sommerfield

Durum: 52 - 1 - 0 - 0 - 06.09.2021 22:55

Puan: 824 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

aslında aşkın derinlerine inildiğinde, dibinde bir insanın hemcinsine duyduğu arzu ve bunun tam tersi yatar.
  • /
  • 3

7 delikli tokmak

sadece inci de değil ekşide de bulunan bir hesaptır. kendine her yerde bir şube açıyor belli ki.

sexs kafir icadıdır

kamyoncu'nun bakir ve mastürbasyon bağımlısı olma ihtimali

yazarlar morali bozukken ne yapıyor

ragnarok

ayı sözlük yazarlarının yaşları

erotomani

arrow dizisinde cupid karakterinin hastalığı.

enjoy i am vaccinated

israil

en aşağılık ve ırkçı milletin olduğu pislik ülke.

düşün ki o da bu şarkıyı dinliyor

iggy pop

ayı sözlük yazarlarının dinleri

yaşlandıkça yakışıklı olan erkekler

öfke kontrolü

bende ilk kelimeden epey var, ikinci kelimeden hiç yok.

ramazan davulcuları

çağ dışı, medeniyetsizlik göstergesi.

en yakındaki kitabın 68. sayfasının 5. cümlesi

soğuktu ve yağmur çiseliyordu.

doğduğun gün liste başı olan film

back to the future part ıı

gelmiş geçmiş en sikici erkek

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

bisekleri severim. su gibiler, girdiği kabın şeklini alıyorlar. her ortama uyum sağlıyorlar.

17 mayıs derneği

"lgbti+ toplumu ve aktivizmini güçlendirmeyi hedefleyen"

sanki yeni bi şey. daha önce de başkaları tarafından hedeflenmişti, zahmet etmeselerdi.

aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze getirmeyin artık yaa.
  • /
  • 3

resident evil village

hikaye olarak çok çok başarılı buldum. mekan tasarımları ve ses efektleri de gayet etkileyici. teknik olarak belirli noktalarda frame düşmeleri biraz moral bozsa da bir iki güncelleme ile giderileceğini düşünüyorum.

 spoiler!
bu arada lady d'nin yukarıdaki videoda görülen kostümü oyuncular tarafından yapılmış bir grafik modudur.

unutama beni

esmarayın güzel puslu sesinden yürekleri yakan şarkıdır.

sözleri;

boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
unutma beni unutama beni
gözünden damlayamayan gözyaşın olayım
unutma beni unutama beni

gölgen gibi adım adım her solukta benim adım
ben nasıl ki unutmadım
sen de unutma beni
unutama beni
(x2)

bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
unutma beni unutama beni
ayrılığın acısını kalbinde duyunca
unutma beni unutama beni

sevişirken öpüşürken yapayalnız dolaşırken
unutmaya çalışırken
unutama beni
unutama beni
(x2)

unutmaya çalışırken
unutama beni
unutama beni
sen de unutma beni
unutama beni

not: eski sevgilere beddua için kullanmak serbesttir.

vegan

tamam canlarım, haydi sokağa. sürekli sözlükte devrim yapıyorsunuz ama reelde bir şey yok. sıkıldık artık.

vegan

hayvan kelimesini hakaret olarak kullanman gözümden kaçmadı bay hayvan hakları savunucusu insan. saçmalaman bitti sanırım?

vegan

bitkiler de canlıdır. yemeyin aç gezin öyleyse.

ay kalıp uydurmayı kesin artık şu durumlara. aslanlar ve ceylanlar arasında sosyal adalet mi var? kendinizi her ne kadar farklı görseniz de biyolojik olarak hayvansınız ve hepçilsiniz. ha, hayvansal gıdalar yemeyin, saygımız sonsuz. ama sizin de yiyene saygınız olsun.

vegan

yine dediğime geliyoruz. bitkiler de tarım adı altında istismar ediliyor. sebze yemeyi kesiyor musunuz? hayır.

ayı sözlük yazarlarının hayallerindeki meslekler

senarist olmak isterdim. senarist ve yönetmen de olabilir çünkü değer verdiğim bir hikayenin başkalarının elinde anlamını kaybetmesini istemezdim. başkasına küfredeceğime kendime edeyim mantığı.

