yumuklusucurta

Durum: 2022 - 33 - 2 - 0 - 27.07.2021 12:58

Puan: 37572 - Sözlük Kaşarı

3 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Moderatör.

Vad kan man göra när ett hjärta blöder?
  • /
  • 102

cemaatçi erkeklerden hoşlanmak

sevdalarının sonu darbe ile bitecektir.

biten aşkın ardından dinlenebilecek şarkılar

2021 temmuz'un çok hızlı geçmesi

taşınma işlerimden dolayı piç olan aydır. bi de sıcak, bi de sıcak. kış gelsin diye bekliyorum.

olgun erkekler aşık oluyor mu

filenin sultanları

bir sonraki maçları, rusya'yı 3-0 deviren italya ile salı günü (27 temmuz) tsi saat 10.20'te oynanacaktır.

ayı sözlük kitap önerileri

sait faik'in abasıyaanık kitabını öneririm. içerisinde seçme hikayeler var.

sevgiliyle cuma'ya gitmek

birliktelik öncesinde mutlaka konuşulması gerekenler

ben hep karşımdakinin bana dürüst olmadığını en baştan kabul ediyorum. bu nedenle korunmadan seks yapmama prensibini edindim. en azından belki de bir süre sonra ayrılacağım kişiden böylesi bir hediye alma ihtimali hep korkutmuştur beni. korunma %100 hastalıkları engellemese de böylesi durumlarda o bekleyiş süresince endişeyi büyük ölçüde azaltır. tavsiye ederim.

postal 2

milletin üzerine işeyebildiğin sayko bir oyun.

twitter

"bu şey değil mi? onlyfans hesabımın reklamını yaptığım site?"

dizel audi 115 km hız ile 4.7 yakması

arkadaşın aracı siyasi eğilime göre yakıyor sanırım. eğimi hesaplasa duramazdık. *

melih bulu

6 ay içinde direniş sona erer diyordu. gitti ve sona erdi. adam sözünün eriymiş.

sözelci ile seks vs sayısalcı ile seks

eşit ağırlıkçı ile sevişirseniz hiç bir sorun kalmayacaktır.

gelmiş geçmiş tanık olduğunuz vatan hainleri

feminen

bosna hersek'li grubun adı.

(bkz:feminnem)
(bkz:kadınsı)

bakire gay

ayı sözlük yazarlarının favori disney prensesleri

elsa'm benim. sarışın piremsesim

içkilerin hepsinin aynı etkisi olduğu halde sınıflandırmak

bira ile sarhoş olmayan da ne bileyim (!) *

mecra

kadıköy'de ziyaret etmeyi kafama koyduğum mekan ismi.

kalabalık ziyaretleriniz için rezervasyon da yapabilirsiniz.

http://mecrada.org/

sözlükte açılacak daha fazla seksli başlığın kalmaması

  • /
  • 102

bir baltaya sap olmak

bu kesim için kaygı duyup üzülenleri tenzih ederek söylüyorum aşağılamaya hor görmeye çalışanlar dikkatimi çekiyor, kendileri de çok güzel baltalarda ircra etmiyorlar saplıklarını.
boşa harcanmış bu hayatları hangi şartlar bu noktaya getirdi? sizin sahip olduğunuz imkanlara sahip oldular mı? nasıl bir psikoloji içindeler? bunları düşünmeden konuşmayın. düşünseniz de başkalarının hayatlarına burnunuzu sokmayın.

hayatında bir baltaya sap olamamış terör sevici

hayatını kaos üzerine kurmuş, her şeyden nefret eden, sevgisiz, ilgisiz, saygı görmemiş insanların içine düştüğü çukur. bir insan terörü nasıl sever? akıl var izan var. ıstediğini elde etmek için her türlü rezilliği yapabilecek potansiyele sahip kontrolsüz bir güç bu. dünya üzerindeki herhangi bir şey bu gücün mağduru olabilir. lanet olsun bunlara ve bunlara sempati besleyen herkese.

