gay barda kucaktan kucağa dolaşan gay

(bkz: haset)

hep imrendiğim ama bir türlü o rahatlığa erişemediğim insan türüdür. çoğu kişi de aslında onların yerinde olmak ister ama kendi sümsüklüğünü gizlemek için böylelerini boklar. ciwan güzel demiş: mevlüte gitmiyoruz. o kadar namuslu aile kızıysan muhallebiciye, aile çay bahçesine filan git. *****
barda çalan şarkıya klip çekiyordur belki;

gönülden gönüle uçtum nafile
yerin dolmuyor
kucaktan kucağa düştüm sahile
sesin vurmuyor.

ara: (bkz: gönül)
ara: (bkz: kucak)
ara: (bkz: vurmak)
ben de bu türe giriyorum. en sevdiğim pozisyon kucağa oturma olunca...
bir de güzel olunca erkeklerin dibi düşüyor tabii.
(bkz: kıskanmayınız)
evliya çelebi misali seyyahlık yapıyorsa, seyahatname benzeri bir kucakname yazması umulan kişi.
sarhoş olmuş olabilir.muhtemelen sabah hiçbirşeyi hatırlamayacaktır.
striptizcidir belki.fazla mesai yapıyordur.
avrupa'daki gay barlarda bu kadar geri zekâlıca hareket eden tipler yoktur diye tahmin ediyorum. karakteri oturmamış, çocuksu, olgunlaşmamış ya da en iyi ihtimalle sarhoş biridir bunu yapan. ayılınca biraz utanabilir yaptıklarından. çok sarhoş olsam ben de hoş olmayan davranışlarda bulunabilirim, bu yüzden dozunda içmekte farkı var. anlamadığım, yabancı insanlara bile yavşayanlar. alan razı veren razıysa buna bir şey diyemem ama benim için rahatsız edici. bu tipler genelde feminen oluyorlar, gay barda gördüğüm kadarıyla ve feminen birinin kucağımda dans etmesini istemezdim herhalde. ergen değiliz neticede, eğlenmenin de bir şekli şemali var. bu tarz cıvık biriyle iletişim bile kurmam. dediğim gibi avrupa'lardaki gaylerin kaliteli ve olgun yapısına erişemeyeceğiz anlaşılan.

aradığım gay bar buralarda yok zaten. böyle, barda oturup içkini yudumlarken fonda klas bir müzik çalacak, etrafında kaliteli insanlar, edepli edepli oturan erkekler olacak. sırf bu yüzden kadıköy'deki gay temalı olmayan barlara gidiyorum. gay temalı barlara gelen tiplerin neden aşırı ve edepsizce davrandığını anlayabilmiş değilim. keşke avrupa'da yaşasaydım. bizim gay barlara gelenlerin profilleri çok düşük maalesef. istanbul'da dediğim tipte düzgün, salaş, güzel müzikler çalan bir gay bar bilen varsa yeşillendirsin lütfen. gay bara gidip kafa s*ken desibelde açılmış müziklerle orada geçirdiğiniz vakti de anlayamıyorsunuz. vıcık vıcık insanlar olmasın lütfen önereceğiniz barlarda. ben o tür yerlere sırf s*kiş bulmak için gitmiyorum. anlaşılan gaylerin tek yaşama amacı bu olmuş.
(bkz: ian gallagher)

sahne direkt aklımda canlandı
gevşektir kanımca... bir insanı tanımadan etmeden kucağa oturmak nedir arkadaş.
  • /
  • 2