dipteyim ben

ayı sözlüğün an itibariyle en yeni yazarı. aramıza hoşgeldin.
çıkartın beni ordan !!!
ne kadar dipteysen, zirveye o kadar yakınsındır...
ne kadar zirvedeysen, her an dibe düşmeye de o kadar yakınızdır...
çünkü, evrensel döngüler, dip ile zirve arasında çok ince bir çizgi yaratmıştır...
buna birileri cehennemin dibine kadar yolun var demişti bir ara. demek ciddiye alıp gitmiş. kıyamam yhaa! umarım oraya türk bayrağını dikmişsindir.

yokluğu pek farkedilmedi gerçi ama hoşgelmiş yine.


ccc green apple ccc
kayıp yazar. sanırım gerçekten dipte.
bu sabah transfobisiyle uyanmış galiba. ırkçılığını, ahlak bekçiliğini ve transfobik nefretini burada kusamazsın güzelim. git bir kahve falan iç, son kalan toz konduramadığın 1. nesil hesabından da olma sabah sabah.
allah kolaylık versin kardeş, birinci nesil olarak kalabilmek zor bu zamanda!
neden "google" denen siteyi kullanmadığını merak ettiğim yazardır. merak ettiği şeyleri oraya yazarak dakika geçmeden bulabilir cevabını. bing'e google yazıp aratırsa da bulabilir siteyi ayrıca. bu da benden bir artı olsun hadi. limewire'den* chrome programını indirirse de açılış sayfası google olabilir. *

*
vahşi ve hırçın bir dişi. gem vurmak dizginlemek imkansız. yakın olaydık sık sık kısır partisi verip gıybet ederdik orası kesin. naledossun bağzı mesafelere.
bazı girilerinden buram buram patoloji akan yazardır. dürtüsel mi dersin hipomani mi ikisi de denilebilir kanımca. her girisini de keyifle okuyor kendisine fazlasıyla paçalarımdan akarak sempati duyuyorum.

aman kim kaldı eski dürtüsellerden, bi sen bi ben işte..
1. nesil kalitesini diğer hesabında yeterince yansıtamadığını fark edememiş olsa gerek, yeni nickiyle ordan buradan almalı etmeli bir şeyler yazmaktadır. varsın olsun, yazsın.
tuttuğunu koparma potansiyelli yazar.
kaç gündür şu parayla döt şaapma meselesine fena takmış halde. gülerek takip ediyorum.
cadı konseyi kurup dedikodudan, gıybetten ve ayakkabılardan vakit buldukça dünya barışı(!) için çabaladığımız enerjisi yüksek hodri meydan teklifinden kaçan yaşımın yaşına uyduğu ama ayakkabı numaralarımızın uymadığı yavru ceylandır^^
yazdığım bir entryden durup dururken nem kapacak derecede akıl sağlığının bozulduğunu görüyorum kendisinin. onu geçtim entrysine insanca yorum yapıp geçmiş olmama rağmen kendisini eksileyecek kadar aciz olduğumu düşünecek kadar dar kafalı bir insan. yani muhattap almayayım diyorum ama olmuyor işte ne yapacaksın? ha bir de unutmadan bana git bir işe yara gibi emir verecek yetide biri değil kendisi onu hatırlatayım. önce oturup türkçe yazmayı öğrenmeli. türkçe karakterler kullanmayı öğrenmeli. son olarak da 5 ay gibi bir sürede kendisinin 5 yılda girdiği entry miktarının yarısından biraz daha fazla entry girdiğimi hatırlatmak isterim. belki kendisi insanlara bulaşmaktan daha faydalı bir işe yaramak ister.

edit: o entryi eksileyen yazarı da alnından öpüyorum.
şu mübarek cuma gününde hayırlara vesile olayım, çipil çipil bir kısmet bulayım, kendisi de cemaate karışsın cimasını eylesin istiyorum ama önce nikah basarım diyor; halbuki bi denese kendisi de sevecek biliyorum ama hiiç oralı olmuyoooo^^
ciddi ciddi sevgilim sanılan yazar. ama aşkımız sol framede tek taraflı ilerlemekte. zira sevgili kontenjanım dolu benim.
ablacım dün gece ne içtiysen bana da gönder lütfen, belli ki nickleri karıştırmışsın. çok nadiren eksi oy butonunu kullanan ben; kalitesi paçalarından akan bir 1.nesil sözlük yazarı olan çok değerli dipteyim ben'e 1 defa bile eksi oy vermemiştir. hele ki mesajlarımızda da belirttiğim gibi yılın en iyi entrysini girdiğini yüz defa söylememe rağmen eksi oyları benden şüphe ettiysen pes pes pes.. sevgilerimi sunarak seni saygıyla selamlıyorum.
bir düzeltme yapayım kafam nasıl güzelse artık hatırlamıyorum bir şeyi, çok bilmiş dark uyardı da son 2 entrynin eksisi bana aitmiş hiç hatırlamıyorum abla, elim kaymış olmalı diye düşündüm. niden neye eksi verdim acaba bir tahminin var mı?

forumlaşmış sözlüğü sen de seversin itiraf et.
insanın yüzünde tebessüm oluşturan yazar, nasıl canı çekiyorsa eğlensin köşesinde eksi vermeyin yanlışlıkla veya bilerek.
  • /
  • 2