sphynxinator

Durum: 3582 - 132 - 24 - 7 - 23.10.2017 22:30

Puan: 29082 - Sözlük Kaşarı

3 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 180

en muhteşem üçlü

ayı sözlük itiraf

kendime cadılar bayramı için dantelli, boydan, siyah bir elbise örsem cd mi olurum?

üstteki yazar

aklımda, cümle sonlarındaki anlamsız sözcükleri ile bağdaşlaşmış. iyi anlamda ama. en sevdiğim sözcüğü "miyokk".

depresif metal

lise dönemlerimde sıkça dinlediğim metal türüydü. depressive black metal diye de geçer. en sevdiklerim şunlar:


vliegendenederlander

aklıma nedense azgın, erkeksi ve libidosu yüksek bir üyemizmiş gibi geliyor. böyle paçalarından erkeklik akıyormuş falan, dolu kölesi varmış, günde 10 kere sevişiyormuş gibi. anlatabildim sanırım. :)

üstteki yazar

kötü anlamda söylemiyorum, ama pek bir şey ifade etmedi galiba. belki boza ya da boyoz falan.

3 numara saç

şu anki saç stilim. değiştirmeyi düşünmüyorum.

telaffuzu zor kelimeler

:çd

:d simgesinin yanlış yazılmış hali. eskiden msn'de bu kısayola saçma sapan bi smiley atardık, yanlış yazınca o çıkardı. çok komik olurdu.

beyin yakan spongebob müziği

sailor moon

japoncada seiraa muuun diye okunuyor.

pembe yunusların pesbembe olması

norveçli balıkçılar

çok merak ettiğim bir erkek türü. ellerini neden sürekli kremliyorlar acabağ?

erkeği çekici yapan detaylar

sosyal ortamlarda yazıştığınız birini kibarca reddetme yolları

ayı sözlük yazarlarının becerileri

üzerinde ritim tutulamayan müzik

daha demin sözlükten bir arkadaşın attığı video ile farkına vardığım durum. aşağıdaki şarkıya ritim tutulamıyor elle. neden böyle anlamadım. müziği bulabilen varsa yeşillendirsin bu arada. (adnan oktar ve kedicikleri içerir)

astral'e teşekkürler. müziğin adı enty imiş. saad lamjarred söylüyor.

beyaz üzümün beyaz olmaması

yeşildir. yeşil üzüm olmalı doğrusu.

kırmızı soğanın kırmızı olmaması

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

  • /
  • 180

üstteki yazar

seviyorum kendilerini tellak bey ne fenasınız hee.

üstteki yazar

yapacağım ilk gangbang organizasyonunda kendisine teklif götüreceğim porno starıdır.

sphynxinator

saçlarını 3 numara yaparak seksilik skalasını arşa taşıyan yazar. henüz görmedik ama duyumlar geldi. ya böyle elimizi saçının üstünde gezdirip saç uçlarının avuç içine batması ile irkilmemiz çok tatlı olurdu bence. myess

bir şeyh ile para karşılığında yemek yedim

açıklamının devamında ise “ yemekten sonra bana sehy’in gösterdi” demiştir.

cuma'ya gitmiyor musun diye soran insan

yarın merkez kapu camisine sabah namazını kılmaya gidiyor muyuz diyerek karşılık verdiğim insan tipidir.

ben müslüman değilim, cenabet'im veya içki vergisi alan devletten, maaş alan imamın arkasında sâf tutmam diyerek de karşılık verilebilir. *

gay dating uygulamaları

sadece seks amaçlı bir kültür yarattıklarından ve bazı uygulamaların uzun soluklu ilişkiler arayanlara yönelik düzenlemeler yaptığından bahsediliyor.

https://www.vice.com/en_nz/article/xw8dw...

vahşi kum kedisi

yakın zamanda soylarının tükendiği haberleri çıkan ancak bir kaç hafta önce sahra çölünde yeniden görüntülenerek soylarının tükenmemesi mutluluk yaratan kulakları ve benekleri ile dikkat çeken evcilleşmemiş kedi türü. kedigillerin en nadir rastlananı.

