dark bear

Durum: 26349 - 258 - 65 - 22 - 21.01.2018 02:41

Puan: 276387 - Sözlük Kuirellası

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Admin.

bayrağımı kaldırdım, savaşmayı bekliyorum...
  • /
  • 1318

müşteriyi sikmeye çalışan gay barlar

bir ara pinokyo cafe bar fiyat konusunda abartmıştı. 33 cl bira 2014 yılında 18 tl idi. o zamandan beri gitmiyorum. hala açık mı onu da bilmiyorum tabi.

zeytin dalı harekatı

afrin bölgesine türkiye tarafından başlatılan harekat. tsk'dan ilk bildirilen 113 hedef noktanın 108'i vurulmuş. şehit haberlerine hazırlıklı olalım. umarım orada yaşayan halk, çocuklar, kadınlar, gençler, askerler kısacası çok kan akmadan biter.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/2018...

afrin

çi

sır perdeleri bir bir çözülüyor. içinde çocuk istismarı ve aile içi cinsel istismar konusunun olduğunu tahmin ediyordum. yanılmamışım.

eşcinsellik tedavisi

onarım terapisi

italya'da bir doktor da bir afiş asmış ve "eşcinsellik tedavisi" adı altında hizmet verdiklerini belirtmiş. italya bu doktorun görevinden men eidlmesi için birlik olmuş durumda.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/italya...

sadece diktatör

ankara, van, antalya, burdur, denizli, uşak, alaşehir, manisa, konya ve son olarak artvin’de yasaklanan oyun şimdi de kadıköy'deki tüm tiyatrolarda yasaklanmış. barış atay twitter hesabından "oyunu rte yasakladı, unutmayalım ki #sadecediktatöryasaklar etiketiyle" paylaşmış.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/baris-...

yalnızlık bakanlığı

ingiltere'de kurulan bakanlık. ülkedeki milyonlarca yalnız insana destek vermek amacıyla kurulduğu açıklanmış.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/ingilt...

yalnızlık

tüsiad

1971 de istanbul'da kurulan eski adıyla türk sanayici ve iş adamları derneği. derneğin yönetim kurulu, cinsiyetçi ismini değiştirme kararı almış ve türk sanayici ve iş insanları derneği olarak dernek ismi revize edilmiş. geç oldu ama nihayet olsundur.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/tusiad...

kosta rika

kosta rika hükümeti, uluslararası insan hakları mahkemesinin kararı doğrultusunda evlilik eşitliğine evet diyeceklerini bildirmiş. hayırlı, uğurlu!

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/kosta-...

dokuz pub

mekanın açılış partysi 2 şubat 2018 saat 22:00'deymiş. tüm lgbti ailesi işletmecisi tarafından davet edilmiş.

pembe metrobüs

pembe vagon

bursa'da kadınlara yönelik cinsiyetçi uygulama. kadınlara öncelikli vagon ismi altında ayrımcılık ve cinsiyetçilik yaratan uygulama haziran 2017'de hayatımıza girmişti. kadınların bu cinsiyetçi uygulamayla olan mücadelesi nihayet sonuç verdi, uygulama kaldırıldı.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/bursad...

ohal'in 3 ay uzatılması

sanırım 6. kez uzatıldı. kadın ve lgbti örgütleri de "olağanüstü hal’in “olağan” hale gelmesine alışmayacağız!" diyerek bir kampanya başlatmışlardı. umarım bu sondur. çünkü son khklarla iyice bokunu çıkardılar.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/87-kad...

ohal

emre özyetiş

cinsiyetçi söylemlere maruz bırakılıp, tehdit ve sürgün edilen hocaya şimdi de ‘terör örgütlerini övmek’ suçlamasıyla soruşturma açılmış. rektör sanırım organize işlere devam ediyor! zaten tehdit de etmişti.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/rektor...

insan hakları izleme örgütü

1978'de abd'de kurulan stk. dünya üzerinde bir çok ülkede ofisleri bulunur ve insan hakları ihlallerini araştırır, raporlar. 2018 yılı dünya insan hakları raporunda türkiye'yi sağlam analiz etmişler.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/insan-...

