smellycat

Durum: 1028 - 27 - 10 - 0 - 15.07.2018 04:42

Puan: 15837 - Sözlük Kaşarı

5 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Ben seni fazlatamam.
  • /
  • 52

ben bunu yerim dediğiniz şey

duble bol tereyağlı iskender. resmen türkiye'de doğmuş olmanın en iyi tesellisi.

istanbul'u terk etmemek için ikna edici tek bir neden

aslında tek bir nedeni var. o da kadıköy. ki buna artık balat da eklenebilir. bunlar dışında klasik ve kişiye göre değişebilecek nedenler de var. iş imkanları, gece hayatı, film festivallerinde izmir ve ankara'ya göre daha çok filmle buluşma olanağı gibi. ama sadece gay life için istanbul'da yaşamak çok saçma. izmir veya ankara da gay life için daha doğrusu koli bulabilmeniz için iş görür bence.

izlenilesi yabancı diziler

söylemesi zevk veren ingilizce sözcükler

mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması

durumla önce dalga geçtim ama tahmin ettiğimden daha kötü olaylar yaşanmış. süreç hukuken kötüye gidebilir ama takip ettiğim kadarıyla mustafa ceceli kendi kendini çok güzel rezil etmiş bugün. o da iyi biliyor ki intizar büyüktür mustafa ceceli. bence üzülmelisin seni kötü kalpli ve bir o kadar da nur yüzlü insan.

şule çet cinayeti

şüpheliler tutuklanmış. şüphelileri serbest bırakanlar da suç işledikleri için tutuklanmalı.

şule çet cinayeti

savcı telefonda delil bulunamadığı için telefonu aileye geri vermiş. oysa telefon açılmıyormuş bile. sonrasında ailenin avukatı kendi imkanlarıyla telefondaki mesajlara ulaşmış da gerçekler ortaya çıkmış. bu savcıya şimdi hakaret etsek suç. nasıl uyuyabiliyor bu insan ben merak ediyorum. acaba ona da şule'ye verdikleri gibi uyku ilacı mı veriyorlar?

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ariana grande - god is a woman

adnan oktar ve müritlerinin gözaltına alınması

bu insanlar yüzünden internetteki dizileri bile sansürlü izlemeye başlamıştık. sevinmedim diyemem ama bu adamın kurduğu örgüt ve bu örgüt içinde neler yaşandığı senelerdir bilinen gerçekler. yeni mi akıllarına geldi?

ayı sözlük yazarlarının burçları

burcum ve yükselenim aslan. iyi ki de aslan. yanlış anlaşılmasın ama balık ne abi? yeterince duygusal bir insanım zaten. balık veya yengeç burcu olduğumu düşünemiyorum. üzüntüden kendimi bıçaklardım sanırım.

ayı sözlük'te ayı olmayan yazarların dışlanması

ayı sözlük itiraf

fala inanmıyorum ama şu an deli gibi fal baktırmak istiyorum.

sınıftaki en ön sıra

vize ve finallerde bireysel kopyanın* en kolay çekildiği yerdir. çünkü asistanlar asla ama asla en önde sınava giren öğrencilere bakmazlar. ayrıca kimse en önde oturan bir insanın yerini değiştirmeyeceği için kafanız rahat bir şekilde sıraya kopya yazabilirsiniz.

sinefil.com

filimadamı'nın yeni yeridir. hayırlı olsundur. arayüzü değişmiş ama genel başlıklarda çok bir değişikliğe gidilmemiş. en önemlisi de konular duruyor. filimadamı'nı bilmeyenler için basit bir tanım yapmak gerekirse izlediğiniz, izleyeceğiniz filmleri ekleyebildiğiniz, kritiklerinin yapıldığı yararlı bir site. eski sitesinde hayatınızın ne kadarını film izleyerek geçirdiğinizi gösteren kaşınıyorum butonu vardı, sadece onu bulamadım. umarım kaldırmamışlardır.

https://www.sinefil.com/

(bkz: filimadamı)

filimadamı

komple yenilenen sitedir. filimadamı'nı filimadamı yapan şey konulardı ve kaldırmamaları çok iyi olmuş.

