözlük'ten beklenen hizmetler

mobil uygulama için para gerekiyor arkadaşlar. kodlama ücretinden bahsetmiyorum. app store'da yayınlama ücreti vs. yıllık 100 doları dark bear'ın bayılacağını ben mantıklı görmüyorum. ben bile boyalı dolap'ı kodlarken yıllık 400 lira harcayacağımı gördüğümde "lan bu ortam için gerekli mi gerçekten?" moduna girmiş ve iptal etmiştim site işini. ki benim sitede uygulamalar da olacaktı.

ayrıca dark bear'ın o girişime gireceğini ben şahsen düşünmüyorum. dark bear'ı seviyorum ama bu konuda pek oralı olmuyor. ne söylerseniz söyleyin, hiç sallamıyor bile. zamanında çok uğraştım siteyi baştan yazalım falan diye, ama yok direk almışlar hazır bir sözlüğü, düzenlemişler. tabi kendi siteleri, ben karışamam o konuda.

ayrıca sitenin tekrar yazılması gerekebilir uygulamasını yazmak için. onu da söyleyeyim.

mirin

japon yemeklerinde kullanılan bir şey. tadı şekerin daha hafif versiyonu ama çok da öyle bi aman aman özelliği yok.

ayı sözlük chat

eşcinsel dostu şehirler

www

  • /
  • 225
  • /
  • 41

evde şampuan yapmak


sextortion scam


tsuki ni murakumo hana ni kaze


mirin


power is beauty


dqn


komik ayı sözlük reklamları


ransomware


goji berry


citymapper


eski entryleri görünce utanmak


intihar müzikleri


<


depresyondayım


nosql


liman yok


göbelek


ağı çiçeği


diablo 1


içime boşal diye inleyen pasif


  • /
  • 41

evde şampuan yapmak

setil alkol yazacaktım google zira merak ettim. aramaya setil yazdığım gibi çıkan sonuçlar tatlı gözlerimi yaşarttı.

etil alkol haram mı
etil alkol abdesti bozar mı
setil alkol fiyat
setil alkol caiz mi

ayı sözlük'te keşfedilen ilk yazar

malesef sendin orospu çocuğu

senin bokun ne renk

boğaziçi üniversitesi lgbti çalışmaları kulübünün hazırladığı saçma sapan kampanyanın saçma sapan mottosu. bokunu çıkarmak bu olsa gerek. hiçbir zaman beni temsil etmediniz edemezsiniz de. bizden nefret edilsin, lince uğrayalım diye çok uğraşıyorsunuz çünkü. toplumdan kopacağım diye eşcinselleri bu kadar uç noktalarda yaşayan abuk insanlar gibi göstermenizden bıktım. sizle aynı değilim olmayacağım. eşcinsellik bireyseldir, siz onu tek bir yaşantı tarzının içine sokup hepimizi toplumdan ötekileştirmek için çabalıyorsunuz. işe yarar bir kampanyanız, anayasa ve tck ile ilgili düzenleme talepleriniz varsa amenna ama eşcinsellik bu değil. sizin yüzünüzden homofobik pisliklerin hakaretlerini okumaktan sinir krizi geçireceğim yakında.http://kaosgl.org/sayfa.php?id=17978

ekşi sözlük'teki homofobik dangalaklara gün doğmuş. onların da...
https://www.eksisozluk.com/entry/8676790...

feminist feminen erkeksi panseksüel dişi erkek

bütün kimliklere karşı çıkıp hepsini aynı bünyede topladığını iddia ederek çoklu kimlikli haliyle kimliksiz olduğunu beyan eden erkektir. toplumsal etiketlere karşı olduğunu söyler fakat birine kendini tanıtırken beş yüz adet kimliğini hiç çekinmeden ardı ardına sıralar. ezilmişlerin, ötekileştirilmişlerin yılmaz savunucusu olduğunu dile getirirken tutarsız bir yamalı bohçayı andırır. eleştirilemezdir, ani parlamaları vardır, sinirlendiği insanlara vurgulu bir şekilde tatlım diye hitap edip gözlerini arkaya doğru devirir. ne kadınlar, ne erkekler, ne de cinsel yönelimi dolayısıyla ezilenler için somut adımlar atmıştır. sadece reklamı ve şov yapmayı sever, ilginin ve sahne ışıklarının üstünde olmasına bayılır. panseksüel olduğunu iddia etse de yalnızca pazuları dar gömleğini yırtan mahalle abileriyle birlikte olur. rengarenkliği samimiyetsizce ortaya attığı bir palavradan ibarettir.

xhamster

sık kullanılanlar listemin favorisi

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

evet arkadaşlar kimler geliyor? katılan yazarlara homojen dergi ve 17 cmlik küçük bir hediyem olacak.

travestiyle seks yapmak eşcinsellik mi

eşcinsellik olduğunu düşünmüyorum, sonuçta o kişi sadece erkek vücudunda olan bir kadın. tavrıyla, giyimiyle bir kadın. sadece erkeklerden hoşlanan bir kişinin de gidip travestilere ilgi duyduğunu hiç duymadım. erkeklere ilgi duyup bunu travestilerle bastıran kişiler var elbet ama bu durum zaten problemli bir durumdur, örnek gösterilemez.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

şişkolara benden bir artı bir favori garantisi, ilk fotoğrafa özel nickaltı yorum, beşinci günün şafağına kadar günaydın mesajı, paylaşımı takip eden ilk cumaya özel hayırlı cumalar mesajı.

aktifim ben gay değilim

ayı sözlük chat

iki pohpohlanıp kendini zirvede hisseden, sözlüğü benimsemek yerine satın aldığını düşünen, yazarların emeklerini çöpe atma çabasına kendini tamamı ile adepte etmiş ve üzerine '' acaba daha ne kadar aşağılayabilirim? '' kompleksiyle, aklıyla değilde g*tüyle düşünen yazarların var olduğunu bilmek dahi güzel.
yazarlarla uğraşmaya devam edin anam zamanı gelince cevapları kibar ama bi' o kadar da hassas yerlerinize dokunacak şekilde alacaksınız.

Toplam entry sayısı: 4498

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

sözlükteki umursamazlık

4 kişi yeni lgbt sitemizi konuşuyoruz ve gerisi ortalıkta yok. sorsan herkes aktivist, herkes ilerici. tabii ki konuşmak zorunda değilsiniz de en azından lgbt insanları sanki sizin umrunuzdaymış gibi davranmayın. seks başlığı açsaydık üşüşürdünüz hepiniz. gruptaki kişilerin o beğenmediğiniz lezbiyenler ve genderfluid'ler olması ironik. stonewall isyanını da translar zenciler başlatmıştı. onları da sevmiyorsunuz ya.

herkes bana asılıyor gay'i

sözlükte de çok bulunan bir gay tipi. bir mesaj atıyorsun, bi soğuk davranmalar falan. sanki sikmeye mesaj atıyoruz.

lezbiyen arkadaşlık sitesinin olmayışı

aslında güzel fikir veriyorsunuz. açalım bi tane lezbiyen sitesi, lezbiyenler yararlanıversin. süper olur.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

ayı sözlük itiraf

abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

çıldırdım

kendisine yapılan yardım karşısında kösteklik yapan yazar. yok terbiyesizmişim de, ırkçıymışım da. sen dua et ben sana yardım ettim, yoksa rüyanda bile zor görürdün o insanları.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

videodakiler gay değil. drag galiba. zaten bu tiplere bakıp da aşağılamamak olmazdı. insanlar gaylik adı altında türlü maymunluklar yapabiliyor. arap şerefsizini savunmuyorum elbette ama birbirilerini yemelerini istiyorum sadece.

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.