sphynxinator

Durum: 3706 - 35 - 30 - 2 - 25.06.2018 21:06

Puan: 33655 - Sözlük Kaşarı

4 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 186

üstteki yazar

açıkçası pek sevemedim gitti bu yazarı.

eskişehir

iğrenç rezil bir şehir. nefret ediyorum eskişehirden. yaz okulu için geldiğim bu şehirde 2 saat yürümek zorunda kaldım. üstelik hoca gelmedi ve kalacak yer ayarlayamadım.

sevişilmek istenen sözlük yazarları

astral. kendisi de biliyor zaten.

yıldız tilbe

yalnız çiçek adlı şarkısı çok güzel.

evrencan gündüz

(bkz:zordu aslında) adlı şarkısı tekrar tuşuna tecavüz ettiriyor.

ruby

leih beydary keda şarkısı çok hoş.

chp ve iyi parti ile ilgili sahte broşür dağıtılması

internette reklamlarını da gördüm iyi parti'nin. trt'yi satacağız diyordu. bu da mı sahte versiyon acaba ya. bu kadar pisleşmiş olabilirler mi sizce?

düzgün konuş

kezbanlık turnusolu bir laf.

benim politik ruh eşim anketi

%55 muharrem ince
%55 selahattin demirtaş
%44 doğu perinçek
%44 meral akşener
%33 temel karamollaoğlu
%23 recep tayyip erdoğan

doğu perinçek ne alaka?

dnepropetrovsk manyakları

gramma kai grafi

mükemmel bir eleni vitali şarkısı. nedense bu şarkıyı dinleyince aklıma istanbul geliyor.

eskişehir

yaz okulu için gitmem gereken şehir. çok korkuyorum. eskişehir'i tanıyan bir sözlük yazarı var mı acaba?

astral

ayı sözlük gay pride zirvesi 2018

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük itiraf

ayı sözlük

bazen çok komik ve eğlenceli bir site oluyor. bazen de çok salak bir site oluyor. kusura bakma dark bear, doğruları söylemek zorundayım.

ali ersan duru

taksit taksit

ilk dinlediğimde "çok sevdalı hem de mağrur" kısmını "çok sevdalı hem de mal" olarak anlamıştım.

ermeni rum kürt

hint-avrupa halklarından üç halk.
  • /
  • 186

chp ve iyi parti ile ilgili sahte broşür dağıtılması

bu kadar düşer mi bir parti ya. insan hayret ediyor. madem yaptın kaliteli yap cin ali işi olmuş.

https://twitter.com/kacsaatoldunet/statu...

eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

beni en çok rahatsız eden şey çomar kitlesinin eşcinselleri erkek hastası olarak görmesi ve at hırsızı tipleriyle eşcinsel görünce kendilerini korumaya geçmeleri. ne cüret bilmiyorum.

eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

'' kesin vurdurmuştur '' klişesi yok efendim vurdurmadım doğru adamı helalimi bulana kadarda vurdurmayacağım.

ayı sözlük chat

demek tehlikeli sularda yüzmeyi seviyorsun genç adam.

benim anlamadığım olay şu: sanki dışarıda adam yokmuş gibi, aşk-ı memnu misali aynı konak içerisindeki birine vuruluyonuz. kardeş, yanda yok mu başka konak? belki ordakini daha çok seversin.

adil seçim seferberliği mobil uygulaması

seçimlerin daha güvenli olmasını sağlamak için chp, iyi parti, hdp ve saadet partisinin yayınladığı mobil uygulama.

ios için: https://itunes.apple.com/tr/app/adil-se%...

android için: https://play.google.com/store/apps/detai...

uygulamanın açıklaması şöyle;

- gönüllü başvuru sistemi ile kahramanları toplar.
- otomatik görevli tanıma sistemi ile –varsa- görevinizi ve görevli olduğunuz sandık alanını bilir.
- lokasyon bazlı görevli takip sistemi ile her okulda gereken kadar kahraman olup olmadığını takip eder. zayıf noktalara kahraman yönlendirir.
- gerçek zamanlı – insansız seçim sonuç tutanağı okuma sistemi ile sandıklar açıldıktan sonra bize göndereceğin tutanakların gerçek sonucunu saniyeler içerisinde hesaplar. dahası, tutanakların sonuçlarını ortak veri havuzu ile karşılaştırarak itiraz dilekçelerini hazırlar.
- call center hizmeti ve destek ekibiyle canlı mesajlaşma desteği sunar.
- sıkça sorulan sorular ile seçim günü karşılaşabileceğin potansiyel sorunlar konusunda seni bilgilendirir.

tek yapman gereken şey uygulamayı indirip “konum servisleri”ne ve “bildirim”lere izin vermen. o gün herkesin sandık başında olduğundan emin olmak için konum bilgisine, en mühim konularda kahramanları anında uyarabilmek için de bildirim göndermeye ihtiyacımız var.

unutma, sen bir kahramansın.
oyuna sahip çık!

