sphynxinator

Durum: 4586 - 9 - 1 - 0 - 20.08.2019 22:25

Puan: 57812 - Sözlük Kevaşesi

5 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Coco Shea
  • /
  • 230

devran çağlar

babacığımdan bir gün sonra da onun ölümü...

üzdü bayağı.

bana gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=cnvalS7a...

ayı sözlük sekiz yaşında zirvesi

skype'dan görüntülü buluşun isterseniz.

ayı sözlük chat

ayy çok fena deprem oldu antalya'da. birinci katta olmama rağmen beşik gibi oldu, öldüm sandım. tam da 17 ağustos videolarına bakıyordum. tahminim 5.6 falan.

düzenleme: oha ya 6.5 nedir. denizli'de olmuş.

karpuz

abim, yenilen ürünler hariç, bir üründe gördüğü zaman, "aaa, karpuzlu bak, sen bayılırsın" dediği meyve. cidden bayılırım, param yetiyorsa o ürünü doğrudan alıyorum.

acemibalikgibi

robolab

bu animasyon serisi bayağı hoşuma gitmişti ama bunda da aksiyon yoktu. sürekli bulmaca çözüyolardı. ama diyaloglar iyiydi. türk yapımı.

(bkz:mister simon ve jiggy jiggy)

https://www.youtube.com/watch?v=oNndzYWh...

evet bu animasyonun da çok ilginç bir atmosferi vardı dönemine göre.

mister simon ve jiggy jiggy

https://www.youtube.com/watch?v=uM9f4T21

hakkını yemeyeyim, 2004-2005 zamanları çok fena izlerdim bunu ama şimdi baktım da bayağı kalitesiz bir yapımmış. bir de bunun tuhaf robot versiyonu vardı.

tanım: çizgifilm gibi bi şey ama bulmaca falan çözüyolar sadece.

edit: bir de bunun tuhaf, güzel bi atmosferi var gibiydi o zamanlar. şimdi malca geliyo.

askerlik muafiyeti

askerlik muafiyeti düşünen yazarları bilgilendirebilirim. ben aşırı kilo ve okb yüzünden muaf olacağım. şu an 1 yıl tecil ettirdim askerliği.

tanım: askerliğe uygun olmadığınız gerekçesiyle gitmiyosunuz.

bu arada ben eşcinsel olduğumu psikoloğa söyledim ama nedense eşcinsellikten muaf olmadım. adını bile anmadılar.

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

yabancı dil bir tane, kariyersiz, kitap okumayan, orgu hafif öttüren, kendi küçük bestelerimi yapan versiyonuyum.

kürtçe küfürler

kürtçenin kendisi küfür gibi zaten.

show tv

yeni adı güldür güldür tv olsun.

türkiye

deep web'de, vatandaşlarının tc numarası sızdırılmış halde duruyor. indirip bakabiliyorsunuz 50 milyon kişinin tc'sine. the hidden wiki'de var linki.

mortal kombat

-tekken ve street fighter'ın aksine, bu oyunda illa bir karakter, serinin bir oyununda görünmeyecektir. örneğin serinin ana karakteri diyebileceğimiz liu kang, mortal kombat deadly alliance'da görülmez(öldürülmüştür çünkü). raiden mortal kombat 3'te görünmez. bütün oyunlarda görülen tek karakter sub-zero'dur, ama bu sub-zero'lar iki türdür aslında. ilk sub-zero, daha sonra noob saibot olmuştur.

-ilk kez umk3'ün ev konsolları versiyonunda görülen rain, ilk kez umk3'ün demosunda görülmüş ve "kesin bu gizli bi karakter lan" düşüncesi yaratmıştır oyuncularda. oyunda yoktu tabi. prince'in purple rain şarkısına göndermedir.

-mortal kombat'taki karakterlerin azımsanmayacak bir bölümü, sadece söylentilere göre oluşturulmuştur. ermac, mk1'deki oyun hatası söylentilerine göre şekillenmiştir. skarlet, mk2'deki oyun hatası söylentilerine göre şekillenmiştir. frost, "sub-zero'nun kadın versiyonu gelecekmiş lan" söylentilerine göre oluşturulmuştur. bir de ilginç bir söylenti daha vardı. bu söylentiyi ben kuzenimden, 2000'li yılların başında duymuştum. söylentiye göre, ileriki oyunlarda hara-kiri olacaktı. bir süre sonra da bu gerçekleşti(mk deception). bu bana göre çok ilginç bir şeydir, çünkü bu söylenti yurtdışında yoktu.

