sphynxinator

Durum: 4734 - 74 - 18 - 4 - 12.11.2019 13:30

Puan: 60100 - Sözlük Kevaşesi

5 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Coco Shea
  • /
  • 237

beyaz misk

parfümeride hayvansal kaynaklı olmayan, sentetik olarak üretilen misk kokularına, aroma kimyasallarına verilen addır.

istanbul

bir işlem için gitmem gerekiyor buraya. sarnıçlara da tekrar ziyarette bulunacağım, yaşasın. istanbullu arkidişler kızacak ama yemin ediyorum istanbullular it gibi yaşıyorlar. öğrenciler, bir sınıfa 100 kişi giriyor. yaya geçidinde arabalar yol vermiyor. çomar ve suriyeli dolu her yer. metroyu beklerken 250 kişi yan yana duruyor. otobüs her dakikada 2 cm ilerliyor. geyler "ayy yaşasın erkek bulucam" umuduyla gidiyorlar, sonra bi adam, üzerlerinden geçiyor, aldatılıyorlar ve gelip buraya ağlıyorlar. kaymağı laçolar yiyor, biz sizi dinlemek zorunda kalıyoruz. ama iki referans bulup yurtdışında iş bulmak istiyosanız iyi. aslında yunanlar'da kalsaymış iyiymiş bu şehir. çünkü yapılanma o kadar boktan ki, çevreye bakınca gözünüz ağrıyor. kuzenim yunanistan'a taşınmış olmasaydı gider dururdum. eğlenceli.

donald trump

harika bir adam ya. böyle komik ve troll bir adam olamaz. bu adam, internetteki trollerin birleşiminden oluşmuş olabilir. bizimki gibi de değil bu, trollükleri eğlenceli. hilari kaltağı seçilseydi kötü olurdu. ama bu adamın hilarişko'yu sinir etmesi çok eğlenceli. bildiğin lise tarzı espri stiliyle, hilari'yi alaya alan şeyler paylaşıyor. tek rahatsız olduğum durum, pedolarla iş birliği yapması. adamın yanındakilerin çoğu pedo.

lgbt hareketini eleştiren eşcinsel

whataboutism'in güzel bir örneği sergilenmiş ilk entry'de

"peki eleştirenlerin bir şey yapmaması hakkında ne yapacağız?"

nereden biliyorsun eleştirenlerin bir şey yapmadığını? belki bir şey yapamıyorlar? adam kolunu kıpırdatsa hemen içeri atılıyor. ne yapsın millet, parası yok, işi yok, doğru dürüst gezemiyor, rahat sikişeceği ortamı nasıl yaratmaya çalışacak? sabah uyanıyor, kafanın %95'i "nasıl hayatta kalırım?" tarzı sorular ile dolu.

eğer insanlarla aynı psikolojide değilseniz, ya da aynı psikolojiyi yaşamamışsanız, onları anlamanız imkansız. genellikle bakıyorum da "eşitlik, lgbt dayanışması" falan diye bik bik ötenler hep zengin, dertsiz tasasız kesim oluyor.

"ben şişman eşcinsel kadınım ama bazen türban takıyorum ve erkeklerden hoşlandığım da oluyor. ben türbantakabiliramaeşcinselolmayabilenseksüelim. bunu ezberleyin yoksa faşistsiniz."

batıdaki aktivizm mantığı bu şekle doğru evriliyor. ve kesinlikle ve kesinlikle, lgbt özgürlüğünü almış ülkelerdeki insanlar, hiçbir şekilde diğer ülkeleri umursamıyorlar. isterseniz internetteki haberlere dikkat edin. adam ingiltere'de yaşıyor, lgbt wiki sitesi açmış ama "sadece ingiltere'deki lgbt olaylarını yazıyorum" diyor. yani tabii ki herkes her şeyi umursayamaz, ama yani sizin de "siz önemsemiyorsunuz. :( :( biz önemsiyoruz, yalnızız yardımcı olmuyorsunuz ühü ühü" psikolojinizi sikesim geliyor.

lgbt topluluğu diye bir şey yoktur. hiçbir üyesinin birbiri ile eşit imkanlara sahip olmadığı bir topluluk olamaz. lgbt deniyor, ama lgbt bireyleri, birbirleriyle aynı şeyleri düşünmüyorlar. birisi "amlı erkek sikmek geyliktir" diyor, birisi "sadece yaraklı heriflerle ilişkiye girmek gerekir" diyor. birisi "insanlara ad vermekten vazgeçin" diyor, birisi "adlar önemli" diyor.

