hz.voli

Durum: 116 - 2 - 0 - 0 - 13.01.2020 01:26

Puan: 1948 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Selam kızlar sikim sızlar
  • /
  • 6

messiah

birçok kişi tarafından beğenilip, konuşulunca merak edip açtığım ama 10 dk dayanabildiğim yeni netflix dizisi. yeterince ortadoğu bataklığındayız bir de dizisini izlemeye katlanamam.

günaydın saksosu

garip bulduğum ve hoşlanmadığım bir eylem. daha dün akşam seviştiğim adam sabahın yedisinde çükünü emcüklüyor ve senin beynin tamamen uyanmadığı için doğal olarak hoşlanmıyorsun bu durumdan. "akşama seni göremem bırak tadını çıkarayım" lafını duyduktan sonra gözlerim çapaklı çapaklı seks yaparak gönlünü bile aldım herifin. böyle iyi kalpli birisiyimdir.

hint sineması

hint filmlerini sadece şarkı, dans ve aşkla bağdaştırmak sığ bir düşüncedir. ayrıca dinleri eleştiren pk ve disleksik bir çocuğun hikayesini konu alan her çoçuk özeldir filmlerine bir şans verin derim.

bar tuvaletinde sevişmek

diğer ortak alan tuvaletlerine göre 2 kat daha tiksinç olan sevişme yeri. kafası 1 milyon olmuş, her yere çiş bulaşmış yerde sevişmek mi?

dondurmalı irmik helvası

konyada atiker düğün salonu çok güzel yapar. sırf bu tatlı için düğüne gitmişliğim olmuştur. *

bearımsı film ve dizi karakterleri

sözlükçülerin favori yemeği

eşcinsel ilişkinin avantajları

sözlük yazarlarının dış görünüşleri

demis roussos'a benzeten birkaç kişi oldu.

ayı sözlük

giriş yaparken"beni hatırla " seçeneğini tıklamama rağmen birkaç saatten sonra üye girişini unutması insanı sıkıyor. önceden tarayıcıya bir hafta girme yine üye girişinden çıkmamış oluyordu.

prayers for bobby

sırf kapak fotoğrafı ve ana roldeki karakterin tipine gıcık gitmemden dolayı izlemiyorum. halbuki zenne filmindeki yabancı gazeteci gibi seksi bir erkek oynatsalardı, izlerdim.

sırtı ve omuzları kıllı erkekler

ağır tahrik olma sebebi. hele ense temiz, traşlı ise kulak memesinden, kuyruk sokumuna kadar yalarım. yalarım dedim mi yalarım.

gaga bulut

resmi olarak bir açıklama olmasa da hapishane'de öldürüldüğü hakkında söylentiler var.

heteroseksüel çiftlerin öpüşmesinin iğrenç olması

o öpüşmeler iğrenç olsaydı tatlım; babanın spermleri, anne rahminde yer edinemiyip sen var olamazdın.

selahattin özdemir

iyi bir arabesk sanatçısıydı. her ne kadar müzik yapmayı bırakmış olsa bile. daha dün dinlemiştim parçalarını, iyi ki varsın üstad diyerek. hayır, sevdiğim sanatçılara nazarım mı değiyor ne. geçenler'de devran şimdi sen. rahat uyuman dileğiyle.

bokunu bağışlayan adam

bağırsak florasanın zengin olmasının sebebi vegan beslenme olarak göstermeleri komik. reklam kokan hareketler *
zaten düşük karbonhidratlı zengin sağlıklı yağlı, bol yeşil yapraklı sebzeler yiyince sağlıklı bir bağırsak flora oluşur.

devran çağlar

rahat uyu be üstad. seni canlı dinlemeyi çok istiyordum,kısmet değilmiş. o güzel şarkılarını ve seni unutmayacağız..

ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla

bir doktor çözüm önerisinde bulunmuş. denemek lazım.

karşı konulmayacak ünlüler

duygusal açlık

karnınızın doymuş halde olmasına rağmen hüzün, öfke, stres, can sıkıntısı gibi durumlarda oluşan yapay açlıktır.

ayrıca osho der ki :"yemeğe duyulan saplantı bir sevgi ihtiyacıdır. yeterince sevilmiyorsan daha fazla yersin. seviyor ve seviliyorsan daha az yersin. çocuk başta besin ve sevgiyle aynı anda karşılaşır. aynı memeden, aynı anneden besin ve sevgi alır. besin ve sevgi ilişkidedir. mideyi yemekle doldurmayı bıraktığın zaman bir başka şeyle doldurmaya başlarsın.
  • /
  • 6

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

insanların ayaklarına bakmak, ayağını görmediği bir insanı henüz tanıyamadığını düşünmek. sürekli ayakkabısını çıkarmasını beklemek, ayağının çıplak olduğu fotoğrafları aramak vs. evet ben böyleyim: bir insanın ayağını görmediysem o insan benim için yarımdır henüz. işin garibi ayak görmekten nefret ediyor oluşum. ayak fetişinin tam tersi var bende. iğrenirim. ayağını gördüğüm insandan soğurum. ama görmek için de çaba sarf ederim.

selahattin özdemirilginç ilginç arabesk şarkıları vardır. ilk kez hz. voli adlı üye önermişti. kendisinin beyninden korkuyorum.

eşcinsel oğlu için çocuk doğuran kadın

anladığım kadarıyla çocuğunun sevgilisi ile sikişmiş annesi. gay sevgilisi kadını sikmiş olabilir. yani bankadan sperm almış da olabilirler.

otomatik vitesli araç kullanmak

eski sevgilimin arabası otomatik vites bir araçtı. hep hor görürdü düz vites araba kullananları. vites şekline göre sosyolojik çıkarımlar, ekonomik durum çizelgeleri türlü şablonlar yaratırdı. ben kenar mahalle çocuğuyum kolumu sarkıtmam lazım dediğimde git düz vites araba kullanan birini bul demişti. zaten arabası ilişkimiz adına bir çıkmazdı. daha önceden belirttiğim gibi ben mi araban mı? soruma arabam demiş ilişkimiz bitmişti. artık toplu taşıma araçları kullanıyorum. akbilime sağlık.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

tek yön

kuruluş amacı ilk başlarda sadece kilolu gayler'in yine kilolu diğer gayler ile daha rahat kaynaşabilmesiydi. şu an müzikler berbat, üstüne kusan ağız burun kırmalık, salça olanlara tekme tokat. neyse ki ayılara özel yeni mekan açıldı. şansımızı tekrar deniyeceğiz. yaşasın kilolular.

sözlükteki otuzluk abiler

30+ bir abiniz olarak hepinizi makamımda ağırlayıp öptürücem elimi kolumu. yeter ki siz mutlu olun gençler. ben feda ederim her uzvumu. öptürürüm istediğiniz kadar.

gençlerin önü açılsın. gençler gelecektir. biz bu yaştan sonra anca onların gelmelerine yardımcı olabiliriz.

google'a ayisozluk yazınca çıkan sonuca çok şaşıracaksınız

alın bi susun arkadaş ya. bu ne yok hornet yazmış, yok yok growlr, yok ebesinin kukusu. ne kadar boş şeyler. başlık boktan, girdiler ondan boktan. hornet yazınca neden şaşırayım eşcinsel bir platform, eşcinsel tanışma uygulamasıyla yanyana gelmiş hepsi bu. ayısözlük karı sikiyor diye çıkmadığına dua edin. hayır ayrıca neden ayisozluk diye aratayım ki arkadaş? elimde olsa direkt ip ban atarım. yoruldum bu saçma şeyleri okumaktan. trollsünüz.

yumuklusucurta

bilinç altına sümük yerleşmişse demek ki. beynin onu sümükle tamamlamak istemiş.

(bkz:gestalt)

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

katılacağım zirvedir işalla o güne kadar bir fülört edinirim de yalavuz gelmem.