-oyunda glitch'ler çok büyük yer tutar. ayrı bir kültürdür. en çok bilinen glitch, johnny cage'in birden fazla kafa çıkarma fatality'si glitch'idir. hatta yeni oyunlarda buna bir gönderme bile yapıldı. ayrıca, türk arcade kültüründe mk1 glitch'lerinin çoğunun bir adı vardı. örneğin "kapı çıkartma".

aklıma bunlar geldi. geldikçe eklerim daha.

eşcinsel oğlu için çocuk doğuran kadın

anladığım kadarıyla çocuğunun sevgilisi ile sikişmiş annesi. gay sevgilisi kadını sikmiş olabilir. yani bankadan sperm almış da olabilirler.

darbeci murat tekin

niye darbeci diye başlık açıyorsun?

ayı sözlükteki death grips düşmanlığı

"death grips ile ilgili paylaşım yapmayın yaa :( bıktımmm. :( :( :( ben sözlüğü terk ediyorum."

diyecek pembe götlü sığırlar doluşur bu başlığa, aman diyeyim.

kimin hangi müziği dinleyeceğine sen mi karar vercen amk sığırı.

şeyma subaşı

hidroklorik asit ile hyalüronik asiti birbirine karıştırıyor deniyor.

ayı sözlük chat

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

nasıl robot olunur

1-ayı sözlük'e girin.
2-üyeliğinizle giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi yazın.
3-captcha testini çözemeyin.
4-tebrikler, artık bir robotsunuz.
  • /
  • 230
  • /
  • 42

robolab


mister simon ve jiggy jiggy


askerlik muafiyeti


nasıl robot olunur


bayanlar baylar


copypasta


kız babası olmak gavatlık değil mi


gate


echos


bizans ilahileri


joe swanson


meg griffin


shubuo


tartrazin helal midir


ajinomoto


daisy's destruction


333 333 333


işte bunalmak


elsagate


fluidage


  • /
  • 42

hornet

hornet'teki mevcut düzen bozulmuştur. başlarda sadece golden gaylere yönelik bu uygulama zamanla kadın kıyafeti giymiş ücretli ergenler ile abazan kaymoncuların istilasına uğramıştır. golden gayler olarak biz, bu duruma sessiz kalamayız. bu yüzden hornet'te (bkz:golden gay devrimi) yapmanın vakti gelmiştir. vpnsiz girilebilen tek gay bulma uygulaması hornet'teki bozulmuş düzeni yıkmak her golden gayin vazifesidir. çünkü başka hornet'imiz yok.

alttaki yazara soracaklarım var

seni sikmek istiyor olabilir hazineci.. çünkü bir erkek bir başka erkeğe asla ama asla cansın ya da canımsın diyemez! lütfen o arkadaşı engelle hatta bize gönder hesabını şikayet edelim..

alttaki söylesene bi, kaç cm?

suriyelilerin türkiye'ye katkıları

katkıları taciz, tecavüz, gasp, hırsızlık, çocuk gelinler, ülkede bulunmayan hastalıkların hortlaması, türkiye vatandaşlarının alması gereken hizmetlerin sömürülmesi, islami terörizm, eğitimsizlik, gericilik diye gider.

ülkeden götürdükleri ise güvenlik, huzur, refah, stabilite, laiklik...

çok değil yüz yıl önce para uğruna 'türkün karnında altın var' diye halepi savunan türk askerinin karnını deşenlere üzülmem mi gerekiyor? araplar her zaman vahşi ve geri kafalı bir halktı, yüz yıl geçmiş olması bunu değiştirmiyor. eden bulur, inleyen ölür.

suriler türkiyede kalsın geyiğinin tek önemi kuzey suriyede yapılan etnik temizlik geri çevrilemesin diyedir aslında. kürtlerin bölge halkını sürüp burası 281181 yıldır bizimdi deme politikası taa hamidiye alaylarına dayanıyor, suriler kalsın diyen herkesin aslında bir beşinci kol olması hiç de şaşırtıcı değildir bu yüzden.

ayı sözlük chat

mastürbasyon

bağımlılık haline gelen insanlarda cinsel işlev düşüklüğü yapabiliyor. ama zor anlarda ise kesinlikle kurtarıcı :)

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

batı

batının yine/"yeni" politikası, ekonomik ya da askeri tehdit içermekten öteye gitmemektedir. yönetenlerin kişisel tutumu olduğu düşünülse de yöneticileri seçen halkın çoğu olduğu unutulmamalıdır. ayrıca avrupa'da uygarlık kavramının gelişmişliğine rağmen 1. ve 2. dünya savaşlarının, 65 milyon kişinin ölümüyle sonuçlandığını hatırlamak gerekir. bunca yılık birikime rağmen savaşa bu kadar yatkın olunması uygarlığın zannedildiği ölçüde gelişmediğini göstermektedir. bir çok alanda ülkemiz uygarlaşamadı eleştirilerine maruz kalmasına rağmen milliyetçilik gibi olmasın ama türkiye cumhuriyeti bu anlamda çok daha uygar hareket etmiş ve savaş başlatan ülke durumuna düşmemiştir.

thepillars ve vaporwave dinleyen adam'ın aynı kişi olup troll olmasıhala thepillars denen herifle konuşan varsa kusura bakmasın ama enayidir.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

salaş meyhanedeki yorgo'nun kedisinin hamile kalması

kızın hamileyse nasıl baba oluyorsun? yoksa?!

başımıza taş yağacak.

