martijn

Durum: 43 - 3 - 3 - 1 - 09.08.2022 02:55

Puan: 834 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 3

sanal seks

ben bunu çok seviyorum ama cam chat türü olanı, istediğini tek tıkla geçebildiğin, birkaç dakika içinde bir sürü erkek gördüğün, tamamen anonim bir şekilde takılabildiğin türü. benim için en güzel yönü tamamen anonim takılabilmek. anonim olduğumda içimdeki azgın ortaya çıkıyor ve normalde yapmayacağım şeyleri yapacağımı söyleyebiliyorum. aşırı lezzetli bir sanal zevk alıyorum. hatta bunun sonucunda birbirimize yükselip de buluştuğum kişiler oldu. reele dönüşmesi pastanın üstündeki kremaydı. mükemmeldi. unutulmazdı.

öte yandan bazılarıyla dalga geçmek ve heteroları ayartmak da işin eğlencesi.

fakat hornet veya tinder gibi kimliğimin belli olduğu ortamlarda sanal seks yapmıyorum. nude yahut xx göndermiyorum. belki sexting ama o da hiç zevk vermiyor. fotoğraf işi başlıca güvensizlikten kaynaklanırken sexting de sanki karşımdakine karşı sorumluluk taşıdığımı hissettiriyor. bütün zevki kaçıyor.

anonim cam chat candır.

alttaki yazara soracaklarım var

her şeyi yakıp yıkmak, sıfırdan başlamak çok büyük fiiller. ben insanın sıfırdan başlayabileceğini düşünmüyorum. adını, aileni, kişiliğini değiştiremezsin. oldu ki bunları değiştirdin diyelim, o zaman sen sen olmazsın. ben hiç sıfırdan başlamadım ama sevmediğim şeyleri zaman içinde değiştirerek dönüşüm geçirdim.

hayatta hiç "...... benim için çok değerliymiş, fark etmemişim" dediğin bir şey oldu mu?

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

ideal duş alma sıklığı

ortalama 2 günde 1 idealdir. mevsimlere ve kişiye göre değişebilir. diğer yazarların belirttiği üzere fazlası saça zarardır. saçın kuruyup dökülmemesi ve canlı kalması için bir miktar yağlı olması gerekir. ayrıca kendi gözlemlerime göre her gün duş almak vücudun ph dengesini bozuyor. cilt kuruyor, pürüzsüzlüğünü kaybediyor ve en önemlisi de kişi kendi kokusunu kaybediyor. kişiye özel olan kokunun oluşması için bir miktar yağ ve ter salgılanmalı. sürekli duş almak ve kimyasala maruz kalmak oldukça zararlı. yazın her gün duş aldığımda vücut kokum değişmişti. genel olarak birlikte olduğum kişiler ve yakın temasta bulunduğum arkadaşlarım ten kokumu çok beğenir. yazın duş almaktan ter kokum bile değişmişti. beni rahatsız edici düzeyde kötüydü, ki dediğim gibi her gün duş alıyordum. havalar soğuduğu ve evden çıkmadığım için pasaklı bir şekilde oturuyorum. 3-4 güne çıktı duş sıklığım. buna binaen saçlarım canlandı, ten kokum düzeldi. tek yaptığım şey yüzümü soğuk su ve jelle yıkayıp toniklemek. siyah noktalara karşı temizlik şart.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

furkan andıç

dudakları ve göğüs kılları beni benden alıyor. ki normalde kıl tüy sevmeyen adamım.

tüy dökücü krem

ya bende bunun sprey şeklinde olandan var. daha önce ne krem ne sprey kullanmadım. şimdi ben bunu testis ve anüs çevresinde kullanmak istiyorum ama tahriş eder diye korkuyorum. amacım jilet veya makineyle zorlandığım anüs çevresi gibi bölgelerde kullanmak sadece. daha önce bu bölgelerde kullanmış olanlar bilgilendirirse sevinirim.

gym buddy

ben de geçen gece seviştiğim elemanla yürüyüş buddy oldum. süper bir şey. parkta yürürken bol bol erkek kesip dedikodusunu yapıyoruz. kuytu bulursak öpüşüyoruz, sonra yürüyüşe devam. ev boş olursa da spora evde devam ediyoruz*

