ayı sözlük itiraf

  • /
  • 178
rengarenk giyinmek istiyorum
!!!bu entry aşırı derecede narsistlik içerir!!!

bıyık bıraktım ve bıyıklı olan insanları görünce dibim düşerdi.
ayna görünce 2 dk kitlenip bakıyorum kendime. kendime dibim düşüyor :)))

güzel oldum be..


!!!bu entry aşırı derecede narsistlik içerir!!!
fena halde birisine sarılıp uyuyasım, uyandırasım, uyandırılasım ve tekrar uyutulasım var...şu korona bitsinnn artık.
korona, elimden yaz aşkımı aldı ve ben, kendisinin yerini dolduracak beyefendileri gözüme kestirmeye çoktan başladım bile..
random seks yapmak rus ruleti gibi bir şey oldu after corona :)
corona yüzünden kimse ile cinsel bir şey yaşamıyorum, çekiniyorum, korkuyorum ama libidom tavan yapmaya başladı artık düz duvara tırmanma evresine geçtim ne yapacağımı bilmiyorum.
bazı şeylerin özel ve güzel olduğuna inanmıştım. her şeyin düzelebileceğine inancım tamken, elimden gelen her şeyi yapmama rağmen olmadı. o kadar kırgınım ki. hayatımda hep yalnız olduğumu düşünmüştüm, uzun bir süre karşı çıktım, direndim ama zamanla o kadar bağlanmışım ki bu düşünceye, kötü günlerimi yalnız geçireceğimi hiç düşünmüyordum. artık çabalayamıyorum bile. kendimi böyle savunmasız bıraktığım için o kadar kızgınım ki.

ben artık bir köşede gizli gizli gözyaşı döküp mutsuz olmak istemiyorum sözlük.
çok yalnız olduğum ve mutsuz olduğum bir dönem,başkalarının mutlu olmalarından hiç haz etmiyorum.çok korkunç bir dönemdeydim.iki kişi ormanın derinliklerinde baş başa otururken,ben ise gidip hardul hurdul oralarda dolanıp,olayın romatikliğini bozup yüzlerine fener tutup sohbet yapmıştım.gıcık olmuşlardı tabii.sonradan iğrendim kendimden.aslında her davranışın altında yatan bambaşka sebepler olabiliyor.neyse bu çirkin davranışımı itirafta bulundum...zaten kimse beni tanımıyor buradan,rahat rahat bir defter gibi kullanabilirim burayı.
sık sık rüyada kendimi ev arkadaşımla sevişirken buluyorum. arzuluyorum yalan yok. herifin siki ve deliği hariç her yerini gördüm zaten. hoş sikini de biliyorum da neyse :d vücudu hoş. meme uçları pembe pembe tam emmeyi sevdiğim türden :) birkaç kez iş de attım ama adam hetero ve üstüne üstlük homofobik. her şeyini görüp, bütün gün gözünün önünde olup da sevişememek üzücü :(
  • /
  • 178