olimpiyatlarda hangi dal

tüm spor dallarını keyifle izliyorum da en çok keyif aldıklarımı sıralayayım.

basketbol
voleybol
yüzme
okçuluk
tenis

görsel olarak;

disk atma
çekiç atma
gülle atma
100m
110m engelli
+91 kg boks
+75 kg halter
+98 kg üstü güreş
cimnastik (kulplu beygir, halka, atlama beygiri, paralel, barfiks, denge)

mete gazoz

helal olsun valla. olimpiyatlar öncesi dünya sıralamasında 8. sıradaydı. bu başarısı sonrasında sıralamada da oldukça üstlere çıkacaktır.

1. tur luksemburglu rakibini 6-0 yendi
2. tur avusturalyalı rakibini 7-3 yendi
3. tur avusturalyalı rakibini 7-1 yendi
çeyrek finalde dünyanın 1 numarası amerikalı brady ellison'u 7-3 yendi
yarı finalde japon rakibini 7-3 yendi
finalde italyan rakibini 6-4 yendi

filenin sultanları

amerika maçı 3-2 bitti. kazanmak işten bile değildi, fakat 2-0 dan 2-2 yapmaları bile çok keyifli bir maç izlememize vesile oldu, neyse. kaybetmiş olsalar bile 1 puan çok işe yarayacak. çünkü amerika diğer maçlarda rakiplerine set vermedi, 3-0 kazandı. tokyo olimpiyatlarındaki 4. maç arjantin ile cumartesi günü saat 08:20'de. kazandığımız takdirde grupta ilk 4 garantilenmiş olacak, bu da çeyrek finaller demek.

askerde her ölenin şehit ilan edilmesi

hiç bir toprak parçası,hiç bir bayrak ölümü kutsamaya yetmez.kahramanca öldü denilebilir ama kimse fakirin çocuğunu cennet müjdeleyip ölüme süremez.

pkk'nın orman yakması

çok acı bir günün içindeyiz. baharda sevinçle dallarını uzatan ağaçların yok olduğu, her şeyden habersiz masum canların yitip gittiği kederli bir günün içindeyiz. önce kulağımıza, her geçen saat yeni bir yerden yangın haberi alındığına dair bir bilgi çalındı. ışten güçten fırsat bulup, ne oluyor diye takip etmek istedikçe çok ızdıraplı görüntülerle karşılaştık. çığlıklar, feryatlar yakarışlara karıştı. günümüz zehir oldu. yüreklerimiz dağlandı. çaresizliğin verdiği ağır yük altında ezildik. tüm acıların ardında kim varsa yerle yeksan olsun. tum beddualarım onlar için.

saçları seyrelmiş erkek çekiciliği

ya bi tek bana mı seksi geliyo? tam olarak dökülmüş değil de, nasıl ifade etsem? he buldum. evlendikten sonra kendini salmış, göbek yapmış, saçları hafif hafif dökülen erkekler varya niyeyse çok seksi geliyor bana.

ayı sözlük kitap önerileri

büyük larousse ansiklopedi serisi

ayı sözlük kitap önerileri

lütfen 1984 veya hayvan çiftliği yazmayın. yeter.

Toplam entry sayısı: 2022

ayı sözlük günlük

bugün meslek hayatımın en zor günlerinden birini yaşadım.

sınıfta dersin ortasındayken öğrencilerimden birinin dedesinin selası okundu. küçücük yavrucak önce şaşkınlık yaşadı, ardından gözlerimin önünde haykıra haykıra ağladı ve ben onu teselli edebilecek bir şey yapamadım. oysa ki çocuk geçtiğimiz kasım ayında da babasını kaybetmişti *. bugün de dedesi...

bu günü ömrüm boyunca unutamayacağım sanırım.