göte giren icatlar

joanne kathleen rowling

aklı, mantığı, kadını savunan yazar. bu yüzden yazdığı her şey farklı yöne çekilmiş, kendisinden bin beter davranan erkeklere yapılmayan muammele yapılmıştır.

bunun tek bir sebebi var, rowling bir mürted, kafir değil. rowling bu insanların savunduğu ideolojinin içinden gelen ancak bunun yarattığı tehlikeleri dile getirebilen bir "hain"di onların gözünde. bu yüzden kendisine şiddet uygulayan kocası ile röpörtaj yapıp haklı çıkarabilecek kadar alçaldılar.

ne kadar zorlarsanız zorlayın, rowling istediğiniz, onu sokmaya çalıştığınız kötü kadın değil. kendi isteği dışında milyarder olmuş, bu paraları bapışlaya bağışlaya kendini o listeden sildirmiş bir kadın rowling. aile içi şiddet görmüş, boşanmış, desteksiz, beş pulsuzken yazdığı ve defalarca reddedildiği kitabı ile ünlü olmuş bir kadın. nedense ona gösterilen nefret, dünyanın en zengin insanı olmasına rağmen çalışanlarına tuvalet molası bile tanımayan bezosa gösterilmez.

[kaldı ki, başarılı kadın yazarlar hep bir şekilde deli, manyak, ruh hastası olarak gösterilmeye çalışılırlar. örneğin stephanie meyer twilight yüzünden çok acılar çekmiştir. tek yaptığı gördüğü bir rüyayı kağıda dökmek olan bir kadına sanki büyük bir suç işlemişcesine dünyada olmadık edilmiştir. hatta bu kadın kendisinden intihallenen fifty shades of grey'e dava bile açmamıştır bu yüzden]

rowling'e olan bir çok asılsız iftira aslında insanların ne kadar haset olduğunu kanıtlıyor. rowling kitaplarına gay karakter koyamazdı çünkü gay'in g'si dönemin ingiliz yasaları tarafından çocuklara yasaklanırdı. fantastik beasts'de gay olmamasının nedeni ise blink and miss gay karakter koymayı seven film şirketleri. bütün o woke corporationlar çin ve rusya marketini kaybetmek istemiyor. neyse.

rowling gerçekten paraya tapan biri olsa, elini suya sabuna sokmaz, liberallerin okduğu tek kitap harry potterın yazarı olarak yaşar giderdi. kısacası, rowlingin bu mevzulara karışma nedeni, kadın haklarını önemsemesi.

[önemli not: burdan sonra konuşacaklarım türkiye medeniyeti 50-100 sene geriden takip ettipi için burada geçerli değildir. transtrender, truscum, transmedicalist, terf, tehm tartışmaları yapabilecek durumda değiliz henüz]

radikal feminizm 101 olarak şöyle gireyim. kadın olmak, biyolojiktir. bir kadının yaşadığı baskı, cimsiyetini nasıl ifade ettiğinden değil, direkt olarak kadın olmasından kaynaklıdır.

yani butch olmak, femme olmak, makyaj yapmak yapmamak önemli değildir. ne olursanız olun, ne kadar uyum sağlarsınız sağlayın sokakta emziremezsiniz, adet görmeniz ayıplanır vesaire.

trans hareketi ise sex based oppression yerine gender based oppression olduğunu savunuyor. bu yüzden onlara göre kadın olmak, kadın olarak hissetmekten geçiyor. yani kadınlıktan biyolojiyi attığınızda elinizde sadece cinsiyetçi stereotipler kalıyor. kırılganlık, çekingenlik, anaçlık gibi şeyler aslında kadın olan değil, kadınlığa ithaf edilen şeyler. yani baskıya karşı çıkarken aslında cinsiyetçi söylemleri meşrulaştıran bir yapı bu.

bu yüzden trans kadınların ne kadar erkek olduğu o kadar bariz ki. daha doğrusu, sosyalleşme dediğimiz olgu. radikal feministlerin sürekli aldığı "sikilme", "tecavüz edilme" "öldürülme" tehditleri aslında oldukça erkek. hiçbir kadın, başka bir kadına tecavüz tehditi yollamaz. yada trans kadınların adet fetişizmi çok gariptir. adet onlar için etraflarındaki herkesi azarlayıp "ama adeeetč diyerek çikolata yiyecekleri bir dönemdir. çünkü gördükleri stereotipik kadınlık budur. kadınlık ped bulamamak yada tuvalette kanlı bok silmek değildir.

