hemtapamhembatam

Durum: 457 - 0 - 0 - 0 - 22.11.2023 15:58

Puan: 7150 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 23

merih demiral’ın umreye crop top ile gitmesi

gördüğüm kadarıyla müşriklere korku salmak yerine onları cezbetmiş.
(bkz:didn’t see that coming)

merih demiral’ın umreye crop top ile gitmesi

müslüman erkeklerin müşriklere korku salmak için pazularını açık bırakacak kombinler seçmelerini oldum olalı faydalı bulmuşumdur. fakat bu çok sevdiğim milli futbolcumuzun umrede crop top bir kombin seçerek baklavalarını da sergilemesi, hatta yer yer göğüslerini de açması beni derin düşüncelere sevk etti.

aktifinin cinsel ilişki isteğini reddeden pasif

ben bir kere özel günümdeyim deyip reddetmiştim ama ne özel günü sen kız değilsin ki diye ısrar etmişti beraber olmak için. ishaldim aslında. illa her şeyi açık konuşmam lazım aktifler çok aptal oluyor

andrea camilleri

kardeşim neden paylaşıyorsun?
ben filmi bilerek izlemiyorum kitaplarda hayal gücümde bu adam çok daha seksiydi!
şimdi nasıl okuycam?

andrea camilleri

italyan polisiye yazarı. komiser salvo montalbano'nun başından geçenleri anlattığı bir serisi var. polisiye pek okumam aslında ama kafam dağılsın diye okuyayım dedim. çok da iyi etmişim. tek sıkıntı var. sicilya aksanı ile konuşan birkaç karakter var ve onları ingilizceye aksanlı çevirecem diye biraz saçmalamış çevirmen bence. o kısımlar biraz işkence olmuyor değil.

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

ayı sözlük yazarlarının favori seks pozisyonları

(bkz:suspended congress)
tabi ben cillop gibiyim ama suspended congress yapacak adam bulamıyorum diye hayıflanacak kadar narsisist değilim.

özgür özel’in pervin buldan’la operaya gitmesi

opera sevmediğim için ikisine de oy yok gelecek seçimlerde. terli be milli değiller belli oldu. haydar baş’ın oğluna vericem galiba ben

karanlıktan kahkaha atarak gelen çıplak yılmaz morgül

karanlıkta çırılçıplak yılan dansı yaparak gelen fatih ürek

harry potter hayranlarının gryffindorlu olma sevdası

shakiro bacım ortak salona karanlıkta çırılçıplak yılan dansı yaparak gelen fatih ürek gibi gireceği için bu tanıma uymuyor. tıpkı gryffindor heveslisi yılansı mutant gibi. hafiften neville longbottom’ı andırsa da daha çok karanlıktan kahkaha atarak gelen çıplak yılmaz morgül e benzer ortak salona girişi.

beni cédric diggory e benzetirler bu arada.

boyfriend dick

ne büyük ne küçük orta halli memur siki. burun kıvıracak kadar küçük olmadığı gibi ağzının suyunu akıtacak kadar heybetli de değildir. o kadar büyüğünü fantezi olsun diye kırk yılda bir yersin ama götümüzü de sokakta bulmadık her gün yenmez. sevgilininki orta boy olmalı özetle.

geniş delik shamingi

benim de geniş ama aslında pek pasiflik tecrübem olmadı genetik bişey bu babamın da geniş.

şarkı yollayan flört

abooov kaç kaç kaç kaç!
en tehlikeli flört tipidir. sürekli dinlediği şarkıları yollar ve dinleyip yorum yapmanı bekler. koşarak kaçmak en sağlıklısıdır. azalarak biter diye düşünüyordum ama azalsa da bitmiyor

kitap baskı maliyetleri

o zaman “kendi yazdığım kitabı okumak ister misiniz” terör örgütü üyeleri azalarak bitecek mi?

chp starbucks iphone h&m kirli sakal

eski sevgiliyle tinder’da eşleşmek

ben eşleşmedim ama eski sevgilimle karşılaştım. görünce sola attım. bir süre sonra bana mesaj attı. beni sola attığını ve “potansiyel bir eşleşmeyi kaçırdınız” bildirimi aldığını söyledi. demek ki sen beni sağa atmışsın bir daha senle imkansız beni beğenme falan yazmış.
ben sola attığımı söyledim ama inanmadı. gerçi burada yabancı yok yalan sölemicem sağa attım ama yanlışlıkla oldu.
edit: aslında sağa attım isteyerek ama bakalım o beni beğenmiş mi diye merak ettiğimden. yoksa unutamadım hala seviyorum gibi bir durum yok.

