fenerbahçe

20 yıllık kulüp başkanlığı yapan aziz yıldırım bu seçimde ali koç’a kaybetmiştir.
ali koç fenerbhaçenin gün itibarı ile 37.başkanıdır.
güneşimiz doğmuştur darısı ülkemizin başına.
fener ol kampanyası için kollar sıvanmış. bugüne kadarki gördüğüm en büyük kampanya.
(bkz:tv8)'deki win win bağış kampanyası sayesinde alçalayabileceği kadar alçalmış bir kulüptür. türkiye'nin en zenginlerinden ali koç bizden 20 tl dileniyor.
şu anda tv8 de yardım kampanyası düzenleniyor.görende maddi imkansızlıktan tüm sezonu alt yapıdan gelen oyuncularla ve gençlerle geçirdiler sanacak.önce kulüp transferde yapılanmaya gidip masrafları kısmalı yetmezse vatandaşın 3-5 kuruşuna göz dikerler.
hayatımdan tamamıyla 1 yılımı çalmış takımım. bütün sezon boyunca ne izledim ben? diye sorgulatmıştır. ama seviyorum efendim, durduramıyorum..
fenerbahçe demek, yalnızlığa dost demek.
kronik bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeli olmak nasıl bir şey merak ediyorum. ailemde çok fenerli var. sempati de duyuyorum aslında fenerbahçe'ye. bu sene şampiyon olmalarını da istemiştim sezon başında. gel gör ki durum ortada. yine gs'nin 6 (sanırım) puan gerisindeler. kalan 9 maç var. bir mucize olur mu, bilemiyorum. astrolog birisi fener ve kılıçdar aynı anda kazanamaz filan dedi. eh bu da bir risk. şimdi fener şampiyon olacak diye ömrümüzün geri kalanını çöpe atmamak gerek. siz de seneye şampiyon olun canım ne olacak yani.
yeni formamız iğrenç olmuş. şu an gözlerim kanayarak izliyorum kupa finalini.
  • /
  • 4