sphynxinator

Durum: 3649 - 9 - 5 - 0 - 19.04.2018 17:26

Puan: 33264 - Sözlük Kaşarı

3 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 183

8-bit art

en iyi anime müzikleri

rabid streets

rabid streets

oyun artık online olmayacaktır ve artık oyunda irem adında bir hayat kadınını canlandırıyorsunuz. telefona değil de pc'ye çıkıyor.
hayat kadını yerine daha iyi bir sözcük grubu biliyorsanız yeşillendirin lütfen. (ingilizce ve türkçe)

8-bit art

benim yeni oyunum olan rabid streets de piksel art'a sahiptir.

yazarları şu anda mutlu eden şeyler

çocuklar duymasın'daki tutku'yu izlemek.

değeri yokluğunda anlaşılan şeyler

insanı dolgunlaştıran şeyler

çocuklar duymasın

bu dizide tutku'ya hayran olan bir benim galiba. oyunculuğu çok hoşuma gidiyor. tutku'nun bulunduğu sahnelerde çalan müzik de çok hoşuma gidiyor. arkaplanımda çalsın sürekli.

gurmereyon

sakın bu siteden alışveriş yapmayın. aldığım ürünler, 5 gündür elime geçmedi. yorumlara baktım ki kandırılan bir ben değilmişim. dikkatli olun. paranızı kaptırmayın benim gibi.

ayı sözlük yazarlarının cinsel yönelim dağılımı

erkeklere pasif olmayı tercih eden trans erkek biseksüelim.

şaka şaka ipneyim.

ayı sözlük chat

kimse cennet mahallesi açılış müziğine laf etmesin. hıh.

ayı sözlük itiraf

bugün çocuğun birisi beni koliye çağırdı, giderken şarjım bitti, kayboldum istanbul sokaklarında. sonra çocuk küstü, kalakaldım öylece. suçlu ben miyim?

senseisplinter

kendisi benim yaşam koçum oluyor. ve ayrıca da kawaii.

ayı sözlük chat

bugün istanbul'da kayboldum. osmanbey'den mecidiyeköy'e yürümek zorunda kaldım. yarın levent'te oyun yapımcıları partim var lol.

cennet mahallesi

ayı sözlük yazarlarının kullandıkları laptop markaları

ayı sözlük yazarlarının korkuları

uçak korkusu evet hala yenemedim.

ayı sözlük chat

bebişler dokuz pub neresi acaba? mecidiyeköy'e yakın mı? gece gelebilirsem dönebilir miyim? :d istanbul'dan korkuyorum da ben.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

3 şubat'ta istanbul'da olacağım, şanslı mıyım nedir? gelmek isterdim ama orası neresi hiç bilmiyorum. belki kuzenle gelebilirim ama. aklımda bulunsun.
  • /
  • 183

8-bit art

sıkılmaya birebir. ilk okul seviyesi 8bitlik çalışmalarım devam ediyor.

system32

üstteki yazara aynen kanka diyesim geldi ama hayır. system32 deki tüm dosyalar silinemez silinen dosyalarda komut dosyaları olacağı için bilgisayarınız tekrar açılmayacaktır. format atmanız gerekecektir. kafanızda rahatlık olsun pc ye bulaşmayayım diyorsanız güzel bir çözüm.

etkileşim için duyar kasan sözde lgbti'ci çöp pop kraliçeleri

bu yolla uzay gemisi alacak kadar servet edinenler mevcut. listenin 1. sırasında her yeni albüm dönemi eşcinsel duyarı kasan ve promosyon bitince ortadan kaybolan kesha var. sevilmiyorsun!

sperm bankası da neymiş ne inşaat işçileri var

inşaat işçileri acil durumlarda cam kırılıp kullanılabilecek dölleme makineleri mi yahu sdllşv

aklıma şu geldi.

yazarların en çok yatmak istediği 10 kurmaca karakter

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği ilahiler

ayı sözlük chat

az önce metrobüsteyken twitter'ı açtım ve taymıma bir takım gay pornolar düştü. kafamı kaldırıp bakmamla yanımda duran dayıyı gözler faltaşı gibi ekranımı seyrederken yakaladım. hemen twitter'ı kapattım, o da kafasını çevirdi fakat sonra dikkat ettim, dakikada bir göz ucuyla ekranımı yoklayıp durdu belki yine açmışımdır diye. yol boyunca kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum.