konuşulan kişinin aniden unmatch yapması

demin biriyle konuşuyordum sen de itülü vibe ı var dedi. “yok kahramanmaraş sütçü imam mezunuyum vibe ne” diye sorduğumda aniden yok oldu. arkadaşıma sordum unmatch olmuşsun dedi.
benim de yengeç burcu olduğumu duydukları zaman unmatch yapıyorlar boşver takma kafana dedi.

sperm içerisinde jölemsi katı parçalar

bayat son tüketim tarihi geçmiş sperm yutmuşsunuz geçmiş olsun.

bizim de birilerinin kolisi olduğumuz gerçeği

  • /
  • 23

detrans pişmanlıkları

yalnıztanrı yazdığı entryden anlaşıldığı üzere eşcinsellerin görünür olmasından şikayetçi belli ki, görünmememiz gerekiyor ona göre, eşcinselleri sapkınlıkla etiketleyen gizli bir eşcinsel olabileceği gibi sadece eşcinselleri provoke eden bir heteroseksüel de olabilir. sözlükte homofobik içeriklerin var olduğu konusunda bizleri uyarmış. homofobik yaklaşımları tespit ettiğimizde o yazarları önce uyarıyor sonra devamı halinde uçuruyoruz, çünkü ayı sözlükte homofobik, transfobik içerikleri kabul edemeyiz. yazdığı diğer entrylerde de homofobi kokusu almıyor değilim, yakın bir zamanda hesabına giriş sağlayamazsan anla ki içeriklerinde net homofobi tespit edildiğinden dolayıdır. eşcinselleri sapkın, ahlaksız, göründükleri için nefret ediliyorlar gibi etiketleyerek ülkede ekilen nefret tohumlarına sen de burada yenilerini ekleyemezsin. meselelgbt lgbt dostu görünümü üzerinden yola çıkıp lgbtileri hedef gösteren, lgbti olmanın pişmanlık olduğunu, cinsel yönelimlerin bir tercih gibi, seçilebiliyormuş gibi göstermeye çalışan bir portal. bunu net anlamıyorsanız sizde bir sorun var demektir.

detrans pişmanlıkları

(bkz:#436277) hayaterkeği nickli yazar anlaşılan belirli yerlerin tanıtımını yapmak niyetinde. meselelgbt isimli siteni arkasındakileri ben biliyorum. ve anlaşılan o ki kendisi de çok iyi biliyor. o sitenin linkini buraya koyarken utanmadığı zaten belli. o linkini koyduğu site de lgbtleri doğrudan hedef alma amaçlı bir sitedir. lgbt karşıtı aile yürüyüşleri yapıldığı tarihlerde açılmıştır orada ayrımcılığa uğradığı iddia edilen kişi dışında, dünyanın her yerinde sadece cinsel yönelimleri nedeniyle ayrımcılığa uğrayanlar, öldürülenler vs. hakkında tek ses etmemenden belli nasıl birisi olduğun ve ne amaçlarla bunları yaptığın. eşcinselleri aşağılamak amaçlı siteleri buraya utanmadan koyup sonra da utanmaz denilince "bana hakaret ediliyor" diye ağlamaya devam et sen.

yalnıztanrı isimli yazar da laf etmiş. yukarıda yazdıklarım senin için de geçerli. "arsız" "sapık" diye bahsettiğin davranışları heteroseksüeller yapınca toplumun hiç de tepki vermediğini, örtbas ettiğini sen de çok iyi biliyorsun. ama işine böyle gizli saklı hayat yaşamak geldiği için bunları yazıyorsun. gerçekten merak ediyorum lgbtler hedef gösterilirken sen neredeydin? sana mı kaldı lgbt bireylerini öldürme amaçlıları savunmak? bu tip saldırgan yapılara saygı mı duyulacak? bunlar mı özgürlük, demokrasi?

her türlü lgbt düşmanı her türlü hakareti, hedef göstermeyi yapacak ve onlara saygı mı duyulacak? yukarıda örnekte olduğu gibi eğer bunlara saygı gösterilmesini isteyenler, bu tip yapıların özgürlüğünü savunanlar bu tip saldırganlığı yapanlardan biri değilse, o zaman o kişi aslında saygı gösterme derdinde değildir. sadece korkaktır ve iki yüzlüdür.