bu arada, kimsenin lgbt'leri salladığı yok. o apple'ın falan umursadığını söyleyip, logosunu gökkuşağı renklerine boyaması, hep kapitalizm kaynaklı şeyler. pembe kapitalizm kavramı olmasa, kimsenin umrunda olmazdınız, emin olun. eşcinselleri umursadığını söyleyen yerlere parasız gidin bakalım sizi umursayacaklar mı? bu arada lgbt hareketi o kadar çok tiksinçleşmeye başladı ki insanların gözünde, eskiden lgbt bayrağı görünce birileri, ilk verdiği tepki "ohaa çok iyi" oluyordu. şimdi internette falan görüyorum, inanılmaz sıkıcı ve politik bulunuyor. mainstream oldu artık lgbt savunuculuğu. oyunlarda pride adına eventlar yapıldığı zaman insanlar tepki gösteriyor. insanlar sıkıldı. lgbt'lerin ne istediği bile belli değil.

büyük ihtimalle bu düşünceler, işinize gelmediği ve hoşunuza gitmediği için, umursanmayacak ama önemli değil. roma döneminde de eşcinseller, köleleri umursamamıştı, ama hıristiyanlık geldiği zaman ilk olarak eşcinseller, çükünden sallandırıldı.

hepatit b

babamı benden alan virüs. çok korkuyorum bana da bulaşmıştır diye. kalbim küt küt atıyor. depresyona girdim. babamın tıraş bıçağını bir kez yanlışlıkla kullanmıştım belki oradan bulaşabilir diye düşünüyorum. babam virüsü 2013'te kapmıştı. 2016'da olduğum ameliyat için verdiğim kanda hepatit b yoktu. amcam sağlıkçı, ona sordum, "bulaşmaz, ama yine de hepatit aşısı yaptır" dedi. abimin doktor arkadaşı da "bulaşabilir ya, kontrole git" dedi. internette de bir bulaşır, bir bulaşmaz yazıyor, anlamadım.

iğrenç pis virüs. virüslerden o kadar çok nefret ediyorum ki, biyolojide yüksek lisans yapsaydım, virolojiyi seçerdim.

türk erkekleri

içindekiler: su, türk şurubu veya şeker, türk altı suyu tozu(türk içerir), hayvansal yağ, çağdaşlaşmayı önleyici, eşcinselleşmeyi önleyici(sodyum bieşcinsellüronat), türklüğü düzenleyici(türkik asit), lezzet verici(e621), sumak, patlıcan ezmesi(%11), renklendirici(paprika ekstraktı), sodyum benzoat(koruyucu).

avrupa veya kuzey amerika'ya ithal edilenlerde sodyum bieşcinsellüronat ve çağdaşlaşmayı önleyici yasak.

ürünlerimizde domuz yağı ve katkıları, gizlice konulmaktadır.

cem yılmaz

merhaba. ben gelecekten geldim. 2023'te çıkacak cem yılmaz filmi ile ilgili bilgi vereyim.

-başrollerinde cem yılmaz, ozan güven, zafer algöz ve özkan uğur var. çok şaşırtıcı değil mi?
-cem yılmaz, kurnaz ve yarım yamalak ingilizce bilen bir esnafı oynayacak.
-filmde en az bir tane yabancı dil konuşan ve türkçeyi yarım yamalak konuşan güzel bir kadın olacak.
-filmde en az bir tane ingilizce dilinde espri yapılacak. ingilizce bilenler "ahaha ilahi cem" diye iç geçirip elit hissedecek, ingilizce bilmeyenler "aa ahaha cem yaa" deyip çevresine bakıp gülecek.
-film istanbul'da çekilecek. beklemiyordunuz, değil mi?

