yumuklusucurta

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
rumuzuma dair yazılmasıyla onurlandıran başlık. teşekkürlerimi sunarım.
hoş gelmiş, nicki sevimli..
çok sevimli ve kibar bir insan.
arkadaşım nickin karnımı acıktırıyor. hayır verdiğim 46 kiloyu aldıracaksın bana (gülmekten krize girmiş, yere düşmüş, yerde gülmeye devam eden emoji)
gumball'da bir bölüm vardı. okula gidecek çocuk kıyafeti yıkanmış küçülmüş giyemiyor. babası ona annesinin gelinlik kıyafetini veriyor giyip okula gitmesi için. çocuk giyiyor okulda herkes çocuğa şahane davranıyor onu okula gelmiş yeni güzel bir kız zannediyor. çocuk anlam veremiyor neden herkesin ona şahane davrandığı konusunda. zeki kardeşi cevaplıyor: güzel kıyafetli kızları herkes çok sever. sanırım nickinin de bizlerde en azından bende böyle bir etkisi var. seviyoruz seni. kilo vermeye gelirem, ameliyat...
discord grubuna girer girmez, duruşu ile, kibarlığı ile dikkatimi çekmiş bir yazar. siteye çok yardımı oldu, konuştuğunuz anda bile sıcaklığını hissediyorsunuz. van gibi soğuk bir yerde, o çocukların ve benim ve diğer üyelerin içini ısıttığı için ona çok teşekkür ediyorum. varlığı çok önemli.
nick'ini her gördüğüm de sümüklü sucuk olarak yanlış okudugum yazar. hayır cok mu aradin bu nicki merak ettim.
test sonucu merakla beklenen yazar. umarım negatiftir. zaten ailede tüm ilgi abime gidiyor burada bari tek pozitif ben olmak istiyorum.
daha önce de söylediğim gibi meslektaşlarımda çıkınca tarama amaçlı oldum. hiç bir belirtim yoktu. maskesiz hiç bir yerde bulunmadım. bundan sonra da hayatıma önlemlerle devam edeceğim. soran tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim, hasta arkadaşlarıma acil şifalar dilerim.
hayır ya uzun zamandan beri ciddili ciddili sucukluyumurta diye okuyorum. başarılı bir nick seçimi yapan ediörlerden.
van gölü canavarı başlığında davetini görüp bu bahar van'a ziyaretine gitmeye karar verdiğim yazar. beraber çok eğleneceğimizden eminim
umarım aşağıdaki gibi geri vites yapmaz.
(bkz:spoonerism)'den muzdarip kullanıcı adına sahip yazar. okuması keyifli olanlardan.
sözlükte benzer felsefelere sahip olduğumuzu düşündüğüm yazar. kibar da bir karakter, favıma fav atar. :d yoğunluklarımızın olmadığı bir dönemde keyifli bir tanışma konuşması yapmayı planlarım.
içip içip eski sevgilisine mesaj atan bana arıza tip diye laf sokmuş güya.
ben ayda yılda bir alkol alırım. senin gibi her allahın günü rakı içen biri zaten eski sevgilisine mesaj atsa ohohohoho
alkol problemini de inkar etme her gün instagramda paylaşıyorsun. silsen bile hepsini ss aldım. hepsini çıkarırım.
hem benim eski sevgilime attığım mesaj senin rakı fotosu paylaşıp altına biberon imgesi koymanla kıyaslarsak çok masum kalır.
yalnız rakı zirvesi yapılırsa kadehimi tokuştururken boomerang storisi atmak isterim kendisiyle onu diyim.
actual o ara alkolün etkisiyle kafamızı z.kerken iyi gider.
farkındalığının yüksek olduğunu düşündüğüm, yorumlarını eğip bükmeden, dümdüz yapan ve mesajı net olarak aktaran keyifli yazar. teveccüh göstermenin kıt olduğu bu zamanda sezar'ın hakkını sezar'a vermedeki değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.