16 mayıs 2021 kademeli normalleşme tedbirleri genelgesi

okullar 1 hazirana kadar uzaktan eğitime devam edecekmiş. 1 hazirandan sonra okulları açmanızın yada açmamanızın bir anlamı yok. ben çocuklarımı 6 haziran'da lgs sınavına sokuyorum. *

iki senedir turizm bahanesiyle eğitimi bitirdiniz. gerçi kendiniz de söylemiştiniz bize cahil kesim oy veriyor, okuyan kesim oy vermiyor diye. bu doğrultuda kuran kurslarını hiç kapatmadınız ama okulları da açmadınız. emellerinize ulaştınız. tebrikler.

theia

4 milyar yıl önce dünya'ya çarpıp ay'ı oluşturan mars büyüklüğünde bir gök cismi. bir teoriye göre theia adlı gök cismi, bundan 4.3 milyar yıl önce dünya'ya çarptı ve bunun sonucunda ay oluştu.

şayet bu hipotez doğruysa dünya'da hayatın var olmasını sağlayacak ideal şartların oluşmasını sağladığından kendisine minnettar olmamız lazım. zira bilim adamlarının hesaplamaları uyarınca dünya'nın çekirdeği dünya'nın iriliğine kıyasla olması gerektiğinden çok daha büyük; buradan da dünya ve theia'nın çarpışma esnasında çekirdek ve mantolarının birleştiği sonucuna varıyoruz.

bu tür bir ortamda volkanik olarak fazlasıyla etkin bir gezegenimiz oluyor; bu da hayatın oluşmasını sağlayacak koşullardan birisi. ayrıca dünya'nın kütlesini ve eksenini çarpışmayla etkilemesi gerek hayatın oluşması için gereken yer çekimini, gerekse de değişik mevsimlerin olmasını sağlayacak eksen eğikliğini oluşturmuştur.

okulların uzaktan eğitime devam etmesi

okulun içinde gerçekten eğitim olduğunu mu düşünüyorsunuz da uzaktan olunca üzüldünüz?

size ülkenin basit bir kimya formülünü vereyim (p.v=n.r.t) - paran varsa ne rahat. hiç şaşmaz.

lustral

depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlar hayatınızda var olan sorunları çözmez. sonsuz mutluluk vermez. sadece siz sorunlarınızı çözerken kötü düşüncelerle örselenmenizi önlemeye çalışır.

hayatımızda bir çoğumuz üstesinden gelemeyeceğimiz sorunlarla karşılaşabilir, kötü anılara sahip olabilir ve gelecek hakkında karamsarlığa kapılabiliriz. zaten eşcinsel oluşumuz ve seksüel kimliğimizle toplum içinde bir yere sahip olamayışımız diğer sorunları derinlere itmemize ve kar topu gibi sorunların giderek büyümesine yol açıyor. daha hassas, daha kırılgan ve içe dönük bireyler olabiliyoruz. hayatımızın her noktasında yardım almak asla yadırganacak bir şey değildir, olmamalı da.

ayı sözlük günlük

bugün meslek hayatımın en zor günlerinden birini yaşadım.

sınıfta dersin ortasındayken öğrencilerimden birinin dedesinin selası okundu. küçücük yavrucak önce şaşkınlık yaşadı, ardından gözlerimin önünde haykıra haykıra ağladı ve ben onu teselli edebilecek bir şey yapamadım. oysa ki çocuk geçtiğimiz kasım ayında da babasını kaybetmişti *. bugün de dedesi...

bu günü ömrüm boyunca unutamayacağım sanırım.

eşcinselim kan veremiyorum

eşcinsellerden kan alınmamasının sebebi yönelimleri değil. birey hastalık mikrobunu yeni kapmışsa eğer, bunun bir pencere dönemi olduğundan analizlerde kanın sağlıklı görünmesi. türkiye'de ameliyatta pencere dönemi mikrobu taşıyıp da verilen kanlardan hiv, hepatit vs kapan yüzlerce hasta mevcut ve bunun dava süreci de kızılay açısından çok çetin.

