sphynxinator

Durum: 5111 - 55 - 1 - 0 - 26.02.2021 17:37

Puan: 65242 - Sözlük Kevaşesi

7 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Coco Shea
  • /
  • 256

kariyer.net

çok ilginç bir site. başvuru yapıyorsunuz, "aaa dönmediler :(" diyorsunuz, 4 ay sonra falan dönüyorlar.

sözlük yazarlarının meslekleri

kerebiç

aa ne güzelmiş. mersin ile sınırımız olmasına rağmen ilk kez gördüm (adını biliyordum). bizim burada satılmıyor.

ayı sözlük itiraf

müge çiçeğimin bir yaprağı sararıp düştü. sanırım ölecek. evet ağlayacağım, üzüldüm bayağı. dayanamıyorum sanırım böyle şeylere. çiçek açsın diye çok bekliyodum. neyse en azından aşk acısı çekmiyorum.

tulpar soğuk hava dalgası

antalya'ya sulu kar yağdıran hava dalgası. çok heveslendim sabah kalkınca her yer karla kaplanacak diye ama olmadı öyle bir şey. çok ezik bir hava dalgasıymış. sadece soğuğu var, o kadar.

bir erkeğin en güzel yeri

götüne penis girerken taşağı ile penisin arası.

edit: ahah seksi bir şeyler yazmaya çalışmıştım, 50'lik amcaların söylediği şeylere benzemiş.

burun kılı

uzun versiyonu en iğrendiğim şey sanırım. makasla kısaltıyorum ama çok fazla da kısaltmamaya çalışıyorum tabii ki. sadece dışarıdan bakınca burunun içinden selam vermesin.

insanları sevmek zorunda değilim tamam mı

sarılmak

seviştiğim bir adamla buluştuğumuzda, sevişmeden önce "nasıl başlayalım" demişti adam bana. ben de "sarılabilir miyiz?" demiştim. "sarılalım tabi" demişti ve sarılmaya başlamıştık. o an genel psikolojimin aksine çok sevildiğimi ve güvende olduğumu hissetmiştim. adama "biraz böyle sarılsak, ayrılmasak olmaz mı?" demiştim ve dakikalarca sarılmıştık. şu an durduk yere bu aklıma geldi ve hala sıcaklığını hissettim. ne güzel bir hismiş. (küçükken oyuncak ayıma sarıldığımda hissettiğimin cinsel versiyonu)

yazarların ruh halini en iyi anlatan videolar

60 yaş üstü aktif partner arayan şahıs

başıma bir şey gelmeyecekse benim bu. tabi sikişme partneri.

atatürk'ün lgbt bireylere bakışı

bu konuda atatürk'ün ne düşündüğünü bilmiyorum ama mantıken "yurtta barış, dünyada barış" ve "hayattaki en hakiki mürşit, ilimdir, fendir" diyen birisinin, biz
türkiye'yi işgale gelen yunanlarla "denize döküldünüz :) :)" diye dalga geçerken atatürk'ün yunan komutanı, ülkesine dönünce hapse atılacak diye ülkesine davet eden birisinin, işgalci güçlere yardım edip bizimle savaşıp bizi zor duruma sokan anzak'lara "oğullarınız burada toprağımızda güvende yatıyor" diyen birisi lgbt'ye mi karşı olacak? güldürmeyin. atatürk yaşasaydı eşcinsel evlilik serbest bile olurdu.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=LS8XUt4J...
michael gray'in the weekend adlı şarkısındaki synth, buradan esinlenmiş sanırım.

michael gray - the weekend
https://www.youtube.com/watch?v=N3kkNfH4...

sonra bunu dinleyeceğim:
https://www.youtube.com/watch?v=p_Tl5hSC...

https://www.youtube.com/watch?v=q0z08Opm...
sonra şöyle duygusal ve mistik bir müziğe geçiş yapacağım.

hiç düzgün bear olmaması

heteroların da başka sorunları var. bizde de nafaka derdi falan yok mesela. tabi türkiye'de bizim yaşadığımız sorunları yaşamıyorlar ama onlar da başka sorun yaşıyorlar. aşk aranmaz zaten. hiçbir kimse "aa şu adama aşık olayım" demez. hatta karşıdaki birisi benden "aşk beklentisi" içine girince korkuyorum mesela ben. beklentilerini karşılayamayabilirim. türkiye ile ilgili durum da iç açıcı değil tabii ki. biriyle sevgili olsan nereye kadar ilerleyecek ki ilişki? gay ortamı yok, paran yok, yasal birliktelik yok, topluluk seni dışlıyor. e öyle olunca da insanlar artık şefkat, sevgi gibi pozitif hisleri yitiriyor ve hayvani içgüdüler kalıyor.