Toplam entry sayısı: 4586

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

kuasar vs astral

kuasar
-canlı ve enerjiktir.
-pozitiftir.
-ayı sözlük'te bir tane hesabı vardır.
-ayı sözlük'ün kokoşlarla dolu olduğunu bilir ve kendisine laf atılınca şakaya vurur.
-girdiği yeri neşeye boğar, renk getirir.
-yaşına göre 10 yıl falan olgun davranır.
-ahlaklıdır, evlenmeden olmaz.
-dersine çalışır.
-eksilenince güler geçer.
-safkan geydir.

astral
-cansızdır. insanın enerjisini alır.
-negatiftir.
-ayı sözlük'te bildiğim iki tane hesabı vardır.
-şaka yapınca küfür eder.
-girdiği zirveyi boğar. herkes erken dağılır zirveden.
-yaşından 10 çıkartın. odur.
-ahlaklı mı bilmiyorum onu.
-dersine çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok. büyük ihtimalle çalışmamıştır.
-eksilenince eksilendiği kişiye ağlar.

kuasar'ı trolleme yolları:
yoktur.

astral'i trolleme yolları:
-kaç kere moderatör olmasına rağmen, her zaman dark bear'ın moderatörlüğünü aldığından dem vurun.
-sözlüğün yarısıyla yattığını, yarısı ile yatışın yolda olduğunu söyleyin.
-eksileyin.
-negatif olduğunu söyleyin.
-türkler hakkında herhangi bir övücü yazı yazın.
-kürtler hakkında herhangi bir yerici yazı yazın.

not: ortamda astral olduğunu öğrenmek için uzay bilimi ile ilgili doğru bir bilgi atabilirsiniz. doğru bir bilgi olsa bile sizi düzeltecektir astral. üstü üstüne 2 lira farkla küfür de yiyebilirsiniz.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

sözlükteki umursamazlık

4 kişi yeni lgbt sitemizi konuşuyoruz ve gerisi ortalıkta yok. sorsan herkes aktivist, herkes ilerici. tabii ki konuşmak zorunda değilsiniz de en azından lgbt insanları sanki sizin umrunuzdaymış gibi davranmayın. seks başlığı açsaydık üşüşürdünüz hepiniz. gruptaki kişilerin o beğenmediğiniz lezbiyenler ve genderfluid'ler olması ironik. stonewall isyanını da translar zenciler başlatmıştı. onları da sevmiyorsunuz ya.

herkes bana asılıyor gay'i

sözlükte de çok bulunan bir gay tipi. bir mesaj atıyorsun, bi soğuk davranmalar falan. sanki sikmeye mesaj atıyoruz.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

boyalı dolap

inanılmaz yardımı dokundu üyelerimizin. çok teşekkür ediyorum buradan hepsine. sırası yok, teşekkür ettiklerim:

kuasar, spatula, yumuklusucurta, ürkek, fesbilyan, pierrot, robertpaulsonunkocamemeleri, unicorn09, çıldırdım.

şunları kararlaştırdık başlangıç olarak:
-sitede eksi oy yok.
-sitede facebook'taki gibi sinirli falan koyacaktık ama onları şimdilik koymuyoruz.
-sitede lgbt ile ilgili kanal, en üstte tutturulacak ki heterolar görebilsin.
-artı 18 içerik olmayacak sitede.
-gönderileri en çok like alan, başlıkları en çok gönderi giren şeklinde sıralayabiliyoruz.
-ingilzce kanalı olacak, ama nasıl bir yol izleyeceğimizi bilemiyoruz. ingilizce bölümünü ayrı bi bölüm mü yapsak yoksa sadece kanal mı olsa?

daha tartışıyoruz. hiç bu kadar kendimi değerli hissetmemiştim canlar.

ayı sözlük itiraf

abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.

feminenlere ilgi duymayan gay

normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

çıldırdım

kendisine yapılan yardım karşısında kösteklik yapan yazar. yok terbiyesizmişim de, ırkçıymışım da. sen dua et ben sana yardım ettim, yoksa rüyanda bile zor görürdün o insanları.

hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

videodakiler gay değil. drag galiba. zaten bu tiplere bakıp da aşağılamamak olmazdı. insanlar gaylik adı altında türlü maymunluklar yapabiliyor. arap şerefsizini savunmuyorum elbette ama birbirilerini yemelerini istiyorum sadece.

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.