leoparsiz burjuva

Durum: 805 - 0 - 0 - 0 - 25.01.2017 19:02

Puan: 14654 - Sözlük Kaşarı

10 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

bi öyle bi böyle
  • /
  • 41

ayı sözlük

sigara bile yakmayıp mutluluklar dilediğim sözlük. öpenzi.

ayı sözlük

2 ayın sonunda online olduğumda hiçbir şeyin değişmediğini tekrar gördüğüm sözlük. çok saçma ve gereksiz bir laf dokundurmaya maruz kaldığım için sıkılmıştım ve bir süre girmeme kararı almıştım. güzel bir proje olsa da yönetim hataları var. yazarlara daha tahamüllü davranılmasını dilerim, yoksa muhtemelen artık sol framede sadece trol yazarların kapışmalarını takip edebileceğimiz sözlük.

dipteyim ben

ciddi ciddi sevgilim sanılan yazar. ama aşkımız sol framede tek taraflı ilerlemekte. zira sevgili kontenjanım dolu benim.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ağlatan filmler

(bkz: la vita e bella )

anısı var çünkü, hala tekrar izleyebilecek gücü kendimde bulamıyorum.

alttaki yazara soracaklarım var

valla yok bro, buralarda hepsiniz bacımsınız.

alttaki yazar, sence bir insanla öpüsmenin ya da sevismenin içi boş bir kavram mı olmalı yoksa bir anlamı mı olmalı?

sevgili olunmak istenen ayı sözlük yazarları

ankara'yı ankara yapan şeyler

ayı sözlük itiraf

tam üç antidepresan atıp haftayı sindirmelik gün.

sözlükçülerin nick hikayeleri

tamamen götten sallanmıs iki kelimenin yanyana gelince ki benzersiz uyumu.

octoberer

insanlardan kurduğum hayvanat bahçemin bal ayısı, dün gece herkesi uyutup kücük bi heykel dersi yaptık onunla. dolabımın en nadide köşesine koydum kampüs cadısı heykelimizi. ayrıca kedilerinin de kendisi gibi şeytan tüyü var nasıl sevimliler öyle. çok tatlı beyin kişisine de selamlar burdan, siz hep güzelsiniz hep çiçek!

düşün ki o bunu okuyor

o kadar tatlısın ki, keşke ne kadar şerefsiz bir insan olduğunu bilmeseydim.

8 kasım 2016 amerika başkanlık seçimleri

über senaryoların döndüğü bir kapışmaydı, sonucunu merak ettiğim bir seçim. hem amerikanın hemde dünyanın gidişatını bir anda saptırabilecek sonuçlarla karşılaşabiliriz. izleyenler varsa en son trump konuşmasını yaparken bir vatandaş ortamda silah olduğu haberini veriyor ve trump yaka paça bültenden uzaklaştırılıyor. yedik mi? hayır. ama trump'a 2 puan net garanti orası ayrı çünkü mağdur edebiyatı her zaman işe yarar. "bakın konuşmama bile izin vermiyorlar, şiddete maruz kalıyorum" senaryosunu sevdim. ama ve lakin kendisinin düşündüğünü sanmıyorum. çünkü "küresel ısınma yok ben soğuktan donuyorum" diyen birinin üretebileceği bir senaryo için çok başarılı.

ayı sözlük yazarlarının idolleri

değiştiremediğimiz şeyler

kendimizde dahil elimizi attığımız birçok şeydir. oysa çocukken dünyaları kurtarma hayalleriyle kapardık gözlerimizi , şimdi yarını çıkarma derdi bir şeyleri değiştirme çabasına varana kadar değiştirme fikrini bile çoktan zehirlemiş durumda.

bir ilişkinin bitme sebepleri

sıkılmak. tek başına yeter bir sebeptir.sıkılmanın perdesi olarak bir çok sebep öne sürülür genelde, gerçekçi olmakta fayda var.