150 cm boyundaki pasif

valla kamyoncu'ya katılıyorum. bir keresinde 150 değil ama 160 ve zayıf bir pasifle sevişmiştim. o pozisyon çeşitliliği, o esneklik başka kimsede yok.

iş yerinde başıma gelen kötü olay

bu olay gösteriyor ki iş arkadaşlığı "iş"le sınırlı kalmalı. tinder kullanıyormuş, hornet kullanıyormuş, eşini aldatıyormuş o kişinin özel hayatı, kendisinden başka kimseyi ilgilendirmez. isterse gözünüzün önünde ilişkiye girsin, sadece onu ilgilendirir. umarım bu olay başkalarının özel hayatına burnunu sokmamak ve dedikodusunu yapmamak konusunda iyi bir ders olmuştur.

ev arkadaşı

bu aralar yana yakıla aradığım şey. malum okullar uzaktan eğitim olunca benim arkadaşlar temelli gitme kararı verdiler. ama ben izmir'i sevdiğim için hiç gitmek istemiyorum. ondan evi kapatmak istemedim.

işte ilan verdim birkaç kişiyle konuştum falan, çoğu çalışan insanlar ama ben illa öğrenci olsun istiyorum. çalışan insanla öğrenci insanın hayatı hiç uymuyor malum. çalışanları eledim. birkaç öğrenciyle konuştum çoğu şubata kadar kalırım diyor. sanırım kyk bu dönem kapalı ve şubatta açılacak. ne hikmetse hiçbiri kyk'da kalıyorum demiyor. ikinci döneme kadar kalırım diyor. e ikinci dönem okul açılırsa ne yapacaksın diyorum, hepsi geçiştiriyor. e sen şubatta çıkarsan ben havaların en soğuk olduğu dönemde kiranın tamamını ve faturaları nasıl ödeyeceğim? o soğukta kim ev arayacak da ben bulacağım? çok çok zor. şubata kadar kalırım diyenleri de eleyince kimse kalmıyor. artık random insanlara ev arıyor musun cnm :) diye yazmaya başladım. kira gününe de az kaldı.

bu arada iş aramaya da başladım. part time bir iş olsa bari de kirayı ve faturaları halletsem, tek yaşasam diyorum.

izmir'de ev arayan öğrenci varsa ulaşsın bana. iki lubunya güzelce yaşarız :) gizliyim. gizli olan varsa rahat edebilir. ya da izmir'de part time iş verecek olan varsa da ulaşsın. it gibi çalışırım diyemem ama elimden geleni yaparım.

1 ay sonra da silerim sanırım ya bu entryi. bunaldım biraz ve başım ağrıyor. öyle paylaşmak istedim.

feminenlere ilgi duymayan gay

ben de ilgi duymuyorum. herkesin kendi zevki aşırı tepki vermeye gerek yok. gay kelimesi erkeklerden hoşlanan erkeği tanımlar. bu sadece fiziksel anlamda değil karakter anlamında da olabilir. maskülen bireylerden hoşlanabilir. maskülen de sakallı, kıllı, kaba saba demek değildir. hiç kıllı olmayan, kibar ama maskülen karakterde insanlar da vardır.

feminenler ise kelime anlamıyla kadınsı demektir. birisi erkekten hoşlanıyorsa neden kadınsı biriyle birlikte olmak istesin ki? özellikle feminenlerden hoşlanan tipler de zaten gay değilim aktifim diyen tiplerdir. hiç şaşmaz. kadın bulamadığı için "kadınsı" olan biriyle yatar. yüzüne "sen gaysin" desen "siktir lan ibne" der tokadı basar. kendine iğneyi batırmaz. çünkü o sadece sikini sokacağı bir delik arar.

