cuddle pig

Durum: 2253 - 0 - 0 - 0 - 02.09.2016 15:23

Puan: 32710 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

what doesn't kill you makes you wish it did.
  • /
  • 113

ilginç bir ölüm kalım sorusu

okey

sitenin sağ tarafındaki tenn reklamını gördükçe bareback sever bünyemin nasıl ya çok mu ince olabilir mi acaba nasıl hissettiriyor diye düşünürken alıp 31 çekmeye karar verdiğim marka. erkeklerden elimi ayağımı çektiğim ve dünyaya sırtımı dönüp sadece spiritüalizme kendimi verdiğim için medya şirketlerinden kopmam biraz zaman alacak gibi görünüyor.*

ayı sözlük itiraf

kariyer planlarımı çöpe attım ve artık bir feminist değilim. hayatımın umreye gidip dönüşte kocamın american expressi ile dutyfreeden binlerce dolarlık içki alışverişi yapıp paparazzilere yakalandığımda suratımı gizlemeye çalıştığım jet sosyete dönemine geçmek istiyorum.

ekonomik özgürlük

sugar daddy sahibi bir lgbtnin olmazsa olmazı.

carl sagan

evrenin genişliğine dair yaptığı konuşmalar acayip ilham verici, sanırım dünya dışı yaşama dair bu kadar tutkulu olan ve bu kadar çalışan başka bir bilim insanı yok. son yüzyılın gördüğü en dahi insanlardandı bence. rip.

(bkz: contact)

parks and recreation

bugün tam yirmi iki bölüm izleyerek dördüncü sezonunu bitirdiğim dizi. ama dediğim gibi komple başarısız ve aşırı yalnız birisi olduğum için değil, sadece kendime zaman ayırmayı seviyorum ve bence herkes izlemeli. neyse tüm sezon boyunca leslie'nin seçim yarışını izledik. andy ve april relationship goals listeme o kadar çok şey ekledi ki artık yatakta geçmeyen hedeflerim var ikili ilişkilerde. ayrıca rob sanırım yeni nesil diziler ile birlikte oluşturulmaya çalışan bir rol model, depresif insanları mücadele etmeye teşvik ediyor, duygusal hayatında ne kadar başarısız olsa da.** tom ve ann ilişkisini onaylamıyorum. jerry'nin ölmesinden korkuyorum ve donna go girl.

--- dördüncü sezon finali spoiler ---

leslie kazandı yaaaaaaaaaaaaaaayyyy

--- dördüncü sezon finali spoiler ---

ayı sözlük itiraf

şu an whatsapp'da arkadaşlarımla smiley kullanarak kabe'yi tavaf ediyoruz ve uzun süredir bu kadar ruhani ve huzurlu hissettiğimi hatırlamıyorum. galiba ben de hristiyan olacağım.

ekmekarasi

son zamanlarda çok iyi anlaştığım, iyi olduğu kadar zeki ve esprili yazar. kariyer planını dinlerken kendime dokunuyorum.

slytherin ortak salonunda kobra dansı yapmak

yeni dönemin başlaması ile heyecanı tavan yapan smellycat'in birinci sınıfların karşısında yaptığı, okulda tablolardan tablolara dolaşan çiftleşme dansı. geçen yıl da ikinci kattaki erkekler tuvaletinde suratıma yılan balığı fırlatmıştı. yakışıklı ve zeki bir gryffindorsan belasındır zaten bu okulda. neyse arvellian gel ortak salonda oturup quidditch konuşalım hıh.

(bkz: only minister of magic can judge me)

harry potter

bugün 9 3/4 numaralı perondan kalkan hogwarts ekspresi ile yeni dönem başlamaştır. muhtemelen şu an ortak salonda yeni öğrenciler binalarına yerleştirildikten sonra yemek yiyorlar.*

#backtohogwarts

ayı sözlük itiraf

aylardır konuşmadığın insanın numarasını sildiğinde mesaj atması acayip salakça. allah whatsapp'ın belasını versin sırf bu yüzden profil fotoğrafımı herkese açık yaptım.

+yö foton görünmüyor beni sildin mi?
-evet sildim amına kodumun.
+peki yer var mı
-prenses smiley

ne diyebilirim ki sanırım eski arkadaşlıklarıma gereğinden fazla değer veriyorum.

zara'da erkekler için üretilen etek

sevgilim eski sevgilisiyle tatile gidebilir ve bu kesinlikle problem değil eteği olmuş biraz, zara yine gavatlıktan ödün vermiyor.*

(bkz: eniştenin bacaklar sütun gibi maşallah)

ayı sözlük yardım

laptopın içine karınca girdi ve karıncanın ölmesini istemiyorum aynı zamanda bilgisayarımın bozulmasını da ve ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. peta'da falan çalışan falan var mı? belediyenin hayvan hattını arayacağım sanırım. yardım plsss.

edit: hiçbir sonuca ulaşamadım ve bu entryi içinde bir ceset olan bilgisayarımdan giriyorum hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.**

sabah namazına kaldır diyen sevgili

hiçbir zaman uyanamayacak sevgili. çünkü sabah namazı kaçta bilmiyorum ve kesinlikle uyanmaya niyetim yok. ayrıca m*slüman birisiyle sevgili olma ihtimalim çok düşük, olursa da hayatımın aşkı falan olur ve onun için zilyonlarca yıl yanabilirim. o yüzden tüm günahları bana yazılsın o da uyusun. tanrım, merhamet et.