meselelgbt gibi eşcinselleri öldürme, onları hedef gösterme peşinde olan siteleri madem bu kadar seviyor bu iki yazar* *, o zaman gidip oralarda yazsınlar. kimliklerini de onlara ifşa etsinler. bakalım başlarınıza o saygı beklediğiniz ve savunduklarınız tarafından neler getiriliyor?

detrans pişmanlıkları

hiç utanmadan meselelgbt denen iğrenç sitedeki aynı linki yeniden koymuş bu yazar. (bkz:#436263) kendi blogunda da eşcinselleri hasta olarak niteleyen dincilerin "gay lobileri" videosunu koymasından belli niyetinin ne olduğu.

eşcinselleri hedef gösteren siteden koyduğu linki kaldırıldı diye demokrasi aklına gelmiş bu yazarın. sen kimsin de demokrasiden bahsediyorsun? onca eşcinsel, senin bu paylaştığın leş sitedekiler ve onlar gibileri tarafından hedef gösterilirken, saldırıya uğrarken, hakları gasp edilirken, öldürülürken neredesin? hoşuna mı gidiyor lgbt bireylerin hedef gösterilmesi? onlara gıkın çıkıyor mu? bu eşcinsel düşmanı orospu çocuklarının sitelerini kullanmanın amacı ne? burada bu tip pislikleri paylaşmanın amacı ne?

detrans pişmanlıkları

((bkz:#436219)) nolu ilk entryde yeni şafak gazetesinde lgbtleri hedef gösteren, aile yürüyüşleri düzenleyen yobaz artığı ersin çelik ve ekibinin arka planda yönettiği meselelgbt denen kepaze siteye link verilmiş. lgbtleri pedofil diye suçlayan yazıları sosyal medyaya yayanların, youtube'da sapık eşcinseller temalı videoları yeni şafak yazarları ile organize edenlerin sitesidir bu. bu konu ile ilgili başka site mi bulamamış bunu paylaşan yazar? buradaki anlatılanların çoğu uydurma ve lgbt bireyleri sokaklarda öldürülmeleri dahil hedef gösterme amaçlı. utanmadan bu sözlükte bu sitenin propagandası yapılıyor. yuh olsun!

eşcinsellerin danışabileceği psikologlar

çoğunlukla artık psikologlar lgbti+ firendly. gerçekten de taşra bir psikoloğa/psikiyatriste gitmeniz gerekiyor olmaması için.

ancak “ailene açıl” gibi saçma sapan bir cümleyi, daha ekonomik özgürlüğü olmayan birine nasıl tavsiye edebiliyorlar ona gerçekten hayret ettim. ailemin aşırı muhafazakar ve dindar olduğunu biliyor. aileme açılmamın resmen “can güvenliğimi” tehlikeye atacağını biliyor. eşcinsel olduğumu söylememin, hiçbir siki değiştirmeyeceğinin de farkında. açıldıktan sonra gelecek psikolojik veya fiziksel olası şiddetin farkında olmamak için norveç’te büyümesi, ya da mars’tan falan geliyor olması gerek.

zira dünyada doğup büyümüş herkes mantık çerçevesi içinde, ekonomik özgürlük olmadan, muhafazakar bir aileye açılmanın deli saçması olduğunu söyleyecektir.

eşcinsellikten dolayı sikilmeyen bir kulak arkanız kaldıysa, ekstra “lgbti” konusunda bilgili bir psikolog veya psikiyatriste gerek olduğunu şahsen düşünmüyorum. trans iseniz hrt için tabi ki bir psikiyatriste ihtiyacınız var, onu ayrı tutuyorum. çünkü size ya “eşcinsellik” şöyle böyle diyecek ancak bunların tr’de hiçbir geçerliliği yok. unutmayın ki “full aktif” diye ilkel ve salak bir kavram sadece tr’de var. bu tiplerle muhatap olmak zorunda kalacaksınız. eşcinsellik konusunda uzman olan psikologlar olaya çok toz pembe bakıyorlar ancak wish everything is rainbow and sunshine. sanki bir iskandinav ülkesindeymişiz gibi size tavsiye vereceklerdir. onlarca psikiyatrist ve psikologa danışan biri olarak söylüyorum bunu.