(bkz: sinefil)
(bkz: sinefil.com)

https://www.sinefil.com/

ayı sözlük yazarları gebe kalabilseydi hangi yazardan gebe kalmayı tercih ederdi

suriye'den patates ithal edilmesi

suriye diye bir ülke kaldı mı? 2010 yılından beri milli geliri bile hesaplanmıyor. hangi örgütü zengin edeceğimizi açık açık söyleseler keşke.

hiç kimsenin aşık olmayacağı bir tip olduğunu kabul etmek

insan sadece tipten ibaret değildir. doğru olan tek şey var o da karşımızdakine baktığımızda içimizin açılması gerektiği. sadece güzel insana bakınca içimiz açılmaz. karşımızdaki insan iyi bir ses tonuna sahip olabilir veya ağzından çıkan kelimeler ilgimizi çekebilir. bu sayede onu dinlerken mutlu oluruz. bunun dışında çirkin olup da karizma sahibi çok insan var. çirkin olup da sevimli olan, güzel gülen çok insan var. var da var. her insanın dışında veya içinde bir güzellik mutlaka var. karşımızdakinin bir kediye bakışı bile birçok şeyi değiştirir. değiştiremeyeceğiniz şeylere üzülmek yerine değiştirebileceğiniz şeylere odaklanıp kendinizi sevdikten sonra her şey mümkün.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

die antwoord ft. dita von teese - gucci coochie

skinny giyme cesareti

benim bedenim benim skinnym*. kimse kimseye görsel olarak hitap etmek zorunda değil.
  • /
  • 52

hepsini sok

bence buradaki bazi sozler cok kaba , basliklar abes. bunun gibi mesela.

mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması

olayı öğrenince aklıma ilk carol filmi geldi . orada da buna benzer bir hikaye vardı. adam çocuğun velayeti için karisinin lezbiyenliğini kullanmaya çalışıyordu. esas derdi çocuk da değildi. kadından intikam almaktı. ceceli'nin derdi de şahsının hatasını örtbas etmek. ben yapmadım diyemediği bir durum var ortada. şimdi kadını suçlamaya çalışıyor. kadının bir kadınla ilişki yaşaması ceceli adına neyi ispatlıyor ? ilişkinin evlilik süresi içinde yaşandığını garantileyen ne var? hadi yaşandı diyelim ceceli’den daha suçlu konumda olmalarına sebep olan ne? kadının aldatması ve bir kadınla aldatması? ceceli kendi yaptığının sonuçlarını yaşarken kendi yarattığı ve üzerine popülerleştiği imajı yıktı. aldatma iddiası ortaya atılan ilk ünlü o değil sonuçta. bunu intizar ve sinem gedik yapmadı. neyin bedelini ödüyorlar? bu olay üzerinden çocuğun velayeti talebinde bulunmak resmen ya çocuğuyla eşini cezalandırmak ya da bir çocuğun psikolojisine dair hiçbir şey bilmemek en iyi ihtimaliyle. milyonların konuştuğu bir insan yaptı 9 yıllık eşini helal olsun.

ayı sözlük yazarlarının burçları

bu kadar balığı bir arada görünce sözlükten soğudum. not:balık -_-

bağımlılık yapan videolar

ya resmen mutluluk kaynağım. asla modası geçmeyen tek fenomen (bkz:nergis aksu)

