bal ayısı

Durum: 336 - 21 - 8 - 1 - 22.11.2017 04:41

Puan: 4661 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmiş.
  • /
  • 17

sözlükte başı bağlı yazar yoğunluğu

yoğunluk hesaplamasında pay ve payda kısmında bulunduğum orantı.
düğünüzüme bekleriz..

slippery slope

bağımlılık yapıp bana 3 ay boyunca kendini dinlettirebilen şarkı.klibi de 10 numara.
abi üçgen var tek göz amk tek göz illuminatici bunlar klibe baksana illumshxuajsu

cinsel çağrışımlı isimler

gratis

2 yıldır görmediğim arkadaşımla buluşup güzel bir cumartesi günü yapalım kadıköy’ü gezdireyim diye güzel güzel planlar kurup buluşulur fakat lanet gratis deki %50 indirim sonucunda 1.30 saat kapının önünde heykel olmama sebep olan kozmetik mağazası.

tatilya

agaa be tatilya bee dedirten başlık 14 yıl önce istanbul’a geldiğimde gittiğimiz hala unutamadığım çocukluğumun en güzel anılarından biridir.

lahmacun

3 haftadır neredeyse her öğle araları derslerden fırsat buldukça ekipçe gidip yediğiz enfes çıtır incecik kıymalı malzemeli türk pizzası.
fuaye ye yeni açılan hacıoğlu bu işi ustalıkla yapar.
oyy canım çekti

mühendislik okumayın

insanın hayat enerjisini, neşesini, zevkini adeta bir karadelik gibi emen sonu büyük bir muamma olan zor bölüm.
vize ve final dönemleri oturup varlığını sorgularsın, ölümden beter zamanlardır.
sayılarla öpüşüp formüllerle yatarsın, işlemlerle sevişirsin.bir süre sonra çıkmaza ulaştığında bir bakmışsın gerçek hayatta o senin biriciğin olan sayılar artık yoktur.işi 0 dan öğrenip iyi paralar kazanmaya çalışırsın.falan filan da aq ben neden burada edebiyat yapıyorum ki (bkz:yarın göte girecek olan sınav)

yazarların sağlıksız hareketleri

fazla tuzlu ve şekerli beslenme
sigara, arada alkol
son zamanlarda uyku düzenim bozuldu aynı zamanda yemek saatlerimde çok karmakarışık sınav dönemleri yemek yemeyi ve açlığımı unutabiliyorum.
hareketsiz ve sporsuz geçen günler.

gitar

yaşım 11 ve çılgınlar gibi gitar çalmak isteyen özenti bir veledim.gitar kursu almak için annem ve babamla gittiğimiz hocanın evinde sohbet ediliyor.hoca sesi ki sadece gitar değil bağlama kursu da veriyor yav oç sus aq ben gitar çalmak istiyorum diyemedim tabi o zamanlar küfretmiyoruz.hocamın sikilmiş ağzından şu kelimeler döküldü ‘önce bağlama öğrensin sonra gitar daha rahat olur’ ve yıkıldığım an.babam oracıkta bağlama kursu almam gerektiği emrini verdi.1 yaz devam edip bıraktım.okuldaki cool berkcan olamamıştım. üzgündüm.teşekkürler babam bir veledin yine bir hayalini de yerle bir ettin.gitar zevkim de o tozlu sayfalarla beraber kapanıp gitti.

ayı sözlük yazarlarının penis yatırma yönü

ılık süt

sudan sonra en çok tükettiğim içecek soğuğu hoştur.

odaya giren böcek için taktikler

iğrenç simsiyah uçan hamamböceği tarzı bir böcek girdi odaya beyler.bütün yurt yardım için toplandı, yurt müdürlüğünden görevli çağırdık ama nafile oç bir türlü çıkmıyor. kaçışmaktan yerini de saptayamadık bütün oda dağıldı. ıyk huylanmaktan kaşınmaktan yoruldum artık.
bir çözüm önerisi sunabilir misiniz?

çıplak bir adamla yapılabilecekler

büyük boy pizza gömdükten sonra beraber film izlerken koyun koyuna uyuyakalmak nirvanası olabilir.