beyin göçü

eskiden buna güvenip başka ülkelere giderim diye düşünüyordum da sanırım olmaz öyle bi şey. bende iq 60 falandır. dangalak dangalak hareketlerim var. bu mıymıylıkla hiçbir şeyi beceremem.

yüksek kafa

hiç duymadım böyle bir şeyi. yasadışı madde kullananlarla işim olmuyor. hemen engelliyorum. şükür hiç öyle birisi de mesaj atmadı.

murphy kanunları

benim en sevdiğim şu: "bir şeyi çok kasarsan olmaz, siktir edersen oluverir."

ayı sözlük itiraf

bir tane işe başvurmuştum, coding challenge verdiler. ilkini yaptım, ama ilkine çok vakit harcadığım için ikincisine vakit kalmadı. 25 dakikalık bir test yapmışlar. 1 saat falan yapsalardı rahat yetiştirirdim ama 25 dakika olunca sıçtım sanırım. gülme krizine girdim resmen. 30 saniye kala böyle kesileceğine razı olan bir inek gibi böyle acıklı acıklı bekledim. :)

sailor moon

silent hill 3'te de sailor moon referansı vardı.

sailor moon

sailor moon'daki simimsi, yıldızımsı sesler çok hoşuma gidiyor. klasik japon jenerikleri işte. şunlardan bahsediyorum:

  • /
  • 256
  • /
  • 45

ilahi


dünyadan uzak


youtube'da müzik parçalarına yorum olarak ibretlik sözler yazmak


2006


yeterince puanı olduğu halde telegram grubuna girmeyen yazar


müge


sichuan biberi


televizyon kanalı listesi


beyne meyve aroması gelmesi


covid-19 aşıları


extinct in the wild


mers


portakal aroması


tencent


sars-cov-2


orthomyxoviridae


filoviridae


lyssavirus


coronavirus


retrovirus


  • /
  • 45

bülent ersoy

zenginin malı züğürdün çenesini yorar derler ama muazzam boyutlardaki mirasını diyanet vakfı ve türk eğitim vakfına* bırakacağını açıklamış olması bir ara konuşulmuştu. bir dönemler "rakibi" olan zeki müren de mirasını eşcinsellere en çok ayrımcılık yapan kurumlara bırakacağını açıklamıştı. bu durum kimine göre "kabullenememe sendromu"nun tipik örneklerinden biridir. bir de ölümlerinden sonrasını bile garanti almaya çalışmak gibi bir durum olarak da düşünülebilir.*

istediğini yapar elbet, kendi mirası ama o kadar da büyütülecek bir karakter değildir lgbti dünyasında. zeki müren gibi o da eğlendirdi insanları bolca, orası kesin. her ikisi de iyi yaşadı, bol kazandı ve herkes gibi işlerine ne gelirse onu yaptı.

miras haberi:
http://bianet.org/bianet/toplum/160722-b...

kendisi hakkında yaptığı komik bir filmden "manidar" bir delirme sahne gelsin.*

hiv

aslında insanların %99'unun hakkında yanlış bilgiler edindiği virüstür. öncelikle hiv taşıyarak senelerce "yaşayan" insanlar sandığınızdan çok daha fazla. hiv demek asla ölüm değil. semptomları hafifleten bir ton ilaç var ama tabi ki bu ilaçlar ekonomik yönden çok zorlayıcı. ayrıca uzun süren tedavi sonrasında b=b durumuna ulaşan hasta sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. b=b demek ise belirlenemeyen=bulaştırmayan demek yani bir süre sonra vücudunuzda virüs belirlenmeyince iyileşmiş sayılıyorsunuz. ayrıca tükürük ve öpüşmeyle bulaşmaz. ve hiv tarihinde oral seks ile bulaşan tek bir hiv vakası yoktur. ne olursa olsun her cinsel ilişki sırasında düzenli kondom kullanılırsa hiv'e yakalanma ihtimaliniz neredeyse yok. kondom kullanarak hiv+ ve hiv-'ler cinsel ilişkiye sağlıklı bir şekilde girebilirler. son olarak testiniz hiv+ çıkınca asla yalnız olduğunuzu düşünmeyin. çünkü türkiye çapında hiv taşıyıcısı bireylere her yönden destek olan çokça vakıf, dernek, kuruluş var. pozitifiz.org ise bunlardan sadece bir tanesi ve en çok faaliyet göstereni. bu vakıflarla iletişime geçmekten çekinmeyin, ayrıca hiv hakkında bilgi almak için bu vakıfların online konferanslarına katılabilirsiniz.