homojen party vol.1

sözlüğü iyi ki kurmuşum, mücadele etmişim, inat etmişim, zamanımı harcamışım, ayı sözlük'ün ve homojen dergi'nin devamı için çabalamışım. akşam partyde gördüm ki güzel insanların bir araya gelmesine sebep olmak, bu sayede bir çok arkadaş dost sevgili edinildiğini görmek, birlikte eğlenmek, bunun verdiği keyif her şeye değdi. zor şartlarda inşa ettiğin bir binanın sapasağlam ayakta duruyor olduğunu görmek mutluluk verici. arvellian, hunkalunka, marvelous, karpuzsever, smellycat, gardasli, futurelavirs, orospuseyhan, bankacibear, catgirl, max blum, repetitive, ekmekarasi, zagor, naringergedan, purplewhale, thewinteriscoming, xalo, pony slaystation, ciwan, octoberer, morbalik, ben bilirimci human, muahhhh, himbil, majortom, placidamente, nehiryeli, pierrot, cake, hepberabear geceye katılan yazarlardı. yanlarında getirdikleri dostları arkadaşlarıyla beraber yaklaşık 80 kişiyle yapılan en kalabalık zirvemiz oldu. cake'nin mükemmel müzikleri ve hepberabear'in muhteşem sunumuyla ciddi anlamda son yıllarda en çok eğlendiğim etkinlik oldu. umarım yakın zamanda yenilerini düzenleriz.

kısa bir video;

homojen party vol.1

aklımda tek kalan smellycat ile birlikte melek yargıcı'yı imana getirecek düzeyde sarhoş ve kafamız güzelken smelly'i omuzlarıma almaya çalışıp kaldıramamam ve omuzlarımdan üç kişinin smelly'i alması!* arkadaş bu nasıl bir denyoluktur, hadsiz hudutsuz sarhoş olmaktır! abi partide arkadaşını omuzlarına almaya çalışmak nedir! bu sahil gördüğü gibi deve güreşi yapanlar var ya heh işte bu genetik benzeşme ve yatkınlığın etkileri diye kendimi teselli ediyorum! partiye dair aklımda kalan tek şey olacaktır! umarım unuturum bir şekilde! hatırladıkça gülüyorum yerlerdeyim şu an!*

ayı sözlük gay pride zirvesi 2018

prensesimin doğumu başladı. ilk gelen bebek kar beyazı bir kız. bu gece nöbetteyiz, kaç saat sürer belirsiz. diğer kızımın doğumunda evde yoktum ve 5 bebekten 4'ünü kaybetmiştim. umarım bu sefer sorunsuz bir doğum olur. yarın zirveye gelemezsem şimdiden özür. katılacaklara da yürüyüşte kendilerini korumalarını kollamalarını tavsiye ediyorum. mermiler sakatlıyor, dikkat edin.

edit: nöbet devam ediyor. şimdilik 5 bebekten 3'ü yaşıyor. kaybettiklerimiz anne karnında gelişemeden ölmüş olanlar. annenin karnına bakılırsa sanırım devamı gelecek. bekleme ve takipteyiz.

bunlar da bebişler.

ayı sözlük itiraf

ekşi sözlük'teki lgbt onur yürüyüşü başlığına girilen yorumlar, insanı hayattan bezdirir. okumayın.

ıb

herkesin mutlaka bir gün denemesi gereken ücretsiz bir rpg-korku oyunudur, oyun hakkında spoilersız bir biçimde bahsetmem gerekir ise:

ana karakterimiz olan ıb günün birinde ailesi ile birlikte bir sanat galerisine gider ve sanat eserleri arasında gezinir iken kocaman bir tablo görür. bu tabloya baktığı zaman bir anda galerideki herkesin kaybolduğunu fark eder ve ambiyans bir anda karanlıklaşır. sonrasında kırmızı bir gül bulur ve oyun bu noktada başlar.

indirmek isteyenler için link: http://www.gameshed.com/scary-games/ıb/

oyun hakkında izlenimlerim
------------------------------------------------
-oyunda 10'a yakın son var ve müzikleri gerçekten açılıp arada dinlenebilecek kadar kaliteli, kesinlikle ücretsiz olmaması gereken bir oyun.

-oyunun can mantığı gerçekten hoş ve özgün (oyunun başında bulduğunuz güldeki gül yaprağı kadar canınız oluyor, bu yaprakların hepsi döküldüğü zaman (her saldırı/hasar aldığınızda 1 azalıyor) kaybediyorsunuz. ıb'in gülündeki yaprak sayısı en fazla 5'e kadar çıkabiliyor

-oyunun karakter tasarımları çok hoş fakat oyun bir noktada sizi birilerine güvenmeye zorluyor gibi hissettiriyor.