o an

yine güzel bir cuma akşamı ve yine yeni arkadaşlarıyla tanışmıştım iyi ve kafa insanlardı sevdim.evet yenildi içildi gülünüldü eğlenildi bugün pek modum yoktu ama ayak uydurdum tabikide. yine arka koltuğa gömüldük ikimiz ve yine klasik üşümüştü, nasıl üşüyordu acaba kan değerleri mi düşük aslında göbüşlü yağ oranı da iyi olan bir ayıcıktı ama belki de küçük masum bi bahanedir, kocaman sarıp sarmaladım küçük öpücükler kondurdum tatlıydı şey gibiydi profiterol mü hayır peki ya künefe hayır o da değil belki de çikolata, kaymaklı kadayıf, çilek reçeli yok yok daha yoğun annemin hamaratlı ellerinden çıkan fıstıklı, kıyısında köşesinde mutlaka bir parça dondurmayla tatlı tabağını süsleyerek kardeşimle beni sonsuz mutluluğa eriştiren bol şerbetli yoğurt tatlısıyla bile yarışamazdı bu.dudakları o kadar tatlı, nemli ve hoştu ki resmen bal damlıyordu evet bu bal tadıydı hem de has karakovan balı.suçlu değilim hakim bey yanaklarında öpülecek parsel kalmamıştı e malum sakaldan dolayı ben de boş kalan arsayı değerlendireyim dedim yeri de güzeldi haliyle dudaklarına yapıştım.o da sağdaki, soldaki arkadaki trafikteki araçlardaki salak meraklı insanların dikizlemelerinden fırsat buldukça yanaklarıma ve dudağıma buseler kondurup içimi kıpırdatıyordu.seviyordum onun bu 4.sınıf fen bilgisi dersinde sınıfta sergilenen bütün deneyleri kendisi almak isteyen bilgin, komik ve şirin fakat bi o kadar da şapşal ve sakar hallerini.
öpe koklaşa yol bitti semte girdik arabada da olsa dikkat çekmemek lazım sonuçta elalem çirkef bizde hemen kanka moduna geçip efendice oturduk.biraz daha gittikten sonra inme vaktim geldi günün son öpücüklerini atıp aynı zamanda da kafa olarak aşmış yol boyunca bu hareketlerimize karışmadan rahatsız olmadan ön koltuktaki rahat ve tatlı arkadaşlarını içimden saygıyla dışımdan ise ‘teşekkürler, iyi akşamlarrr’ diyerekten el salladım.inip koşa koşa metroya yetiştim koca bir oh çektim bugün de boşa giden taksi parası girmemişti.5 dakika sonra gelecek olan metroyu beklerken ağzım kulaklarımda yüzümde salak bi gülümseme, her yeni buluşmada öncekini katlayarak giden daha da güzelleşen bu akşamı düşünürken parmaklarımı istemsizce dudaklarımda gezinirken yakaladım gelen metronun ziliyle dalgınlığımdan ayılıp kendime geldim...
o an: 3 kasım 23:45

islamda mastürbasyon yasaktır

sevmek mi sevilmek mi

stranger things

öneririm hoş bi dizi pişman olunmaz

insanı sinir eden sesler

kara tahtanın tırnaklanması, vız vız amk sivrisineği, lisedeki resim öğretmenimin intihara teşebbüs ettirmelik sesi

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

nazar değmesin kem gözlerden korusun, çok tatlı bi ilişkimiz var

ayı sözlük yazarlarının şu an yaptıkları

perşembe günü girecek olan mukavemet vizesine çalışmadığım için vizcdan azabı çekiyor ve bu sebepten ötürü uyuyamıyorum, yatakta debelenip duruyorum
  • /
  • 17

ölmek istediğiniz şekil durum yer

bundan yirmi üç yıl dört ay onbeş gün sonra, mütevazi zeytinliğimin içinde yer alan evimin bahçesindeki hafifçe sallanan bir hamaktayım, yalnızım her zaman olduğu gibi, annemin öldüğü yaşta ve saatte, görmek istediklerimi görmüş, bilmek istediklerimi biliyorum. garip bir huzur ve sükunet var içimde, kırgın değilim, ne alacağım ne vereceğim var hayata ve hayatta kalacaklara. gözlerimde annemin gülümsemesi ama sesini hatırlamaya çalışıyorum. saat onaltı kıkdört kış ama üşümüyorum. yavaşça batan güneşle birlikte sönüyor yaşam ışığım, kulaklarımda son yankılanan annemin seslenişi, hatırlıyorum gülümsüyorum.

ben geldim sözlük

uzun zamandır yoktum, belki hissettin, sanırım sevgili ekmekarası'nın uçurulmasının ardından yazmadım pek. belki de sen de pek dikkat etmedin, her neyse döndüm, kürkçü dükkanına buralardayım ararsan. bir bilsen başımdan neler geçtiğini !
ah bir anlatsam sergüzeştimi !
nasıl üzüldüm, yıkıldım, aldatıldım sözlük aldatıldım! ayağa kalktım tekrar, çalışmaya başladım hem de iki işte birden. günde dört saat uyuyorum, uyumayınca aklıma da gelmiyor sıkıntılar.
iyileşiyorum diyemem ama değişiyorum.
anlatırım aklıma geldikçe, sen dinle sözlük, en iyi sen dinliyorsun.

