tek yön

  • /
  • 12
müdavimi olduğumuz dönem gaza gelip gamlı_baykuş ile girdiğim kim caddede jartiyer giyip koşar iddiasını kaybettiğim için topuklu ayakkabı giyip barın üstüne çıktığım doğrudur. ve fakat ayimsi üstüne düştüğüm şimdilerde özdemir olduğunu farkettiğimiz varoşa fena halde yanık olduğunu gecenin sonlarına doğru itiraf etmiş kendini ucuz alkole vermişti. sonrasında aşkını kalbine gömüp terk-i diyar etti zaten. özdemir'in çıkarken yere düşen üstünde "kalbim" yazan gümüş künyesi de actual proof'tadır. komik olmayan kolilerine yedirmediyse hâlâ (ki parasını ite köpeğe yedirmeyi çok severdi) * almak için iletişime geçsin özdemir.
o gün twerk mü yapıyordum nasıl dans ediyordum bilmiyorum. ama her zamanki gibi daracık alanda epey bir tacize uğradım. üzerime düşen benim de söyleyeceklerim var'ın bu davranışını flört sandığım için devam et kalkma üstümden dedim. yoksa mazoşist değilim. sonuçta tekyönde insanlar serengeti düzlüklerindeki canlılar gibi flört ediyorlar.
bunun dışında gamlı_baykuş'un sinir krizi geçirmesine ve ayimsi'nın midesinin yıkanmasına üzüldüm. ben 129t'ye binip kendimi ağlayarak sarıgazi'ye atmaya çalışrken siz de neler yaşamışsınız resmen ahım tutmuş.
künyem actual proof'da kalabilir. o tarz benim izledikten sonra tarzımı baya değiştirdim. ayimsi'nin benden hoşlanmasına da şaşırmamıştım. o gece erkeksi bir hava katmak için rakı söylemiştim. bütün gözler üzerimdeydi. fakat şimdi modayı takip ediyor ve pahalı kokteyller içiyorum. beni bu halimle beğenir mi?
o gece kendisinden nefret etmiştim. bu sözlüğe ilk geldiğim zaman da o benden nefret etmişti. büyük aşkların ancak nefretle başlayabileceğini acı tecrübelerle hayattan öğrenmiş biri olarak ayimsi'ya flört istersen yaparız demek istiyorum. başka nefret eden varsa ve erken davranırsa onları da değerlendiririm o yüzden elini çabuk tutsun!
açılsada gidip iki raks etsek.
açılınca gideyim mi sizce sayın yazarlar. ben bear arıyorum. orada lubun twinkleri hiç çekemem valla. bear nüfusu bol mudur
  • /
  • 12