-oyunun en başında yaptığınız küçücük bir seçim bile bir kelebek etkisi edası ile oyunun sonuna yansıyabiliyor, oyunda olacak/olabilecek olayları etkiliyor.

ayı sözlük gay pride zirvesi 2018

biz de geliyoruuz sevgili sözlük.

Toplam entry sayısı: 1028

ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi

pierrot ile eğlenceli bir gece geçirdik. buluştuk ama kimse gelmedi bizim dışımızda. katılımcı sayısının düşük olacağı bir zirvede haber verselerdi bu kadar ayıp olmazdı diye düşünüyorum. hafıza veya bilinç kaybı yaşamış olmalılar. koskoca adamların böyle davranmasının başka bir açıklaması yok çünkü. neyse biz de baş başa kutlamış olduk. önce sözlüğe sonra kendimize kadeh kaldırdık.* izmir'in lgbt ortamını beğendik açıkçası. herkes kendi kafasını yaşıyor ve kimse kimseyi rahatsız etmiyor. sonuç olarak değişik ve keyifli bir gece geçirdik. bunun yanında kurtlarımızı da epey döktük.

pierrot

bir buçuk senedir yanımda olan tatlı yazar. eksik yanımı kapatan adam. patates kızartması kadar çok seviyorum*.

insanı olgunlaştıran şeyler

parasızlık*. ikincisi evcil hayvanların ya da yakın olduğun insanların ölmesi ve böylece ölümün ne olduğunu öğrenmek.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği ilahiler

modern çağın hastalıkları

bilgisayar oyunu bağımlılığı. bazen bu hataya ben de düşüyorum. hikayesi olan oyunlar belki bir şeyler katabilir ama online oyunlara bağımlı olmak kesinlikle zaman geçirme amaçlı boş bir eylem.

ayı sözlük itiraf

bence kudurmuş alışmıştan beterdir. çünkü alışmış insan görgüsüzlük yapmaz, daha cool davranır. ne yaptığını bilir. ama kudurmuş insanın ne yapacağı belli olmaz ki. ben böyle düşünüyorum yani.

saykodelik türk klipleri

türklerin bu konuda ne kadar başarılı olduğunu gösteren kliplerdir.

örneğin;

gofrettin in ertuğrul tulpar olduğu gerçeği

girdiği girdilere bakarsanız teoriden daha fazlası olduğunu göreceksiniz. ertuğrul tulpar'ın 'eşcinsel evliliklere hayır' sloganıyla çıkıp ama aynı zamanda youtube'da kaslı erkeklerin kanallarını beğendiğini gördük. son zamanlarda gofrettin adlı yazarın da benzer davranışlar gösterdiğine şahit oluyoruz. gay olduğu halde gayleri ötekileştiren yazıları bizimle paylaşması buna bir kanıt. sizce de bu gofrettin'in ertuğrul tulpar olduğu gerçeğini işaret etmiyor mu?

(bkz: baran 14 yaşında ve arkadaşları ona einstein diyor)

eksi oy verme kriterleri

ayı sözlük itiraf

hiç realist bir ibne değilim. hayallerde yaşıyorum.

modern çağın hastalıkları

bilgisayar oyunu bağımlılığı. bazen bu hataya ben de düşüyorum. hikayesi olan oyunlar belki bir şeyler katabilir ama online oyunlara bağımlı olmak kesinlikle zaman geçirme amaçlı boş bir eylem.

ayı sözlük itiraf

herkesten iğreniyorum. hepiniz yeterince iğrenç ve iticisiniz. teşekkürler.

onur yürüyüşünde iki kadının çırılçıplak soyunması

son derece şık bir eylem. toplum biz ne yaparsak yapalım bize hazır değil. biz zaten onlara göre ahlaksızız.

ayı sözlük itiraf

victor hugo sizi görse sefilleri en baştan yazardı.

uzak durulması gereken erkek tipleri

son derece gereksiz başlık. uzak durun işte uzak. götünü kaldırmayın şunların.

edit: uzak durulması gerekenlerden biri eksilemiş olmalı.