hz.voli

Durum: 171 - 1 - 0 - 0 - 13.06.2021 02:44

Puan: 2774 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

belə vəziyyətin içinə soxum
  • /
  • 9

dead by daylight

pride haftasıyla oyunda karakterlere takılabilir gökkuşağı anahtarlık vermiş oyundur. büyük harflerle ''prıde'' kodu ile erişebilirsiniz. facebook sayfaları yine rengarek ve birçok lgbti yayıncılarla yayın yaptılar. bu yüzden bile sevilesi. savaş biletlerini almak gerek . hem ucuz hem de oyuniçi puan olarak iade ediyorlar.

bira denince akla gelenler

mantıya meyveli yoğurt koymak

eğer meyveli yoğurt kavunluysa lezzetli olacağını düşünüyorum,denemek lazım.

covid-19 testi

acıtma değilde hapşurmama neden olan test.

29 nisan 2021 tam kapanma kararı

sanayi'lerin kapanmamasıyla bu nasıl tam kapanma dediğim durum. işciler'e virüs bulaşmıyo zaten.

sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

sabah iş yeri servisine geç kalmayım diye telefonun alarm'ı kurulu olmasına rağmen tekrar tekrar alarmın kurulu olduğunu kontrol etmek ve alarmın çalmasına xx saat kaldı yazısına göre hesap yapıp alarm'ın doğruluğunu teyit etmek *

evden çıkarken kapıyı kapatınca acaba birşeyin fişi takılı kaldımı deyip kapıyı tekrar açıp evi kontrol etmek ve akabinde kapının 2x kitlendiğinden emin olmak.

dead by daylight

resident evil evreninden bir killer ve survivor gelecek olan oyundur.

türkiye'de kaliteli ödül töreni düzenlenemiyor oluşu

ülkece tek derdimiz kaliteli bi ödül töreni düzenleyememekti zaten . *

ayı sözlük yazarlarının hayalleri

23 yaşındayım ve arzuladığım ,istediğim bir şey yok.

yürüyüş

kışın soğuktan yazın sıcaktan yapılamayan.

lavaboda ayak yıkamak

eğer kendi evimse yaptığımdır * biraz eringeçim ne yapalım . halka açık lavobalarda ben de desteklemiyorum tabiki.

ayak fetişizmi

eğer bakmayı ve dokunmayı istemekde fetiş durumuna giriyorsa bende'de var bundan.
ayrıca bikerekesinde üçlü yaptığımız bi sevişmede ayaklarım yalanmıştı ve gün boyu çok utanmıştım *
o zamandan beri kendi ayak tırnak kesimine çok önem veririm.

bir erkeğin en güzel yeri

elleri,ayakları,bel sokumu,boyun ve ense.

5 cm ile 25 cm arasındaki fark

ayakta işerken çıkan çiş sesi.

intermittent fasting

bi dönem 16 saat açlık 8 saat tokluk olarak beslendiğim yaşam biçimi. evet bana göre bi yaşam biçimi, diyet değil. o sıralar kilo kontrolü'müde sağlıyordum, güçlü dinç olduğumu düşünüyordum. ta ki iş değişimi falan derken beslenmem ister istemez değişti epey bi kilo aldım..
artık ramazan fırsatı varken 1 saat tokluk 23 saat açlık olarak başlamayı hedefliyorum. en azından iş yerinde tatlı ikram eden birileri olmaz. zaman zaman fırsat buldukça deneyimlediklerimi bu başlık altında yazacağım.

valorant

riot games'in çıkarmış olduğu fps oyunu. şu sıralar çok sardı beni. çoçuklar da olmasa daha iyi olacak aslında. oynamak isteyenler mesaj kutumu doldursun.

doğduğun gün liste başı olan film

arabalı sevgili

bu yaşta arabasızlık çekilmez.en az bi tarafın arabasının olması şart bence.

amazon.com

amazon.co.jp

nedense türkiyedeki birçok profili engelleyen amazon japonya şubesi. sizden varsa eski amazon alışveriş bilgilerinizi, kartınızın son 4 hanesini ve adres bilgilerinizi istiyorlar. bunları yollarsanız bile kalıcı olarak hesabınız engelliyor.
biz amazonu müşteri memnuniyetine önem veren bir şirket olarak görüyorduk ama paranla rezil oluyorsun.
  • /
  • 9

online yazarlar şu an ne yapıyor sorunsalı

smellycat'in profil fotoğrafına bakıyoruz.

