donald trump

paranın iyi bir saç stili satın alamadığının canlı kanıtı.

http://ayisozluk.com/lnk/a855b0
2016 yılında amerika'da yapılacak başkanlık seçimi için cumhuriyetçiler için başkan aday adayı olan iş ada'mı ve emlak kralı.
homofobik zengin. homofobisinden dolayı da 500 penis foroğrafının bir araya getirilmesiyle portresi yapılmış, tam bir sanat eseri.

http://homopower.tumblr.com/post/1328043...
dostum donald trump demişsin ama bu devlet bahçeli.
müslümanların amerika'ya girişinin yasaklanmasını önermiş.
parayla insan olunamayacağını kanıtlayan, açgözlü, gökdelen sahibi amerikan. amerikan iş dünyası, medya, finans gibi en temel unsurlarını avcunda tutan adam.
kazayla abd başkanı seçilirse, zaten altı üstüne getirilmekte olan dünyayı iyice sallayacak kişidir.
cumhuriyetçi parti’nin amerika başkan adayı. amerikadaki ırkçılığı oldukça körüklüyor. en son chicago üniversitesi’nin spor salonundaki seçim mitinginde çıkan olaylar ve karşı sloganlar sebebiyle miting iptal edilmişti. 8 kasım amerika seçimlerine kadar daha çok vakit var. şimdiden bu kadar olay çıkıyor olması da ürkütücü tabi.
irkci, homofobik ve zengin cumhuriyetci parti baskan adayi. abd'nin ozellikle demokrat agirlikli kuzeyi oldukca endiseli. nereye gidiyoruz, cahiller iktidari ele geciriyor tarzi panik new york, chicago, boston , seattle gibi onemli sehirlerde tartismalar yaratmis durumda. secilirse abd kendi tayyip erdogan'ina kavusmus olacak.
ırkçı, homofobik, faşist, kadın düşmanı, hoşgörüsüz, islam düşmanı vs. gibi hakkında bir çok haber çıksa da cumhuriyetçi partinin en önemli adayı haline geldi. iyi kötü bir çok haber ile kendini bir çok kişiye tanıttı. bakalım başkan olabilecek mi? eğer olursa da obama sonrası gelişi amerikada ve dünyada ilginç durumlar doğuracaktır diye düşünüyorum.
hillary clinton'a karşı kaybedeceği kesin gözüken aday. hadi demokrat aday bernie sanders olsaydı bile yine kaybederdi büyük ihtimal. amerikada seveni var ama ülke demokrat partinin kazanmasını istiyor. bu arada hillary clinton da ayrı bi yalancı. bu durumda seçimler ırkçı salak(trump) vs yalancı suçlu(hillary) durumunda olucak. ben yine hillary tarafındayım.
seçilmeme ihtimali yüksek ama bence asıl çarpıcı olan kendisinden bu kadar bahsedilmesi konuşulması bahsedilmesi alay konusu edilmesi dalga geçilmesi gülünç bulunması sınır tanımayan aymazlıklarının olduğunun söylenmesi yani kısaca kendisi lehinde yahut da aleyhinde ne kadar bahsedilirse o kadar yararına olacaktır hele ki bu kadar mühim denilen adayların yanımda muazzam sayılabilecek bi sükse yapmışken niçin kazanamasın e zaten en başta söylediklerini yumuşatmak zorunda ki yumuşatıyor da gerisini siz düşünün zafer ve gidilen yolda mübah denklemi olur mu olur şansı olmadığını söylemek komik olur
egosu, parasından gelen bir varlık. ne insan diyebiliyorum ne de adam.
müslümanlar, eşcinseller, latin amerikalılar...
senin derdin ne be adam?
parasıyla sadece 3 - 5 insan toplamış kendine. onlar da gerizekalı tabi; hemen düşmüşler.
bu bana vakti zamanında yaşanan bir hadiseyi hatırlattı:

'' herkese iki anahtar! ''

kanmayalım arkadaşlar, kanmayalım.
şaka maka bana göre şu anda amerikan vatandaşı olsam ciddi anlamda seçim döneminde çok eğleneceğim ama sonunda hillary ablaya yetmez ama evet diyeceğim seçimin kaybedecek olan tarafı. haftalık 2 milyon yu es dalırs harcadığı seçim kampanyasında ülkemizde desteklediğim tek siyasi lider cem uzan gibi döner ekmek dağıtsa , ne bileyim 2 şarkıcı ile miting yapsa belki biraz daha zorlardı. fevri, agresif bir seçim politikası takip etmesi sebebiyle ve elbette o iğrenç saçları ile seçimi kazanamayacak olması iyidir.
edit: politikadan anlamadığımı göstermiş ve seçimi kazanmıştır.
planlanmış bir üründür. daha önce başka bir başlıkta da sormuştum sanırım. sizce wall street'in işini şansa bırakma ihtimali var mı? cevap vereyim, yok.
  • /
  • 3