2023'te size kabaran bir şey var.

bilinen ilk gay kulübü

her zaman olduğu gibi, her şeyin tadını yine zenginler çıkarmış.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

methylchloroisothiazolinone'un haram olması

üzücü. bir daha duş jeli ve şampuan kullanamayacağım.

gürültü kirliliği

diğer kirlilikler, kirlenen şeyleri belirtirken(su kirliliği, hava kirliliği, çevre kirliliği), gürültü kirliliği, kirleten şeyi belirtir.

denk denk gelmesini istediginiz an

tandem

sohbet uygulaması. ama bildiğimiz sohbet, arkadaşlık değil. birkaç insana mesaj atıyorsun ve konuşuyorsun, dilini geliştiriyorsun. bir japon'a mesaj attım, kesin ağzıma sıçılacak!!!

evde sakın denemeyin denilen faaliyetler

kaynayan yağa su atmayın. ya da atın, doğal seçilim olsun.

kürt erkekleri

içindekiler: kürt şurubu*, kürt altı suyu tozu(kürt içerir), türklüğü önleyici, kürtlük düzenleyici(kürdik asit), kürt ekstraktı, baharatlar, e621, renklendirici(karamel).

koruyucu içermez.

*eşşeğin siki.

denk denk gelmesini istediginiz an

methylparaben yalamak isterdim. methylparaben bağımlılığı var bende, yaşasın.

kuş

birkaç türünü hala sınıflandıramıyorlar. nereye koysak, dinazor olarak sürüngenlere mi, yoksa kuşlara mı diye düşünüyorlar ve kuşlara koyalım neyse diyorlar.

rusya

pufidik

ciddiye almadığım yazar. canım tartışma istemişti, o nedenle yazdım. karışıklıklardan keyif alıyorum da. bay.

pufidik

milliyetçi ve ırkçı olmadığımı kim söyledi ki? ben öyle bir şey söylemedim. kimsenin dilinden de nefret ettiğimi söylemedim. rusya'nın soykırımı tanımadığını da söylemedim. bilgili olduğumu da söylemedim.

yani böyle, bir şey söyleyemeyecek durumdaki birisi ad hominem'de çok başarılı oluyormuş onu fark ettim. bütün bu söylediklerime yanıt vermektense benim kişiliğime saldırmayı yeğliyor. sana tavsiyem, bu söylediklerini gerçek hayatta da söylemen. yani meydanlara gidip, türkiye'nin insan haklarına saygısızlığını dile getirebilirsin. kesin seni anlayışla karşılayacaklardır.
  • /
  • 237
  • /
  • 43

beyaz misk


methylchloroisothiazolinone'un haram olması


tandem


kuşların pipisinin olmaması


gengoroh tagame


yamete


game over


yasemin


unity 3d


hidrojenize bitkisel yağ


men.com


mukbang


win win


japonya'nın türkiye'yi kınaması


methylchloroisothiazolinone


sözlük klonları


palmiye


bağlamsal diller


uboachan


7chan


  • /
  • 43

kürt erkekleri

dağda yaşayan ve kara basarken kart kurt diye ses çıkartan türk erkeklerinin bir kısmı kürt erkekleri, diğer kısmı da super mario kart erkeklerine evrimleşmiştir. atın eyerinin altına konulan etten evrimleşen ve aynı zamanda 8. nesil anadolu region pokemonu olan kayserili ile karıştırılmamalıdır. bugün kürt, super mario kart, ve kayserili ayrımını yapmayı öğrendik; yarın da pazarda çürük beyaz türk ayıklama ve non-binary binali makyajı konuşacağız.

yamete

o kullanılırsa seks bırakılıp dövüş başlar :)

gülse birsel

zamanında gag ve avrupa yakasıyla yarmıştır. ne yazık ki yalan dünya o tadı vermedi.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

karasinek

çok sevimliler, özellikle ellerini ve kafalarını özenle temizlemeleri, tüm vücutlarını ovup kanatlarını düzeltmeleri izlemeye değer geliyor; bir de o uzun hortumlarıyla elektrik süpürgesi gibi zemini dolaşmaları.

hornet

hornet'teki mevcut düzen bozulmuştur. başlarda sadece golden gaylere yönelik bu uygulama zamanla kadın kıyafeti giymiş ücretli ergenler ile abazan kaymoncuların istilasına uğramıştır. golden gayler olarak biz, bu duruma sessiz kalamayız. bu yüzden hornet'te (bkz:golden gay devrimi) yapmanın vakti gelmiştir. vpnsiz girilebilen tek gay bulma uygulaması hornet'teki bozulmuş düzeni yıkmak her golden gayin vazifesidir. çünkü başka hornet'imiz yok.

alttaki yazara soracaklarım var

seni sikmek istiyor olabilir hazineci.. çünkü bir erkek bir başka erkeğe asla ama asla cansın ya da canımsın diyemez! lütfen o arkadaşı engelle hatta bize gönder hesabını şikayet edelim..

alttaki söylesene bi, kaç cm?

suriyelilerin türkiye'ye katkıları

katkıları taciz, tecavüz, gasp, hırsızlık, çocuk gelinler, ülkede bulunmayan hastalıkların hortlaması, türkiye vatandaşlarının alması gereken hizmetlerin sömürülmesi, islami terörizm, eğitimsizlik, gericilik diye gider.

