tek yön

  • /
  • 12
o gün twerk mü yapıyordum nasıl dans ediyordum bilmiyorum. ama her zamanki gibi daracık alanda epey bir tacize uğradım. üzerime düşen benim de söyleyeceklerim var'ın bu davranışını flört sandığım için devam et kalkma üstümden dedim. yoksa mazoşist değilim. sonuçta tekyönde insanlar serengeti düzlüklerindeki canlılar gibi flört ediyorlar.
bunun dışında gamlı_baykuş'un sinir krizi geçirmesine ve ayimsi'nın midesinin yıkanmasına üzüldüm. ben 129t'ye binip kendimi ağlayarak sarıgazi'ye atmaya çalışrken siz de neler yaşamışsınız resmen ahım tutmuş.
künyem actual proof'da kalabilir. o tarz benim izledikten sonra tarzımı baya değiştirdim. ayimsi'nin benden hoşlanmasına da şaşırmamıştım. o gece erkeksi bir hava katmak için rakı söylemiştim. bütün gözler üzerimdeydi. fakat şimdi modayı takip ediyor ve pahalı kokteyller içiyorum. beni bu halimle beğenir mi?
o gece kendisinden nefret etmiştim. bu sözlüğe ilk geldiğim zaman da o benden nefret etmişti. büyük aşkların ancak nefretle başlayabileceğini acı tecrübelerle hayattan öğrenmiş biri olarak ayimsi'ya flört istersen yaparız demek istiyorum. başka nefret eden varsa ve erken davranırsa onları da değerlendiririm o yüzden elini çabuk tutsun!
açılsada gidip iki raks etsek.
açılınca gideyim mi sizce sayın yazarlar. ben bear arıyorum. orada lubun twinkleri hiç çekemem valla. bear nüfusu bol mudur
açılıp açılmadığını bilen var ise lgbti dayanışması adına bilgilendirmesi gereken gay bar
1 mart genelgesinde eğlence mekanlarıyla ilgili herhangi bir düzenleme yok, sanırım yasakları devam ediyor.
hoş bu zamandan ve gelinen noktadan sonra sebepler çeşitlendirilerek kapalılık durumlarının değişeceğini de sanmıyorum.
açılsa da gitsek artık. uzun zamandır kaliteyi vurgulayamıyoruz.

edit: o değil de bir tek yön playlisti mi yapsak? açılana kadar tek yönü evimizde yaşarız.
yıllar sonra (3-4-5) geçen (bkz:cuma) yurt dışından gelen arkadaşımla gittim. mekanın biraz değişmiş olmasına sevindim ama müzikler hala çok berbat, çok boktan, çok ama çok itici. vizyon sıfır.
iki hafta önce cumartesi akşamıydı sanrım, cihangir'e doğru yürürken giriş saatine falan denk gelmiş olmalıyım.
meydandan başlayıp bulunduğu pasaja kadar 0 beden espresso lab terk tayfayla, annem, bebeksim, kııız, ablam nidalarıyla beraber yürüdük. bir nevi onur yürüyüşü gibiydi.
görünen o ki müşteri portföyü aynen devam, kalabalık olduğunu zaten tahmin edebiliyorum, en kısa zamanda bir alternatifine ihtiyaç var.
orda bir bar var uzakta, gitmesek de görmesek de, o bar bizim barımızdır. (bkz:mecburi istikamet) --->
  • /
  • 12