sunulduğunda kesinlikle reddedilmesi gereken yemek

marketlerde sunulanlar. hökümetimiz zihnimizi kontrol altında tutmak için türlü kimyasallar veriyor maret sucuk kullanarak.*

bana da oluyor bazen, hatta genelde gönder butonu entry penceresinin içerisinde oluyor ama en azından basabiliyorum. kendimi entry penceresinin içindeki bir buton kadar yalnız hissediyorum bu arada ühühü.

yazarların kafadaki imajları

sözlükte sekiz yazar ve hepsinin diğer yazarların gözünde farklı imajı olduğunu gördüğümüz başlık.

türbanlı türk polisi

hoş bir görüntü değil estetik olarak. dinin şov ve siyaset için kullanıldığı bir ülkede üzerinde sadece islama dair değil, herhangi bir ideolojiye dair bir şey barındırmaması gerekiyor bence bu insanların. bir kamu görevlisinin göğüs gere gere oraya bu şekilde çıkabilmesi ülkemizin özgür değil sığ müslüman bir ülke olmasından kaynaklanıyor ne yazık ki, zira toplumsal bir özgürlük göremiyorum genel olarak. polis/asker üniforması vs. gibi kıyafetlerin bu tür dini detaylardan uzak tutulması taraftarıyım. kaldı ki islam'da kadınların vücut hatlarını belli eden şeyler giymesi yasak değil mi? pantolon ve cekete baktığımda ben bir erkek olarak görebiliyorum vücut hatlarını ve bu kadın günaha girmiş olmuyor mu? ayrıca hiç kullanışlı görünmüyor, yapacaklarsa da üniforma üzerinde çalışmaya engel olmayan ve sırıtmayan bir şey yapılmalı. bu polis ideolojik bir çatışmanın ortasında kalsa tarafsız bir şekilde müdahale edebilecek mi olaya mesela? kafasında türban varken sorgulamamak elde değil. en basitinden doğal ve kişisel bir olgu olan sakal gibi bir unsura izin vermeyip yıllardır bu ülkede tartışılan bir objeyi bu tür bir makamda serbest kılmak şov bence. herkes istediğini giyinebilmeli fakat kamusal alanlar ayrı tutulmalı.

eylül

koca yaz bitti ya inanamıyorum, sihir bakanlığına zaman döndürücülerden birisini kullanmak için dokunaklı bir mektup yazacağım.*

online ziyaretçiler

an itibariyle 225 olandır. bu sayaçta bir problem mi var?*
  • /
  • 113
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 2253

laik bir insanı üzmek

ben atatürk ilke ve inkilaplarından sonra yemin ediyorum disipline girmiş laik bir bey olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin? sana bir tavsiyem, yazık o git türbanlı first lady'ine sahip çık önce. inşall*h all*h seni şeriat ile terbiye etmesin. inşall*h all*h seni, o geride bıraktığın teokrasi ile terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar. senin akıl hocalarını da biliyorum. senin akıl hocaların, kendi karılarının çektiği zikirlere baksın. hepsini çıkarırım! oğlum ayağınızı denk alacaksınız. herkes ayağını denk alacak! öyle kolay değil bu laik hukuk devletinde ahkam kesicem, beni hükümet.. seni kim koruyor hangi hükümet o, hangi islam hükümeti seni koruyor! kim?? herkesten hesabını sorarım. kimse bana bu konuda konuşamaz. dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, atatürk gibi çalışıp tc nene hatun gibi yaşamaya çalışan, evladını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi nutuğunu okuyan, rakısını içen. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen dindar adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git şeytan taşla be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini recm et. kendimi recm ettiririm, öyle bir laik beyim biliyor musunuz? seküler çatı altında yemek yediysem, o insanlar ne olursa olsun, beni ilgilendirmez arkadaş. görmedim bilmiyorum derim be!

ayı sözlük itiraf

"abi ben gelemiyorum ohalde" kalıbını kullanmak için sabırsızlanıyorum. beni bir yere çağırmayın.

le gıybet whatsapp grubu

aklıma yüzüklerin efendisindeki nazgulleri getiren grup. onlar da böyle 9 kişi falandı, sonra sauron bunları köle yaptı, siz kendinize mukayyet olun ama tamam mı?

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

ölülelere neden şehit deniliyor anlamış değilim, kutsal bir savaşta falan mı öldü bu insanlar?! nedense sizin yüzünüzden ölen herkes şehit oluyor? insanların parçalanmış cesetleri üzerinden kendinizi yüceltmenizden iğreniyorum.

kürdistan'da savaş var

olmayan savaş. zira kürdistan diye bir yer yok. sosyal medyada duyar kasmak yerine siktirip gidip savaşın varsa da.
edit: ya melis bence de halkların kardeşliği hdp kürt hakları falan şöyle uzan da seni bir sikeyim.

kürdistan'da savaş var

olmayan savaş. zira kürdistan diye bir yer yok. sosyal medyada duyar kasmak yerine siktirip gidip savaşın varsa da.
edit: ya melis bence de halkların kardeşliği hdp kürt hakları falan şöyle uzan da seni bir sikeyim.

ayı sözlük yazarlarından zayıflama ipuçları

gelin sizi bi sikiyim tığ gibi olursunuz.

kadıköy barlar sokağındaki erkeklerin genelinin yakışıklı olması

kürdistan'da savaş var

efendim, türkiye insan hakları vakfı rakam vermiş, kürdistan insan hakları vakfı napıyor? halay falan mı çekiyor? *

sevişirken göz göze gelmek

görme engelli partner ile pek bir olayı yoktur.
Henüz takip ettiği biri yok.