human rights watch

insan hakları

insan hakları izleme örgütü'nün 2018 dünya raporunda, “türkiye’de yargı baskı altında; medya, aktivistler ve muhalefet hedefte” şeklinde geniş bir rapor hazırlanmış.

https://asdi-lgbti.com/2018/01/20/insan-...
  • /
  • 1318
  • /
  • 349

zeytin dalı harekatı


eşcinsellik tedavisi


yalnızlık bakanlığı


tüsiad


pembe vagon


insan hakları izleme örgütü


human rights watch


115 çocuğun istismar edilmesi


afrin


osmanlıda eşcinsellik


ihsan eliaçık


bugün ne geysem


muammer ketenci


dokuz pub


kıçı kirli


grrr


dünya özgürlükler raporunda türkiyenin özgür değil statüsüne düşmesi


greenlobo


canan kaftancıoğlu


halk özel harekatı


  • /
  • 349

zeytin dalı harekatı

ülkedeki zeytin ağaçlarını kesip harekata zeydin dalı ismi vermektedi inanılmaz mantik hatası der susarım.

yalnızlık bakanlığı

bizimkiler yalnızlık bakanlıği kursa yalnız yaşayanları tespit edip koca evi tek başına işgal ediyorlar diyerek fazladan vergi alırdı.

yalnızlık bakanlığı

yapılan açıklamada yalnızlık için sigara kadar zararlı denmiş. daha bile zararlı olabilir.

i killed my mother

nihayet bitirdigim film. ızlemek icin bu kadar cebellesmemin sebebi icinde aldatma ve uyusturucu barindirmasi. evet hala filmin anneyle ilgili olduguyla ilgilenmiyorum. ama bittiginde ne kadar da ben dedim hubert icin. ayni nefret. ayni kafasina silah dayanmis gibi bir anne sevgisi. ayni ikilem. bir daha xavier dolan filmi izlemem ama. aldatmayi geciceksin yakisikli. ıki romantizm gormeliyiz ki kafamiz dagilsin bizim de.

pembe metrobüs

pembe otobüs, kimin rüyası, pembe tacizcilerin rüyası, işte bunu nükse ettirdiler, ve on sonunda bunu kabul ettirdiler, aslında başta söylediklerimin, gerçekten işin özü olan söylemek istediğimle ilgisi yok, tabi ki kabul ettirilen şeyler var, ve gün geçtikçe daha da ağırlaşacak bu durumlar, yıl 2019 u çaldığında, bir bakmışız iran modeli bir ülke, herkez çarşaflı, alkol yasağı var, ve herkeste silah var , isteyen herkes silahını kullanabilir, acayip bir durum değil mi? işte bu günkü hazırlıklar bunlar , bugünden hazırlık yapılmakta , alt yapı sağlanıyor ve daha sonrasında bize geri dönüşü maalesef hüsran olabilir, ama araştırmak derim her şey araştırmaktan geçer okumaktan geçer, çünkü hiç birimiz doğru şekilde okuyamıyor, yorumlayamıyor, ve yazamıyoruz, maalesef durum bu, türkiyenin de durumu bu.

pembe metrobüs

kadını pembe erkeği mavi görüyorlar. sonra ikisini birbirine zıt hale getiriyorlar. kadınla erkeği birbirinden ayırmak kadınları teşhirci erkekleri tacizci, tecavüzcü olarak kodluyor. en kötüsü bazı kadınlar da erkeklerle aynı ortamda bulunmayı ahlaken yargılıyorlar. sormazlar mı madem bu kadar erkek fail veya olabilir, neden kadınları da sistemine dahil eden bir adalet düzeni için müdahale etmiyoruz ?

emre özyetiş

hakkını aradığı için bedel ödetmek istenen insanlardan biri.