çalışmadığı için birinin yanında yaşamak zorunda kalan gay

ben çalışıyorum ama ailemin evini terk edecek kadar keriz değilim. elektrik, su, doğalgaz beleş. kira ödemiyorum. yemek pişiyor ütü var. gerçi sırf ben bağlattım diye interneti bana kitlediler.
tek dezavantaj evde seks yapamıyorum. cahiller maalesef, birkaç kere arkadasım diye odama aldım ama duvarlar çok ince her şeyi duymuşlar. onda da yeri olana gidiyorum.

en güzel boxerlarımı hiç giyememem sorunsalı

bilen bilir geçenlerde hayatı ertelememek başlığında calvin klein marka boxer aldığımı yazmıştım*.
o gün birkaç fotoğraf çekmek için giydiğimden beri çekmecemde duruyor. ne zaman giyeceğim ki bunu ben diye düşünüyorum.
bende yalan yok normalde seher yıldızı marka iç çamaşırı giyinirim. bu calvin klein donunu da belki sevişirim donu olarak düşünüp almıştım. ama şimdi düşünüyorum da sevişip sevişmeyeceğim belli değilken bu donu giymek ne kadar mantıklı? sonuçta sevişmezsem boşuna yıpranmış olacak. yazık o kadar para verdim.
sonra dedim ki işi şansa bırakma, kesin sevişeceğin zaman giy. ama bu da saçma kesin sevişeceksem zaten ne giysem sevişirim. zaten benimle sevişmeye ikna olmuşsa karşımdaki neden onun için calvinimi yıpratayım ki??

sabahtan beri bu iç çamaşırını ne zaman giyebileceğimi düşünüyorum ve ölene kadar giyemeyeceğimi anladım. sonra dedim ki neden ölünce giymeyeyim. sonsuza kadar calvin klein boxerımla olmak harika bir fikir gibi geldi.
evet calvin klein boxerımla gömülmek istiyorum. oldum olası kefeni çok itici ve çirkin bulmuşumdur zaten. ama cahil ve köylü ailem kesinlikle buna müsaade etmezler. tabut içinde üzerimde sadece calvin klein boxerımla inanılmaz seksi olacağımı düşünüyorum. vasiyetime kesinlikle yazacağım bunu. umarım o vakte kadar laik bir hükümet iktidara gelir ve bu son dileğim gerçekleşir.

sözlük yazarlarının meslekleri

ayı sözlük günlük

yine başıma gelen enteresan bir olayla bu başlığın altına bir şeyler karalicam. daha az önce oldu. bahsedeceğim kişi hakkında bir kaç entry daha girmiştim, bu entryi sonlandırdıktan sonra onları da ekleyeceğim.