frp

frp benim için milat noktasıdır 2 tane oyun yazdım oynat gm olarak bir oyuncu oldum o kadar zevkli bir oyun ki bulsam yemin ederim oynayacak kişilerin müridi olurum sabaha kadar oynarım o kadar çok özledim ki kimi zaman vampir avcısı olduk kah orta dünya yarı elf yarı insan olduk kimi zaman power rangers evreni kurduk dağıttık ortalığı kimi zamanda marvel dünyası üzerinde ultimate senaryolar yazdık çok iyidi çok şuan frp başlığını açan yazar arkadaşa çok teşekkür ediyorum frp davetlerinide kabul ederim

rtük'e internet yayınlarını denetleme kararı verilmesi

modemleri yakalım elektiriği kim buldu onuda si.. ya arkadaş cumhuriyet devleti ama islam rejimi rtürk atatürke hakaret edenlere ceza vermiyor düşünceni savunurken terörist ilan ediliyorsun

ölünce düşüncelerimize ne olacak

Toplam entry sayısı: 3649

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

ayı sözlük itiraf

abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.

ayı sözlük itiraf

gay olduğum halde erkeklerle hiç cinsel ilişkim olmadı(öpüşme ve sevişme de hiç olmadı). anal ilişki ve düşüncesi bana çok süper geliyor.yatsın yanıma sikişsin sonra dönsün uyusun hali falan da güzel.

gözlüklü erkeklerin çok seksi olması

bir gerçektir. eğer bu kişi gözlüğü gözü bozuk olduğu için takıyorsa*, beyaz tenliyse ve birazcık saf gibi davranıyorsa*, seksi ve gözlüklü erkek tanımına uyuyordur. sporla da ilgilenmeli mutlaka. ama en önemlisi, bir bilim dalı ile ilgilenmesi gerekli.* "gel de yiyişelim" dediğiniz zaman "yahu olmaz ben biraz kuantum fiziği okuycam" derse tadından yenmez. sakın o erkeği kaçırmayın derim o zaman. beyaz tenini güzelce ısırabilirsiniz.

(bkz: gözlüklü erkek fantezim olduğunu söylemiş miydim)

sözlüğün bölüm sonu canavarı

sanıldığının aksine dark bear ya da bir başkası değildir. sözlüğün en derinlerinde, veritabanı'nın en gizli bölgesinde saklanan bir bug* canavarıdır. yarattığı büyük harfle yazılmış ya da hatalı yazılmış html tag'lerine bakıp bakıp güler. arada sırada da sözlükçüleri siteden atarak, onları yıpratmaya çalışır ve onlarla eğlenir. birkaç troll sözlük yazarı yaratmıştır ve arada sırada bunlara başlık açtırır. efsaneye göre dört dili yöneten* kişi sadece bu canavarı yenebilir. onun dışında ona ulaşmak imkansız gibi bir şeydir. arkasına php dilini almış ve diğer dillere savaş açmıştır.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.

cizredesavaşsuçuişleniyor

+hey patrick, bak ben şimdi neyim tahmin et.
-"salak" mısın?
+hayır patrick, cizre'de olanları bağıra bağıra söyleyen, duyar kasan bir insanım.
-eee fark ne?

kürtçenin tınısının kulağa hoş gelmemesi

doğrudur. kusuyormuş gibi konuşuyorlar. küçükken kafamızdan sözcükler uydurup, bir dil konuşuyormuş gibi yapardık. işte aynı o uyduruk dile benziyor tınısı. zaten hint-avrupa dillerinin çoğunluğunun tınısı iğrençtir. örneğin türkler, uzun süredir farsça diline çok özenmişler ama onun da tınısı iğrenç. "penbe" diye bir sözcük olur mu hiç? neredeyse bütün dillerde n ile b sesi yan yana gelince mb olmuş ama bunlarda olmamış. ne iğrenç bir şeydir bu. ya da hintçeyi ele alalım. b'lerin tuhaf söylenimi, d'lerin üst damaktan söylenmesi, öyk. üstelik bu üst damak seslerinden norveççede dört tane var. gerçi norveççede tını bu kadar bozulmuyor. bütün dünyaya yayılmış bu dillerde en fazla 6-7 tane güzel tınısı olan dil var. onlar da konuşa konuşa düzelmiş. başta onlar da bok gibiymiş.

bu söylediklerimden rahatsız olan, rusça konuşulan bir video açsın, dinlemeye çalışsın bakalım. kaç saniye dayanabilecek.

türk polisi

bir an önce sözlükteki kürt sevici şerefsizleri de gebertmesini istediğim kahramanlar.