etik olarak eşcinsellerden kan alınmaması sorunu var. nedeni ise hala hiv, gonore ve bilimum hastalıkların hala eşcinsellerde daha yaygın olduğu görüşü. çok eşlilik sadece eşcinsellerde yaygınmış gibi saçma bir inanış var.

toplumsal olarak ahlak sorunu yaşadığımızdan, insanların yaptıkları ile oldukları insan arasındaki benlik algılarının şizofrenisinden dolayı kabak sadece eşcinsellere patlamış durumda dünyada.

bir açıdan da yukarıda denildiği gibi wc'de günde bilmem kaç kişiyi götüren ve test olmaktan bi haber olan bir grup azınlık da mevcut. aslında kendi kendimizi ötekileştirilmeye mecbur bırakmışız da farkında değiliz.

suriyeli mülteciler hakkında doğru bilinen yanlışlar

suriyelilerin ülkemizde yaptığını türkler de avrupa ülkelerinde yapıyor. maç vs ertesi kornalarla sokaklarda geziyor, düğün konvoylarıyla yol kapatıyor, bulunduğu ülkenin meydanlarında türkiye diye zılgıt çekiyorlar. sizin nefretiniz kadar biz de nefret ediliyoruz. bilin istedim. (bkz:yurtdışında yaşamış bir türk)

türkiyede halkın refah seviyesiyle suriyelilerin pek de ilgisi yok. durumun böyle olmasının sebebi suriyeliler değil, hükümet ve kararı verenler. enflasyonu, işsizliği, gençliği suriyeliler yapmadı sonuçta. aksine avrupa 4,5milyar avro vermesi karşılığında seve seve kabul ettik, kaçakları toplama merkezi olduk. dükkan vs açan suriyeliler ise kendi imkanlarıyla açtı.

amkli konuşan eşcinsel

bisiklet parkurunda bisiklet süren iki hetero arkadaşım:

x: amk şu geçen travesti mi lan?
y: sus sus duyacak şimdi.
trans birey: amkun çocuğu bi am yaptırmışım ananda böyle yok.

kelimeyi kullanmayla cinsel yönelimin yada cinsiyet rollerinin alakası yok.

yanlış anlaşılan şarkı sözleribir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım

suriyeli mülteciler hakkında doğru bilinen yanlışlar

suriyelilerin ülkemizde yaptığını türkler de avrupa ülkelerinde yapıyor. maç vs ertesi kornalarla sokaklarda geziyor, düğün konvoylarıyla yol kapatıyor, bulunduğu ülkenin meydanlarında türkiye diye zılgıt çekiyorlar. sizin nefretiniz kadar biz de nefret ediliyoruz. bilin istedim. (bkz:yurtdışında yaşamış bir türk)

türkiyede halkın refah seviyesiyle suriyelilerin pek de ilgisi yok. durumun böyle olmasının sebebi suriyeliler değil, hükümet ve kararı verenler. enflasyonu, işsizliği, gençliği suriyeliler yapmadı sonuçta. aksine avrupa 4,5milyar avro vermesi karşılığında seve seve kabul ettik, kaçakları toplama merkezi olduk. dükkan vs açan suriyeliler ise kendi imkanlarıyla açtı.

sözlükte uyuşturucuya özendirici başlıkların olması

bu konudan dem vuran yazarlarımız kendi +18 içeriklerine dikkat ederlerse soylu başganın ruhu duymaz.

amkli konuşan eşcinsel

bisiklet parkurunda bisiklet süren iki hetero arkadaşım:

x: amk şu geçen travesti mi lan?
y: sus sus duyacak şimdi.
trans birey: amkun çocuğu bi am yaptırmışım ananda böyle yok.

kelimeyi kullanmayla cinsel yönelimin yada cinsiyet rollerinin alakası yok.

kaslı vücutların sineklere yem olacağı gerçeği

the kite runner

kitabının filminden kat kat iyi olduğunu düşünmekteyim.#3530 : ayrıca afganistan'da erkek çocuklarla halvet olma geleneği var.
(bkz:bacha bazi)