iftar yemeği

lisemden arandım ben de. bu zamana kadar hiç gitmediğim için artık aramazlar diye düşünmüştüm ama... ülke değiştirmeden son bir kez hocalarımı görmek için gitmeye karar verdim. liseden kalan birkaç arkadaşımla zaten halihazırda görüşüyorduk. işe yarar bir şey'deki leyla gibi hissediyorum. kibirli, mesafeli, duvarlı efemerid lise yemeğine gidiyor ha, enteresan.

feyza altun

bu aralar şeriat seviciler tarafından linç edilmeye çalışılan avukat. twitter da şeriat ile ilgili bir yoruma "şeriate sokayım" yorumunu yaptıktan sonra linç başladı. dün gözaltına alındı, bugün serbest bırakıldı. bir tarafta atatürk'e hakaret, beddua eden hoca kılıklı çapsızlar diledikleri gibi top koştururken diğer yanda ülkenin anayasal düzenini korumaya çalışanlar bir bir cadı avı misali damgalanıyor, tehdit ediliyorlar. ülkede ne çok şeriat sevici varmış. bu ülkenin laik düzeninin kıymetini bilmeyen ne çok geri zekalı varmış, hepsine sokayım.

ali ayşegül atik ikilisi

aşağıdaki kamu spotunda oynayan ikili. evliydiler sonra boşandılar vs. ayşegül atik geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrıldı.

tebriks

az önce bir başlıkta kullanıldığını gördüğüm ve ne anlama geldiği belli olmayan sırf yazmış olmak için yazılmış saçma sapan kelime.

(bkz: attention whore)

yaşamayan canlı

bir attention whore tarafından sırf bir şeyler söylemek/yazmak için açılmış başlıklardan biri daha.

Toplam entry sayısı: 457

zamanında muharrem ince'ye oy verenler şimdi ne düşünüyor

ben oy vermediğim için bilmiyorum ne düşünüyorlar ama gerizekalı ve vizyonsuz olduğunuzu kabul etmiyorsunuzdur yine

kavramsız ve kimliksiz bir hayat tahayyülü

ap yim desenize şuna amma uzatmışsınız lafı

actual proof

ay özelden yazıyor dükkanda çekyat var akşam gel anahtar sadece bende korkma diyor. dükkanı akşamları fuhuş yuvasına çevirmiş anlayacağınız ama bence hiç hijyenik değil.

en ufak bir feminenliğini görürsem biter

ay haklısınız aslında iyi ki yazmışım buraya. ben neden kendimi suçluyorum ki. hiçkimseye maskulenlik borcum yok. bundan sonra göründüğüm gibi olmucam olduğum gibi görünücem. gerçi göründüğüm de göründüğümü düşündüğüm gibi değilmiş zaten. toksik bir şeymiş bu ilişki demek. erkeklerin hepsi aynı beş para etmez. gerçi ben de erkeğim. o şeresiz de profiline #erkekolduğunuunutmayanlar yazmıştı. unutuyorum ben bazen kime ne!!

ittihat ve terakki

jön türklerdeki jön fransızca. ittihat terakki de muhtemelen arapça. bunların milliyetçiliği de bir değişik. gerçi türkiye kelimesi bile fransızların koyduğu bir isim. kelime çorlamadan milliyetçilik bile yapamıyorlar ama akıl olsa zaten...

seri eksilemek yerine zamana yayarak eksileyen ibne

ayol eksilen ne olucak. son 80 entrine baktım yanlış saymadıysam üç tane entrin eksilenmiş. cidden bu yaygara için çok az eksilenmişsin bence biraz sakinleş. yok orospu çocuğu yok sözlük sahibine sormak lazım falan. belki de üç farklı kişi eksiledi seni. nedir bu paranoya. bide serici olduğu belli olmasın diye farklı zamanlarda yapmışmış falan. bence seri eksici olmadığı belli olmasın diye çok nadiren eksileyen bir seri eksici ile de karşı karşıya kalmış olabiliriz herkes çok dikkatli olsun jdfskl