ülkeden götürdükleri ise güvenlik, huzur, refah, stabilite, laiklik...

çok değil yüz yıl önce para uğruna 'türkün karnında altın var' diye halepi savunan türk askerinin karnını deşenlere üzülmem mi gerekiyor? araplar her zaman vahşi ve geri kafalı bir halktı, yüz yıl geçmiş olması bunu değiştirmiyor. eden bulur, inleyen ölür.

suriler türkiyede kalsın geyiğinin tek önemi kuzey suriyede yapılan etnik temizlik geri çevrilemesin diyedir aslında. kürtlerin bölge halkını sürüp burası 281181 yıldır bizimdi deme politikası taa hamidiye alaylarına dayanıyor, suriler kalsın diyen herkesin aslında bir beşinci kol olması hiç de şaşırtıcı değildir bu yüzden.

ayı sözlük chat

mastürbasyon

bağımlılık haline gelen insanlarda cinsel işlev düşüklüğü yapabiliyor. ama zor anlarda ise kesinlikle kurtarıcı :)

Toplam entry sayısı: 4734

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

kuasar vs astral

kuasar
-canlı ve enerjiktir.
-pozitiftir.
-ayı sözlük'te bir tane hesabı vardır.
-ayı sözlük'ün kokoşlarla dolu olduğunu bilir ve kendisine laf atılınca şakaya vurur.
-girdiği yeri neşeye boğar, renk getirir.
-yaşına göre 10 yıl falan olgun davranır.
-ahlaklıdır, evlenmeden olmaz.
-dersine çalışır.
-eksilenince güler geçer.
-safkan geydir.

astral
-cansızdır. insanın enerjisini alır.
-negatiftir.
-ayı sözlük'te bildiğim iki tane hesabı vardır.
-şaka yapınca küfür eder.
-girdiği zirveyi boğar. herkes erken dağılır zirveden.
-yaşından 10 çıkartın. odur.
-ahlaklı mı bilmiyorum onu.
-dersine çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok. büyük ihtimalle çalışmamıştır.
-eksilenince eksilendiği kişiye ağlar.

kuasar'ı trolleme yolları:
yoktur.

astral'i trolleme yolları:
-kaç kere moderatör olmasına rağmen, her zaman dark bear'ın moderatörlüğünü aldığından dem vurun.
-sözlüğün yarısıyla yattığını, yarısı ile yatışın yolda olduğunu söyleyin.
-eksileyin.
-negatif olduğunu söyleyin.
-türkler hakkında herhangi bir övücü yazı yazın.
-kürtler hakkında herhangi bir yerici yazı yazın.

not: ortamda astral olduğunu öğrenmek için uzay bilimi ile ilgili doğru bir bilgi atabilirsiniz. doğru bir bilgi olsa bile sizi düzeltecektir astral. üstü üstüne 2 lira farkla küfür de yiyebilirsiniz.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

ilk defa yenen yiyecekler

sözlükteki umursamazlık

4 kişi yeni lgbt sitemizi konuşuyoruz ve gerisi ortalıkta yok. sorsan herkes aktivist, herkes ilerici. tabii ki konuşmak zorunda değilsiniz de en azından lgbt insanları sanki sizin umrunuzdaymış gibi davranmayın. seks başlığı açsaydık üşüşürdünüz hepiniz. gruptaki kişilerin o beğenmediğiniz lezbiyenler ve genderfluid'ler olması ironik. stonewall isyanını da translar zenciler başlatmıştı. onları da sevmiyorsunuz ya.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

ilk defa yenen yiyecekler

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

çıldırdım

kendisine yapılan yardım karşısında kösteklik yapan yazar. yok terbiyesizmişim de, ırkçıymışım da. sen dua et ben sana yardım ettim, yoksa rüyanda bile zor görürdün o insanları.

hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

videodakiler gay değil. drag galiba. zaten bu tiplere bakıp da aşağılamamak olmazdı. insanlar gaylik adı altında türlü maymunluklar yapabiliyor. arap şerefsizini savunmuyorum elbette ama birbirilerini yemelerini istiyorum sadece.

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.