ayı sözlük chat

hdp

teroristleri destekliyor
kürt kardesimin hakkini savunmuyor
pkk ya bogun eymistir öcalana bas gosteriliyor
samimi olsalar baris konusunda pkk ile baglantilarini koparsalar benim kurtlerle kurtceyle derdim yok fakat onlari kullanip sosyalist bir kisveyle kurt vatandaslarimizi somururlerse o zaman affim yok...

ayı sözlük chat

bugün girdiğim sınav hak etmediğim düzeyde kötü geçti, yapmam gereken oturup ağlamak mı yoksa çok üzülmek mi? belki hiçbiri değil bilmiyorum, tek bildiğim beni bundan uzak tutacak insanları görmek istediğim. hak etmeyen insanlara diğer heyetlerin bol keseden puan vermesine bizimkilerin bu kadar kıt davranması inanılmaz canımı sıkıyor.üzüldüğüm tek şey emek hırsızlığının var olması. peh.

ayı sözlük chat

trap'in dark progressive alt türü... melodi dark ve progressive. anladığım kadarı ile 8'lik ritimlerin tekrarı üzerine kurulmuş bir çalışma. bu yüzden progressive.

kavat

vaktinde iran şahı olan "şah 1. kawat" ın isminden gelen söylemdir. bu zat toplum lehine kadınları ve servetleri kamulaştırmış. kadınlar herkesin ortak malı olunca, şahın adı küfür olmuş.
günümuzde bu kelime, kadın ve erkeğin illegal olarak birliktelik kurmasına aracılık eden erkekler için kullanılır.

Toplam entry sayısı: 3706

iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.

ayı sözlük itiraf

abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.

ayı sözlük itiraf

gay olduğum halde erkeklerle hiç cinsel ilişkim olmadı(öpüşme ve sevişme de hiç olmadı). anal ilişki ve düşüncesi bana çok süper geliyor.yatsın yanıma sikişsin sonra dönsün uyusun hali falan da güzel.

gözlüklü erkeklerin çok seksi olması

bir gerçektir. eğer bu kişi gözlüğü gözü bozuk olduğu için takıyorsa*, beyaz tenliyse ve birazcık saf gibi davranıyorsa*, seksi ve gözlüklü erkek tanımına uyuyordur. sporla da ilgilenmeli mutlaka. ama en önemlisi, bir bilim dalı ile ilgilenmesi gerekli.* "gel de yiyişelim" dediğiniz zaman "yahu olmaz ben biraz kuantum fiziği okuycam" derse tadından yenmez. sakın o erkeği kaçırmayın derim o zaman. beyaz tenini güzelce ısırabilirsiniz.

(bkz: gözlüklü erkek fantezim olduğunu söylemiş miydim)

sözlüğün bölüm sonu canavarı

sanıldığının aksine dark bear ya da bir başkası değildir. sözlüğün en derinlerinde, veritabanı'nın en gizli bölgesinde saklanan bir bug* canavarıdır. yarattığı büyük harfle yazılmış ya da hatalı yazılmış html tag'lerine bakıp bakıp güler. arada sırada da sözlükçüleri siteden atarak, onları yıpratmaya çalışır ve onlarla eğlenir. birkaç troll sözlük yazarı yaratmıştır ve arada sırada bunlara başlık açtırır. efsaneye göre dört dili yöneten* kişi sadece bu canavarı yenebilir. onun dışında ona ulaşmak imkansız gibi bir şeydir. arkasına php dilini almış ve diğer dillere savaş açmıştır.

12 ocak 2016 sultanahmet meydanındaki patlama

ayı sözlük itiraf

az önce bi sıçtım ki o ne öyle. içim ekşimiş. ekşi ekşi koktu şerefsizim.

kürtçenin tınısının kulağa hoş gelmemesi

doğrudur. kusuyormuş gibi konuşuyorlar. küçükken kafamızdan sözcükler uydurup, bir dil konuşuyormuş gibi yapardık. işte aynı o uyduruk dile benziyor tınısı. zaten hint-avrupa dillerinin çoğunluğunun tınısı iğrençtir. örneğin türkler, uzun süredir farsça diline çok özenmişler ama onun da tınısı iğrenç. "penbe" diye bir sözcük olur mu hiç? neredeyse bütün dillerde n ile b sesi yan yana gelince mb olmuş ama bunlarda olmamış. ne iğrenç bir şeydir bu. ya da hintçeyi ele alalım. b'lerin tuhaf söylenimi, d'lerin üst damaktan söylenmesi, öyk. üstelik bu üst damak seslerinden norveççede dört tane var. gerçi norveççede tını bu kadar bozulmuyor. bütün dünyaya yayılmış bu dillerde en fazla 6-7 tane güzel tınısı olan dil var. onlar da konuşa konuşa düzelmiş. başta onlar da bok gibiymiş.

bu söylediklerimden rahatsız olan, rusça konuşulan bir video açsın, dinlemeye çalışsın bakalım. kaç saniye dayanabilecek.

cizredesavaşsuçuişleniyor

+hey patrick, bak ben şimdi neyim tahmin et.
-"salak" mısın?
+hayır patrick, cizre'de olanları bağıra bağıra söyleyen, duyar kasan bir insanım.
-eee fark ne?

türk polisi

bir an önce sözlükteki kürt sevici şerefsizleri de gebertmesini istediğim kahramanlar.