feminenlere ilgi duymayan gay

maskülenlere ilgi duyuyordur, net.
normal bir şey. feminenlere ilgi duysaydı hetero olurdu zaten.
büyük lokma yiyip, büyük konuşmaması gereken geydir. kimin ne zaman kimi seveceği belli olmuyor sonuçta. feminenlerden hoşlanmıyorum diye kendini kısıtlamasa daha mutlu bir insan olabilir aslında.
cinsellik konusunda kafası çok karışan insanları gösteren başlık. insan ilişkileri o kadar sığ boyutlara gelmiş ki yani... neyse.
cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği gibi kişilere has özelliklerin ne kadar çeşitli ve insan denilen canlının da ne kadar karmaşık olduğunu düşünürsek. olması gibi olmaması da gayet muhtemel olan durumdur.


ayrıca (bkz: normal ne ayol?)
erkek diyince kodum mu oturtan, başını sürttüğünde kıvılcım çıkaran, ego manyağı tipler aklına gelenlerin garipsediği durum.
gay olsaydım kesinlikle duyardım, feminenlerdeki yaşam enerjisi, sohbet muhabbet kimde var ayol yerim.
feminen gayi çekici bulmayıp onun dışında kırıcı ya da benzeri hareketlerde bulunmuyorsa normal insandır. benzeri hareketlerde bulunuyorsa insan değildir.
gizli cinsiyetçilik yüklüdür. aynı siyahi gaylere "ilgi duymayan" birisinin gizli ırkçılıkla yüklü düşüncelere sahip olduğu gibi.
ilgimi kıran unsurlardan biridir. kendimde de eser miktarda varlığının farkındayım. bence bu konuda eser miktar en güzeli. titretir, terletir...
buyrun benim.
yani şöyle bir şey var, kimisi kendini baya baya kadın hissediyor. ama erkek vücudundan da memnun. bu tarz bana hitap etmiyor maalesef. aşk bu, kızılötesi, yaralı müzesi, hareket edemem.
bu tamamen hislerle alakalıdır. şöyle bir gerçek de var, çoğu aktif eşcinsel ve biseksüel arkadaşlarımız feminen eşcinsellerle beraber vakit geçirmek istemiyor çünkü etraftaki tepkilerden çekiniyorlar ve çekinmekte haklılar çünkü burada yaşadığınız sürece bakışlara ve hakaretlere maruz kalacaksınız hatta fiziksel şiddete kadar bu durum uzanabilir.
bilinçli yapılan bir şey olmadığı için yargılamak yanlış.feminen olmak nasıl cinsel yöneliminizin bir parçasıysa kimden hoşlanıp hoşlanmayacağınız da öyle.
biri de benim. ama o çok bilmiş yargıların aksine sebep ne dışarıdan fark edilme kaygısı ne de cinsiyetçilik safsatası. sadece cinsel anlamda ilgimi uyandırmıyor, bu kadar basit.
bir de bunun üzerinden maruz kalınan ayrımcılık suçlamaları var ki o daha da vahim.
yani anlamıyorum, sen kıllı/kılsız, kaslı/kassız, uzun/kısa, büyük/küçük, genç/yaşlı olsun diye bir bir sıralarken ayrımcılık yapmıyorsun da ben feminen olmasın diyince mi ayrımcılık yapıyorum?
ya birakin ilgi duymayi tamam herseye saygim var ama feminenlerle sohbet vb kurmamaya calisiyorum cok iticiler
kerimcan durmaz
arda bektas
herkes kendinden sorulur. isteyen kıllı maço fullllll aaaa arar, kimi de kız gibi ince belli tüysüz kılsız olsun der. kimi için de iyi insan olması yeterli olur. çok da şey yapmamak lazım. insanları değiştiremeyeceğimize göre onları oldukları gibi kabullenmeli.
ilgi duymamakta özgür olan gaydir. feminen gaylerin bunu anlayışla karşılaması gerekir ki zaten durum bu. bunu büyütmeye gerek yok. saygısızlık yapmanın hiç lüzumu yok. feminen gayler ve transeksüeller sayesinde bugün dünyada görünürüz, gay olduğumuzun bilincindeyiz. bu insanları yüceltmem gerekir ama günümüzde ayrımcılık yapmış olacağım için yüceltemem. kendi içimizde birbirimizi ötekileştirdiğimiz için bunları söylemek istedim sadece. belki düşünceniz biraz olsun değişir diye.

"gay değilim full aktifim" diyip erkeklerle birlikte olan, lgbti'ye asla katkısı olmayan insanlarla birlikte olabilirsiniz. ama saygı duyduğunuzu söyleyip genelleme yaparak feminen gaylere saygı duymuş olmuyorsunuz. lubunca konuşup gay olduğunu itiraf etmeyen kerimcan durmaz ve makyaj kanalında lgbti ile ilgili içerikler de üreten arda bektaş'ı* referans göstererek genelleme yapacaksanız sohbet kurmaya çalışmayın zaten kimseyle. kimse sizin sohbetinize muhtaç değil. ötekinin ötekisi yapmaya çalışsanız da kendini lgbti içinde gören hiçbir birey aciz değil.
benimdir . saygım var , ilgim yok .
ben feminenleri pek çekici bulmam ama bazıları çok aşırı çekici geliyor bana. yani o an yiyesim geliyor. tunalı migrostaki kasiyer çocuk taş gibisin burayı okuyorsan, o emilmiş boynunu birazda ben emmek istiyorum.
la benle batak oynamayacak adamı ne yapam.
edit: batak oynayamayan birisi eksilemiş. kudur.
  • /
  • 2