internette videosu olanlar

gülşen

gülşo lgbti ye sahip çıkmış rte ye laf sokmuş.
yürek mı yedin dicem ama gülşodaki yürek kimsede yok zaten.

https://www.birgun.net/haber/sarkici-gul...

gülşen

gülşen

sezen aksu, yıldız tilbe, ayşegül aldinç gibi efsaneleri hesaba dahil etmeden türk popunda kadınlarda en beğendiğim kişi. hatunun kendi sözleri ve bestelerini yapıyor olması ayrı bir güzel. kimseyle didişmemesi de güzel. şu sözlerin güzelliğine bak. *

ayı sözlük yazarlarının idolleri

farklı dallarda idollerim var.

erşan kuneri: film yapımcısı (sanat)
tosuncuk: çiftlik bankı kuran (girişimci)
ahmet özal: babasını kimin öldürdüğünü halâ bulamayan (siyaset)
çatlak şanzel: bilmeyenimiz yoktur (müzik)

üniversitede solcu öğrenci playlisti

grup yorum
kızılırmak
ahmet kaya
ilkay akkaya
grup çığ
nurettin rençber
kazım koyuncu
kardeş türküler

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

"eşcinsel olsaydım seninle birlikte olurdum" ne kadar saçma salak bir bahane. bu eşcinsel olsa ne olacak bu sefer de " madem evlenemiyoruz çıkmamızın ne gereği var, sevişelim ama ben ciddi düşünmüyorum" falan derdi. hem toplum baskısından kaçayım hem de işimi gizli gizli yapayım demeye çalışıyor bu. aslında seviyormuş da falan filan. bunun yaptığı hem ayranım dökülmesin hem öteki olmasın demekten başka bir şey değil. buna gerekçe olarak da biseksüelim diyerek bahane yaratmaya çalışıyor. yürü lan gavat eşcinsel olsan ne yazar.

evli erkekler ile aşk yaşamanın sorunları

akşam 6'dan sonra telefonuna mesajına yanıt alamazsın
ayrıca halk arasında or*spu derler,
yuva yıkanın yuvası olmaz

Toplam entry sayısı: 5111

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

gamlı_baykuş

(bkz:#426408)

teşekkürler. eskiden ilgi manyağıydım, ama artık şimdi herifim olduğu için ilgiye gerek kalmıyor ve o nedenle böyle düzgün şeyler yazıyorum. şaka şaka evde kaldığım kesin olduğu için artık dramalı şeyler yazmıyom.

antalya'da kaş'taydık. koy koy gezdik, anlat anlat bitmez. bol bol karpuz yedik ve gül şerbeti içtik. kaktüs meyvesi de cabası.

lgbt hareketini eleştiren eşcinsel

whataboutism'in güzel bir örneği sergilenmiş ilk entry'de

"peki eleştirenlerin bir şey yapmaması hakkında ne yapacağız?"

nereden biliyorsun eleştirenlerin bir şey yapmadığını? belki bir şey yapamıyorlar? adam kolunu kıpırdatsa hemen içeri atılıyor. ne yapsın millet, parası yok, işi yok, doğru dürüst gezemiyor, rahat sikişeceği ortamı nasıl yaratmaya çalışacak? sabah uyanıyor, kafanın %95'i "nasıl hayatta kalırım?" tarzı sorular ile dolu.

eğer insanlarla aynı psikolojide değilseniz, ya da aynı psikolojiyi yaşamamışsanız, onları anlamanız imkansız. genellikle bakıyorum da "eşitlik, lgbt dayanışması" falan diye bik bik ötenler hep zengin, dertsiz tasasız kesim oluyor.