sadece geceleri dışarı çıktıkları için ve fotoğraflanamadıklarından uzun zamandır yaşam bulguları şüphede idi. orta asyada da yaşamakla birlikte asıl yaşam alanları kuzey afrika çölleri. miyokkk çok dadlu bu ^^hiç doğmamış olmak

ne kadar şanslılar , bizden ilerisini görecekler.

ne kadar şanssızlar , onlar da ölecekler.

pembe yunusların pesbembe olması

amazon havzasının en havalı memelileri olan pembe yunuslar öylesine pembe ki adeta pespembe hatta pür-pempppe.

insanın kucaklayası geliyor. myeehadnan oktar

Toplam entry sayısı: 3582

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

ayı sözlük itiraf

abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.

ayı sözlük itiraf

gay olduğum halde erkeklerle hiç cinsel ilişkim olmadı(öpüşme ve sevişme de hiç olmadı). anal ilişki ve düşüncesi bana çok süper geliyor.yatsın yanıma sikişsin sonra dönsün uyusun hali falan da güzel.

gözlüklü erkeklerin çok seksi olması

bir gerçektir. eğer bu kişi gözlüğü gözü bozuk olduğu için takıyorsa*, beyaz tenliyse ve birazcık saf gibi davranıyorsa*, seksi ve gözlüklü erkek tanımına uyuyordur. sporla da ilgilenmeli mutlaka. ama en önemlisi, bir bilim dalı ile ilgilenmesi gerekli.* "gel de yiyişelim" dediğiniz zaman "yahu olmaz ben biraz kuantum fiziği okuycam" derse tadından yenmez. sakın o erkeği kaçırmayın derim o zaman. beyaz tenini güzelce ısırabilirsiniz.

(bkz: gözlüklü erkek fantezim olduğunu söylemiş miydim)

sözlüğün bölüm sonu canavarı

sanıldığının aksine dark bear ya da bir başkası değildir. sözlüğün en derinlerinde, veritabanı'nın en gizli bölgesinde saklanan bir bug* canavarıdır. yarattığı büyük harfle yazılmış ya da hatalı yazılmış html tag'lerine bakıp bakıp güler. arada sırada da sözlükçüleri siteden atarak, onları yıpratmaya çalışır ve onlarla eğlenir. birkaç troll sözlük yazarı yaratmıştır ve arada sırada bunlara başlık açtırır. efsaneye göre dört dili yöneten* kişi sadece bu canavarı yenebilir. onun dışında ona ulaşmak imkansız gibi bir şeydir. arkasına php dilini almış ve diğer dillere savaş açmıştır.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.

cizredesavaşsuçuişleniyor

+hey patrick, bak ben şimdi neyim tahmin et.
-"salak" mısın?
+hayır patrick, cizre'de olanları bağıra bağıra söyleyen, duyar kasan bir insanım.
-eee fark ne?

kürtçenin tınısının kulağa hoş gelmemesi

doğrudur. kusuyormuş gibi konuşuyorlar. küçükken kafamızdan sözcükler uydurup, bir dil konuşuyormuş gibi yapardık. işte aynı o uyduruk dile benziyor tınısı. zaten hint-avrupa dillerinin çoğunluğunun tınısı iğrençtir. örneğin türkler, uzun süredir farsça diline çok özenmişler ama onun da tınısı iğrenç. "penbe" diye bir sözcük olur mu hiç? neredeyse bütün dillerde n ile b sesi yan yana gelince mb olmuş ama bunlarda olmamış. ne iğrenç bir şeydir bu. ya da hintçeyi ele alalım. b'lerin tuhaf söylenimi, d'lerin üst damaktan söylenmesi, öyk. üstelik bu üst damak seslerinden norveççede dört tane var. gerçi norveççede tını bu kadar bozulmuyor. bütün dünyaya yayılmış bu dillerde en fazla 6-7 tane güzel tınısı olan dil var. onlar da konuşa konuşa düzelmiş. başta onlar da bok gibiymiş.

bu söylediklerimden rahatsız olan, rusça konuşulan bir video açsın, dinlemeye çalışsın bakalım. kaç saniye dayanabilecek.

türk polisi

bir an önce sözlükteki kürt sevici şerefsizleri de gebertmesini istediğim kahramanlar.