Toplam entry sayısı: 116

yazarlardan bear fotoğrafları

beyaz tenli adam beğendiğim erkekler arasında favorim.

istanbul'da yaşamayan eşcinsellerin dramı

ayrıca geçen sene kondom almıştım. kullandığımı topu topu saysan dört tane falan. ikisini otuzbir çekerken peçete ziyan olmasın diye kullanmıştım aq.

yazarlar yılbaşında ne yapıyor

ilk defa kutlama yapacağım bu yılbaşında; iş arkadaşlarımla yemekler yapıp içki içeceğiz. ana yemeğimiz ,benim elimin lezzetinin bulaştığı , a101'den alınacak olan hindi olacak. aslında hindiyi köyümden getirtecektim lezzetli olması için ama programı geç organize ettik. *

cuma'ya gitmiyor musun diye soran insan

yarın merkez kapu camisine sabah namazını kılmaya gidiyor muyuz diyerek karşılık verdiğim insan tipidir.

ben müslüman değilim, cenabet'im veya içki vergisi alan devletten, maaş alan imamın arkasında sâf tutmam diyerek de karşılık verilebilir. *

ayı sözlük itiraf

bugün babam sosyal mecralarca neler yapıyor diye merak ettim, aldım elime telefonunu kurcaladım biraz. facebooktan sonra kendine instagram ve twitter hesapları açmış. twitter'de kimleri takip ediyor diye bakmamla kısa şok geçirmem bir oldu. böyle ağıza boşalmalı, sert seks yapan latin erkek pornosu paylaşan bir profili takip ediyor. ardından profil fotosu göt deliği olan bi twitter kullanıcısına boş twit atmaya çalışmış. "konya travesti" diye kendisi twit atmış. muhtemelen konya travesti profillerini aramış ama pek başarılı olamamış bunda. geçen hafta kahvaltıda konusu nerden açıldıysa "orospuya bile yüzüne karşı orospu gel seni bi sikeyim denmez.", "parayla götünü siktiren erkekler bile var" kelimelerini duymuştum. her ne kadar türlü türlü insanlar tanısam da kendimi bi garip hissettim. hayırlısı..

istanbul'da yaşamayan eşcinsellerin dramı

ayrıca geçen sene kondom almıştım. kullandığımı topu topu saysan dört tane falan. ikisini otuzbir çekerken peçete ziyan olmasın diye kullanmıştım aq.

sözlükten soğuma sebebi olan yazarlar

ayı sözlük yazarlarının profilleri

sözlüğün en fazla eksi yiyen entryisi rekor denemesi

cuma'ya gitmiyor musun diye soran insan

yarın merkez kapu camisine sabah namazını kılmaya gidiyor muyuz diyerek karşılık verdiğim insan tipidir.

ben müslüman değilim, cenabet'im veya içki vergisi alan devletten, maaş alan imamın arkasında sâf tutmam diyerek de karşılık verilebilir. *

kardeşin gay olma ihtimali

unlu olmayan taş çocuklar sayfasını begenen bir kardesin varsa tebrikler,nur topu gibi keko bir kardeşe sahipsin.

hornet'i trollemek

insanların tanışıp, sevişip ,sevgili-arkadaş olabildikleri bir platformda bunları yapman çok zekice kardeşim devam et.

duygusal açlık

karnınızın doymuş halde olmasına rağmen hüzün, öfke, stres, can sıkıntısı gibi durumlarda oluşan yapay açlıktır.

ayrıca osho der ki :"yemeğe duyulan saplantı bir sevgi ihtiyacıdır. yeterince sevilmiyorsan daha fazla yersin. seviyor ve seviliyorsan daha az yersin. çocuk başta besin ve sevgiyle aynı anda karşılaşır. aynı memeden, aynı anneden besin ve sevgi alır. besin ve sevgi ilişkidedir. mideyi yemekle doldurmayı bıraktığın zaman bir başka şeyle doldurmaya başlarsın.

iltica etmek istiyorum

şişmanlamak

kolaydır, zayıflamak gibi de sancılı değildir. 1,5 senede 103 kilodan 128-130 kilolara çıktım askerliğe kilo sebebiyle bir iki sene daha tecil ettirip kafam rahat olunca giderim diye ama dayanamıyorum. yatarken bile nefes nefese kalıyorum. sikerün böyle isi.
nasıl böyle kolay ve hızlı kilo aldınız derseniz sabah iki poaça, öğlen ise ne idiğü belirsiz yağlarla yapılmış karb bombası iş yeri yemekleri geri kalan zamanlar da abur cuburu üç, dört saatde bir yiyorum aylık olarak yaklaşık 300 - 400 tl tutuyordur abur cubur.