sosyolog olmak

zordur, çünkü sosyoloji bitirip sosyologluk yapabilmek hatta ve hatta okurken hayal edilen sosyolog olabilmek çok düz duvara tırmanmaya eşdeğer.zor ve kıymetsiz olduğundan şuan ortalıklarda "huloog" diye gezen insanlarımız var, çünkü ülke malesef tek bir sosyolojik perspektif ile yönetilmekte ve yeni fikirlere karşı tamamen bir kapalı kutu profili taşıyor. şuan suriyelilerin eğitimine yönelik çalışmalara sokulabileceğimiz duyumları aldım, çünkü türkiyede her şey çok güllük gülistanlık ya.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

bir dağ yıkılıyor ah içerimizde
bir çiçek büyütmüşüz saksıya sığmaz.(bkz: kırık hava)

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

feridun düzağac - belki bir gece
  • /
  • 41
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 805

yılmaz büyükerşen

ülkeye bin tane klonunu yapsak gelecek sene amerikayla isimleri değişiriz.

erkekleri itici yapan detaylar

ayı sözlük'ten heteroseksüel kadınlara tavsiyeler

ağzınızı geve geve erkek dediğin maço olacak, kodum mu otutturcak,sahiplenecek bilmem ne demeyin. siz çok güçlüsünüz tüm bunlara ihtiyacınız yok, toplumun olmanızı istediği kadın tipi olmayın.
elektirik yok tesisat erkek işi diye evde kocanızı beklemeyin. öğrenin.
dövüşmeyi de öğrenin size kalkan o eli kırın ve erkeklerin götüne sokun artık.
orospu olun ev hanımı olmayın.
erkek çocuklarınıza bir kadını nasıl seveceğini öğretin, sikiyle dünyaya sahip olabileceğini değil.
unutmayın we can do it.
ve jin jiyan azadi artık lütfen ya

heteroseksüel kızların lezbiyenlere söylediği şeyler

tanrıya sorulacak ilk soru

ayı sözlük itiraf

resmen bi herifi yanlışlıkla ankaraya davet ettim ve kalkıp azerbaycandan gelecek . aslında azerbaycanda ne işin var yahu demek istemiştim ama hemen seve seve gelirim felan diye atladı ve bele vaziyete soxam aybalam.

türkiye'deki suriyeliler

insanın hayatında asla unutmayacağı anlar olur ya, bir tanesine ve en güzellerinden birinde başroller.
kendimi kötü hissettiğim bir gün kızılaya inmiştim. bir ara sokakta oturuyordum öyle sigara içiyordum yalnız. sonra bir suriyeli çocuk geldi yanıma oturdu. kendi dilinde bir şeyler söyledi gülümsedi ama ben dokunsalar ağlayacak durumda olduğumdan çocuğun ilgisi çok duygulandırdı beni. sonra benle birlikte oturdu yarım saat.ellerinde sattığı güller vardı. elleriyle ellerimi açtı ve güllerden koydu bi tane. cüzdanımı çıkarırken kaçtı ben de seslendim yemek ısmarlıycaktım arkasından da koştum ama durmadı. hayatımda aldığım en anlamlı hediye ve kurusunu hala saklıyorum. gözüm de hala o çocuğu arıyor sokaklarda. öğreneceğimiz çok şey var.

hande kader

kadın cinayeti. ama trans bir kadın olduğu için kadın derneklerinde ne de sosyal medyada kimsenin yeterince ilgisini çekmeyen cinayet. üstü kapatılıp gidecek, bir "insan" ın ölmesi değil bir "trans"ın ölümü olarak bakılacak davalara. haklı sebepler bulacaklar, iyi haller, azmettirme belki birkaç yıl yatıp çıkacak her kimse. kahverengi gözlü olduğu için yakılarak öldürülen birini duydunuz mu hiç? hayır çünkü bu bir benlik özelliği. peki transeksüellik. neden olduğumuz gibi yaşamamıza izin vermiyorsunuz? neden her seferinde yanınıza kâr kalıyor ölümlerimiz. sizi kim ideal insan profili ilan etti? kimse öldürülmek için doğmadı, herkes dünyada geçirebileceği birkaç güzel günün peşinde. hande'ninkini yaktınız. yakmadıklarınızı da ahlağınıza törenize kurban ediyorsunuz. ölüp gideceksiniz birgün, belki az sonra bilinmez. sizde mutlu olacağınız güzel dakikalarınızın peşinden koşun insanların bacaklarının arasında ne olduğuyla ve kimi siktiğiyle uğraşacağınıza. valla bakın, daha huzurlu yaşayacaksınız.