çi

dün akşam yayınlanan sondan 3. bölümü ile yardırmıştır efenim. keşke bitmeseydi diyeceğim lakin bitişleri bile bol aksiyon ve gerilimli olacağının sinyalini vermiştir.

hrant dink

http://www.agos.com.tr/tr/yazi/20086/fet... ölümünden önce türkiye toplumunun "onlar ermeni" denilerek gasp edilen bütün hak mücadelelerine ve aynı zamanda suskunluk kıskacındaki ermeni toplumuna ışık tutmuş; ermeni'nin insanlığını ve devletin insana düşmanlığını ortaya koymuş, cinayetine oh olsun denilecek zannederken failler, türkiye toplumunun üstüne beton döküldü zannedilen hakikatlerine giden bir yol açmış, bu sebeple ölümünden sonra failleri korkutmuş insan.

otomatik vitesli araçlar için özel ehliyet

bu gidişle otomatik viteste özel tüketime girer artık.yeni vergi ve gelir kalemleri üretmede tartışmasız en başarılı yönetimler şimdiye kadar.

Toplam entry sayısı: 26349

alonebear

2018 yılından beklentiler başlığına girdiği entry üzdü. daha iyi olması için oturup beklemek ile yaşam sahasının iyileşmesi mümkün değil. sanırım akçay'da yaşıyorsun. eğer orada iş sahası yoksa gerekirse şehir değiştirmen gerekir. ben de doğduğum şehirde yaşamıyorum, iş bulmak için 16 yıl önce büyüdüğüm yeri terkedip istanbula taşındım. meslek dallarından hangisinde kendini geliştirdin bilmiyorum fakat örneğin çorlu, çerkezköy bölgesinde yaşıyor olsaydın 2018 yılının 7. ayından sonra 2000 tl civarı maaşlı iş bulmana destek olabilirdim. elimden ancak böyle bir destek gelir. hayat senin ve doğru seçimlerle yine hayatına yön verecek olan sensin. umarım yaşadığın zor dönemi kolayca atlatırsın.

pasif bir direnis

yazmayı bırakma kuzum sen, dilediğin gibi boşal. istediğin gibi gir çık. kimse hoşuna gitmediği şeyler gördüğünde kafasına göre kural koyamaz. sen belden aşağı yazarsın, ahmet belden yukarı yazar, ben ayak bileklerinden altını yazarım, mehmet baş üstünden yazar. buna editörler, moderatörler, adminler karar veremez. hakaret, karalama, nefret dili, nefret söylemi barındırmadığı sürece ve ayı sözlük formatına aykırı olmadığı sürece sözlükte tüm entrylere yer var.

rimming yaptığı dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tip

götü temiz tutup delik çevresine bakım kremi sürülürse sorun kalmayacaktır. 3 ayda bir göt bakımınızı da yaptırırsanız tadınızdan yenmezsiniz.

aç kalan şarkıcıların künfeyekün muhafazakar olma sevdası

gücü kötüye kullanmak

güç değildir o, aslı görevi kötüye kullanmaktır. güç olsa duramazsın.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

ayı sözlük yazarlarının depresyondan kurtulma taktikleri

basketbol ve tenis oynuyorum, basketbol maçlarına gidiyorum, en büyük hatalarımdan biri de fazlasıyla yeni yeni adamlarla tanışma girişimlerinde bulunuyorum, alkolün dibine vuruyorum, sık sık 31 çekiyorum, her gün mutlaka en az 1 saat ağlıyorum, ağlamazsam yanlış zamanlarda ağlıyorum hoş olmuyor ve gözyaşlarımı gizlemem gerekebiliyor, bir de şarkı söylüyorum "oo aslında gayet iyiyim lan ben" dercesine. pek işe yaramıyor ama olsun.

tanga

"eskiden götü görmek için donu aralardık, şimdi donu görmek için götü aralıyoruz." lafının doğruluğunu kanıtlayan iç çamaşırı.

memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

bizim abuzer memleketinde gayet efendice yaşamaktadır cinselliğini. internette tanıştığı insanlarla fırsat buldukça görüşür, yazışır, cam2cam yapar. hoşuna giden adamlar vardır ama içine atar sevdasını, duygularını. platonik aşk şekilde devam eder bir süre. memleketinde de sevgililer yapar ama o kadar temiz duygulardır ki, genç bir kızın evlilik hayalinden farksızdır. aylar yıllar geçer, artık oda ayda yılda bir kez değil de, haftada bir sevgilisiyle sevişmek istemektedir. evden bir şekilde iş, eğitim veya okul amaçlı ayrılarak istanbul sularında yüzmeye başlar. yüzer yüzmesine de, istanbulda büyük balıklar da vardır o sularda yüzen, taze yeni bir küçük balık yutmak için sabırsızdırlar. bizim abuzer istanbula hayatının aşkını bulmaya gelmiştir, işler pek iyi gitmemiştir lakin ilk bir kaç aşk darbesi gördükten sonra her hafta başka başka insanlarla yatar olmuştur. her birlikteliğinde, o ilk olanlardan unutamadığı adamın tenini dokunuşunu aramaktadır oysaki. sonrası malum bira yanında çerez niyetine.

ayı sözlük e veda etme tripleri

işler yolunda gitmediğinde başvurulan trip şeklidir. bu trip genelde son entryde dile getirilir, kapılar oldukça açık bırakılır, "çok ısrar ettiler geri geldim" diyebilmek için. "sizi ve sözlüğü çok seviyorum ama katlanamadığım konular var" diyerek pası ve topu birilerine atarak siktir olup gitme sorunsalına isabet eder. giderken bırakılan yarım kalan sevgiler, gidenin onu sevenlerin gırtlağında düğüm oturmasını amaçlaması ve tabi o giden şahsın çok da sikindesinizdir de farkında değilsinizdir.önemi yoktur ki bir çoğu için burada yazılanlar çizilenler, çok da tındır. bir şekilde elde yada içeride bir yerlerde birşeyler patlamıştır. göte giren şemsiye açılmaz deseler de açılmıştır aslında ve o götten hayır gelmez artık.

sözün özü şudur ki; sözlükten çekip giderken son entrynizi girmenize gerek yoktur. değer verdiklerinizle son mesajlaşmalarınız size yeterli olmalıdır. sözlüğün kişisel meseleler ile kirletilmemesi ve katledilmemesi doğru olandır.

ana dilde eğitim

pkk

net olarak tüm dünya tarafından bilinen yasadışı bir terör örgütüdür. insanları katletmenin özgürlükle bir alakası yoktur. böyle bir örgüte destek verenler ve içinde bulunanlar ülkemizde ağır cezalara çarptırılırlar. adaletin dışında bu örgüte destek verenler ve içinde bulunanlar keşfedildiklerinde halk tarafından da linç edilirler. bunun örnekleri bir hayli fazladır. neye destek verdiğinizi ve reklam ettiğinizi düşünerek hareket edin efendim. her yerde de bunları söylemeyin bok yoluna gidersiniz.

rotinda yetkiner

subjugator ve bearhairy i sözlüğe geri kazandırma protestosu

ironi mi dediniz? sahip çıkmaya çalıştığınız yazarlardan alıntılayarak yapayım. "bu protestoyu yapanlar götünü siktiren zavallı pis ibnelerdir" cümlesiyle başlayayım öyleyse. "allaha inanan yobaz pislikler" cümlesiyle devam edeyim. faşizmin dibine vurup ağzımdan salyalarla insanlara saldırayım ve sonrasında "boşnaklar candır, sikleri büyüktür, aşırılı güzel sarı beyaz tenlidirler, iyi basketbol oynarlar, terleri bile parfüm gibi kokar, avrupalıyım sonuçta, ama ama boşnağım diye beni sözlükte eziyorlar, dışlıyorlar, hep öldürüldük, türk damarı tutuyor hepsinin, kelle avcısı barbar türkler" olarak devam ediyorum. son olarak diyorum ki ya hatalarına sünger çek ya da sus ve yalamaya devam et.

biscolata reklamları

albenisi olmayan reklamdır. hatta bunlar yerine hatunlar dans etse daha bile iyiydi.