şahsen feminenlere ilgi duymuyorum. kaşları alınmış, kıl olmayan, kadın davranışları gösteren birinden hoşlanacak olsam zaten kadınlardan hoşlanırdım. erkeklerden hoşlanıyorsam da maskülen özellikleri olandan hoşlanırım. açıkçası feminenlere saygı duyuyorum, öyle hissediyor olabilirler fakat feminenlerden hoşlanan tipleri hiç samimi bulmuyorum.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

benim özelliklerim:
-175 70 22 aktifim
- izmir buca
- ev arkadaşlarım olduğu için yerim yok ne yazık ki
- sigara kullanmam

istediklerim:
- 4.20 tayfa uymaz
- yaşıtım olan zayıf gençler tercihim
- ap, p ve sevişmeyi seven a'lar olabilir.
- temizlik önemli. özellikle diş ve ağız temizliği.
- feminen olanlar, duygusal takılanlar, eşcinselliğini bütün dünyaya ilan etmeye yeminli olanlar uymaz.

tabi sadece seks odaklı düşünmüyorum. kafalar uyarsa kanka da oluruz. yorucu bir günün sonunda kordonda 2 bira atıp, muhabbet edip kafaları boşaltmak da lazım. libidolar uçtuğunda tatmin etmek de.

tükürük tokat ve küfür seven pasif

tükürük, tokat, aşağılama tamam da küfür işini hiç beceremiyorum. ya hiç etmeyeceğim ya da başlayınca ana avrat düz gidiyorum. hem de -afedersiniz- sikerken, senin götünü sikeyim diye küfür etmek çok komik oluyor. olum yapıyorsun zaten. ön sevişmede de olmuyor abi. sextingde güzel oluyor ama bak.

dating amber

@özdemir ahahah valla ben ilk adımlarımı pornhub ve hornet sponsorluğunda attığım için pek 90'lar diyemem. ha toplum açısından diyorsak 1400 yıl öncesindeyiz o ayrı konu.

dating amber

irlanda'da yaşayan lise öğrencisi bir kız ve bir erkeğin tatlı hikayesi. ergenliğin verdiği etkiyle hislerinin farkına varan, erkeğin gay, kızın lezbiyen olduğunu keşfetme ve bunu yaşadıkları dar çevrede yürütmeye çalışmaları. zaman geçirmelik, tatlı bir film. özellikle bizim ergenlik döneminde yaşadığımız hisler ve çoğu eşcinsel bireyin aklından geçen dışarıya karşı görünürde hetero bir ilişki yürütme denemesini ele alıyor.

gay cam chat siteleri

eskiden ne güzel gaylere yönelik gayroulette, pinkroulette gibi siteler vardı. aradığını buluyordun. sonra bunlar kapanınca heterolarla dolu chatroulette'e kaldık ama yine de iyiydi. banlanma diye bir şey yoktu. şimdi sık sık kullandığım chatrandom ve chatspin var. aslında altyapıları aynı. arayüzleri farklı. ikisini de aynı anda açtığınızda kendinizle eşleşebilirsiniz. chatrandom'da gay odası var ve gerçekten o odaya girenlerle karşılaşıyorsunuz. arada normal sayfadan tek tük hetero karışsa da genel olarak stabil. chatspin'de böyle bir oda yok. fakat bu sefer banlanma diye bir şey var. algoritması nasıl çalışıyor bir türlü anlayamadım. çıplaklığı engelleme üzerine ama stabil değil. çırılçıplak kamera karşısında durup saatlerce banlanmadığım da oldu, sadece kolum göründüğü için banlandığım da. banlama olayı da ip adresi üzerinde 3 gün boyunca oluyor. ne yaparsanız yapın kaldıramıyorsunuz. önceden modemi kapatıp açınca kaldırılıyordu fakat o da işe yaramıyor şimdi. alternatif olarak beğendiğiniz biriyle skype yapabilirsiniz. fakat şahsen o kadar uğraşmaya değer görmüyorum. hornet'ten selamlaştığınız biriyle yarım saat sonra gerçekten seks yapıyor oluyorsunuz zaten. bir ara yasaklıydı ve vpn algıladığında girişe izin vermiyordu bu 2 site. yani girmeniz çok zordu. şimdi yasak kalkmış ve vpn'i açık unuttuğumda da girebiliyorum.

bu sitelerde oldukça fazla zaman geçiren biri olarak senelerdir çoğu türevini deneyimledim. bu başlık altına da zaman zaman yazarım. özellikle bu sitelerde takılan insan profilini incelemek oldukça eğlenceli.

bu arada cam'da tanışıp çok seks yaptığım oldu. o kadar seksin arasında unutamadığım ve tadı damağımda kalanı da bu sitelerden tanıştığım biriyle yapmıştım. maceralarımı da daha sonra anlatırım.*

alexander rybak

itiraf tadında bir entry olacak ama bugüne kadar dile getirmediğim hatta kendi kendime düşünmediğim bir şey bu. bu adam eurovision'u kazandığında ortaokula geçmiştim. ergenliğe adım attığım yıllar. takıntı derecesinde hoşlanıyordum ondan. sürekli şarkılarını falan dinliyordum. tabi bu o zamanlar buna anlam veremiyordum. o yıllarda instagram falan da olmadığı için google'dan fotoğraflarına bakıyordum. üstü çıplak bir fotoğrafını görünce baya heyecanlanmıştım. daha sonra liseye geçtiğimde bazı şeylere anlam yüklemeye başlayınca çoğu lgbti bireyin geçirdiği sorgulama ve inkar dönemini geçirdim. bu inkar döneminde o kadar uzaklaştırdım ki düşüncelerimden aniden bir şarkısını duyduğumda deliriyordum. o ortamdan kaçmaya çalışıyordum. lisedeyken dinleyen arkadaşlarım bahsettiğinde sanki eski sevgilimden bahsediyorlarmış gibi saçma hareketlere giriyordum. üniversiteye gidene kadar bu inkar dönemi sürdü. üniversitede yurtta o kadar erkekle kalınca gerçekler yüzüme çarptı ve kabullendim. tabi sosyal medyanın da gelişmesiyle dünyanın öbür ucundaki sıradan bir erkeğe tek tıkla ulaşıp tek mesajla nudelaşıyoruz. artık pek bir heyecanı kalmadı. alex de artık çekici gelmiyor bana fakat hayatımda kilometre taşı diyebileceğim bir yerde bulunuyor. ne zaman ismini duysam bir an ergenliğime gidip geliyorum. ah alex... benim üzümlü türkücüm...

ayı sözlük itiraf

bu akşam birisi instagram'daki gerçek hesabıma nude attı. profile baktım takipçi sayısı az. ortak birisi de yok. ben gizliyim. kendi hesabımdan da lgbt'ye dair bırak paylaşımı takip bile yapmam. hesabım da gizli zaten o göremez. ilk defa böyle bir durum başıma geldi. ne yapacağımı bilemedim. benden şüphe duyan birinin beni denemek isteyebileceğini düşündüm. biraz ters cevap verdim. sonra o çocuk da beni engelleyip gitti. attığı nude çok güzeldi. sevişmek isterdim. ne yazık ki kendi kimliğimi kullandığım hesaptan öyle bir teşebbüste bulunamam. hornet'ten olsa neyse. yazık oldu.

max riemelt

benim de sense8'te bayıldığım oyuncuydu. aletini ve popişini özgürce sergileyen tek oyuncuydu. sayesinde almanlıktan aldığım tadı başka hiçbir şeyden almadım.
  • /
  • 3
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 43

ayı sözlük itiraf

bir arkadaşıma açıldım. ben biseksüel erkeğim o heteroseksüel kız. açıldığım andan itibaren hiçbir şey değişmedi. eskisi gibiyiz. hatta daha bile iyiyiz. fakat biseksüelliğim konusunda sürekli konuşmaktan kaçınıyor. ilk açıldığımda da sadece "ne zaman anladın böyle olduğunu?" diye sormuştu. ondan sonraki muhabbet esnasında ben bir espri yaptığımda "ahaha doğru" demişti ve konuyu geçirmişti. bu akşam da bir erkekle olan flörtüm hakkında bir şeyler anlattım ve tepkileri "hmm, evet, olabilir" tarzı şeylerdi. konuyu daha çok irdeleyip sıkıştırmaya çalıştım ve yine tepkileri "evet, insanlar farklı hissedebilir, bence de" gibi geçiştirici cevaplardı. kızlar hakkında konuştuğumda saatlerce detaylı konuşurken erkekler hakkında konuştuğumda böyle yapması kafamda soru işaretlerine neden oldu. kendisi gayet açık fikirli ve en baştan beri beni hoş karşılayan birisi. hakkımda ne düşünüyorsun, doğruyu söyle dediğimde "hiçbir şey değişmedi, hala aynı kişisin benim için" dedi. sadece gay-biseksüel ortamına aşina olmadığı için yorum yapmıyormuş. bence bu geçerli bir sebep değil. en azından benim üzerimden fikir belirtebilir. telefonu kapatmadan da bana "biliyorum eğlence arıyorsun ama o ortamlarda fazla takılma normal insanlar gibi eğlen" dedi. ben de belki biseksüel değilim zaten kafam karışık dedim ve kapattım. halbuki köküne kadar biseksüelim. niyetim "aa ben biseksüel değilmişim" deyip bilen tek kişiyi ekarte etmek. kendisi her ne kadar hoş karşıladığını belirtse bile kaçındığı belli. ben de kendi ortamımızda fazla takıldığımı, bizim birbirimizi anladığımızı fakat hetero insanların bambaşka bir gözle baktığını fark etmiş oldum. gerçek dünyaya geri döndüm. bundan sonraki planlarım normal (bilmeyen) arkadaşlarımın yanı sıra gay-biseksüel arkadaşlar edinip bu kimliğimi farklı arkadaşlık ortamında devam ettirmek. bu zamana dek sadece seks ve ufak tefek muhabbetler harici arkadaş edinmemiştim. edinmem gerektiğine karar verdim. çünkü ne kadar yakın olursan ol hetero birisi seninle aynı açıdan bakmıyor dünyaya.

ayı sözlük itiraf

biseksüelim. her iki cinse de cinsel açıdan bir şeyler hissediyorum. hatta erkeklere daha fazla. taş gibi bir kadın ve ortalama bir erkek olsa karşımda, erkeği seçerim. buna rağmen duygusal olarak sadece kadınlara bir şeyler hissediyorum, erkeklere karşı hissetmiyorum... sanıyordum. bu zamana kadar erkeklerden hiç hoşlanmadım. oysa kadınlara hayaller kuracak kadar aşık olmuştum. sonra o'nu gördüm. bütün gece masanın karşısından kaçamak bakışlarla kestim. elbette anlamıştır beni. ben onu nasıl anladıysam. adını bile bilmiyordum. daha sonra birisi seslenirken öğrendim. "deniz". çocukken ilk aşık olduğum kızın adı deniz'di. şimdi de ilk kez hoşlandığım erkeğin adı... yoğun bir dönemden geçiyordum ve dönemi atlatır atlatmaz ona yazmaya karar verdim. instagram'dan buldum ve samimi bir giriş yaptım ama o korktu. ben üstü kapalı fakat anlaşılmaya açık şekilde her şeyi anlattım fakat o o kadar korktu ki cevap bile vermedi. tek dediği "kimsiniz?" idi. onun gay olduğundan emin olmasam böyle bir riske girmezdim. fotoğraflarından anlamıştım zaten. daha sonra da hornet'ten tanıştığım ve seviştiğim arkadaşlarıma sordum. birkaçı görmüş, biri ise şahsen konuşmuştu. yani kesin gaydi. ben yazdığımda neden bu kadar korktu bilmiyorum. gizli olabilir evet ama ben de gizliyim ve bunu ona söyledim. kendi kendime hep miniğim diye öptüm fotoğraflarını. zaten tatlı şirin bir şey sıpa. onu korkutunca da kendimi çok kötü hissettim. bir daha iletişime geçebilir miyim bilmiyorum ama bir erkekle sevgili olmak istesem kesinlikle o olurdu. belki buraları okur. eğer okursa bana geri dönsün. lütfen.