ayı sözlük itiraf

3 gün önce mezuniyetim vardı, ve kepimi havaya değil birinin kafasına fırlatma kararı aldım törende. sonra kime atsam kime atsam diye düşünürken kafama iki tane kep yedim bu arada. sonra bir baktım önümde hiç sevmediğim mutlu bir çift, kız kepini fırlatmış yehuu coşuyor. iyice gerinip kepi kızın kafasına geçirdim. kız ''ağğğh salakmısınız yaa'' dedi arkasına bakıp , tabi benim attığımı bilmiyor benle gözgöze gelince gülümsedi, bende güldüm. sonra bu çok eğlenceli geldi. yanımda da arvellian vardı onun da kepini istedim. ön sırada boş boş duran bir kız vardı zaten 4 sene boş boş durdu bari bi anısı olsun diye arvellian 'ın kepini de onun kafasına fırlattım. kız çığlık attı ve yanındaki kankası da çığlık attı - niye bilmiyorum- işte aldı beni bir gülme buna güldüm 10 dakika işte bu da böyle bir şeyimdi.

erken seçim

karl marx'ın manifestosunda unutmadığım bir cümle vardı '' modern devlet iktidarı , tüm burjuva sınıfının ortak işlerini yürüten bir komiteden başka bir şey değildir . ''. iki üç insanın zevki sefasının bozulması yüzünden acısını halktan çıkaran bir iktidar var şimdi karşımızda, nereye kadar ama. dünya üzerinde zulümle zorbalıkla ayakta kalabilmiş kaç komite vardır, elde var sıfır. zamanında çok sevilen anavatan partisi de tek başına iktidarlıktan koalisyona koalisyondan da barajaltı kalmaya maruz kaldı, değil ki artık herkesi canından bezdirmiş ak parti kalabilsin. böyle gelmiş, böyle gitmez.

nevruz

kürtçe newroz manasındadır. bu sene kutlanmasını saygısızlık olarak gördüğüm bayram, cenaze evinde göbek atmaktan farkı yok ayrıca. hergün birilerini toprağa veriyoruz, bunun türkü kürdü yok. ama ve lakin daha dün iki şehit verdik. bugün abdullah öcalan bayraklarıyla ve bir coşkuyla nevruz kutlamak saygısızlıktır. hadi şehide saygınız yok, e sizin kendi ölünüze de mi saygınız yok ben anlam veremiyorum. bu neyin halayı?

mesleksiz kezbanın kariyerli bey araması

insanlar neye göre "kezban" diye adlandırılıyor, hatta ve hatta niye kezban diye adlandırılıyor bilmiyorum ama, kariyer yapınca insan saygın biri olmuyor . insan sınıflandırmanın her türlüsünü cahilce buluyorum. bize takınılan "ibne" " yumuşak, ılık" etiketinin bizim tanımadan etmeden yaptığımız sınıflandırmalardan, ya da yapıştırdığımız etiketlerden saygı açısından bir farkı yok. üstelik "kezban" kelimesinin bir kadın adı olmasına değinicem, bu kezban adı da köylü kızı kezban vs kullanımlardan ötürü yine kadınları, fiziksel,kişisel açıdan insanları hem de kır insanını aşağılamaya yönelik cahil cüheyla insanların popüler ettiği bir şey. eleştirdiğimiz topluma dönüşmeyin. ya da dönüşün örnek oluyorsunuz.

türkiye'de ensest gerçeği

zorla ve istismar durumunda olduğunda istenmeyen seks işçiliğininde temelinde yatan sebeplerdendir. birkaç ropörtaj ve tanıklıkla emin oldum ki '' babam amcam yapacağına elin adamı yapsın '' mantığıyla birçok kadının kaçıp yanlış hayatlara sürüklenmesine sebep olmaktadır. ha tabi her iki tarafın rızasıyla bizde bir sigara yakar mutluluklar dileriz.

ayı sözlük itiraf

aiiiy kurtulmaya çalıştığım sülük gibi yapışan belaplusplus eski sevgilimden kurtuldaaaaam!!!3 gün 3 sene gibi geldi valla ya, yarın sitedeki cocukları toplayıp yemege götürücem. darısı tüm sevmeyip de kaçamayanlara,amen

ayı sözlük

sigara bile yakmayıp mutluluklar dilediğim sözlük. öpenzi.
Henüz takip ettiği biri yok.