yanlış anlaşılma sonucu bdsm'ye başlamak

ben normalde canım tatlıdır bdsm sevmem. hiç de denemedim.
ama geçen gün çok yakışıklı bir çocuğun evine gittim.
dışarda bir kahve içtik sonra bana geçelim mi dedi.
evine girdiğimiz zaman beni odasına götürdü sonra ben çişimi yapıp geliyorum diyerek beni odasında yalnız bıraktı.
o gidince deri bir kemer gibi bişe buldum odasında. önce çok korktum hatta evi terk etmeyi düşündüm ama sonra adam yakışıklı olduğu için neden denemeyeyim dedim kendi kendime. tuttum o deri kemeri boynuma geçirip sahibimi beklemeye başladım.
sonra o wc den çıkıp geldi ve beni öyle görünce şok geçirdi. tabi bana konuyu açıp ikna etmesi gerektiğini düşündüğü için şaşırdığını sanıp istediğin bu değil miydi yapalım hadi dedim.
ama meğer o deri şey rahmetli köpeğinin tasmasıymış. ben yanlış anlamışım. köpeğini de çok sevdiği için duygulandı bişe yapmak istemedi. seks yapmadık anlayacağınız rezil oldum ama aklıma da düştü şimdi deri bdsm malzemesi olan birini arıyorum heves ettim bir kere.

argo konuşup küfredince haklı pozisyona geldiğini düşünen tip

dünden beri orospu çocuğu, ibne, yaşlı maymun(ki kendisinden baya gencim), bok böceği, bilmemne sineği ve bilimum hakareti kontrolsüzce açtığı imalı başlıklarla şahsıma eden bir yazar var. kardeşim küfretmeden kendini ifade edemiyor musun.

peki tüm bu hakaretlerin sebebi ne?
dün seri eksileniyorum diye bir sürü yaygara kopardı. ben de kardeşim eksilenmemişsin hem eksilensen ne olacak boşver tarzı bir entri girdim diye.
güya seri eksilediği belli olmasın diye nadiren ve farklı zamanlarda kendisini eksileyen tehlikeli bir seri eksici varmış. bu başlı başına bir şizofreni belirtisi ve ben bu şizofrene bulaştığım için cidden çok pişmanım. halbuki bırak 2 eksi yedi diye paranoya içinde delirip kudurmaya devam etsin jdfskl

ama bilmeni isterim ki orospu çocuğu, ibne vb cinsiyetçi küfürler zerre umrumda olmaz.

kudurmaya devam et ;)

yalnız yaşayan kadınların sahiplendirilmesi

ailesiyle yaşamak zorunda olan gayleri de sahiplendirseler keşke ya. hep vaatler heterolara!!!! ikiyüzlüler.

alev alatlı

iktidar yalakası saray soytarılarından homofobik sözde aydın.
zamanımda tayyip erdoğan'a george orwel yaşasa sizi ayakta alkışlardı demişti. 1984'ü hayata geçirdiği için galiba.
ama bu karıya tapan eşcinseller bile var işte görüyoruz. nasıl bir akıl tutulması bu? ağzım açık izliyorum.

ailesiyle yaşayan gaylar nasıl seks yapıyor

serdar yeter

adam intihar etmek zorunda kaldı hala dalga geçmeye utanmıyorlar yazık!

bankacibearin ciddili aşık olması

zamanında bankacı bu başlığı sildirmek için baya uğraşmış ama dark beardan veto yemişti. fark bear o ara magazin seviyordu.
geçenlerde yalnıztanrı actual proof aşkı başlığını ise hemen silmişti.
ya zamanla doğruları değişti ve magazine ilgisini kaybetti veya bankacıbear a garezi vardı bilemicem artık.

gamlı_baykuş

ay kötüyü çağırmayın lütfen!!
en son konuştuğumuzda ben artık redditte takılıyorum ayı sözlük çok varoş demişti. ben de geldiğin yeri unutma deyince engelledi beni.

en son yaprak dökümünde nihat tahsin’den daha yakışıklı dediğimde beni engellemişti ve 4 yol konuşmamıştık.

ilişkilerde psikolojik üstünlüğü ele geçirme yöntemleri

ilişkiler genelde birbirini manipüle etme sanatıdır diyebiliriz.
ben ilk görüşmede genelde seks öncesi penisin büyükse yapamayız ben çok tecrübeli değilim derim. böylece az da olsa namuslu bir itibar oluşur.
sonra da seks için soyununca "aa iyi küçükmüş bunu rahat alırım ben" diyerek psikolojik üstünlüğü ele geçiririm. boynu bükük şekilde penis boyunu sorgulayan partnerim buna rağmen onla olduğum için müteşekkir olur.
bu taktiğin yanında pek çok şey var tabi aklıma geldikçe yazarım. siz de varsa böyle şeyler yazın uyugularız.
dayanışmayla...