"ben şişman eşcinsel kadınım ama bazen türban takıyorum ve erkeklerden hoşlandığım da oluyor. ben türbantakabiliramaeşcinselolmayabilenseksüelim. bunu ezberleyin yoksa faşistsiniz."

batıdaki aktivizm mantığı bu şekle doğru evriliyor. ve kesinlikle ve kesinlikle, lgbt özgürlüğünü almış ülkelerdeki insanlar, hiçbir şekilde diğer ülkeleri umursamıyorlar. isterseniz internetteki haberlere dikkat edin. adam ingiltere'de yaşıyor, lgbt wiki sitesi açmış ama "sadece ingiltere'deki lgbt olaylarını yazıyorum" diyor. yani tabii ki herkes her şeyi umursayamaz, ama yani sizin de "siz önemsemiyorsunuz. :( :( biz önemsiyoruz, yalnızız yardımcı olmuyorsunuz ühü ühü" psikolojinizi sikesim geliyor.

lgbt topluluğu diye bir şey yoktur. hiçbir üyesinin birbiri ile eşit imkanlara sahip olmadığı bir topluluk olamaz. lgbt deniyor, ama lgbt bireyleri, birbirleriyle aynı şeyleri düşünmüyorlar. birisi "amlı erkek sikmek geyliktir" diyor, birisi "sadece yaraklı heriflerle ilişkiye girmek gerekir" diyor. birisi "insanlara ad vermekten vazgeçin" diyor, birisi "adlar önemli" diyor.

bu arada, kimsenin lgbt'leri salladığı yok. o apple'ın falan umursadığını söyleyip, logosunu gökkuşağı renklerine boyaması, hep kapitalizm kaynaklı şeyler. pembe kapitalizm kavramı olmasa, kimsenin umrunda olmazdınız, emin olun. eşcinselleri umursadığını söyleyen yerlere parasız gidin bakalım sizi umursayacaklar mı? bu arada lgbt hareketi o kadar çok tiksinçleşmeye başladı ki insanların gözünde, eskiden lgbt bayrağı görünce birileri, ilk verdiği tepki "ohaa çok iyi" oluyordu. şimdi internette falan görüyorum, inanılmaz sıkıcı ve politik bulunuyor. mainstream oldu artık lgbt savunuculuğu. oyunlarda pride adına eventlar yapıldığı zaman insanlar tepki gösteriyor. insanlar sıkıldı. lgbt'lerin ne istediği bile belli değil.

büyük ihtimalle bu düşünceler, işinize gelmediği ve hoşunuza gitmediği için, umursanmayacak ama önemli değil. roma döneminde de eşcinseller, köleleri umursamamıştı, ama hıristiyanlık geldiği zaman ilk olarak eşcinseller, çükünden sallandırıldı.

herkes bana asılıyor gay'i

sözlükte de çok bulunan bir gay tipi. bir mesaj atıyorsun, bi soğuk davranmalar falan. sanki sikmeye mesaj atıyoruz.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

ilk defa yenen yiyecekler

alan turing

eğer eşcinselleri sevmeyen varsa, google translate gibi çeviri programlarını kullanmamaları gerekiyor. oyunları kesinlikle oynamamaları gerekiyor. çünkü yapay zekanın mucidi bu bilim insanıdır. oyunlarda da yapay zeka bolca bulunur bildiğiniz üzere. kısacası yapay zekayı kullanan hiçbir şeyi kullanmasınlar. ne de olsa pis ellerimiz değdi o şeyi icad ederken. şeytan işi bu yapay zeka. robotlar canlanıp bizi öldürebilir.

keşke yaşasaymış da sahil kenarında iki üç muhabbet edeymişik diye düşündüren bilim adamıdır kendisi. heteroseksüel düzene karşı çıkmıştır, evlenmiş, ama çoluk çocuğa karışmamıştır. kısa bir süre sonra boşanmış zaten.

(bkz: hastayım bu adama ya)

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

çıldırdım

kendisine yapılan yardım karşısında kösteklik yapan yazar. yok terbiyesizmişim de, ırkçıymışım da. sen dua et ben sana yardım ettim, yoksa rüyanda bile zor görürdün o insanları.

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.

hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

videodakiler gay değil. drag galiba. zaten bu tiplere bakıp da aşağılamamak olmazdı. insanlar gaylik adı altında türlü maymunluklar yapabiliyor. arap şerefsizini savunmuyorum elbette ama birbirilerini yemelerini istiyorum sadece.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama