tükürük tokat ve küfür seven pasif

bu tür duyguları seven bubble but götü varsa seks sırasında çok iyi oluyor. azdıkça daha ateşli oluyor lar.
sözlük yazarlarının kaleminden seks hikayeleri

anlat anlat heyecanlı oluyor *
ben severim hem de sınırsız.
hocam ben hepsini yapıyorum da bi şu tükürük işini halledemiyorum. sanki en ağır hakareti ediyormuşum da bi daha yüz yüze bakamayacakmışız gibi geliyor.
tükürük, tokat, aşağılama tamam da küfür işini hiç beceremiyorum. ya hiç etmeyeceğim ya da başlayınca ana avrat düz gidiyorum. hem de -afedersiniz- sikerken, senin götünü sikeyim diye küfür etmek çok komik oluyor. olum yapıyorsun zaten. ön sevişmede de olmuyor abi. sextingde güzel oluyor ama bak.
küfür abartılı olmadığı durumda benimde sevdiğim durum
tükürük tokat kısmı gayet hoş fakat küfür kısmı beni güldürüyor odaklanamıyorum
bence de türkçe konuşuluyorsa küfür tuhaf duruyor. "fuck you" ile "seni sikiyorum" cümlelerine bakınca yanlış yerde mi doğduk algısına kapılıyorum.
öncelikle tükürük ağza mı?
vücuda tükürük düşüncesi çok da hoş gelmiyor açıkçası. ama ağza varım. evet şaşkınlık verici.
diğer şaşırtıcı nokta ise bunları talep ettiğim partnerlerimin hiçbirinin bunu yapmamış olması. her şeyi geçtim insan bi tokatlar ya, bundan niye kaçınıyorsunuz ki?
bi de şey var: (bkz:işetmek)
tokat eğer göteyse, "you son of a bitch, i'm in". partnerime zorla götüme şaplak attırmıştım. başta sanırım bi durdu, sonra hoşuna gitti. ama kibar kibar atıyordu yazık.
küfür hariç diğerlerinde alkol poppers da varsa o ne güzel bir pasiftir.
sadistler ve mazoşistler birbirleri için çok uyumlular
bunun ayarının tutturulması lazım, küfür deyince bizim milletimiz direk ana bacı yapıyor,sonrasında benim libido yerlerde tabi
oha artık tc mi verseydiniz
zevkler ve renkler tartışılmaz demişler.ben sevmem ama seveni de hoş görürüm.
bi kere adama tokat at yüzüme dedim sevişirken, atmıyor sonra yavaş atmaya başladı en son ben onun suratına bi çaktım, sonra o da yüzüme geçirdi, çok güzeldi. pasif değilim, o da pasif değildi, anal yapmamıştık sadece oral sex yaptık fakat bdsm, aşağılama falan her türlü güzel. küfür aile bireylerine olmadıkça çok güzel. tokatı da kulağa atmıycaksın yanağa, kısaca böyle şeylerde dengeyi kurmak gerek yoksa şuursuz sonuçlar çıkabiliyor. yüze tükürmede zen sakınca yok en masumu o:)