feminenlerden hoşlansaydım kadınlarla birlikte olurdum

benim de katıldığım bir durum. gay demek erkeklerden hoşlanan erkek birey demek. yani kıllı, sakallı, iri yarı, kaslı insanlardan hoşlanmak demek. sadece kılın istisnası var. bazı insanlar hiçbir kendinde de partnerinde de sevmiyor. ben biseksüel birisi olarak kadınlarda kadın gibi ve erkeklerde erkek gibi bireylerden hoşlanıyorum. ne feminen ne cd ne trans (kendilerine saygım var) ilgimi çekmiyor. bu türlerle ilgilenenlere de hoş gözle bakmıyorum. bunların çoğu ekseriyetle kadın bulamayan abazan tayfanın çakmasıyla takılmasıdır. onların gözünde erkeklerle birlikte olmuyorlardır ve bundan dolayı gay değillerdir. ona gay derseniz sinirden sizi sikebilir ama yine de gay olmazlar. onlara sadece acıyorum.

tükürük tokat ve küfür seven pasif

tükürük, tokat, aşağılama tamam da küfür işini hiç beceremiyorum. ya hiç etmeyeceğim ya da başlayınca ana avrat düz gidiyorum. hem de -afedersiniz- sikerken, senin götünü sikeyim diye küfür etmek çok komik oluyor. olum yapıyorsun zaten. ön sevişmede de olmuyor abi. sextingde güzel oluyor ama bak.

ayı sözlük itiraf

bu akşam birisi instagram'daki gerçek hesabıma nude attı. profile baktım takipçi sayısı az. ortak birisi de yok. ben gizliyim. kendi hesabımdan da lgbt'ye dair bırak paylaşımı takip bile yapmam. hesabım da gizli zaten o göremez. ilk defa böyle bir durum başıma geldi. ne yapacağımı bilemedim. benden şüphe duyan birinin beni denemek isteyebileceğini düşündüm. biraz ters cevap verdim. sonra o çocuk da beni engelleyip gitti. attığı nude çok güzeldi. sevişmek isterdim. ne yazık ki kendi kimliğimi kullandığım hesaptan öyle bir teşebbüste bulunamam. hornet'ten olsa neyse. yazık oldu.

tükürük tokat ve küfür seven pasif

tükürük, tokat, aşağılama tamam da küfür işini hiç beceremiyorum. ya hiç etmeyeceğim ya da başlayınca ana avrat düz gidiyorum. hem de -afedersiniz- sikerken, senin götünü sikeyim diye küfür etmek çok komik oluyor. olum yapıyorsun zaten. ön sevişmede de olmuyor abi. sextingde güzel oluyor ama bak.

ayı sözlük itiraf

bir arkadaşıma açıldım. ben biseksüel erkeğim o heteroseksüel kız. açıldığım andan itibaren hiçbir şey değişmedi. eskisi gibiyiz. hatta daha bile iyiyiz. fakat biseksüelliğim konusunda sürekli konuşmaktan kaçınıyor. ilk açıldığımda da sadece "ne zaman anladın böyle olduğunu?" diye sormuştu. ondan sonraki muhabbet esnasında ben bir espri yaptığımda "ahaha doğru" demişti ve konuyu geçirmişti. bu akşam da bir erkekle olan flörtüm hakkında bir şeyler anlattım ve tepkileri "hmm, evet, olabilir" tarzı şeylerdi. konuyu daha çok irdeleyip sıkıştırmaya çalıştım ve yine tepkileri "evet, insanlar farklı hissedebilir, bence de" gibi geçiştirici cevaplardı. kızlar hakkında konuştuğumda saatlerce detaylı konuşurken erkekler hakkında konuştuğumda böyle yapması kafamda soru işaretlerine neden oldu. kendisi gayet açık fikirli ve en baştan beri beni hoş karşılayan birisi. hakkımda ne düşünüyorsun, doğruyu söyle dediğimde "hiçbir şey değişmedi, hala aynı kişisin benim için" dedi. sadece gay-biseksüel ortamına aşina olmadığı için yorum yapmıyormuş. bence bu geçerli bir sebep değil. en azından benim üzerimden fikir belirtebilir. telefonu kapatmadan da bana "biliyorum eğlence arıyorsun ama o ortamlarda fazla takılma normal insanlar gibi eğlen" dedi. ben de belki biseksüel değilim zaten kafam karışık dedim ve kapattım. halbuki köküne kadar biseksüelim. niyetim "aa ben biseksüel değilmişim" deyip bilen tek kişiyi ekarte etmek. kendisi her ne kadar hoş karşıladığını belirtse bile kaçındığı belli. ben de kendi ortamımızda fazla takıldığımı, bizim birbirimizi anladığımızı fakat hetero insanların bambaşka bir gözle baktığını fark etmiş oldum. gerçek dünyaya geri döndüm. bundan sonraki planlarım normal (bilmeyen) arkadaşlarımın yanı sıra gay-biseksüel arkadaşlar edinip bu kimliğimi farklı arkadaşlık ortamında devam ettirmek. bu zamana dek sadece seks ve ufak tefek muhabbetler harici arkadaş edinmemiştim. edinmem gerektiğine karar verdim. çünkü ne kadar yakın olursan ol hetero birisi seninle aynı açıdan bakmıyor dünyaya.