tip ve fizik olarak çok hoşuma giden biri vardı. adam memur, bi yerde müdür. lise zamanlarında arkadaşa bi belge lazım olmuştu onunla giderken görmüştüm onu. o günden beri aklımdan çıkmamıştı. memlekete her geldiğimde uzaktan gözüme çarpardı, yakından görmek hiç nasip olmadı. 10 senedir öyle. geçen sene bi kaç kere yakından görmüştüm, o kadar hoşuma gitti ki sosyal medyadan falan takip etmeyi düşündüm. ilk defa böyle bir şey düşünmüştüm; hoşlandığım kişiye takip isteği atmak gibi. hani bakarsın birine bu benim olsun başka hiçbir şey istemiyorum dersin. öyle bir hisle bakıyordum adama. bi gün aniden karşılaştık ve gözgöze geldik. bu anı daha önce tasarlamıştım aklımda. diğer platonikler gibi ona karşı çekingen davranmicam, daha ilk gördüğüm gibi selam verip muhabbet falan açacaktım. ama düşündüğün ile yaşadığın aynı olmuyor. karşılaşırken göz göze geldik, elim ayağıma dolandı. bazı insanların bakışları konuşur gibi o kadar ki anlamlı. bunun da öyle işte. kaç sefer daha karşılaştık, her bakışımızda da gözlerimizi ayırmadık. her ne kadar hoşuma gitse de konuşup sohbet edecek ortak bi noktamız yoktu. o yüzden zamanla umudum da tükendi. ayda yılda bir denk gelirdik zaten.

az önce hornetten genç biri yazdı bana. hesap 10 dk önce açılmış. buldun mu bir şeyler diye. kendi de olgun arıyormuş, burda pek ortam yokmuş, varsa önerebileceğim kimse diye soruyor. yok cevabını alınca bu sefer biraz özel muhabbetlere girdi. ilk ne zaman başladın vs. ben de acaba beni tanıyan biri beni mi yokluyor diye şüphe ettim, ona göre cevap verdim. biraz da yalanla karışık açık sözlü görünmeye çalıştım, muhabbetin nereye gideceğini görmek için. reelde bakıştığım kimse var mı diye soruyor, evet deyince nerede karşılaştınız, nasıl biri diye sorguluyor. ben de full sallıyorum. amacım beni tanıyan biriyse eğer o olmadığımı düşündürmek için kendimle alakasız şeyler yazıyorum. soruları bitince kendi girdi konuya. falanca yerde şöyle şöyle biri var onda bir şeyler olabilir dedi. falanca dediğim yer bi kurum, bahsettiğim adam da o kurumda çalışıyor. tarif ettiği kişi de bire bir uyuyor ama emin değilim hala. öncesinden sordum, onda bir şeyler olduğuna nasıl kanaat getirdin diye. konuşması bakışları falan dedi. bu sefer kendim dedim benim de orda hasta olduğum biri var diye. aa nasıl biri belki aynı kişi dedi. yok dedim sen bıyık dedin bunda bıyık yok şöyle şöyle biri yazdım. her şey bire bir uyuyor dedi, kirli sakalı varmış, pandemiden dolayı serbestmiş falan dedi. resim falan istedi aynı kişi ise açılacakmış, kabul etmedim, doğru bulmuyorum diye. hakkında biraz da bilgi verirse o olup olmadığına emin olabileceğimizi söyledim. başta hakında bir şey bilmediğini resimde ısrar etti, benim resim göndermeme konusundaki kararlılığımı görünce şu departmanda çalışıyor sanırım dedi. çalıştığı departman doğruydu, evet aynı kişi dedim. aynı kişi olduğuna emin olduktan sonra bu başladı şaka yaptım o adamın ortamla ne işi olur, sikerler bizi falan demeye. ama konu o değil. kafam allak bullak oldu. acaba bana yazan kişi o mu diye düşünmekten kendimi alamıyorum. mesajları baştan sonra tekrar tekrar okuyorum, bakıştığın kimseler var mı, nerelerde karşılaşıyorsunuz, nasıl biri sorularından tutun evinin evimize olan mesafesine kadar tutuyor. bu açıdan bakınca kesin odur diyorsun, sonra burdan biriyle tanıştım 45 yaşında falan diyo. bu sefer de gerçekten olgunlardan hoşlanan genc biri olabilir diyorum. iki ihtimal arasında gidip gelmekten kafayı yiyorum. böyle tesadüfler neden benim başıma gelir ki. zar zor adamı aklımdan çıkarmıştım. şimdi de gel bu ihtimali düşün. hadi her şey normal olsun bana yazan tesadüfen ondan bahsetti diyelim. bu sefer çocuğun da benim düşündüğümün aynısını düşünmesi hayrete düşürüyor beni. ne benim çokcuktan haberim var ne onun benden, bi adamdan bahsediyor, bakışıyoruz diyor ondan bir şeyler olabilir diyor ve bu bahsettiği hoşlandığım kişi çıkıyor. en son hesabı siliyorum kendine iyi bak diyip sildi. gel de şimdi çık işin içinden.

