donald trump

homofobik ve transfobik olmasından hoşlanmıyorum ancak bu başarılı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

obama gibi sevilen bir başkanın partisini bütün medyaya rağmen dekarte etmek her baba yiğidin harcı değildir. bütün medya bu adama nefretini kustu. adamın ne tacizciliği kaldı ne de rusya'da eskort kızlara putin maskesini taktırıp sikiştiği kaldı...

hiçbirini sikine takmadı. başka olmak istiyorum dedi, oldu.

o şirketler, güç ve para havadan gelmiyor.

biz daha sabah ne giyeceğimize karar veremiyoruz, adam canı ne isterse onu elde ediyor. süper.

bir de tüm tacizci iddialarına rağmen amerikan halkını oyunu alması durumu var ki hiçbir sosyolog işin içinden çıkamaz.

düşünsenize. adam tacizci. sokakta bir erkek bir kadını taciz etse, tüm sokak adamın üzerine atlar. ama ne hikmetse, kapalı kapılar ardında, o tacizciyi liderleri olarak seçebiliyorlar.

o yüzden aktivistlik falan boş işler. sen kızlar okula gitsin diye eylem yaparsın, o kız gider kızların çocuk yaşta evlenmesi için yasal düzenlemeler yapan adama oy verir. sikerler böyle işi.
harika bir adam ya. böyle komik ve troll bir adam olamaz. bu adam, internetteki trollerin birleşiminden oluşmuş olabilir. bizimki gibi de değil bu, trollükleri eğlenceli. hilari kaltağı seçilseydi kötü olurdu. ama bu adamın hilarişko'yu sinir etmesi çok eğlenceli. bildiğin lise tarzı espri stiliyle, hilari'yi alaya alan şeyler paylaşıyor. tek rahatsız olduğum durum, pedolarla iş birliği yapması. adamın yanındakilerin çoğu pedo.
bu adamı da azletme süreci başladı. devirecekler bunu. bizimkiler de artık ardından turp soyar. * *
  • /
  • 3