feminenlere ilgi duymayan gay

maskülenlere ilgi duyuyordur, net.
normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.
büyük lokma yiyip, büyük konuşmaması gereken geydir. kimin ne zaman kimi seveceği belli olmuyor sonuçta. feminenlerden hoşlanmıyorum diye kendini kısıtlamasa daha mutlu bir insan olabilir aslında.
cinsellik konusunda kafası çok karışan insanları gösteren başlık. insan ilişkileri o kadar sığ boyutlara gelmiş ki yani... neyse.
cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği gibi kişilere has özelliklerin ne kadar çeşitli ve insan denilen canlının da ne kadar karmaşık olduğunu düşünürsek. olması gibi olmaması da gayet muhtemel olan durumdur.


ayrıca (bkz: normal ne ayol?)
erkek diyince kodum mu oturtan, başını sürttüğünde kıvılcım çıkaran, ego manyağı tipler aklına gelenlerin garipsediği durum.
benim bu, yani şuana kadar hep böyle oldu. belki sonradan değişir. youtube'da izlediğim gay couple videolarında da çiftlerin genelde feminen olduğunu görüyorum. bazen daha az feminen bireyler de çıkıyor ama hepsi konuşunca kendini belli eden tipler. acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeden de edemiyorum. gerçi ben direkt hetero sevici biri olarak umutsuz vakayım bu konuda. gevur aşmış sanki bu tip şeyleri.
kıçımı yiyin heterolar, bundan sonra ben de gayet gey ve feminenlerden hoşlanıcam. hıh. inşallah.
gay olsaydım kesinlikle duyardım, feminenlerdeki yaşam enerjisi, sohbet muhabbet kimde var ayol yerim.
feminen gayi çekici bulmayıp onun dışında kırıcı ya da benzeri hareketlerde bulunmuyorsa normal insandır. benzeri hareketlerde bulunuyorsa insan değildir.
(bkz: no fem)

#femdershanelerikapatılsın
gizli cinsiyetçilik yüklüdür. aynı siyahi gaylere "ilgi duymayan" birisinin gizli ırkçılıkla yüklü düşüncelere sahip olduğu gibi.