bankacibearin ciddili aşık olması

hayatta ihtimal vermediğim şeydi şakasını falan yapardık sanırım gerçek oldu.

(le gıybet whatsapp grubu)ndaki yazdıklarına ve çizdiklerine bakılırsa yakışıklılıktan ölen bir beye tutulmuş gibi. en azından içinde "temel atmak" geçen cümleler var. vay çok interesting. yani insan hayret ediyor sayın yazarlar. senin de başında o çılgın rüzgar deli deli esiverdi be koca adam, sakın bizi unutma. arada mektup falan yaz.
aşk, aşık olmak herkese değsin, dokunsun. ciddili olsun, bizden olsun, mutlu etsin.
daha henüz 2 hafta önce can ciğer kuzu sarması olanların şimdi aşk, sevgili veya aşık olmak konusunu aralarında ne kadar büyüttüğünü, birbirlerini tanımadan çok özel çok güzel dost olabildiklerini sanıp yanıldıklarını, psikolojik açıdan gel gitleri olanların yıllar geçse de bu hasta durumlarından kurtulamadıklarını gösteren başlık. girdiğiniz entryler vasıtasıyla penis boyunuzdan, kolilerinizden tüm sözlüğün haberi olduğunda sıkıntı olmuyor da neden aşık olduğunuzda sevgiliniz olduğunda sorun ediyorsunuz. potansiyeliniz mi azalıyor yoksa. rahat olun yahu.

ha bir de;

(bkz: dark bear)

ayrıca;

(bkz: tülay ne olur geri dön)
ay bana gösterdi sevdiceğinin resmini, pek sevdim, yakışıyolar da, hep mutlu olsunlar valla. en kısa zamanda yüzyüze de tanışmak dileğiyle. darısı da olmayan yazarcanların başına.
bankacibear ağabeyimizin ilişkisi varmış.

beyler
tuhaf ilişkinin tam orta yerinde bana da sevgilisinin fotoğrafını gösterip, sonra dertlerini anlatmaya başlayınca oracıkta seviştik

ne oldum demeli nerede sevişeceğim demeli..
demek sözlük wp grubu var ve biz yokuz. -dışlanmış hissediyor.