gay barda kucaktan kucağa dolaşan gay

ne zaman gay bara gitsem karşılaştığım,insan modelidir.yani öyle ki dejenereliğin somut hali denilebilir bu modeller için. bir insan düşününki,içtiği alkolden otttan şundan bundan kafası iyice bulanmış ve kucaktan kucağa dolaşsın.sorarsınız savunmasını:özgürlük derler. özgürlük bu değildi ki halbuki abi?

harbi özgürlük neydi ki?
hiç gay bara gitmedim. biri beni götürsün!
aslında bu tip varlıkların büyük bir kısmı internet ortamında " çok gizliyim, çok gizliyim." diye yırtınıp, aniden kamerayı suratınıza kapatan grutan oluşur. dikkat edilesilerdir.
sıcacık kucağını tüm iyi niyetiyle açan gaylerin ekmeğine yağ süren gaydir. bu da dışarıda sergilenemeyen rahatlığın, yakınlaşmanın bir izdüşümüdür sadece.
ben bu tipleri düğün dernekte;
+hadi anacım oturmayamı geldin,kalk iki göbek at kurtlarını dök
-ayh ısrar etme abla valla ben beceremem! *
+bak ölümü gör, yemin verdim...
-ayh tamam senin hatırına becermeye çalışırım*
işte bu diyalogda ki insan figürünün gay versiyonu denilebilir, aslında içi fingir fingirdir ama yiğitliğe bok sürdürmeme durumundan dolayı dışarıya çizilen imaj "gizliyim,namusluyum bu taraklarda bezim yok" şeklindedir ama işte mekana düşünce kabuk çatlar ve sonunda kucaktan kucağa dolaşmaya başlar, halbu ki bu saf kızın oyun nedir bildiği yoktur sadece hatır uğruna becermeye çalışır ama garipcik becermek isterken gecenin sonunda becerilir.
gaylerin gay bara çok da ulvi amaçlar için gittiğini düşünmüyorum. ** yani buraya kadar her şey doğru ve namuslu ve toplumun normlarına uygun bir aktiviteydi de kucağa çıkınca mı dejenere olunuyor ya da tu kaka? ***

açıkçası eleştirilen şeyin tam olarak ne olduğunu da anlamadım, ben şu ana kadar gay barlarda dirty dance'ten başka dans çeşidi görmedim. orospuluk tam olarak hangi aşamasında başlıyor el kalçaya değince mi yoksa ayaklar yerden kesilince mi?
alan veren razı, kime ne oluyor?
ben yazacaktım aussiebum diye de kendini ifşa etmiş zaten **
mevlüte mi geldi tabi coşup eylencek.
koldan kola olanları da mevcutdur efendim.
doyasıya eğlensin ne güzel mutlu mutlu.. yalnızlıktan, umutsuzluğa düşmesinden iyidir. :(
geyşa ruhlu geylerin ellerinden geleni bol bol "art"larına koydukları eylem. örn: hollandadaki ben.
sevgiye ve şevkate muhtaç geyin, kucak kucak sevgi aramasıdır. bir nevi sevgi dilencisi olmuştur. neyse ki bizim camiamız bu konuda çok eli, pardon kucağı açıktır.
içlerinde burası ve benzeri ortamlarda namuslu ev kedisini oynayanlara da rastladığımız durumdur.
(bkz: içki bütün kötülüklerin anasıdır)
  • /
  • 2