rapor almak için söylenen yalanlar

lise yıllarımda bu yalanlara başladığımda henüz çok toydum. doktora boğazım ağrıyor, gribim, öksürüyorum gibi yalanlar söylüyordum. bazılarında rapor alıyor, bazılarında elim boş dönüyordum. özellikle öğleden sonra gittiğimde rapor almam imkansızdı. böyle böyle işi öğrendik. eğer o gün okula gitmeyeceksem erkenden pijamalarla kalkıp doktorun yolunu tutuyordum. burada aç olmak önemli. yüzün solgun görünmesi lazım. sonra doktora ishal oldum, götümden işiyorum* diyordum. oraya da bakacak değil ya. gerçi bir tanesi tahlil istemişti de beden dersinde üşüttüm gerek yok deyip yırtmıştım. böylece doktordan ilaç, bol su iç tavsiyesi ve raporla mutlu mutlu ayrılıyordum.

ayı sözlük itiraf

bu akşam birisi instagram'daki gerçek hesabıma nude attı. profile baktım takipçi sayısı az. ortak birisi de yok. ben gizliyim. kendi hesabımdan da lgbt'ye dair bırak paylaşımı takip bile yapmam. hesabım da gizli zaten o göremez. ilk defa böyle bir durum başıma geldi. ne yapacağımı bilemedim. benden şüphe duyan birinin beni denemek isteyebileceğini düşündüm. biraz ters cevap verdim. sonra o çocuk da beni engelleyip gitti. attığı nude çok güzeldi. sevişmek isterdim. ne yazık ki kendi kimliğimi kullandığım hesaptan öyle bir teşebbüste bulunamam. hornet'ten olsa neyse. yazık oldu.

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

feminenlere ilgi duymayan gay

ben de ilgi duymuyorum. herkesin kendi zevki aşırı tepki vermeye gerek yok. gay kelimesi erkeklerden hoşlanan erkeği tanımlar. bu sadece fiziksel anlamda değil karakter anlamında da olabilir. maskülen bireylerden hoşlanabilir. maskülen de sakallı, kıllı, kaba saba demek değildir. hiç kıllı olmayan, kibar ama maskülen karakterde insanlar da vardır.

feminenler ise kelime anlamıyla kadınsı demektir. birisi erkekten hoşlanıyorsa neden kadınsı biriyle birlikte olmak istesin ki? özellikle feminenlerden hoşlanan tipler de zaten gay değilim aktifim diyen tiplerdir. hiç şaşmaz. kadın bulamadığı için "kadınsı" olan biriyle yatar. yüzüne "sen gaysin" desen "siktir lan ibne" der tokadı basar. kendine iğneyi batırmaz. çünkü o sadece sikini sokacağı bir delik arar.

şahsen feminenlere ilgi duymuyorum. kaşları alınmış, kıl olmayan, kadın davranışları gösteren birinden hoşlanacak olsam zaten kadınlardan hoşlanırdım. erkeklerden hoşlanıyorsam da maskülen özellikleri olandan hoşlanırım. açıkçası feminenlere saygı duyuyorum, öyle hissediyor olabilirler fakat feminenlerden hoşlanan tipleri hiç samimi bulmuyorum.