Toplam entry sayısı: 336

liseli eşcinsellere tavsiyeler

bol bol bilgisayar oynayabilirsiniz.stres alıyor efenim yalan yok. bi bok varmış gibi sigaraya başlamayın sakın. eşcinsellik dert veya sorun olan bir şey değil.
mutlu olun, eğlenin, ders çalışın.

binicem üstüne vurucam kırbacı

o çocuğun piç gülüşü yıllardır hafızamda joker edasıyla yer edinmiştir.
kırbaç olayına gelecek olursak "oyy kuzum vuramam ki ben ona, canını acıtıp ağlatamam ki" şeklinde şiddet düşmanı ve insancıl tavrımla öne çıktığım durum.

tanımadığın biriyle tek seferlik ilişki

gel hele önce bi kuantum fiziği konuşalım
- usta bize 2 çay

mısır yerken hayvanlaşmak

haşlanmış mısır
hayvanlığın sonucu ortaya çıkan, istenmeyen bir sonuç olarak karşımıza diş etlerinin derinliklerine nüfuz eden mısır parçacıkları ve saçakları çıkar. bazen kürdanın da fayda etmediği görülür.
patlamış mısır
hele de yağlıysa daha da iğrenç bir hal alır.avuç avuç yiyen insanlar görüyorum yağlı elleriyle ıyk tikim var yeterki bana dokunmasın git ötede ye hayvan gibi.hayır bilader 2 parmağını kullanarak tek tek yesene işte beyefendi gibi

o an

5 dakika sonra yağmurdan ıslanmış şapşal haliyle kapıyı açtı kocaman cüssesiyle arabanın arka koltuğuna yanıma oturdu arabanın yan dönmediğine dua ettim acaba ön koltuktaki melek yüzlü arkadaşı ve sürüş konusunda biraz acemi olan arkadaşının annesine rezil olmuşmuyduk? ben bu salak saçma şeyleri düşünüp hafif de buğulanan camdan dışarı bakıp buğulu camdan yağmur damlalarının teker teker firarını izlerken araba çalıştı yol alıyoruz. ‘ellerim buz tuttu çok üşüdüm’ dedi ve elime yapıştı dikiz aynasından gelen bakışlardan korunmak için sırt çantasını sıkı sıkı kenetlediğimiz elimizin üzerine adeta bir zırh gibi koydu.yol boyu inene kadar bırakmadık, kalbim bana hiç böyle davranmamıştı sanırım koza içindeki tırtıllar sonunda kelebek olup vücudumun içinde özgürce kanat çarpıyorlardı.müthişti.ve sonunda yol bitti kafeye oturmak için arabadan inerken eli elime hala uhu ile yapıştırılmış gibi kenetliydi ama bir fark vardı ellerini ısıtmıştım, o ıslak ve soğuk elleri artık sıcacıktı.sırt çantasının ardında saklanan ellerimizi ayırdık melek yüzlü kızın annesine teşekkürlerimizi sunup arabadan indik ve yine yapmacık, baskıcı ve iğrenç insanların bulunduğu özgürlüğün kısıtlandığı yeryüzüne ayak basıp ıslanarak bir şey olmamış gibi birbirimize tebessüm ederek yürümeye devam ettik...
o an: 28 ekim 23:40

kezban

ulusal bir gay tv kanalında yayınlanacak yeni sezonun flash dizilerinden biri.
18 lik lubun çıtır kezban istanbul'a yeni gelmiştir,tek sermayesi yıllardır içinde biriktirdiği eşcinsel açlıktır.
gidecek yeri olmayan kezban bir süreliğine uzaktan akrabası olan, eşi yeni ölmüş pala bekir'in yanında kalacaktır.
kezban'ın en büyük hayallerinden biri bir çift silikon ve bir çift 44 numara kırmızı topuklu ayakkabıdır.

kıl dökmek

bir ayıdan dinlenebilecek iyi uyarlama şarkılardan biri : gel artık kollarıma, kıl döktüm yollarına.

bitkisel seks

__salatalık, patlıcan gibi penisimsi sebzelerle yapılan sex.
__ya da bitkin bitkin yapılan sex, ot gibi hiç zevk vermez.

bülent ersoy

türkiye'nin en trans hali.
abartı, kabartı denince akla gelen devasa bir diva.

cinsel tercihlerine saygı duyuyorum

bu bir tercih değil ki saygı duy, bence zihnin için kaygı duy.

sarhoş sevişmek

hoş bir şekilde sarıla sarıla yapılan sevişmece. hoş sar sarhoş.

patika

manikürlü, kaliteli pati, ka pati.

angelina koli

angelina jolie usulu koli, dudaklar şişene kadar öpüşülmesi şarttır.

adamı götünden tanımak

genetik bir yatkınlık yoksa, tecrübeyle ve zamanla edinilebilecek, üzülmek istemeyen herkesin sahip olması gereken hissiyat.

kıl dönmesi

"kılın transeksüeli mi olur yaw!" dedirten başlık.
veya epilasyon sonrasındaki temenni kıl dönmesin geri.
gıcık translar için de kullanılabilir, seni gidi kıl dönmesi seni.