ispanyolcada mesela nuestra bizim demek, feminen. ama bir erkek bile olsa nuestro olur, maskülen. bu, sadece kadınların olduğu ortamların güzel bir ortamıdır. eğer bir ortamda bir erkek bile varsa, o ortamda kadınlar rahat rahat konuşamaz, düşünemezler. yani bir dahaki sefere "erkek olduğu için meme kanseri grubuna alınmadı" haberini okuduğunuzda şunu hatırlayın. hiçbir kadın zaten objeleştirilmiş olan memelerini başka bir erkeğin huzurunda açmak zorunda değil.

transların kadın temelli alanlara girme isteği bu yüzden bir truva atı." transım çünkü böyle hissediyorum" dönemi sayesinde ruj sürüp etek giyen herkes kadınlar için olan alanları kullanabiliyor.

bunun lgbt ile alakası nedir derseniz, çok alakalıdır. lgb, same sex attraction üzerinedir. yani kendinizle ayni biyolojik cinsiyete ilgi duyarsınız. farkettiyseniz bu trans retoriğine çok aykırı bir olaydır. bu yüzden sürekli same gender attraction diye değiştirmeye çalışıyorlar. çünkü hiçbir gay, ne kadar şantaj yaparsanız yapın, vajinalara ilgi duymaz. duyuyorsa gay değildir zaten. ancak hala bile penis in vagina sexi gay diye yutturmaya çalışıyorlar. niye? çünkü vajinanın sahibi erkek gibi davranıp giyiniyor.

bu deliliğin bu derece destek almasının nedeni, gizlice homofobik olan liberaller ve açıkça homofobik olan muhafazakarların ortak noktası olan "gaylik normal değildir ve tedavi edilerek heteroseksüel yapılmalıdır" inancını doğruluyor olması. artık yasalar sağolsun, çocuğunuz trans olduğunu söylerse ve itiraz ederseniz çocuğunuzu alabiliyor, okullar çocuğunuzun beynini yıkayabiliyor ve daha ergen olmamış çocuklara hormonla "tedavi" ederek heteroseksüel yapabiliyorlar. ne gariptir ki, mevzu trans hakları olunca ışık hızıyla geçen kanunlar, cinsel yönelim olunca yıllarca muhafazakarlar tarafından engelleniyor. halbuki, tam tersi olması gerekmez miydi?

neden? çünkü 3,5-5 yaş arasında lezbiyenler 16-24, gayler 21-37 kat daha fazla cinsiyet uyuşmazlığı yaşıyorlar. yani bir nevi kendilerine empoze edilen heteroseksüel gerçekliği reddediş bu. yani tiger momların benim oğlum trans dediği 5 yaşındaki çocuklar aslında gay. muhafazakarların ses çıkarmaması bu yüzden. gelecek nesil eşcinseller heteroseksüele çevriliyor, bu sayede kendi heteroseksist dünya düzenleri takviyelenmiş oluyor.

geçenlerde bir araştırma çıktı ingilterede. çocuklara verilen ergenlik önleyici ilaçların ne kadar zararlı olduğunu, kalıcı hasar bıraktıkları ile ilgili. bu araştırma sırf "transfobik görünmeyelim" diye 9 yıl saklanmış. 9 yıl! 9yıl boyunca.

bu hormonlar üzerine söyleyeceklerim ise, her akıl mantık sahibi insanın belirteceği gibi biyolojik süreçlerin engellenemyeceği. örneğin 0-5 arası dili öğrendiniz öğrendiniz, öğrenmezseniz beyin çöp. bu yaş aralığından sonra insanlar dili asla düzgün öğrenemez, çünkü beynin dilsel gelişimi durmuştur artık. tıpkı bunun gibi daha çocukken hormon verilmeye, kendi cinsiyetlerine dönüşmesinler diye ergenlikleri baskılanan çocuklar bir daha asla bu şansı elde edemeyecekler. kalpleri, akciğerleri, beyinleri ve cinsel organları gelişmeyecek. büyüyen vücutlarıma yetişemeyecek kalpleri, akciğerleri.

naziler yetişkin eşcinsellere yaptığında insanlık suçu olan bir şeyin çocuklara yapılmasının alkışlandığı bir çağdayız. akıl tutulması.