bear sevmek için nedenler

ince yapılı bi insanım. ve kendimden kalıplı birisi ile takılmam ve onu yönetmem psikolojik olarak tatmin ediyor sanırım.
fizik olarakta beğeniyorum ötesi yok işte.

ayı sözlük yazarlarının favori eurovision şarkısı

sevişmek istenilen ünlüler

kara ece

ankaralı. pavyon çalışanı. şarkıcı, dansçı.

heteroseksüel bir erkekten hoşlanmak

hiç anlam veremediğim olay. sikişmeyi istemek ile hoşlanmak arasında bariz bir ayrım olduğu içindir belki bilemiyorum.
yahu nasıl yani hiç dokunamayacağın,öpemeyeceğin,güzel sözler söyleyemeyeceğin birisinden hoşlanırsın ki?
belki de birini tanıyarak ve emin olarak hoşlanmak yaşanmışlık veya yaşlanmışlık ile alakalıdır?

Toplam entry sayısı: 171

istanbul'da yaşamayan eşcinsellerin dramı

ayrıca geçen sene kondom almıştım. kullandığımı topu topu saysan dört tane falan. ikisini otuzbir çekerken peçete ziyan olmasın diye kullanmıştım aq.

yazarlardan bear fotoğrafları

beyaz tenli adam beğendiğim erkekler arasında favorim.

xalocum

hoşgeldin. bu arada nicki "saxocum" olarak bende serbest çağrışım yapmış yazardır. *

ayta sözeri konya konserinin iptal edilmesi

birkaç yerel gazetecinin "lgbt aktivisti olup onur yürüyüşü hakkında tweet atmasını, trans şarkıcı olmasını " hedef göstermesi sonucu belediyenin işlettiği bir kongre merkezinde ayta sözerinin konserini iptal etmiş.
zamanında şehrin lüks otellerinde bülent ersoy konsere gelmişti. trans olup konser vermen için kıç yalayıcısı olmak gerekiyormuş demekki.

ayı sözlük yazarlarının profilleri

kardeşin gay olma ihtimali

unlu olmayan taş çocuklar sayfasını begenen bir kardesin varsa tebrikler,nur topu gibi keko bir kardeşe sahipsin.

hornet'i trollemek

insanların tanışıp, sevişip ,sevgili-arkadaş olabildikleri bir platformda bunları yapman çok zekice kardeşim devam et.

hastane mescidinde oral seks yaparken yakalanan eşcinseller

sevişenler hetero çiftde olsaydı yine halılar değişirdi. döl bu, kokmaya başlar on dakika sonra. insanlar tanrılarının da istedikleri gibi temiz bir ortam da ibadet etmek isterler. bi bitmiyo "eşcinseliz ,çok eziliyoruz" duygu sömürüsü.

gaga bulut

kral geri döndü.
saçma videolar olsa da güldürüyordu.

kendinden büyük erkekleri sevmek

kendimden 30 ve 35 yaş büyük erkeklerle sevismistim iki kere. o da sırf yakisikli oldukları içindi. sarilinca kendimi güvende hissediyorum,babamdan sevgi göremedim diyenleri anlamıyorum. size sarıldiklarin da kendinizi olimpos tanrıları olarak mi görüyorsunuz?
erkekleri avokado'ya benzetiyorum olgunlastikca yenilesi oluyorlar.