son olarak, lgbtqwerty olan gay hareketi, akıl tutulmasının zirvesindedir çünkü asla hayır demeyi bilememiştir. bakıyorum heteroromantik aseksüeller lgbtnin parçasıdır beğenmeyen defolsun tadında paylaşımlar. yahu sikişmeyen heteroseksüelle ne ortak noktam var benim? two spiritmiş, homofobik kızılderililerin gayleri hapsettiği oluşuma meşruluk kazandıralım. mesela nonbinary. aslında gender binarynin en büyük destekçisi. "saçımı uzattım çünkü feminenlik" dediğinde cinsiyet rollerini yıkmıyorsun, onları pekiştiriyorsun. ne zaman ki doğal olarak uzayan saçını uzatan bir erkek olduğunu kabullenirsin, o zaman yıkılır cinsiyet rolleri. panseksüel, kısacası şatafatlı biseksüel. böyle binlerce gidiyor.

bana inanmadınız mı? alın kendi gözünüzle bakın. https://www.reddit.com/r/lgballt/comments/ktmii1/exclus_encounters_circusgender_flags_in_comments/?utm_medium=android_app&utm_source=share

büyüyen "tolerans" ile birlikte kendini çok sıradan hisseden heteroseksüeller her zamanki gibi eşcinsel alanlarını kolonize etmeye devam ediyor. bu kadar.

sonuç olarak siz "aman transfobik olmayayım, bana söylenen her progresif mantrayı tekrarlayayım" deseniz de ben haplarla geri dönülemez şekilde zarar verilen eşcinsellerin hakları, zaten patriarşi tarafından ezilmiş kadınların hakları için;

i stand with rowling.

not: eper bu posta reeeeleyecekseniz, bari bir ovarit ve spinstera göz atın.

eşcinsel olmaktan korkmak

ciddi bir durum olabilir. olayı hemen “homofibiklerrr” şeklinde anlamamak lazım.

cinsel takıntı dediğimiz şeye eşcinsellik konusu da girebiliyor bazen. cinsel takıntı nedir peki? sahip olmadığın bir yönelime, cinsel ilgiye karşı “acaba bende var mı” gibi bir düşünceye düşmek.

bu çok kötü bir durumdur. “ya kızıma ilgi duyuyorsam” diye takıntı yapan babalar bile var. işin eşcinsellik kısmı da doğal olarak “ya eşcinsel olursam” şeklinde işliyor. adamın zihni savaş alanıyken karşısına geçip “pis homofobik, gizli eşcinsel!” diye tepki vermek doğru olmaz tabi.

aslında meraklı olup bunu kendine yediremeyenlerin önündeki engel de yine “eşcinseller” diye bir grubun olması ve şu an toplumda dışlanmaları.

eşcinsel yönelime sahip bir şarkıcı hakkında haber yapıldığında o kişi “eşcinsel şarkıcı” diye anılmayacağı zaman, belki bu tip korkular da ortadan kalkar. gel gelelim işin takıntı kısmı ayrı bir olay.

Toplam entry sayısı: 52

kamyoncu'nun bakir ve mastürbasyon bağımlısı olma ihtimali

foto göndermeden birisiyle buluşmak

körler de aşık olur. çirkinler de sevilmeyi hak eder. birini sevmek için görmeye gerek yok. sevdiğiniz kişiye güzel bakmak güzel görmenizi sağlar.

atılan mesaja karikatürle cevap veren tip

erkek arkadaşa o şort çok kısa değil mi demek

short zaten ing. kısa demek olduğundan yadırganmaması gereken bir durum.

bursa

ülke'nin en güzel kızlarının çıktığı üç şehirden biri. diğer ikisi ise izmir ve mersin.

israil

en aşağılık ve ırkçı milletin olduğu pislik ülke.

joe biden

foto göndermeden birisiyle buluşmak

körler de aşık olur. çirkinler de sevilmeyi hak eder. birini sevmek için görmeye gerek yok. sevdiğiniz kişiye güzel bakmak güzel görmenizi sağlar.

4chan

yasal deepweb. suç kapsamındaki bir içerik şikayet aldığında 48 saat sonra kaldırılıyor. en azından ben öyle biliyorum. uzun zaman oldu.

ankara

lezbiyen şehri olamamıştır. gerçi ülke genelinde hiç bir şehirde lezler arasında dayanışma olmuyor. tutan bir lez uygulaması ya da sitesi de olmadı.